Nowa manga w serii Exclusive

Dodany przez: Urd - 2017-04-07 16:22:52 - 3689 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was naprawdę wyjątkową nowość. Prezentujemy "Totsukuni no Shōjo", absolutnie niesamowitą mangę, która - chociaż jeszcze jest dosyć młoda - bardzo szybko zyskuje fanów na całym świecie. Co więcej, będzie to drugie już w naszym dorobku ekskluzywne wydanie - komiks otrzyma powiększony format, twardą obwolutę, złotą farbę i kolorowe strony. Seria Exclusive wejdzie do naszego planu na stałe - będziemy do niej zaliczać tytuły, które mamy nadzieję, zdołają zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. "Totsukuni no Shōjo" będzie miało premierę już pod koniec kwietnia na Pyrkonie.

TOTSUKUNI NO SHŌJO
W świecie podzielonym przez okrutną klątwę mała dziewczynka imieniem Siva została porzucona w lesie zamieszkałym przez przeklęte istoty. Przed niechybną śmiercią ratuje ją tajemniczy rogaty mistrz, który bierze dziecko w opiekę. Czy jednak długo będzie mógł chronić Sivę, jeśli nawet jego dotyk może zarazić dziewczynkę złym czarem?

DANE TECHNICZNE:
Autor: Nagabe
Gatunek: fantasy
Liczba tomów:3+
Format:A5
Wydanie: Exclusive (oprawa twarda z obwolutą)
Tryb wydawniczy: trzymiesięczny
Premiera: kwiecień (Pyrkon)

RE: Nowa manga w serii Exclusive
Popełnił: saba-chan (83.230.5.???); Popełniono: 2017-04-07 17:53:29
Jakoś dziwnie kojarzy mi się z "Oblubienicą czarnoksiężnika". Rogacz, opuszczone dziewczę...
RE: RE: Nowa manga w serii Exclusive
Popełnił: Urd (89.67.172.???); Popełniono: 2017-04-07 18:17:03
Skojarzenie jest oczywiste, nam też przypominało \"Oblubienicę\" zanim zaczęliśmy czytać. Potem się okazało, że to zupełnie coś innego. Klimat trochę jak w upiornej baśni, świat dość tajemniczy, atmosferą trochę przypomina koncepcję podziału z \"Gry o Tron\" - żyjącej za murem tajemniczej zgrai. Dalej okazało się, że to jeszcze nie to. Z jednej strony manga pełna uroku, z drugiej chwilami przyprawia o ciary na plecach. I ten celtycko-irlandzki motyw przewodni... Naprawdę nas to chwyciło :)
RE: Nowa manga w serii Exclusive
Popełnił: SilveryFoxxx (178.37.26.???); Popełniono: 2017-04-10 14:06:18
Biorę na 100%! Już się nie mogę doczekać :) Mroczny klimat, elementy podobieństwa do Pieśni Lodu i Ognia oraz Oblubienicy... To musi być coś niesamowitego :D