Nadchodzi Zakuro 9!

Dodany przez: Urd - 2020-07-28 15:25:44 - 343 unikalnych wyświetleń;

Premiera najnowszego tomu mangi "Demon Maiden Zakuro" 9 już 3 sierpnia - czy Zakuro i jej towarzyszkom uda się rozwiązać sprawę tajemniczych porwań? Tymczasem prezentujemy obwolutę, opis i początkowe strony!

"Demon Maiden Zakuro" 9
W elitarnej szkole dla panien dochodzi do tajemniczych porwań. Dziewczyny prowadzą śledztwo, wcielając się w sumienne uczennice. Zakuro odgrywa rolę narzeczonej Agemakiego, a Susukihotaru chwilowo zamieszkuje w posiadłości rodziny Rikena. Wkrótce Zakuro trafia na trop demona odpowiedzialnego za uprowadzenia, nie spodziewa się jednak, że zobaczy go w ciele ulubionej nauczycielki...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-07-27 15:32:08 - 313 unikalnych wyświetleń;

Z radością informujemy, że manga "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" otrzymała w tym roku komiksowego Oscara, czyli nagrodę Eisnera w kategorii "Najlepszy komiks komediowy"! Nieśmiertelny Tatsu mimo swojej doskonałości, jak gdyby nigdy nic wiesza pranie i spogląda na Was z okładki trzeciego tomu, który właśnie wyruszył w podróż do prenumeratorów.

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 3
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu postanawia zerwać ze światem przestępczym i poświęcić się życiu rodzinnemu. Wspiera pracującą zawodowo żonę, a sam pichci i odkurza. Jednak kiedy pragnie kupić ukochanej wymarzony prezent, odkrywa, że musi trochę dorobić. Dlatego pierwszy raz w karierze podejmuje się... pracy dorywczej! Oto trzeci tom trzeci historii o gangsterze, który w imię miłości przywdział kuchenny fartuszek!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty.
- wtorek - manga trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - komiks znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zapowiedź jesiennych nowości!

Dodany przez: Urd - 2020-07-27 11:12:07 - 1178 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was trzy jesienne nowości! Już na dzień dobry z grafiki kłania się Wam Hanako, główny bohater wyczekiwanej niecierpliwie serii „Jibaku shonen Hanako-kun”. Uważajcie, o co go prosicie! Premiera już w październiku. Nie zapomnieliśmy jednak o starszych czytelnikach! Również w październiku ukaże się czterotomowy, poruszający tematykę LGBT, seinen „Otōto no Otto”. Na koniec zaś listopadowa nowość, dwutomowy josei psychologiczny „Haru no Noroi”.

Dodatkowo, tylko do końca weekendu, kupując dowolny rodzaj prenumeraty dla powyższych tytułów, możecie skorzystać z kodu rabatowego, wpisując przy zamówieniu hasło: JESIEŃ. Kod rabatowy nalicza dodatkowe 5% rabatu od końcowej ceny prenumeraty.

Przypominamy też, że do każdego tomiku zakupionego w prenumeracie otrzymacie od nas dodatek z serii!

⭐️JIBAKU SHONEN HANAKO-KUN⭐️
Wśród uczniów Akademii Kamome od lat krążą plotki o Siedmiu Tajemnicach – nadnaturalnych zjawiskach, jakie można spotkać na terenie szkoły. Najsłynniejszą z nich jest legenda o Hanako, która zamieszkuje damską łazienkę w starym budynku szkoły. Ponoć każdy, kto odważy się ją wywołać, będzie mógł poprosić o spełnienie dowolnego życzenia. Jednak niewielu śmiałków decyduje się na ten krok. Cena jaką trzeba bowiem zapłacić, jest straszliwa...

Nene Yashiro nie zraża jednak ta perspektywa. Dziewczyna udaje się do nawiedzonej toalety i wywołuje Hanako – jak twierdzi, jedyną istotę, która jest w stanie pomóc jej w problemach miłosnych. Ku zdumieniu Yashiro okazuje się, że Hanako… to chłopak! I w niczym nie przypomina potężnego ducha. A choć zgadza się spełnić jej życzenie, dziewczyna już wkrótce pożałuje, że zdecydowała się poprosić go o pomoc...

Autor: Iro Aida
Gatunek: shōnen, komedia, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 13+
Format: B6+
Premiera: październik
PRENUMERATY

⭐️OTOUTO NO OTTO⭐️
Yaichi jest ojcem samotnie wychowującym córkę Kanę. Pewnego dnia na progu jego domu pojawia się Mike Flanagan, mąż jego zmarłego przed miesiącem brata bliźniaka. Wizyta tego niezwykłego gościa jest dla gospodarza niezręczna z wielu powodów. Mike to chłop jak dąb, Kanadyjczyk o usposobieniu zdecydowanie zbyt bezpośrednim jak na japońskie standardy, a jakby tego było mało - gej. Biorąc pod uwagę, że Yaichi nie kontaktował się z bratem przez ostatnie dziesięć lat, mężczyzna zupełnie nie wie jak rozmawiać z nowo poznanym szwagrem. Tego problemu nie ma natomiast mała Kana. Z miejsca akceptuje nowego wujka i bezceremonialnie proponuje, żeby podczas pobytu w Japonii zamieszkał w ich domu. Czy Yaichi zdoła przełamać swoje uprzedzenia i zaakceptować Mike’a, a także dowiedzieć się, jakim naprawdę człowiekiem był jego własny brat?

Oto ciepła, słodko-gorzka opowieść o radzeniu sobie ze stratą, a także o barierach, jakie budują krzywdzące stereotypy. A przede wszystkim o tym, jak niewiele trzeba, żeby je zburzyć.

Autor: Gengoroh Tagame
Gatunek: seinen, obyczajowy, komedia, LGBT
Liczba tomów: 4
Format: A5
Premiera: październik
PRENUMERATY

⭐️HARU NO NOROI⭐️
Po tym jak Haru umarła na raka, w Natsumi zgasła wszelka chęć do życia. Złożyła więc nad trumną ukochanej siostry obietnicę, że już wkrótce do niej dołączy. Niedługo po pogrzebie, Natsumi otrzymuje propozycję poślubienia byłego narzeczonego Haru, co miałoby sfinalizować aranżowane wcześniej małżeństwo mające połączyć ich rodziny. Pomimo dręczących ją wyrzutów sumienia, Natsumi zgadza się, ale stawia przyszłemu mężowi dość niezwykły warunek. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że mężczyzna nie jest z nią do końca szczery...

Autor: Asuka Konishi
Gatunek: josei, psychologiczny, romans
Liczba tomów: 2
Format: A5
Premiera: listopad
PRENUMERATY

Podejrzane sekrety 2 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2020-07-23 20:51:18 - 432 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miała manga "Podejrzane sekrety" 2! Studenckie życie w otoczeniu piękności? Toż to raj na ziemi! A jednak na naszego bohatera czekają również mniej przyjemne przygody... Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

"Podejrzane sekrety" 2
Związek z Yuri sprawia, że Tatsuhiko jest w siódmym niebie. Tymczasem gra w podglądanie staje się coraz bardziej niebezpieczna... Pewnego dnia dochodzi do poważnego incydentu. Czy nasi bohaterowie zdołają uniknąć zagrożenia?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Jak zostałam bóstwem!? 24 i Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem 2 już do Was lecą!

Dodany przez: Urd - 2020-07-23 13:27:06 - 371 unikalnych wyświetleń;

Dziś dwie mangi pomalowały nam świat na żółto i na niebiesko! "Jak zostałam Bóstwem!?" 24 i "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 2 już do Was lecą. Poniżej zamieszczamy pełną rozpiskę wysyłek.

"Jak zostałam Bóstwem!?" 24
Historia Akurao osiąga punkt kulminacyjny! Poróżnieni od stuleci demon i lis odbudowują przerwaną niegdyś więź. Co stanie się z pragnieniem Tomoe, by zostać człowiekiem? Jaka przyszłość czeka zakazaną miłość śmiertelniczki i jej chowańca? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w ostatnich rozdziałach „Jak zostałam Bóstwem!?”!

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 2
Koyuki to jedyna członkini Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Wszyscy widą w niej niedościgniony ideał i nawet nie zdają sobie sprawy, jak bardzo jest samotna.

Jednak pewnego dnia spotyka nową uczennicę, która dzięki swojej życzliwości i otwartości szybko zdobywa sympatię starszej koleżanki. Konatsu dopiero od niedawna mieszka w Nagahamie i czuje się nieco zagubiona w nowym otoczeniu. Wdzięczna Koyuki za jej życzliwość, postanawia do niej dołączyć. I tak Klub Miłośników Oceanariów należy teraz tylko i wyłącznie do nich.

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Już wkróce Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy 3

Dodany przez: Urd - 2020-07-22 17:01:23 - 347 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miała manga "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 3! Kto tym razem da w kość naszej ulubionej sprzedawczyni? Kilka podpowiedzi na obwolucie, dodatkowo prezentujemy początkowe strony!

"Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 3
Za dużo mang! Za dużo nowości! Za mało miejsca na półkach! Wydawcy są szaleni! Oto kolejne przygody Hondy i jej księgarskiego boju. Tym razem będziecie mogli zgłębić cykl życia i śmierci (i zmartwychwstania) mang w Japonii, sprawdzić czym różnią się od siebie japońscy wydawcy lub choćby dowiedzieć się, jakie umiejętności powinien posiadać księgarz idealny! Gotowi na kolejne fakty spod lady?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!