Kalendarz na rok 2020 z serii "Rick i Morty" już w sprzedaży!

Dodany przez: Urd - 2019-10-28 15:33:07 - 267 unikalnych wyświetleń;

Już jest! Dziś do sprzedaży trafił kalendarz z najbardziej zakręconej kreskówki ostatnich lat! Rick i Morty już nie mogą się doczekać, żeby zacząć z Wami nowy rok. To aż 176 stron w pełnym kolorze i podręcznym formacie A5. Nie zwlekajcie - od dziś możecie nabyć go w każdym sklepie stacjonarnym Yatta.pl i w empikach.

"RICK AND MORTY KALENDARZ 2020"
Nieskończona liczba wynalazków, garaż pełen rupieci, zabawy mogące doprowadzić do kompletnej anihilacji wszechświata, a także mnóstwo humoru i lekka nutka patologii - czy już wiadomo, o jakim uniwersum mowa? Władcy czasu i przestrzeni powracają z owocem swojego najnowszego eksperymentu - przed Wami kalendarz z serii "Rick and Morty"! Bohaterowie najbardziej pokręconej kreskówki dla dorosłych ostatnich lat sprawią, że każdy nowy dzień przyniesie Wam nową, zwariowaną, niedorzeczną, prawdopodobnie nieetyczną i możliwe, że zagrażającą zdrowiu, fantastyczną przygodę!

Wkrótce premiera mangi "Seven Deadly Sins" #5

Dodany przez: Urd - 2019-10-28 14:09:34 - 235 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Seven Deadly Sins" #5. Nasi bohaterowie staną do walki... w turnieju? Nic dziwnego - na zwycięzcę czeka bowiem bezcenna nagroda! Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Seven Deadly Sins" #5
Z drużyny Siedmiu Grzechów Głównych zebrali się już Meliodas, olbrzymka Diane, Nieśmiertelny Ban i Król Elfów King. Jednocześnie Święci Rycerze kontynuują przygotowania do wielkiej wojny. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw, że do osiągnięcia swoich celów wykorzystują zakazane, mroczne moce.
Żeby uratować królestwo, Grzechy muszą odnaleźć pozostałych towarzyszy i należące do nich Święte Skarby. Obydwie strony konfliktu spotykają się nieoczekiwanie w niedalekim mieście Vaizel!


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

"Yona w blasku świtu" #4 już do Was leci!

Dodany przez: Urd - 2019-10-25 18:18:03 - 299 unikalnych wyświetleń;

Dziś przed południem rozesłaliśmy prenumeraty mangi "Yona w blasku świtu" #4 z takim oto uroczym plakatem. Poszukiwania kolejnego smoka czas zacząć! Choć tym razem może nie pójść tak łatwo... Poniżej zamieszczamy rozpiskę wysyłek.

"Yona w blasku świtu" #4
Yona i jej towarzysze wyruszają w podróż, by odnaleźć czterech smoczych wojowników. W spowitej mgłą górskiej wiosce spotykają Białego Smoka, Kiję, który przysięga księżniczce wierność i postanawia się do niej przyłączyć. Polegając na mocy Kiji, zdolnego wyczuć obecność innych smoków, drużyna Yony udaje się na poszukiwanie Niebieskiego Smoka, ale po drodze czekają na nich same kłopoty! Mimo wielu przeszkód docierają wreszcie do wskazanej wioski, lecz... okazuje się, że Niebieskiego Smoka w niej nie ma?!

Plan dystrybucji:
- piątek - wysłaliśmy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- wtorek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

"Jak leczyć magiczne stworzenia" #2 i "Somali i Strażnik Lasu" #4 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2019-10-24 19:38:06 - 371 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie z pozoru bardzo podobne mangi - "Jak leczyć magiczne stworzenia" #2 i "Somali i Strażnik Lasu" #4. W rzeczywistości jednak obydwa tytuły bardzo się od siebie różnią. Wybieracie mroczny świat opanowany przez dziwaczne i krwiożercze bestie, czy pełną uroku rzeczywistość, w której magia umiera i magiczne istoty trzeba ratować przed wyginięciem?

"Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej" #2
Pochodząca z ostatniego magicznego rodu nastolatka imieniem Ziska zostaje asystentką weterynarza Niko. Musi jednak nauczyć się wiele nie tylko o medycynie, lecz również o czarach i sobie samej. Pomagając leczyć niezwykłe istoty, Ziska na własnej skórze przekonuje się o znikomej roli zaklęć i rytuałów we współczesnym świecie. Pozostaje jej jedynie zaakceptować fakt, że postęp i nauka na dobre zagościły we wszystkich dziedzinach życia, a fali nowoczesności nie można już zatrzymać... Oto historia o wymierających magicznych stworzeniach, a także o młodej dziewczynie i lekarzu, którzy próbują je ocalić.

"Somali i Strażnik Lasu" #4
Mroczna tajemnica z przeszłości Haitory wychodzi na jaw. Czy po tym wszystkim mężczyzna zdoła spojrzeć Uzoi w oczy? Czy młoda harpia wybaczy swojemu opiekunowi? Somali upiera się, że tych dwoje nadal może być szczęśliwą rodziną...

Golem i jego podopieczna kontynuują podróż na kraniec świata. Czeka ich wiele przygód, w tym niespodziewane spotkanie ze starymi znajomymi. Strażnik Lasu będzie miał także okazję dowiedzieć się czegoś nowego o Somali...


Plan dystrybucji:
- prenumeraty - JLMS #2 - wysłano w poniedziałek; SISL #4 - wysłano dziś
- sklepy stacjonarne yatta.pl - JLMS #2 - od dziś; SISL #4 - od jutra
- empiki i inne sklepy komiksowe - JLMS #2 - jutro; SISL #4 - pojutrze

Już niedługo "Somali i Strażnik Lasu" #4

Dodany przez: Urd - 2019-10-24 16:13:23 - 223 unikalnych wyświetleń;

Lada moment do sprzedaży trafi "Somali i Strażnik Lasu" #4. Kolejny, emocjonujący tom przygód dziewczynki i golema! Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Somali i Strażnik Lasu" #4
Mroczna tajemnica z przeszłości Haitory wychodzi na jaw. Czy po tym wszystkim mężczyzna zdoła spojrzeć Uzoi w oczy? Czy młoda harpia wybaczy swojemu opiekunowi? Somali upiera się, że tych dwoje nadal może być szczęśliwą rodziną...

Golem i jego podopieczna kontynuują podróż na kraniec świata. Czeka ich wiele przygód, w tym niespodziewane spotkanie ze starymi znajomymi. Strażnik Lasu będzie miał także okazję dowiedzieć się czegoś nowego o Somali...


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

"Jak zostałam bóstwem!?" #21 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-10-23 14:48:39 - 262 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Jak zostałam bóstwem!?" #21. Nanami dostaje przerażające wieści - czy ona i Tomoe mają szansę na wspólną przyszłość? Prenumeraty wysłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Jak zostałam bóstwem!?" #21
Mikage i Tomoe wyruszają na spotkanie z Okuninushim, który ma pomóc lisiemu chowańcowi odzyskać dawną postać. Nanami postanawia podążyć za swym ukochanym i też kieruje się do Izumo! Jednakże po drodze napotyka intryganta Yatoriego! Losy Tomoe, Nanami, Yukiji i Akurao splatają się ze sobą coraz ciaśniej...

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- piątek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Następny › Ostatni »