Sierpniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-08-04 16:15:57 - 1159 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami sierpniowe premiery wydawnicze! W tym miesiącu zakończymy dwie serie: "Jego wilczy sekret" i "Gdy zakwitnie w nas miłość". Oprócz nich w sierpniu w Wasze ręce trafią też: "Księga Przyjaciół Natsume", "Iruma w szkole demonów" 5, "Twoje kwietniowe kłamstwo" 8, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 12, "Oko Horusa" 6, "Oblubienica czarnoksiężnika" 11, "Fairy Tail" 28, "Fire Punch" 6 i "Acid Town" 5. ______________________

Dodatkowo przypominamy o datach zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- Księga Przyjaciół Natsume 12 - 4 sierpnia
- Iruma w szkole demonów 5 - 7 sierpnia
- Twoje kwietniowe kłamstwo 8 - 9 sierpnia
- Jego wilczy sekret 4 - 13 sierpnia
- Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 12 - 9 sierpnia
- Oblubienica czarnoksiężnika 11 - 9 sierpnia
- Fairy Tail 28 - 16 sierpnia
- Oko Horusa 6 - 17 sierpnia
- Fire Punch 6 - 21 sierpnia
- Acid Town 5 - 21 sierpnia
- Gdy zakwitnie w nas miłość 8 - 21 sierpnia

"Demon Maiden Zakuro" 9 już do Was leci!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-03 14:47:14 - 251 unikalnych wyświetleń;

"Demon Maiden Zakuro" powraca z 9. tomikiem! Czy Zakuro i jej towarzyszkom uda się rozwiązać sprawę tajemniczych porwań?

"Demon Maiden Zakuro"
W elitarnej szkole dla panien dochodzi do tajemniczych porwań. Dziewczyny prowadzą śledztwo, wcielając się w sumienne uczennice. Zakuro odgrywa rolę narzeczonej Agemakiego, a Susukihotaru chwilowo zamieszkuje w posiadłości rodziny Rikena. Wkrótce Zakuro trafia na trop demona odpowiedzialnego za uprowadzenia, nie spodziewa się jednak, że zobaczy go w ciele ulubionej nauczycielki...

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty.
- wtorek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - komiks znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com. Przypominamy też, że manga nie będzie dostępna w salonach empik.

Seven Deadly Sins 9 i Wotakoi 6 już jest

Dodany przez: Urd - 2020-07-31 12:37:23 - 356 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Seven Deadly Sins" 9 i "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 6! To jak - Meliodas czy Hirotaka? Poniżej pełna rozpiska wysyłek.

"Seven Deadly Sins" 9
Aby uratować Elizabeth, Meliodas i jego towarzysze wdzierają się do królewskiej stolicy. Niespodziewanie na pole bitwy przybywa trzecia siła! To młody król Artur z zamku Camelot wraz ze swoją armią. Lecz obaj przywódcy Zakonu nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa... Kto będzie górą w starciu Grzechów, Artura i Świętych Rycerzy? Co czeka naszych bohaterów: triumf czy rozpacz?

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 6
Czas na kolejne wyzwanie - pracowy wyjazd integracyjny! Za namową Momose, Hirotaka postanawia przełamać swoją niechęć do podobnych aktywności, a nawet poważnie rozważa możliwość, aby się dobrze bawić. Jak się jednak okaże, wkrótce przyjdzie mu się zmierzyć z wyzwaniem, przez które o mało dosłownie nie wyzionie ducha...

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty,
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- wtorek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Podejrzane sekrety 2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-07-30 12:26:31 - 343 unikalnych wyświetleń;

W podróż do prenumeratorów właśnie wyruszyły tomiki mangi "Podejrzane sekrety" 2! Czy Tsukihiko ma szans na normalny związek, gdy Emiru stoi na warcie za ścianą?

"Podejrzane sekrety" 2
Związek z Yuri sprawia, że Tatsuhiko jest w siódmym niebie. Tymczasem gra w podglądanie staje się coraz bardziej niebezpieczna... Pewnego dnia dochodzi do poważnego incydentu. Czy nasi bohaterowie zdołają uniknąć zagrożenia?

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - komiks znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Już wkróce Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy 3

Dodany przez: Urd - 2020-07-29 15:25:50 - 305 unikalnych wyświetleń;

Gotowi na kolejne przygody japońskich księgarzy? Przed Wami "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 3! Prenumeraty wysłane, zaś pełną rozpiskę zamieszczamy poniżej.

"Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 3
Za dużo mang! Za dużo nowości! Za mało miejsca na półkach! Wydawcy są szaleni! Oto kolejne przygody Hondy i jej księgarskiego boju. Tym razem będziecie mogli zgłębić cykl życia i śmierci (i zmartwychwstania) mang w Japonii, sprawdzić czym różnią się od siebie japońscy wydawcy lub choćby dowiedzieć się, jakie umiejętności powinien posiadać księgarz idealny! Gotowi na kolejne fakty spod lady?

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty.
- czwartek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - komiks znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Już wkrótce Sherlock 4

Dodany przez: Urd - 2020-07-29 15:05:19 - 455 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Sherlock" 4 - stęskniliście się za naszym detektywem i doktorem Watsonem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

"Sherlock" 4
Sherlock zdobywa coraz większą sławę dzięki blogowi, na którym John opisuje działalność genialnego detektywa. Wkrótce zostają zatrudnieni przez bardzo wpływową osobę. Mają odzyskać kompromitujące zdjęcia, będące w posiadaniu pewnej kobiety. Jednak Irene Adler okazuje się nie tylko nieustraszona i wyjątkowo bystra, ale też niebezpieczna...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Następny › Ostatni »