Już wkrótce "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 6

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-20 13:13:43 - 224 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec miesiąca w Wasze ręce trafi "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 6! Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 6
Na audiencji u faraona zjawia się nietypowy kupiec, Panehesz. Ten tajemniczy mężczyzna okazuje się nie tylko niezrównanym w swoim fachu ekspertem i doskonałym negocjatorem, ale też ekscentrykiem i estetą. Przy pierwszej możliwej okazji składa Hatszepsut niezwykle śmiałą ofertę... Czy władczyni zgodzi się wymienić za usługi Panehesza jeden ze swoich najcenniejszych skarbów?

Jeszcze tylko do 23 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z pocztówką! Jednocześnie przypominamy, że manga nie będzie dostępna w salonach sieci empik.

Ostatni tom serii "Jego wilczy sekret" 4 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-19 13:17:54 - 209 unikalnych wyświetleń;

Dziś żegnamy się z serią "Jego wilczy sekret" - tom 4 i ostatni już u nas! Czy Komugi i zmiennokształtny Ookami wywalczą sobie szczęśliwe zakończenie? Przekonajcie się sami! Tymczasem - poniżej znajdziecie opis tomiku oraz szczegółową rozpiskę dystrybucji.

"Jego wilczy sekret" 4
Między Komugi i Ookamim wreszcie zaczyna się układać... Ale właśnie wtedy pan Yata pozbawia dziewczynę wspomnień. Yu martwi się o ukochaną, lecz dla jej dobra postanawia czuwać nad nią z daleka. Komugi żyje, jakby nic się nie wydarzyło. Tylko czasami odnosi wrażenie, że gdzieś w zakamarkach jej pamięci rozbrzmiewa znajomy głos, który wzywa ją po imieniu... Czy kapryśny los połączy wreszcie tych dwoje?

Plan dystrybucji:
- środa - prenumeraty spakowane.
- czwartek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - komiks znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz salonach empik.

Zbliża się ósmy (ostatni!) tom serii "Gdy zakwitnie w nas miłość"!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-19 10:59:42 - 247 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec sierpnia w Wasze ręce trafi ostatni tomik serii "Gdy zakwitnie w nas miłość" 8! Toko i Yu wreszcie uświadomiły sobie swoje uczucia. Teraz mają ostatnią szansę, by wszystko sobie wyjaśnić i uratować łączącą je relację. Czy ich kiełkującej miłości dane będzie rozkwitnąć? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Gdy zakwitnie w nas miłość" 8
Co to znaczy kogoś pokochać? Po wyznaniu Sayaki Toko wreszcie zaczyna rozumieć, czym jest miłość. Yu, która przestała radzić sobie ze swoimi uczuciami, dostaje wiadomość od Toko. Lada moment się spotkają...

Przypominamy, że jeszcze tylko do 23 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z wyjątkowym magnesem!

Nadchodzi ostatni - czwarty - tom serii "Jego wilczy sekret"!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-17 10:05:33 - 231 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze w tym tygodniu w Wasze ręce trafi ostatni tomik serii "Jego wilczy sekret" 4! Jak zakończy się historia miłości zwyczajnej dziewczyny i zmiennokształtnego? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Jego wilczy sekret" 4
Między Komugi i Ookamim wreszcie zaczyna się układać... Ale właśnie wtedy pan Yata pozbawia dziewczynę wspomnień. Yu martwi się o ukochaną, lecz dla jej dobra postanawia czuwać nad nią z daleka. Komugi żyje, jakby nic się nie wydarzyło. Tylko czasami odnosi wrażenie, że gdzieś w zakamarkach jej pamięci rozbrzmiewa znajomy głos, który wzywa ją po imieniu... Czy kapryśny los połączy wreszcie tych dwoje?

Przypominamy, że do dnia premiery (środa) mangę można zakupić z 25% rabatem!

Twoje kwietniowe kłamstwo 8 i Iruma w szkole demonów 5 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-08-14 13:16:21 - 234 unikalnych wyświetleń;

Piątek maluje się w różowych barwach dwóch nowości - "Iruma w szkole demonów" 5 i "Twoje kwietniowe kłamstwo" 8. To jak - wolicie się śmiać, czy wzruszać?

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 8
Kosei wygrał ze swoimi ograniczeniami, ale to nie koniec jego muzycznej podróży! Nadszedł czas wyboru liceum - i wybór ten może okazać się najtrudniejszym w jego dotychczasowej karierze. Czy młody pianista zdoła opuścić swoich przyjaciół, by podążyć za marzeniami? Decyzji nie ułatwia Kaori, która po długiej nieobecności powraca do szkoły. Czy wspólnie spędzony czas okaże się pojednaniem, czy może pożegnaniem?

"Iruma w szkole demonów" 5
Oto początek nowej historii! Irumie udało się zdobyć w nowej szkole wielu przyjaciół i nadal pozostaje w centrum zainteresowania uczniów Babirusu. W końcu zwraca na niego uwagę również celebrytka Kuromu, której jedynym pragnieniem jest jak największa popularność!

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - mangi trafą do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu;
- poniedziałek - mangi trafią do innych sklepów z komiksami. Przypominamy, że od tego tomu "Twoje kwietniowe kłamstwo" nie będzie dostępne w salonach empik

Już wkrótce "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 12

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-13 10:27:01 - 222 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 12! Zbliża się koronacja Izany! Czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 12
Wieść o nadchodzącej koronacji Izany obiega sąsiednie kraje i do Wistal przybywają goście. Pochłonięty przygotowaniami do ceremonii Zen wyznacza Shirayuki na przewodniczkę księcia Rajiego z Tanbarun, jednak decyzja o powierzeniu tak ważnej roli zwykłej nadwornej zielarce wywołuje w zamku ogromne poruszenie! W życiu naszych bohaterów szykują się wielkie zmiany!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Następny › Ostatni »