Twoje kwietniowe kłamstwo #3 już w przyszłym tygodniu

Dodany przez: Urd - 2019-07-11 14:43:59 - 212 unikalnych wyświetleń;

Już w przyszłym tygodniu premiera mangi "Twoje kwietniowe kłamstwo" #3. Czy Koseiowi uda się przetrwać konkurs fortepianowy, gdy tak wiele osób chce, aby powinęła mu się noga? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" #3
Rozpoczyna się koncert fortepianowy. Okazuje się, że wieść o występnie Koseia poruszyła emocje wśród młodych pianistów, których niegdyś zawsze wyprzedzał w rywalizacji. Przez lata doskonalili swoje umiejętności, chcąc odegrać się na wybitnym koledze. Chociaż Kosei znalazł sposób, aby zagrać nie słysząc muzyki, to czy to wystarczy, aby pokonać tak zdeterminowanych rywali?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Nadchodzi Fairy Tail #23

Dodany przez: Urd - 2019-07-10 12:03:00 - 269 unikalnych wyświetleń;

Już w przyszłym tygodniu premiera mangi "Fairy Tail" #23. Jaki finał będzie miała wielka bitwa w Edolas? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

"Fairy Tail" #23
Król Edolas rozpoczął bezlitosną eksterminację wrogów! Zdobył kontrolę nad Doroma Anim, potężnym smoczym pancerzem, i teraz już tylko trójka Zabójców Smoków - Natsu, Gajiru i Wendy - ma szansę przeciwko tej magicznej broni! Tymczasem Lucy, Gray i Erza stają do walki z Armią Królewską, wspierani przez członków Fairy Tail z Edolas! Czy ta okrutna wojna dobiegnie wreszcie końca?!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Już wkrótce Księga Przyjaciół Natsume #6

Dodany przez: Urd - 2019-07-09 13:49:55 - 217 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miała manga "Księga Przyjaciół Natsume" #6. Tym razem spotkanie z yokai przyniesie zupełnie niesamowite odkrycie. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

"Księga Przyjaciół Natsume" #6
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół - daje ona władzę nad yokai, których imiona zostały w niej zapisane. Teraz chłopak próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia ratuje uwięzionego w skrzyni chłopca o imieniu Kai. Przegania prześladującego go demona, lecz okazuje się, że to nie jedyne zmartwienie nowego znajomego... Oto szósty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół! W środku dodatek specjalny: „W szkolnym zakątku”!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Little Witch Academia #2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-07-09 13:28:53 - 194 unikalnych wyświetleń;

Najnowsze tomiki mangi "Little Witch Academia" #2 już u nas, a prenumeraty w drodze do Waszych domów. Poniżej zamieszczamy opis i plan wysyłek.

"Little Witch Academia" #2
Akko nie zdała egzaminu z transmutacji, dlatego nie może wziąć udziału w balu dla młodych czarownic organizowanym przez słynną Akademię Appleton. Przygnębiona dziewczyna postanawia odnaleźć Fontannę Gwiazdy Polarnej, która podobno obdarza wielką mocą wiedźmy o ukrytym potencjale. W tym celu wyrusza na północny skraj szkolnych błoni...

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- czwartek - manga będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych

Nowa manga z serii exclusive już we wrześniu!

Dodany przez: Urd - 2019-07-05 17:32:38 - 798 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam nowy tytuł z serii exclusive! "Omoide Emanon" to pięknie narysowana, jednotomowa manga opowiadająca historię, która przypadnie do gustu nie tylko starszym czytelnikom, ale też każdemu, kto szuka intrygującej i nietypowej lektury na jesienny wieczór. Dodatkowo, każdy, kto zamówi mangę w prenumeracie, otrzyma unikatowy dodatek z serii. Premiera już pod koniec września.

OMOIDE EMANON
Rok 1967. Na statku płynącym na wyspę Kiusiu młody mężczyzna poznaje intrygującą pasażerkę, która przedstawia mu się jako Emanon. Dziewczyna wyznaje, że mimo iż fizycznie ma zaledwie siedemnaście lat, jej pamięć sięga trzech miliardów lat wstecz, kiedy to na Ziemi po raz pierwszy pojawiło się życie. Czy to możliwe, aby wspomnienia można było dziedziczyć i przekazywać kolejnym pokoleniom? A co najważniejsze - czy posiadanie takiej wiedzy jest darem, czy może największym przekleństwem?

Autor: Shinji Kajio, Kenji Tsuruta
Gatunek: seinen, obyczajowy, fantastyka
Liczba tomów: 1
Premiera: wrzesień
Format: A5, twarda oprawa

Wysyłamy prenumeraty mang Danganronpa #3 Yona w blasku świtu #2

Dodany przez: Urd - 2019-07-05 15:37:20 - 296 unikalnych wyświetleń;

Mamy dla Was dwie wiadomości. Po pierwsze, dotarł do nas nakład mangi "Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #3 , po drugie, po przejrzeniu nakładu mangi "Yona w blasku świtu" #2 okazało się, że część tomików nie wymaga wymiany obwolut. Ta część nakładu została rozesłana do prenumeratorów i sklepów stacjonarnych Yatta.pl. Wciąż czekamy aż drukarnia sprawdzi część nakładu, która została wysłana do empików i gdy będziemy wiedzieć, jak duży jest problem, podamy datę oficjalnej premiery mangi. Poniżej pełna rozpiska wysyłek.

"Yona w blasku świtu" #2
Yona, córka władcy królestwa Koka, wiedzie szczęśliwe, beztroskie życie jedynaczki. Ojciec ją rozpieszcza, a wierni poddani z generałem Hakiem na czele czuwają nad jej bezpieczeństwem. Lecz w dniu szesnastych urodzin księżniczki jej los całkowicie się odmienia. A wszystko za sprawą kuzyna i wybranka serca Yony, Su-wona! Zmuszona do ucieczki księżniczka trafia do Fugi, rodzinnego miasta Haka. Wydaje się, że znajdzie w końcu ukojenie, ale czy na pewno?

"Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #3
W elitarnej Akademii Szczytu Marzeń trwa mordercza rozgrywka. Z klasy, która rozpoczęła rok szkolny w szesnastoosobowym składzie, zostało tylko sześcioro uczniów. A to jeszcze nie koniec niebezpieczeństw, bowiem organizator tej zabójczej gry szykuje im nowy test. Kim jest tajemnicza superrozpacz? Jaki sekret skrywa Akademia? Aby odpowiedzieć na te pytania, każdy z superuczniów musi położyć na szalę własne życie!

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- wtorek - "Danganronpa" będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych;
"Yona w blasku świtu" #2 trafi do oficjalnej sprzedaży najprawdopodobniej w przeciągu tygodnia (o dokładnej dacie będziemy informować na dniach);

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »