To już ostatni tom Alicji w Krainie Koniczyny

Dodany przez: Urd - 2017-09-08 16:06:19 - 430 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #7. To już ostatni tom przygód Alicji i Borysa. Oprócz paczki uroczych bohaterów z pewnością będzie nam brakować również tych ślicznych obwolut... Tymczasem udostępniamy początkowe strony."Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #7
Nadchodzi wielki finał! Alicja zostaje porwana - czy Kot z Cheshire zdoła w porę ją odnaleźć i uratować? Na jaw wychodzą motywy wszystkich ze stron. Nadszedł czas, aby odkryć, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Czy Alicja zdoła uniknąć śmierci? A nawet jeśli, to czy zdecyduje się opuścić Krainę Koniczyny, gdy jej wspomnienia wrócą? Tyle pytań, a wszystkie odpowiedzi czekają na Was w tym oto ostatnim tomie tej niezwykłej historii!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem!

Nawiedziciel mroku już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2017-09-07 16:45:03 - 544 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi kolejny tom mangowej adaptacji opowiadań mistrza horroru H.P. Lovecrafta "Nawiedziciel mroku". Tymczasem prezentujemy mroczną obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Nawiedziciel mroku"
Robert Blake nie żyje. Okoliczności jego śmierci można interpretować na wiele sposobów, w zależności od tego w jakim stopniu zdrowy rozsądek kieruje naszym rozumowaniem. Czy to szok nerwowy wywołany piorunem? Aby rozpatrzyć inną możliwość, należałoby przyjrzeć się życiu Blake'a i niesamowitym zjawiskom, jakie przykuły jego uwagę. Zaczynając od pewnego opuszczonego kościoła...

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem!

Nadchodzi Highschool DxD 6

Dodany przez: Urd - 2017-09-06 15:33:13 - 516 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Highschool DxD" #6. Kolejna część przygód Isseia, przemienionego w diabła nastolatka, którego przy życiu zdają się trzymać tylko jego kosmate myśli. Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Highschool DxD" #6
Walka o święte miecze trwa! Do walki wkracza sam Kokabiel, dysponując mocą, o jakiej nie śniło się naszym bohaterom. Akademia Kuo przemienia się w pole walki, a diabelskie posiłki wysłane przez brata Rias mogą nie dotrzeć na czas. Czy nie ma już nadziei? A skąd! Issei udowodni, że póki trwają więzi przyjaźni, honor, odwaga, cycki i seks - nic go nie powstrzyma!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem!

Już wkrótce Poison City 1

Dodany przez: Urd - 2017-09-05 17:10:40 - 526 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Poison City" #1. Jak daleko może posunąć się autor rysując mangę? Czy nie jest odpowiedzialny za czyny osób, które działają pod jej wpływem? A jak daleko może posunąć się państwo, aby kontrolować wolność słowa? Ile mogą zrobić w imię większego dobra? Zachęcamy do lektury tej niesamowicie wciągającej historii! Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Poison City" #1
Jest rok 2019. Rząd japoński prowadzi agresywną politykę zaostrzenia cenzury w środkach masowego przekazu. Wszystkie treści uważane za obsceniczne, mają zostać wyłączone z obiegu. W tym samym czasie młody rysownik Mikio Hibino, stara się opublikować swoją mangę, opowiadającą o skażonym mieście, w którym tajemnicza choroba sprawia, że o zmroku ludzie zamieniają się w kanibali. Napięta sytuacja polityczna sprawia, że Mikio będzie musiał pokonać wiele przeszkód, aby obronić swój pomysł. Czy uda mu się wygrać z cenzurą i propagandą? Jak daleko posunie się każda ze stron, aby przeforsować swoje racje?

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem.

Wrześniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2017-09-04 16:38:41 - 1533 unikalnych wyświetleń;

Miesiąc już na dobre się zaczął, czas więc podsumować wrześniowe premiery. Tak jak Was już informowaliśmy - "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #2 z powodu błędu drukarskiego trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym tygodniu. Mangi "Po burzy", "Poison City" #1 i "Highschool DxD" #6 są w druku i na dniach powinny dotrzeć do nas z drukarni. "Unbreakable Machine-Doll" #9 jest natomiast gotowy do druku, jednak wciąż czekamy na akcept obwoluty - gdy tylko go dostaniemy napiszemy o tym na naszym profilu. Wśród pozostałych planowanych premier znajdą się trzy nowości: kolejna część mangowej adaptacji opowiadań H.P. Lovecrafta - "Nawiedziciel mroku", ekskluzywne wydanie mangi "OPUS", a także komiks "Laboratorium Dextera" #1. Oprócz tego ukażą się - ostatni tom "Alicji w Krainie Koniczyny" #7, "Ajin" #7, "ERASED Miasto, z którego zniknąłem" #3, "Fairy Tail" #11, "Ja, Sakamoto" #3, "Jak zostałam bóstwem!?" #12 i "Log Horizon - West Wind Brigade" #3.

Laboratorium Dextera już we wrześniu

Dodany przez: Urd - 2017-09-04 15:42:39 - 360 unikalnych wyświetleń;

Dla wielu z Was rok szkolny zaczął się już na dobre, dlatego na osłodę proponujemy bardzo adekwatną premierę. Bohater tego tytułu szczególnie upodobał sobie naukę... nawet jeśli jego genialne eksperymenty zawsze kończą się katastrofą. Jedna z najsłynniejszych kreskówek Cartoon Network powraca w formie komiksu. Przed Wami "Laboratorium Dextera" #1!

Uwaga: Prenumeratę będzie można zamówić tylko do następnego poniedziałku.

"Laboratorium Dextera" #1
Słynna bajka Cartoon Network teraz w formie komiksu! Ten niezwykły zbiór zawiera najciekawsze historie stworzone przez Genndy'ego Tartakovsky'ego. Przeżyjcie na nowo przygody genialnego chłopca i jego zwariowanej siostry - klasyczna kreskówka powraca ze zdwojoną dawką świetnego humoru i zwariowanej akcji!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »