Już wkrótce "Acid Town" 5

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-28 13:41:18 - 294 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce wpadnie długo wyczekiwany piąty tom serii "Acid Town"! Nasi bohaterowie rzucają się w wir wspomnień. Jakie sekrety wyjdą na jaw? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Acid Town" 5
Okazuje się, że Ryuji, który został uwikłany w porachunki między Seidokai a Czarnym Smokiem i zginął, był przyrodnim bratem Reijiego. Odkrywszy prawdę o człowieku, który opiekował się nim w dzieciństwie, Reiji postanawia dołączyć do Seidokai. Masatsugu próbuje powstrzymać chłopaka, ale bezskutecznie. Tymczasem pewnego dnia Hisako mdleje i trafia do szpitala. Tam Masatsugu usłyszy z jej ust szokujące wyznanie...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Ważna informacja dotycząca serii "Giga Tokyo Toy Box"

Dodany przez: Urd - 2020-08-27 15:03:26 - 552 unikalnych wyświetleń;

Niestety mamy przykrą wiadomość dla fanów serii "Giga Tokyo Toy Box". Mimo iż praca nad wydaniem kolejnych tomów była praktycznie zakończona i wszystkie ciążące na nas formalności były dopięte na ostatni guzik, otrzymaliśmy informację od wydawnictwa, iż w związku z rozwiązaniem umowy z autorem, Gentosha Comics utraciła prawa do tego tytułu. Oznacza to, iż automatycznie wygasa także nasza umowa licencyjna, a nowe treści nie mogą być na jej podstawie publikowane.

Nasz dział handlowy indywidualnie skontaktuje się z osobami, które dokonały przedpłat na kolejne tomiki i ustali formę zwrotu pieniędzy.

NIE oznacza to jednak, że już się poddajemy! Obecnie jesteśmy w trakcie próby negocjowania warunków bezpośrednio z autorem, aby pozostałe tomy wydać bez pośrednictwa Gentosha Comics. Na ten moment ciężko powiedzieć, czy będzie to możliwe, a nawet jeśli - jak dużo czasu to zajmie (być może będziemy musieli z autorem spotkać się osobiście, co obecnie utrudnia COVID). Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dołożymy wszelkich starań, aby prędzej czy później dokończyć serię, jeśli tylko będzie to możliwe.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 12 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-08-25 17:15:13 - 232 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 12! Czy koronacja Izany będzie początkiem wielkich zmian? Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 12
Wieść o nadchodzącej koronacji Izany obiega sąsiednie kraje i do Wistal przybywają goście. Pochłonięty przygotowaniami do ceremonii Zen wyznacza Shirayuki na przewodniczkę księcia Rajiego z Tanbarun, jednak decyzja o powierzeniu tak ważnej roli zwykłej nadwornej zielarce wywołuje w zamku ogromne poruszenie! W życiu naszych bohaterów szykują się wielkie zmiany!

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - komiks znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi Oblubienica czarnoksiężnika #11

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-24 12:58:04 - 247 unikalnych wyświetleń;

Na koniec miesiąca do sprzedaży trafi "Oblubienica czarnoksiężnika" #11! Chise staje twarzą w twarz z Rahab - byłą nauczycielką Eliasa! Jakie sekrety z przeszłości czarnoksiężnika wyjdą na jaw tym razem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Oblubienica czarnoksiężnika" #11
Chise zostaje wolną słuchaczką w Kolegium. Elias godzi się ze zmianami, jakie zachodzą w jego podopiecznej. Co więcej, czuje, że sam nie jest już taki jak kiedyś. Oboje poznają nowych przyjaciół, Siedem Tarcz, przedstawicieli Kościoła i dryfującą poza czasem Rahab. Czym zaowocują te nowe znajomości?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Zbliża się "Fire Punch" #6

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-24 12:54:08 - 181 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec miesiąca do sprzedaży trafi "Fire Punch" 6! Niespodziewanie Agni dostaje szansę na nowy początek. Czy będzie w stanie z niej skorzystać? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Fire Punch" 6
Według Lodowej Wiedźmy Yuda stała się drzewem pochłaniającym wszelkie życie. Jednak do uszu Agniego, który stracił już cel istnienia, dociera z oddali błaganie Yudy, aby ją zabić. Przepełniony tęsknotą za zmarłą siostrą bohater podejmuje decyzję.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Fairy Tail" 28 coraz bliżej!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-20 15:32:59 - 263 unikalnych wyświetleń;

"Fairy Tail" 28 już wkrótce! Czy nasi bohaterowie zdołają uratować święte miejsce Wróżek?! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Fairy Tail" 28
Trwa nierówna walka na Wyspie Niebiańskiego Wilka! Natsu i jego kamraci muszą zmierzyć się nie tylko z Siedmioma Krewnymi, ale też z przerażającym Bluenote'em, prawą ręką mistrza Grimoire Heart. Szala zwycięstwa przechyla się niebezpiecznie na stronę mrocznej gildii! Gdy Freed, Bickslow i Gildarts przybywają z odsieczą, w naszych bohaterów wstępuje nowa nadzieja... Lecz nagle potężny wybuch wstrząsa całą wyspą! Jaki los czeka ziemię, nad którą czuwa duch pierwszego mistrza Fairy Tail?!

Jeszcze tylko do 23 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z pocztówką!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »