Niespodziankowa nowość już w maju!

Dodany przez: Urd - 2021-03-11 16:57:46 - 647 unikalnych wyświetleń;

Niespodzianka! Japonia postanowiła nas zaskoczyć, w związku z czym mamy dla Was jeszcze jedną wiosenną nowość! Trzytomowa manga „Carol & Tuesday” trafi w Wasze ręce już w maju. Ta wyjątkowa, pełna humoru i muzycznych motywów historia rozgrywa się w świecie łączącym futurystyczną wizję z melancholią minionych dni. Czy oprzecie się takiemu połączeniu?

Jeśli zaś do poniedziałku zdecydujecie się zakupić tomiki w prenumeracie i użyjecie kodu rabatowego MARS, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

CAROL & TUESDAY
Minęło pięćdziesiąt lat odkąd ludzie skolonizowali Marsa. To właśnie tam żyje Carole - młoda dziewczyna, która utrzymuje się z prac dorywczych, jednocześnie próbując spełnić swoje muzyczne ambicje. Jednak brutalna rzeczywistość wciąż sprowadza jej pasję do hobby po godzinach. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Tuesday. Nastoletnia panienka z wyższych sfer nie chce dalej wieść swojego idealnie zaplanowanego przez rodziców życia. Zabiera więc swoją gitarę i ucieka z domu. Przypadek sprawia, że ścieżki obu dziewczyn krzyżują się na ulicach wielkiego miasta. Choć Carole i Tuesday nie mogłyby się bardziej różnić, łączy je miłość do muzyki. Z miejsca decydują się połączyć siły w drodze do realizacji swoich marzeń. Jednak czy zdołają poruszyć serca ludzi w świecie, w którym za wielkimi hitami stoją syntezatory i sztuczna inteligencja, a producenci muzyczni nie cofną się przed niczym, aby wyeliminować konkurencję...?

Autorzy: Morito Yamataka, Shinichiro Watanabe
Gatunek: seinen, komedia, science fiction
Liczba tomów: 3 (seria zakończona)
Premiera: Maj (przedpremiera kwiecień)
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny

Zbliża się premiera 5. tomu mangi "Podejrzane sekrety"!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-11 11:13:08 - 218 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Podejrzane sekrety" 5! Gotowi zajrzeć przez malutką dziurkę do sąsiedniego pokoju? Tymczasem prezentujemy obwolutę i przykładowe strony!

"Podejrzane sekrety" 5
Tatsuhiko ma już dość wzajemnego podglądania. Pewnego dnia zauważa jednak, że Emiru zachowuje się podejrzanie, więc zaczyna ją śledzić. Dziewczyna zagląda do pewnego pokoju...
- Powiedz, kogo tu szukasz! - woła Tatsuhiko.
A Emiru na to: "Nie!"


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Nadchodzi Seven Deadly Sins 13!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-11 11:08:10 - 168 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 13! Jaki los spotka Hawka? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!"Seven Deadly Sins" 13
Prawdziwa przygoda dopiero się zaczyna!
Grzechy po kolei padają na kolana przed przemienionym w monstrum Hendricksonem. Gdy ten powala nawet Meliodasa, w którym wszyscy pokładali ostatnią nadzieje, wydaje się, że to już koniec. Jednak wtedy do walki staje samotny bohater na raciczkach. Błaganie zrozpaczonej dziewczyny.. magiczna moc, o jakiej nikomu się nie śniło... Jeszcze nie wszystko stracone!  Nasza opowieść przenosi się do Lasu Króla Elfów!


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

„Servamp" #15 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-10 10:52:56 - 152 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami „Servamp" 15! Jaki wynik będzie miała zacięta bitwa? Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek!

„Servamp" 15
Rozpoczyna się pojedynek Kuro z Tsubakim... Jaki będzie finał ich starcia? Siła Melancholii nieustannie rośnie. Czy Mahiru i jego gnuśny sługa poradzą sobie z tym wyzwaniem? Akcja naszej opowieści przenosi się w rodzinne strony servampa lenistwa.

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- piątek - komiks znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi „Yona w blasku świtu" #11!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-08 14:40:38 - 240 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi „Yona w blasku świtu" 11! Czy relacja Yony i Haka ulegnie zmianie? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Yona w blasku świtu" #11
Yona i jej towarzysze wyruszają na poszukiwanie zbóż, które można by uprawiać nawet na jałowych ziemiach Klanu Ognia. W trakcie podróży Hak uczy księżniczkę walczyć mieczem. Okazuje się jednak, że chłopak nosi w sercu bolesne postanowienie... Yona, zaniepokojona dziwnym zachowaniem swojego obrońcy, próbuje dodać mu otuchy, lecz wtedy Hak robi coś, czego zupełnie się nie spodziewała! W tym tomie znajdziecie także historię z dzieciństwa Yony, Haka i Su-wona.

Przypominamy, że do końca dnia możecie kupić prenumeratę na ten tom z wyjątkową naklejką!

Przed Wami "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #15!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-08 13:12:32 - 176 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitała już manga "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 15! Czy w relacji Śnieżki i Zena dojdzie do jakiegoś przełomu? Poniżej znajdziecie opis tomu i rozpiskę wysyłek.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 15
Shirayuki i Obi jadą do zamku królewskiego na bal, aby poznać słynnego mineraloga. Czy Lata Forzeno pomoże w badaniach nad olin maris? Co się wydarzy, gdy po przyjęciu młoda zielarka zostanie sam na sam z lekko podchmielonym księciem Zenem?! Oto kolejny tom naszej opowieści!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - zapakowaliśmy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »