Nadchodzi Golden Time #8

Dodany przez: Urd - 2018-03-07 15:07:02 - 521 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Golden Time" #8 - przypominamy, że ten i ostatni tom nie będą dostępne w empikach. Jak można wyczytać z okładki - nasi bohaterowie doskonale się bawią - ale oczywiście nie zabraknie też tradycyjnych dramatów i emocji. Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Golden Time" #8
Banri Tada nie pamięta swojej przeszłości, a Koko Kaga jest perfekcyjną damą tylko we własnej wyobraźni. Po kłótni, która prawie doprowadziła do ich rozstania, Banri postanawia ponownie zmierzyć się z przeszłością. Wkrótce potem Rinda informuje go o spotkaniu absolwentów jego dawnego liceum. Na imprezie czekają jednak na Banriego osoby, które znają jego dawne, a nie obecne „ja”. Żeby żyć teraźniejszością i ruszyć naprzód, trzeba najpierw stawić czoła temu, co było!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Już w sprzedaży - Deadlock #2

Dodany przez: Urd - 2018-03-06 13:51:30 - 465 unikalnych wyświetleń;

To już drugi tom mangi "Deadlock"! Prawdziwa gratka dla fanów kryminałów rozgrywających się w więzieniu. Piękną kreskę widać już z okładki! Rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Deadlock" #2
Yuuto – były agent wydziału antynarkotykowego – prowadzi tajne śledztwo w więzieniu. Jego jedyną szansą na odzyskanie wolności jest odnalezienie Corvusa - groźnego terrorysty, który zza murów zakładu karnego dowodzi grupą przestępczą. Na razie jednak poszukiwania nie przynoszą skutku, a Yuuto jest w ciągłym zagrożeniu. Gdy pewnego dnia jednego z jego nowych znajomych spotyka coś naprawdę strasznego, Yuuto nie tylko postanawia pomóc wymierzyć sprawiedliwość - odkrywa również z zaskoczeniem, że jego pojęcie moralności bardzo ewoluowało za murami Schelger...

Plan dystrybucji
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty
- środa - manga trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl W Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie
- czwartek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Marcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2018-03-02 16:35:55 - 1974 unikalnych wyświetleń;

Nadszedł marzec a wraz z nim nowe premiery i trochę informacji wydawniczych. Miesiąc zaczniemy od mangi "Deadlock" #2, zaraz po niej w Wasze ręce trafi "Golden Time" #8 (uwaga - tomy #8 i #9 nie trafią do empików - więcej informacji poniżej), następnie wydany zostanie "Ajin" #9. Dodatkowo komiks "POLIFE - Moje życie jako Japonki w Polsce" postanowiliśmy wydać w dwóch wersjach językowych - polskiej i japońskiej, obydwie są już dostępne na naszej stronie. W tym miesiącu do sprzedaży trafi również "Opowieść panny młodej" #9 (tu również będzie kilka zmian - informacje na ten temat poniżej). Wśród marcowych premier znajdzie się także "Noragami" #13, "Spice & Wolf" #14, "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #5 i "Toradora LN" #3. Jeśli zaś chodzi o nasz slot komiksowy - w tym miesiącu zamkniemy serię "Samuraj Jack" #4, a swoją premierę będzie miał również "Adventure Time" #5. A teraz kilka informacji wydawniczych na temat poszczególnych serii:

- "Golden Time" - dwa ostatnie tomy serii (#8 i #9) nie będą dostępne w empiku. Będzie je można kupić w naszym sklepie internetowym, w oddziałach stacjonarnych Yatta.pl i w innych sklepach komiksowych.

- "Opowieść panny młodej" - nowe tomiki oraz dodruki tej serii (w najbliższym czasie tomy #1, #7) będą miały cenę okładkową w wysokości 34,99 zł. Prenumeraty natomiast wciąż będą kosztować 29,99 zł, dzięki czemu nasi czytelnicy będą mogli nabyć kolejne odsłony OPM po starych cenach.

- "Jak zostałam bóstwem!?" - niestety jesteśmy zmuszeni chwilowo wstrzymać wydawanie serii do maja/czerwca. Wszystkich fanów bardzo przepraszamy i zapewniamy, że nie przesunie to daty wydania ostatniego tomu, ponieważ po wznowieniu skrócimy cykl wydawniczy i dołożymy wszelkich starań, żeby nadrobić to przesunięcie. Prenumeratorzy mogą zaś liczyć na specjalny dodatek do ostatniego tomu.

Deadlock #2 już we wtorek

Dodany przez: Urd - 2018-03-01 14:47:15 - 589 unikalnych wyświetleń;

Już we wtorek do sprzedaży trafi "Deadlock" #2 - poszukiwanie Corvusa trwa! Czy Yuuto uda się go odnaleźć? Czy naszemu bohaterowi uda się przeżyć? Odpowiedzi na wszystkie te pytania czekają na Was w nowym tomiku - prezentujemy jego obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Deadlock" #2
Yuuto – były agent wydziału antynarkotykowego – prowadzi tajne śledztwo w więzieniu. Jego jedyną szansą na odzyskanie wolności jest odnalezienie Corvusa - groźnego terrorysty, który zza murów zakładu karnego dowodzi grupą przestępczą. Na razie jednak poszukiwania nie przynoszą skutku, a Yuuto jest w ciągłym zagrożeniu. Gdy pewnego dnia jednego z jego nowych znajomych spotyka coś naprawdę strasznego, Yuuto nie tylko postanawia pomóc wymierzyć sprawiedliwość - odkrywa również z zaskoczeniem, że jego pojęcie moralności bardzo ewoluowało za murami Schelger...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Wielka reedycja dzieł HITOHAI i premiera komiksu "Wietnam"

Dodany przez: Urd - 2018-02-28 16:19:03 - 798 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami wszystkie oryginalne dzieła Katarzyny „Hitohai” Wasylak w nowej odsłonie! Każdy z nich, wydany w formacie A5 z obwolutą i w poprawionej, ujednoliconej oprawie graficznej, będzie wzbogacony o materiały dodatkowe - wywiady, artykuły, niepublikowane szkice i opisy światów stworzonych przez autorkę. A jakby tego było mało, kupując tomiki w przedsprzedaży możecie zebrać aż 9 kart kolekcjonerskich narysowanych specjalnie z okazji reedycji! Po jednej do każdego tomiku i dwie dodatkowe dla osób, które zakupią komplet wszystkich dzieł w pakiecie. Komiksy zostaną wydane 6 kwietnia razem z premierowym tytułem „Wietnam”. Ilość kart kolekcjonerskich jest ograniczona. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji - tomiki z kartami można zamawiać tylko do dnia premiery!

POD TYM LINKIEM MOŻESZ ZAMÓWIĆ KOMPLET DZIEŁ Z 25% RABATEM I ZESTAWEM 9 KART KOLEKCJONERSKICH!"ČESARY" #1
Tarot, angelologia, młodzian sypiający w betoniarce i wróżby, które można zgłosić do reklamacji – przed Wami komiksowy debiut utalentowanej polskiej rysowniczki, Katarzyny „Hitohai” Wasylak. W mieście, nad którym czuwa pomnik Świętego Pamięci, chłopak imieniem Akira próbuje rozwiązać zagadkę swojej własnej śmierci. Oto świat, w którym anioły przybierają ludzkie ciała i ksywki rodem z anime – rzeczywistość ograniczona jedynie nieskrępowaną wyobraźnią autorki. Oniryczny klimat, awangardowa kreska i czarny humor oraz liczne odniesienia do rodzimej i japońskiej (pop)kultury czynią z „Česarego” lekturę jedyną w swoim rodzaju.
ZAMÓW TOM Z KARTĄ"ČESARY" #2
Tajemnicze bractwa, instruktorzy zbiorowych samobójstw, Carl Gustaw Jung i Niebianie, którzy kochają za bardzo – przed Wami komiksowy debiut utalentowanej polskiej rysowniczki, Katarzyny „Hitohai” Wasylak. Chłopak imieniem Akira próbuje odciąć się od traumatycznych wspomnień – a zakochany w nim anioł zamyka przeszłość młodzieńca w pudełku. Ale czy miłość bez wolnej woli będzie w ogóle możliwa? Oto świat, w którym śmierć jest najtańszym sposobem podróżowania, a zjedzenie cytryny pozwala na skok do innego wymiaru.
ZAMÓW TOM Z KARTĄ
"MATERIA DZIWACTWA"
Pewnego dnia Gabriel został zaatakowany przez fryzjerską głowę treningową. Zaraz potem Mikael spotkał Wielkiego Tarota. W ten sposób ich losy połączyły się za sprawą Materii Dziwactwa, dziwnej choroby siejącej spustoszenie wśród aniołów. Pojawienie się emo-Eryka, hermafrodyty o sześciu rękach, Kotka-Psychotka oraz podstępnego koali tylko komplikuje życie pary angelicznych chłopców, dla których każdy dzień jest walką o własną duszę. Materia Dziwactwa to niepowtarzalna opowieść o strachu, miłości i nienawiści okraszona nutką hitohaicznego humoru. Warto dać się nią zarazić...
ZAMÓW TOM Z KARTĄ
"ČESARY" #3
Wiedźmy i piraci, żywe pomniki, aniołowie – ateiści, podróże między wymiarami i Tomasz Mann – przed Wami komiksowy debiut utalentowanej polskiej rysowniczki, Katarzyny „Hitohai” Wasylak. Sąd ostateczny dokonuje się każdego dnia. Jeden z Niebian znajduje praktyczny sposób, by wysłuchiwanie modlitw ludzi pociągało za sobą automatycznie karę za grzechy. Jednak śmierć, której nie przewidywał rejestr długów, uświadamia mu, że Święty Pamięci traci władzę nad domeną żywych. Oto świat, w którym bilet do Walhalli można kupić w ofercie last minute, a czytanie w myślach ukochanej osoby staje się naprawdę niebezpieczną pokusą.
ZAMÓW TOM Z KARTĄ


"RED DADA"
W świecie, w którym sztuka jest religią, mnisi z klasztoru Dada od wieków poszukują ludzi o szczególnych zdolnościach – wybrańców zwanych Dadami. Zadaniem Dady jest kształtowanie zbiorowej podświadomości przez porywające dzieła własnej wyobraźni. A co, jeśli wybrany przez mnichów Dada okaże się być nie tym, za kogo go uważano? Jeśli nienawiść, okaże się przyjaźnią, a przyjaciel wrogiem? Hitohai zaprasza w podróż do świata przepełnionego muzyką! Odkryjcie go razem z Benjaminem, zespołem The Mints i DJ-em Zarą. Bohaterowie podróżują śladami autorki po wielu niezwykłych krajach, koncertując i zmagając się z ludzkimi... i nadludzkimi problemami.
ZAMÓW TOM Z KARTĄ"WOLPERTINGERMENCHEN"
Czy przeszczepione organy zachowują cząstkę duszy ich dawcy? Co się stanie, jeśli ktoś dosłownie skradnie ci serce? Dlaczego nie powinniśmy widzieć swojego anioła stróża?

Tulio, przedwcześnie zmarły ekstrawertyk włoskiego pochodzenia, i Autio, przerażony codziennością socjofobiczny introwertyk, powoli odkrywają odpowiedzi na te pytania. Tymczasem z ich otoczenia dzień po dniu znikają znajome osoby, a miasto opanowuje plaga hybrydycznych stworzeń zwanych Wolpertingerami...
Hitohai powraca z nowym komiksem i ponownie daje popis swoich niepowtarzalnych umiejętności. Unikalna, ekspresyjna kreska, zakręcona do granic możliwości fabuła i ironiczny, cięty humor to jej znak rozpoznawczy. Czy jesteś gotowy na podróż do zwariowanej rzeczywistości absurdalnego humoru?

ZAMÓW TOM Z KARTĄ
"HITO WIECZNY TUŁACZ: WIETNAM"
Pierwszy tom serii „Hito Wieczny Tułacz” to subiektywny komiks podróżniczy opisujący perypetie Hitohai (polskiej autorki znanej z tytułów takich jak „Česary” czy „Wolpertingermenschen”) podczas jej wolontariatu na północy Wietnamu. Komiks pokazuje ten komunistyczny kraj z przymrużeniem oka i nutką nostalgii za dzieciństwem w czasach PRL-u, a niezwykła wrażliwość, spostrzegawczość i poczucie humoru artystki płynnie łączą znaczące szczegóły wietnamskiej codzienności w spontaniczną refleksję nad życiem. Sprawdźcie co nocą budzi się do życia w hotelu na końcu świata, jak zdobyć pożywienie w ekstremalnych warunkach i jak nauczyć małe, wietnamskie dzieci angielskiego!
ZAMÓW TOM Z KARTĄ

Fairy Tail #14 i "Highschool DxD" #8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-02-28 13:49:45 - 569 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami ostatnie dwie mangowe premiery w tym miesiącu: "Fairy Tail" #14 i "Highschool DxD" #8! Mnóstwo akcji czeka na Was w obydwu tomikach. Pełny plan wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Fairy Tail" #14
W obchodzącej święto plonów Magnolii zapanował chaos! Laxus, który planuje przejąć Fairy Tail siłą, ogłosił wielką bitwę, aby wyłonić najpotężniejszego maga gildii. Członkowie Fairy Tail wpadają w pułap¬kę zastawioną przez Zastęp Boga Piorunów i rzu¬cają się swoim kamratom do gardeł w bratobójczej walce! Czy Natsu i jego przyjaciele powstrzymają opętanego żądzą władzy Laxusa?!

"Highschool DxD" #8
Władcy piekieł oraz przedstawiciele niebian i upadłych aniołów zbierają się na wielkiej Trójstronnej Konferencji, aby negocjować warunki pokoju. Spotkanie zakłóca jednak pewna tajemnicza organizacja! Issei nie może opanować słusznego gniewu na tych, którzy chcieliby wykorzystać moc Gaspera do swoich nikczemnych celów!

Plan dystrybucji
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - mangai trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl W Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie
- piątek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »