Lada dzień premiera Gdy zakwitnie w nas miłość 7

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-17 14:03:15 - 128 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec tygodnia premierę będzie miał przedostatni tom mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość" 7! Jakie konsekwencje pociągnie za sobą niespodziewane wyznanie Yu? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Gdy zakwitnie w nas miłość" 7
Toko nareszcie zaczyna patrzeć w przyszłość, ale teraz u jej boku nie ma już miejsca dla Yu. Czas mija, nieporozumienia trwają. Toko i Sayaka rozpoczną przygotowania do wyjazdu na ostatni szkolny obóz. Czyżby ktoś jeszcze odważył się wyznać swoje długo skrywane uczucia...?

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Bakemonogatari 3 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-10 13:18:54 - 291 unikalnych wyświetleń;

"Bakemonogatari" 3 już u nas! Jaki sekret skrywa Mayoi? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji!

"Bakemonogatari" 3
Pewnego dnia Koyomi Araragi spotkał na swej drodze Mayoi Hachikuji, uczennicę szkoły podstawowej. Dziewczynka zdradziła mu, że jest zagubionym ślimakiem i już od dawna nie potrafi dotrzeć do celu. Araragi wysyła Senjogaharę po pomoc i staje oko w oko z potworem, który może być o wiele trudniejszy do zrozumienia, niż z początku zakładał...

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty.
- środa - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Już niedługo "Księga Przyjaciół Natsume" 10

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-09 13:55:00 - 178 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Księga Przyjaciół Natsume" 10! Jakie zamiary ma dawny kolega z klasy, który niespodziewanie odnajduje Natsume po latach? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 10
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów dający władzę nad yokai, których imiona są w nim zapisane. Teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia niespodziewanie zjawia się u niego Shibata, dawny kolega z klasy, który koniecznie chce mu przedstawić Murasaki, znajomą licealistkę. Kim tak naprawdę jest tajemnicza dziewczyna...? Oto dziesiąty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Autorka Oblubienicy czarnoksiężnika będzie naszym gościem na tegorocznym Pyrkonie!

Dodany przez: Urd - 2020-03-06 17:46:14 - 392 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was naprawdę niesamowity news! Wraz z organizatorami Festiwalu Fantastyki Pyrkon mamy zaszczyt zaprosić Was na spotkanie z Kore Yamazaki, autorką mangi "Oblubienica czarnoksiężnika"! Artystka już w maju odwiedzi Polskę i będzie naszym gościem na tegorocznej edycji konwentu. Będziecie mogli nie tylko zdobyć autograf mangaczki, ale również wziąć udział w spotkaniu panelowym, na którym Pani Yamazaki opowie o swojej pracy, a także odpowie na pytania czytelników! Regulamin rozdawania autografów, inicjatywy powiązane z wydarzeniem i szczegóły wizyty podamy już wkrótce - wszystkie newsy na ten temat możecie śledzić na stronie studiojg.pl/oblubienica. Czy Wy też nie możecie się doczekać?!

Kore Yamazaki
Urodzona na Hokkaido autorka popularnych mang. Jej flagowy tytuł "Oblubienica czarnoksiężnika" zaczął ukazywać się w magazynie „Monthly Comic Blade” (wyd. Mag Garden) w 2013 roku. Artystka pracuje nad dalszymi rozdziałami serii, którą można przeczytać na łamach „Monthly Comic Garden" oraz na platformie Manga-doa. Od czasu premiery manga stała się hitem, który podbił serca fanów na całym świecie. Historia została zekranizowana w postaci anime, powstało także wiele różnych projektów osadzonych w uniwersum "Oblubienicy". W Polsce manga ukazuje się od 2015 roku nakładem wydawnictwa Studio JG.

Narzeczony Vahlii już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-05 13:44:45 - 251 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarła do nas jednotomowa nowość - "Narzeczony Vahlii"! Być może dzisiaj trafią do nas także "Gorzki Poranek" #8 i "Jego wilczy sekret" #2, jednak te dwie prenumeraty kurier najpewniej odbierze od nas dopiero jutro. Tymczasem - poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji "Narzeczonego".

"Narzeczony Vahlii"
Vahlia ma dopiero szesnaście lat, ale już drugi raz zostaje zaręczona. Jej rękę początkowo obiecano Jiro, najstarszemu synowi z zaprzyjaźnionego klanu, jednak chłopak uciekł z domu i tyle go widziano. Straciwszy nadzieję, że najstarszy syn powróci, by spełnić swój rodzinny obowiązek, postanowiono, że dziewczynę poślubi jego młodszy brat, Lucel. Wieczorem po ceremonii zaręczyn Vahlia postanawia jednak opuścić wioskę i odszukać Jiro. Zabiera ze sobą swojego świeżo upieczonego narzeczonego i razem wyruszają w podróż, która przyniesie dość nieoczekiwany rezultat...

Przed Wami zbiór czterech historii rozgrywających się w fantastycznych światach i niezwykłych okolicznościach. Znajdziecie tu opowieść o smoczym potomku i kapłance, czarodziejce i żyjącym na odludziu młodzieńcu, który nie cierpi magii, a także strażniku świętego drzewa, który niespodziewanie spotyka bóstwo, któremu od lat służył. Poznajcie najróżniejsze oblicza miłości, przedstawione subtelną kreską Soraty Akiduki, autorki serii "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach".


Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Marcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-03-03 17:08:49 - 1234 unikalnych wyświetleń;

Marzec zaczął się za dobre, czas więc na rozpiskę premier! W tym miesiącu ukażą się: "Księga Przyjaciół Natsume" 10, "Servamp" 14, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #10, "Gdy zakwitnie w nas miłość" 7, "Pokój w kolorach szczęścia" 6, "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 5, "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2, "Overlord" 11, "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 5, "Iruma w szkole demonów" 3, "Somali i Strażnik Lasu" 6, "Twoje kwietniowe kłamstwo" 6, nasza nowość yaoi "W pogodni za słońcem", "Oblubienica czarnoksiężnika" 10, "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #17.
Być może pod koniec miesiąca trafi w Wasze ręce również "Kamisama to Tobenai Tsukai", jednak zależeć to będzie od szybkości uzyskanych akceptów - materiały do tej mangi otrzymaliśmy dopiero w zeszłym tygodniu, a tomik ma 270 stron. Będziemy informować Was na bieżąco.

Poniżej prezentujemy rozpiskę zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
Księga Przyjaciół Natsume 10 - prenumeratę można zamawiać do 6 marca
Servamp 14 - prenumeratę można zamawiać do 6 marca
Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #10 - prenumeratę można zamawiać do 13 marca
Gdy zakwitnie w nas miłość 7 - prenumeratę można zamawiać do 13 marca
Pokój w kolorach szczęścia 6 - prenumeratę można zamawiać do 13 marca
Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #5 - prenumeratę można zamawiać do 13 marca
Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu 2 - prenumeratę można zamawiać do 8 marca
Overlord 11 - prenumeratę można zamawiać do 16 marca
Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku 5 - prenumeratę można zamawiać do 16 marca
Iruma w szkole demonów 3 - prenumeratę można zamawiać do 19 marca
Somali i Strażnik Lasu 6 - prenumeratę można zamawiać do 19 marca
Twoje kwietniowe kłamstwo 6 - prenumeratę można zamawiać do 20 marca
W pogodni za słońcem - prenumeratę można zamawiać do 22 marca
Oblubienica czarnoksiężnika 10 - prenumeratę można zamawiać do 20 marca
HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół #17 - prenumeratę można zamawiać do 16 marca

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »