Nadchodzi Seven Deadly Sins 12!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-23 10:28:11 - 150 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 12! Jaką drogę obierze Ban? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!"Seven Deadly Sins" 12
Na Bana spada kolejna tragedia!

Elizabeth, chroniąc śmiertelnie rannych Meliodasa i Gilthundera, zostaje uprowadzona przez Hendricksona. W krytycznym momencie na placu boju pojawia się Nieśmiertelny Ban. Lecz czemu, gdy Lisi Grzech szczerzy kły, jego sztylet wymierzony jest w serce Meliodasa?! Burzy się i kipi krew demonów, a królewską stolicę ogarnia mrok. Co więcej, do świata żywych wraca przedziwne monstrum! Czy nie ma już ratunku przed nadciągającą bezkresną ciemnością?


!

"Yona w blasku świtu" #10 już wkrótce!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-23 10:11:14 - 233 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Yona w blasku świtu" 10! Co zrobi Tae-jun, gdy dowie się, że Yona żyje? Wciąż można zamawiać prenumeratę z pocztówką, a tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Yona w blasku świtu" 10
Udając bandytów, Yona i jej towarzysze bronią wiosek na ziemiach Klanu Ognia przed okrutnymi urzędnikami. Tymczasem Tae-jun, drugi syn generała Kana, wyrusza do osady Katan z rozkazem wyeliminowania rozbójników. Tam zaś rozpoznaje głos księżniczki, która przecież zginęła z jego winy... Na dodatek z emocji traci głowę i wzywa na pomoc swoich żołnierzy! Co zrobi Yona w obliczu nadciągającego wojska?!

"Hanako, duch ze szkolnej toalety #2" już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-22 10:23:20 - 283 unikalnych wyświetleń;

"Hanako, duch ze szkolnej toalety" 2 już u nas! Jakie tajemnice Akademii Kamome odkryjemy tym razem? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"Hanako, duch ze szkolnej toalety" 2
Pewnego razu Nene Yashiro słyszy o jednej z Siedmiu Tajemnic Akademii Kamome - Hanako, duchu straszącym w damskiej toalecie i potrafiącym spełnić życzenie osoby, która go wzywa. Dziewczyna nie zastanawia się długo! Niestety! Spada na nią straszliwa klątwa, a jedynym sposobem, by ją zdjąć, jest zawarcie paktu z Hanako. Tymczasem przyjaciółka Nene znika na budzących grozę Schodach Misaki... Oto kolejny tom historii o duchach, upiorach, egzorcystach i (innych) mękach dorastania!

Plan dystrybucji:
- wtorek - spakowaliśmy wszystkie prenumeraty.
- środa - tomiki są dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach

Zobacz początkowe strony mangi "Pokój w kolorach szczęścia" #8!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-21 10:00:55 - 323 unikalnych wyświetleń;

Na sam koniec roku do sprzedaży trafi "Pokój w kolorach szczęścia" 8! W końcu dowiemy się wszystkiego o naszym tajemniczym bohaterze w masce! Prenumeraty z uroczym dodatkiem możecie zamawiać jeszcze do 27 grudnia, a tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Pokój w kolorach szczęścia" 8
Do tej pory Sachi mieszkała ze swoim porywaczem ze względu na łączące ich cele. Jednak w pewnym momencie zrodziło się między nimi uczucie, które nie ma nic wspólnego ze zbieżnością interesów. Nadeszła pora, by zamaskowany mężczyzna opowiedział swoją historię.

Zobaczcie obwolutę i przykładowe strony Shirayuki #14

Dodany przez: mbloch - 2020-12-18 14:49:00 - 160 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14! W związku z tym, że wciąż czekamy na aktualizację terminów dostaw z drukarni, wciąż możecie jeszcze zamawiać ten tomik w prenumeracie z wyjątkową, dwustronną pocztówką. Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14
Do przebywających na północy królestwa Shirayuki i Ryu przybywa Obi z rozkazem od Zena. Młoda zielarka natychmiast zabiera się do pracy, jednak przygotowanie odpowiedniego specyfiku przysparza jej sporo trudności. Niespodziewanie dziewczyna zaprasza Obiego na długą rozmowę o świcie! Nadchodzi czas ważnych decyzji!

Zbliża się premiera 4. tomu mangi "Podejrzane sekrety"!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-18 13:59:18 - 241 unikalnych wyświetleń;

Na początku roku premierę będzie miała manga "Podejrzane sekrety" 4! Gotowi zajrzeć przez malutką dziurkę do sąsiedniego pokoju? Tymczasem prezentujemy obwolutę i przykładowe strony!

"Podejrzane sekrety" 4
Emiru zaprosiła do domu mężczyznę! Co prawda do niczego między nimi nie doszło, ale od tej pory Tatsuhiko nie spuszcza z niej oczu. Pewnego dnia widzi, jak dziewczyna wychodzi z wanny... Gdy nagle wybija północ, Emiru mówi: "Złamałeś zasadę"!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »