Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 8 już u nas

Dodany przez: mjachimek - 2019-12-17 12:39:41 - 181 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami kolejna, bardzo jesienna odsłona przygód "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 8. Prenumeraty wraz z plakatami wysłane! Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę dystrybucji!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 8
Shirayuki i Zen odbywają przepełnioną emocjami rozmowę na temat łączącej ich więzi, a także przyszłości, do której każde z nich pragnie dążyć. Nasi bohaterowie przez pewien czas towarzyszą wracającemu do Tanbarun Sakakiemu, jednak nagłe załamanie pogody zmusza ich do poszukania noclegu poza zamkiem. Ku zaskoczeniu wszystkich Obi potajemnie wymyka się nocą z gospody.Niedługo później młoda zielarka i jej opiekun, Ryu, otrzymują rozkaz, by wyruszyć na północ królestwa.

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- czwartek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych.

Zobacz początkowe strony mangi Miłość, jenoty i inne kłopoty 7

Dodany przez: Urd - 2019-12-16 17:16:50 - 224 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miała manga "Miłość, jenoty i inne kłopoty" 7 - Riku postanawia zmienić swoje przeznaczenie i zrealizować własne pragnienia. Jakie będą tego konsekwencje? Tymczasem podrzucamy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" 7
Odkąd Miyo pojawiła się w życiu Riku, chłopakowi wydawało się, że jest jedynie źródłem kłopotów. Niespodziewanie jednak dziewczyna zaczyna przyprawiać go o szybsze bicie serca... Nie chcąc zaakceptować takiego obrotu spraw, postanawia skupić się na zdobyciu Momoki, prawdziwej miłości jego życia. Podejmuje decyzję, która może zaważyć na całej jego przyszłości. Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić mangę z 25% rabatem!

Nowa seria Ośmiu Macek!

Dodany przez: Urd - 2019-12-13 16:47:27 - 669 unikalnych wyświetleń;

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Z przyjemnością prezentujemy mangę "Nozoki Ana" - naszą przyszłoroczną premierę, a zarazem nową serię imprintu Ośmiu Macek. Przed Wami świetnie narysowana, wciągająca komedia o życiu studenckim, przepełniona humorem i doprawiona słuszną dawką pikanterii. To tytuł przy którym po prostu nie sposób się nudzić! Premiera już w kwietniu.

"Nozoki Ana"
Osiemnastoletni Tatsuhiro przeprowadza się do Tokio, gdzie w końcu ma rozpocząć wymarzone studenckie życie. Pewnego dnia odkrywa, że w ścianie jego mieszkania znajduje się malutki otwór. Zaskoczony widzi po drugiej stronie młodą dziewczynę w dość intymnej sytuacji. Chcąc zachować się jak na porządnego faceta przystało, z miejsca rusza powiadomić sąsiadkę o niezręcznym wydarzeniu. Dziewczyna jednak nie wpada w panikę, ale ku przerażeniu chłopaka wymusza na nim niezwykły układ - zamiast zasłaniać dziurkę, co drugi dzień każde z nich dostanie zielone światło na podglądanie. Jest tylko jedna żelazna zasada - nie mogą NICZEGO przed sobą ukrywać.

Nasz bohater szybko przekona się, że poznawanie cudzych sekretów, może okazać się równie niebezpieczne, co ujawnianie własnych... Gorące studentki, mnóstwo humoru, niedwuznacznych sytuacji i dram życia codziennego, a wszystko za sprawą pewnej niepozornej dziurki w ścianie. Odważycie się spojrzeć?

Już wkrótce Log Horizon LN 7

Dodany przez: Urd - 2019-12-12 17:24:16 - 192 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień do sprzedaży trafi "Log Horizon LN" 7. Tym razem skupimy się na tajnej misji Shiroe i Naotsugu! Poniżej prezentujemy obwolutę i opis tomiku.

"Log Horizon LN" 7
Shiroe i Neotsugu w tajemnicy opuścili Akibę. Po konfrontacji z Nurehą - guild masterką, która w zaledwie kilka miesięcy po Katastrofie zawładnęła całym Minami - Zaklinacz zdał sobie sprawę, że możliwości, jakie nowa rzeczywistość daje Poszukiwaczom, może okazać się tragiczna w skutkach dla wszystkich mieszkańców Yamato. Plan, który obmyśla, jest jednak tak nieprawdopodobny i niebezpieczny, że sam zaczyna wątpić w jego powodzenie. Tymczasem Radzie Minami nie umknęło, że Jadowity Okularnik zniknął z Akiby i najprawdopodobniej coś knuje... Czy naszym bohaterom uda się przeprowadzić niewykonalną misję, w dodatku tak, aby utrzymać ją w tajemnicy?

Przypominamy, że jeszcze dziś do północy można nabyć z 25% rabatem!

Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 8 lada dzień w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2019-12-12 16:42:21 - 182 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień do sprzedaży trafi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 8. Prezentujemy piękną, jesienną obwolutę z Obim, a także zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 8
Shirayuki i Zen odbywają przepełnioną emocjami rozmowę na temat łączącej ich więzi, a także przyszłości, do której każde z nich pragnie dążyć. Nasi bohaterowie przez pewien czas towarzyszą wracającemu do Tanbarun Sakakiemu, jednak nagłe załamanie pogody zmusza ich do poszukania noclegu poza zamkiem. Ku zaskoczeniu wszystkich Obi potajemnie wymyka się nocą z gospody.Niedługo później młoda zielarka i jej opiekun, Ryu, otrzymują rozkaz, by wyruszyć na północ królestwa.

Przypominamy, że jeszcze dziś do północy można nabyć z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi Trigun

Dodany przez: Urd - 2019-12-06 14:53:56 - 443 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca weekendu można zamawiać mangę "Trigun" w prenumeracie z rabatem, darmową wysyłką i plakatem z serii! To blisko 700 stron fantastycznej przygody! Jeśli jeszcze nie znacie tego klasyka, podrzucamy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Trigun"
Daleka przyszłość. Ludzkość zamieszkuje pustynną planetę, na której przed ponad stu laty rozbiły się statki kolonizatorów. Większość technologii przepadła, a świat zaczął przypominać postapokaliptyczny Dziki Zachód, w którym roi się od wyjętych spod prawa degeneratów i polujących na nich łowców głów. Żadna nagroda nie może się jednak równać z tą, wyznaczoną za Vasha the Stampede, rewolwerowca znanego również pod pseudonimem Człowiek Tajfun. W rzeczywistości zła sława Vasha jest równie przesadzona, co jego pacyfizm, nakazujący mu troszczyć się nawet o zdrowie ludzi, którzy do niego strzelają. Choć dla wielu jego zasady wydają się śmieszne i naiwne, za jego wyborami stoi ponura przeszłość, która prędzej czy później da o sobie znać...

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »