Zapraszamy na Jesienny Festiwal Mangowy!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-04 13:51:01 - 338 unikalnych wyświetleń;

Nadchodzi Jesienny Festiwal Mangowy!

Po sukcesie letniej edycji, a także entuzjastycznym odzewie ze strony czytelników, zdecydowaliśmy się powtórzyć to przedsięwzięcie w uproszczonej, bardziej przystępnej formie. W związku z tym 23 października premierę i przedpremierę będzie miało aż 7 naszych jesiennych nowości!

Ponownie, oprócz indywidualnych dodatków dla prenumeratorów, będziecie mogli uzbierać aż 7 dużych, limitowanych kart kolekcjonerskich z każdej serii!

Aby je zdobyć, należy wykupić minimum trzy prenumeraty na nowości JFM, wliczające pierwsze tomy (np. Beastars #1 + Sposób na pięcioraczki #1-5 + Mąż mojego brata #1).

Prenumeraty na wszystkie 7 serii będą dostępne tylko do 11 października (uwaga: promocja związana z kartami kolekcjonerskimi nie będzie obowiązywać w sklepach stacjonarnych!).

Już wkrótce będziemy też informować Was o innych atrakcjach związanych z wydarzeniem i bonusach, jakie będziecie mogli upolować w związku z festiwalem.

Zachęcamy do polubienia wydarzenia i śledzenia naszych mediów, w tym dedykowanej strony festiwalu

Już wkrótce Seven Deadly Sins 10!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-04 11:59:00 - 177 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 10! Czy King zdoła ocalić ranną Diane?! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony: początkowych stron!"Seven Deadly Sins" 10
Król elfów szlocha! Prawdziwym celem jednego z przywódców Zakonu, Hendricksona, okazało się uwolnienie rasy demonów. Elizabeth i Grzechy usiłują powstrzymać go za wszelką cenę. Połączone siły Hendricksona i Helbrama to jednak nie lada wyzwanie dla naszych bohaterów. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, tymczasem nawet król Artur z trudem dotrzymuje mistrzowi Zakonu kroku! Gdy King wreszcie dociera na pole walki, jego oczom ukazuje się osłabiona i ranna Diane...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

"Fairy Tail" 28 i "Oko Horusa" #6 już są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-02 11:45:54 - 213 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie nowości - "Fairy Tail" 28 oraz "Oko Horusa" 6! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Fairy Tail" 28
Trwa nierówna walka na Wyspie Niebiańskiego Wilka! Natsu i jego kamraci muszą zmierzyć się nie tylko z Siedmioma Krewnymi, ale też z przerażającym Bluenote'em, prawą ręką mistrza Grimoire Heart. Szala zwycięstwa przechyla się niebezpiecznie na stronę mrocznej gildii! Gdy Freed, Bickslow i Gildarts przybywają z odsieczą, w naszych bohaterów wstępuje nowa nadzieja... Lecz nagle potężny wybuch wstrząsa całą wyspą! Jaki los czeka ziemię, nad którą czuwa duch pierwszego mistrza Fairy Tail?!

"Oko Horusa" 6
Na audiencji u faraona zjawia się nietypowy kupiec, Panehesz. Ten tajemniczy mężczyzna okazuje się nie tylko niezrównanym w swoim fachu ekspertem i doskonałym negocjatorem, ale też ekscentrykiem i estetą. Przy pierwszej możliwej okazji składa Hatszepsut niezwykle śmiałą ofertę... Czy władczyni zgodzi się wymienić za usługi Panehesza jeden ze swoich najcenniejszych skarbów?

Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami. Fairy Tail dostępny będzie w salonach empik, Oko Horusa - na empik.com.

"Yona w blasku świtu" #8 już wkrótce!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-02 10:24:05 - 281 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Yona w blasku świtu" 8! Czy Yonie i jej towarzyszom uda się odnaleźć Żółtego Smoka? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Yona w blasku świtu" 8
Yona wraz z towarzyszami pokonuje Yan Kum-jiego i oswobadza mieszkańców Awy. Jae-ha dołącza do drużyny księżniczki, zatem pozostaje im już tylko odszukać Żółtego Smoka... Tymczasem Geun-tae, przywódca Klanu Ziemi, niecierpliwi się, ponieważ trwający pokój uniemożliwia mu wykazanie się w bitwie. Przebywający w Chishin Su-won proponuje mu więc, by zorganizować turniej...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Wrześniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-09-01 15:14:46 - 1203 unikalnych wyświetleń;

Nastał wrzesień, a z nim początek roku szkolnego. Dobrze wiemy, że nic tak nie dodaje otuchy, jak mangowe premiery. A co czeka Was w tym miesiącu? Po pierwsze żegnamy się z tytułem "Jak zostałam bóstwem"!? - 25 tom jest bowiem ostatnim z serii. Zaczynamy również nową serię - spin-off mangi "Pokój w kolorach szczęścia. Detektyw Matsubase" #1. Najszybciej jednak w Wasze ręce trafi "Yona w blasku świtu" 8 (dziś ostatnia szansa na prenumeratę z dodatkiem!), dalej "Seven Deadly Sins" 10, a następnie kolejne odsłony mang Letniego Festiwalu - "Szlakiem chmur na północny zachód" #2, "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2, "Kaguya: Miłość to wojna" 2, "Grand Blue" 2, a także "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 3, "Podejrzane sekrety" 3, "Księga Przyjaciół Natsume" 13, "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7 i kolejny tom light novel "Log Horizon" #8. Oprócz tego na przełomie września i października premierę będzie miała manga "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 6.
______________________

Dodatkowo przypominamy o datach zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- Yona w blasku świtu 8 - jeszcze tylko dziś do północy!
- Seven Deadly Sins 10 - 4 września
- Szlakiem chmur na północny zachód 2 - 10 września
- IM: Wielki Kapłan Imhotep 2 - 10 września
- Kaguya: Miłość to wojna 2 - 10 września
- Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem 3 - 13 września
- Jak zostałam bóstwem!? 25 - 15 września
- Grand Blue - 20 września
- Podejrzane sekrety 3 - 20 września
- Pokój w kolorach szczęścia. Detektyw Matsubase 1 - 20 września
- Księga Przyjaciół Natsume 13 - 22 września
- Log Horizon 8 LN - 22 września
- Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku 7 - 22 września
- Dziewczynka w Krainie Przeklętych 6 - 22 września

Ostatni tom mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość" 8, "Fire Punch" #6 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #11 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-08-31 14:17:00 - 309 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was trzy nowości, w tym ostatni już tomik mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość" 8, a także "Oblubienica czarnoksiężnika" #11 i "Fire Punch" 6. Poniżej załączamy pełną rozpiskę wysyłek.

"Gdy zakwitnie w nas miłość" 8
Co to znaczy kogoś pokochać? Po wyznaniu Sayaki Toko wreszcie zaczyna rozumieć, czym jest miłość. Yu, która przestała radzić sobie ze swoimi uczuciami, dostaje wiadomość od Toko. Lada moment się spotkają...

"Oblubienica czarnoksiężnika" #11
Chise zostaje wolną słuchaczką w Kolegium. Elias godzi się ze zmianami, jakie zachodzą w jego podopiecznej. Co więcej, czuje, że sam nie jest już taki jak kiedyś. Oboje poznają nowych przyjaciół, Siedem Tarcz, przedstawicieli Kościoła i dryfującą poza czasem Rahab. Czym zaowocują te nowe znajomości?

"Fire Punch" 6
Według Lodowej Wiedźmy Yuda stała się drzewem pochłaniającym wszelkie życie. Jednak do uszu Agniego, który stracił już cel istnienia, dociera z oddali błaganie Yudy, aby ją zabić. Przepełniony tęsknotą za zmarłą siostrą bohater podejmuje decyzję.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - komiks znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz salonach empik.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »