Nadchodzi Goblin Slayer

Dodany przez: Urd - 2018-05-14 15:34:36 - 693 unikalnych wyświetleń;

Lubicie klimaty dark fantasy z elementami ecchi? Już w ten weekend premierę będzie miał pierwszy tom mangi "Goblin Slayer". Jeszcze tylko w tym tygodniu można zamawiać go wraz z kartą kolekcjonerską (więcej informacji na ten temat na końcu newsa). Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

PREORDER Z KARTĄ KOLEKCJONERSKĄ.

Jak zdobyć kartę kolekcjonerską:
- zamawiając tomik przez stronę Yatta.pl do 20 maja;
- kupując tomik w dniach 18-20 maja podczas Pyrkonu lub Warszawskich Targów Książki;
- kupując tomik w premierowy weekend w jednym ze sklepów stacjonarnych Yatta.pl (jeśli któryś oddział będzie zamknięty w weekend, promocja będzie obowiązywać przez kolejne dwa dni: 21-22.05;
"Goblin Slayer".
Młoda kapłanka, która dopiero co rozpoczęła karierę poszukiwacza przygód, już podczas swojej pierwszej wyprawy odkrywa, jakim zagrożeniem mogą być pozornie słabe gobliny. W ostatniej chwili na ratunek przybywa jej zakuty w zbroję Zabójca Goblinów, który bez litości wybija wszystkie stwory.

Oto historia owładniętego żądzą zemsty człowieka, który nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji. Poprzysiągł bowiem oczyścić świat ze zła, które odebrało mu wszystko, co kochał. Przed Wami mangowa adaptacja bestsellerowej powieści dark fantasy!

Zniewolony książę otrzyma bonusową obwolutę

Dodany przez: Urd - 2018-05-10 18:03:02 - 1495 unikalnych wyświetleń;

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Zniewolonego księcia"! Aby pobudzić Waszą wyobraźnię i umilić Wam czytanie, przygotowaliśmy fantastyczny dodatek. Każda osoba, która zakupi książkę bezpośrednio od wydawnictwa (za pośrednictwem sklepów Yatta.pl lub strony zniewolonyksiaze.pl) otrzyma specjalnie przygotowaną obwolutę ze wspaniałą grafiką autorstwa polskiej ilustratorki - Katarzyny "Ulvar" Bekus!

Aby otrzymać obwolutę wystarczy zakupić książkę:
- w sklepie internetowym lub w oddziałach stacjonarnych Yatta.pl (lokalizacje wszystkich sklepów znajdziecie TUTAJ)
- za pośrednictwem strony zniewolonyksiaze.pl
- podczas Warszawskich Targów Książki lub na Pyrkonie w dniach 18-20.05

"Zniewolony książę".
Po śmierci króla Akielos prawowity następca tronu, książę Damen, zostaje zostaje pojmany i wtrącony do lochu. Jego przyrodni brat pozbawia go tożsamości i wysyła jako niewolnika do haremu księcia wrogiego kraju. Od tego momentu Damen musi znaleźć sposób, aby przeżyć na dworze, za którego kulisami toczy się podstępna walka o tron, w którą mimowolnie zostaje wplątany.

Niegdyś potężny wojownik, teraz obdarty z godności niewolnik będzie musiał walczyć o przetrwanie sprzymierzając się ze swoim największym wrogiem. Jego nowy pan, książę Laurent, jest bowiem równie urodziwy co wyrachowany i śmiertelnie niebezpieczny. Jedno jest pewne – tożsamość Damena musi pozostać tajemnicą. W końcu ten, którego pomocy potrzebuje, ma najwięcej powodów, aby go nienawidzić…

Trylogia "Captive Prince" to światowy bestseller autorstwa australijskiej pisarki C.S. Pacat. Poznaj trzymającą w napięciu historię, w której nic nie jest takie, jakim wydaje się na początku.

Majowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2018-05-10 17:52:21 - 1562 unikalnych wyświetleń;

W tym roku w maju naprawdę dużo się dzieje. Jak co roku Pyrkon wymusza pewne modyfikacje w planie wydawniczym, ponieważ zaczynamy sporo nowych serii i musimy zrównoważyć cykle. W tym miesiącu 9 lub nawet 10 premier będzie miało miejsce właśnie podczas konwentu. Dla wszystkich pyrkonowych mang przygotowaliśmy też specjalne dodatki. Postanowiliśmy jednak skrócić możliwość zakupu prenumerat (jeszcze tylko do dziś!), ale za to wydłużyć możliwość zamawiania premier z dodatkami. Oznacza to,że każdy kto zamówi preorder na jedną z mangowych premier do 20 maja otrzyma również przypisany mu dodatek.

Pozostaje więc tylko wymienić premiery majowe. Do sprzedaży trafiły już: "Oblubienica czarnoksiężnika" #7 i "Monster Musume" #11, a wkrótce dołączą do nich - nasza książkowa premiera "Zniewolony książę", a także mangi "Overlord" #1, "Goblin Slayer" #1, "Gorzki poranek" #1, "Nieznajomy na plaży", "Nieznajomy pośród wiaru" #1 "Zamek ptasiej klatki", komiks "Adventure Time - Fionna & Cake" , ostatni tom komiksu "Acarya" #3, kolejny tom ekskluzywnego wydania "Dziewczynki w Krainie Przeklętych" #3, a na koniec "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #6 i "Bestia z ławki obok" #11.

Adventure Time - rusz na przygodę z Fionną i Cake!

Dodany przez: Urd - 2018-05-10 16:51:36 - 423 unikalnych wyświetleń;

Fantastyczna wiadomość dla fanów "Pory na przygodę"! Już w tym miesiącu do sprzedaży trafi "Adventure Time - Fionna & Cake" - czyli wersja gender bender naszych ukochanych postaci! Komiks ma mnóstwo uroku i humoru, a w dodatku jest grubszy od tomików z serii głównej. Do dnia premiery (18 maja) można zamawiać tomik z 25% rabatem naszej stornie.

"Adventure Time - Fionna & Cake".
Ratując ognistego chłopca ze szponów Lodowej Królowej, Fionna rozpoczyna serię niesamowitych zdarzeń, o których nikt prędko nie zapomni... Oto zwariowana przygoda z udziałem magii, budyniu i magicznych różdżek, czyli wszystkiego, czego potrzeba, żeby spuścić łomot potworom i pokonać złe królowe. Kompletnie szalona opowieść o przyjaźni i przesłodkiej sprawiedliwości!

Dołącz do Kotki Cake i Dziewczyny Fionny w nowych, algebraicznych przygodach napisanych i zilustrowanych przez Natashę Allegri, która po latach tworzenia scenorysów do "Adventure Time" powołała do życia te cudownie zakręcone postacie!

Acarya - ostatni tom już na Pyrkonie

Dodany przez: Urd - 2018-05-10 16:34:07 - 532 unikalnych wyświetleń;

Z radością informujemy, że już na Pyrkonie premierę będzie miał trzeci i ostatni tom komiksu "Acarya" #3 - autorstwa Vanitachi! Ten tomik jest grubszy niż pozostałe, więc naprawdę będzie co czytać. Całą serię można zamawiać na naszej stornie.

"Acarya" #3.
Zagłada ludzkości nie jest niczym trudnym. Wystarczy spełniać ludzkie pragnienia. Wiedzą o tym słudzy sił powietrza, skrzydlatej rasy, która wypowiedziała nam wojnę. Pewnego zimowego dnia jedna z ich przedstawicielek, zaklęta w jaskółkę Maya, spotyka Kamę, licealistkę, która naprawdę życzy sobie śmierci. Zaskoczona takim obrotem sprawy Maya daje dziewczynie czas do namysłu. Ostatecznie Kama wypowiada inne życzenie: pragnie zaprzyjaźnić się z Lilianną, koleżanką z liceum, którą zawsze podziwiała, ale której za bardzo nie lubiła. Jednak życiu Lilianny grozi niebezpieczeństwo. Aby ją ratować, Kama postanawia zamieszkać razem z nią w internacie. Lechert, znajomy z sąsiedniego liceum, pod wpływem Lilianny decyduje się zerwać z mafią, ale jego dawni kamraci stawiają mu pewien warunek. Sama Lily ma poważne kłopoty z nauką przedmiotów, które ją nie interesują. Tymczasem w szkole dziewczyn za kilka dni ma odbyć się wywiadówka…

Zamek Ptasiej Klatki już na Pyrkonie

Dodany przez: Urd - 2018-05-09 17:26:14 - 528 unikalnych wyświetleń;

Są obecni jacyś fani dreszczowców? Dziś serwujemy Wam czterotomowy horror "Zamek Ptasiej Klatki". Prenumeratę z pocztówką z serii można zamawiać do 13 maja (więcej informacji na ten temat na końcu newsa). Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

PRENUMERATA.

Jak zdobyć pocztówkę:
- zamawiając prenumeratę do 13 maja;
- zamawiając tomik po 13 maja w preorderze (do dnia premiery) - kupując tomik w dniach 18-20 maja podczas Pyrkonu i Warszawskich Targów Książki;
- kupując tomik w premierowy weekend w jednym ze sklepów stacjonarnych Yatta.pl (jeśli któryś oddział będzie zamknięty w weekend, promocja będzie obowiązywać przez kolejne dwa dni: 21-22.05;
- w sklepie internetowym yatta.pl w dniach 18-20.05"Zamek Ptasiej Klatki".
Miesiąc po tym jak Kumo Shirasagi zaginęła bez wieści, grupka jej kolegów i koleżanek z klasy decyduje się rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Jedyny trop jaki posiadają wiedzie ich do opuszczonego lunaparku, gdzie wznosi się Zamek Ptasiej Klatki. W środku opuszczonego budynku okazuje się jednak, że nie są sami. Ktoś usypia ich gazem, a gdy się budzą mają już na sobie obroże, które łańcuchami łączą ich w pary. Z głośników zaś odzywa się głos, który informuje, że właśnie stali się przedmiotem gry - wygrywa para, której uda się pozostać przy życiu na tyle długo, aby opuścić to miejsce. Bohaterowie będą skazani na łaskę szaleńca, a uratować będzie ich mogło jedynie szybkie myślenie i zimna krew. Ale skąd mają wiedzieć, na co stać ich towarzyszy? I co najważniejsze - na co stać ich samych?

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »