Nowy tytuł w serii exclusive - premiera już na Pyrkonie!

Dodany przez: Urd - 2019-01-18 14:52:18 - 904 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami nasza pierwsza pyrkonowa nowość - "Sabishisugite Lesbian Fuzoku Ni Ikimashita Report" ("My Lesbian Experience with Loneliness"), a zarazem kolejny tytuł w serii exclusive. Oto komiks zarówno dla miłośników yuri, jak i josei. Dla wszystkich chcących przeczytać dobry komiks dla dojrzałego odbiorcy, ale też dla ludzi, którzy dopiero co z łoskotem zderzyli się z dorosłością. To stworzona z humorem i niespotykaną szczerością opowieść skierowana do każdego, komu życie dało kiedyś w kość. Gorąco polecamy!

"Sabishisugite Lesbian Fuzoku Ni Ikimashita Report"
Jak to się stało, że 28-letnia kobieta, która nigdy nie była w związku, mało tego - nigdy nawet się nie całowała, nagle wylądowała w love hotelu z prostytutką? Żeby znaleźć odpowiedź na tę zagadkę przyjdzie nam prześledzić ostatnie dziesięć lat z życia naszej bohaterki.
Jej historię poznajemy od momentu, gdy dziewczyna wcześnie odpada ze studiów i musi odpowiedzieć sobie na pytanie - co dalej? Im dłużej się nad tym zastanawia, tym bardziej górę biorą nad nią kompleksy i uciążliwe natręctwa. Czy zrozumienie swoich potrzeb i pragnień naprawdę musi być takie trudne? Jak znaleźć ten osławiony życiowy cel i po drodze nie zwariować? Oto do bólu szczera i prawdziwa opowieść o życiu młodej kobiety, która z lekkością i rozbrajającym humorem opowie Wam, jak pokazać swoim słabościom środkowy (choć trzęsący się z przerażenia) palec.


Autor: Kabi Nagata
Format: A5
Oprawa: twarda okładka z obwolutą
Środki:duoton
Gatunek: yuri, josei, obyczajowy
Liczba tomów: 1
Premiera: Pyrkon 2019

Już wkrótce Jak zostałam bóstwem!? #17

Dodany przez: Urd - 2019-01-18 13:29:38 - 259 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Jak zostałam bóstwem!?" #17. Ten tomik kończy wątek podróży do przeszłości - w końcu mamy zwrot, na który wszyscy czekaliśmy! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Jak zostałam bóstwem!?" #17
Nanami w końcu udaje się odnaleźć Kuromaro! To jednak tylko połowa sukcesu. Aby uwolnić Tomoe od klątwy, dziewczyna musi dowiedzieć się, co jej chowaniec przekazał upadłemu bóstwu podczas zawierania kontraktu. Nanami ponownie wyrusza w podróż do przeszłości, gdzie dzięki Kuromaro ma szansę zobaczyć, jaki los spotkał Tomoe i Yukiji...

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Książę Piekieł #13 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2019-01-17 16:54:17 - 177 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Książę Piekieł" #13. Prenumeraty wysłaliśmy już wczoraj, zaś w sklepach stacjonarnych Yatta.pl tomik już jest dostępny. Informujemy również, że od tego tomu seria będzie dostępna w empikach tylko za pośrednictwem strony empik.com (istnieje możliwość zamawiania tomiku do salonu).

"Książę Piekieł" #13
Pewnej zimowej nocy Dantalion postanawia wyjawić Williamowi prawdę na temat swojej przeszłości. Jego słowa budzą w chłopaku wspomnienia o Salomonie... Tymczasem konflikt między aniołami i demonami nasila się i nie wiedzieć kiedy zostają weń uwikłani także ludzie. Jaką decyzję podejmie William?

Już jutro Książę Piekieł #13

Dodany przez: Urd - 2019-01-16 17:10:03 - 177 unikalnych wyświetleń;

Jutro do sprzedaży trafi "Książę Piekieł" #13. W szybkim tempie zbliżamy się do końca tej historii - kto w końcu będzie rządził Piekłem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Książę Piekieł" #13
Pewnej zimowej nocy Dantalion postanawia wyjawić Williamowi prawdę na temat swojej przeszłości. Jego słowa budzą w chłopaku wspomnienia o Salomonie... Tymczasem konflikt między aniołami i demonami nasila się i nie wiedzieć kiedy zostają weń uwikłani także ludzie. Jaką decyzję podejmie William?

Log Horizon LN #5 i Log Horizon West Wind Brigade #8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-01-15 18:11:02 - 209 unikalnych wyświetleń;

Dziś dobry dzień nastał dla wszystkich fanów uniwersum Log Horizon - przed Wami zarówno "Log Horizon West Wind Brigade" #8, jak i "Log Horizon LN" #5. Ich okładki malują Wam świat na żółto (powiedzmy) i na niebiesko (powiedzmy...). Dziś spakowaliśmy wszystkie prenumeraty, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Log Horizon LN" #5
Po wygranej kampanii na Piaskowym Liściu Akiba szykuje się do Festiwalu Wagi. To ogromne przedsięwzięcie ma za zadanie zaprezentować potęgę technologiczną i rzemieślniczą miasta, a także polepszyć stosunki pomiędzy Poszukiwaczami Przygód i tuziemcami. Jednak komuś zależy, żeby zakłócić plany Przymierza Okrągłego Stołu... Kim jest wróg i jakie są jego cele? To wszystko już w tym tomie!

"Log Horizon West Wind Brigade" #8
W cieniu wydarzeń związanych z questem "Powrót Króla Goblinów" pewien tajemniczy tuziemiec odkrywa sekret reinkarnacji Poszukiwaczy Przygód!
Sojiro staje do morderczej walki z przeciwnikiem, który dysponuje mocą wykraczającą poza system gry. Jak zakończy się ten pojedynek?
Rozpiska wysyłek:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty;
- środa - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- czwartek - "Log Horizon LN" #5 trafi do empików,
- czwartek - obydwie pozycje trafią do innych sklepów komiksowych;

Zobacz początkowe strony Gdy zakwitnie w nas miłość #1

Dodany przez: Urd - 2019-01-11 16:38:39 - 603 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do niedzieli można zamawiać prenumeratę zbiorczą i na pierwszy tom "Gdy zakwitnie w nas miłość" #1. Dla prenumeratorów przygotowaliśmy kalendarzyk na 2019 rok. Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Gdy zakwitnie w nas miłość" #1
Yuu była gotowa na swoją pierwszą miłość. Romantyczne piosenki oraz mangi nauczyły ją, czego ma się spodziewać. Jednak kiedy chłopak, którego lubiła, poprosił ją o chodzenie, dziewczyna poczuła... zupełnie nic! Żadnych motyli w brzuchu, unoszenia się nad ziemią... Nic. Zmieszana odeszła, mówiąc, że musi się zastanowić. Mijały tygodnie, a ona wciąż nie wiedziała, jak taktownie odmówić. Pewnego dnia przypadkowo była świadkiem tego, jak członkini zarządu, Nanami Toko, z wielką klasą odrzuciła miłosne wyznanie jednego z uczniów. Zachwycona jej zachowaniem, Yuu zaprzyjaźniła się z dziewczyną i poradziła w kwestii swojego problemu. Nanami zaś nie tylko pomogła jej odrzucić zaloty chłopaka, ale... sama wyznała jej miłość!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »