Zbliża się premiera mangi Overlord #11

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-20 11:51:13 - 98 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec marca w Wasze ręce trafi także "Overlord" 11! Jaka kara czeka Sebasa za niesubordynację wobec Ainza? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Overlord" 11
Podczas gdy Sebas musi zmierzyć się z konsekwencjami swojej niesubordynacji, księżniczka Renner gromadzi sojuszników i formuje armię, by raz na zawsze ukrócić zbrodniczy proceder Ośmiu Palców. Co się stanie, gdy grupa uderzeniowa złożona z najlepszych wojowników królestwa Re-Estize natrafi podczas misji na wysłanników Nazaricku? Czy zbieżność interesów wystarczy, aby połączyli siły? Jedno jest pewne: nieuchronnie zbliża się wielkie starcie - i nie wszyscy wyjdą z niego bez szwanku!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi "Servamp" #14

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-20 11:42:38 - 161 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec marca premierę będzie miał "Servamp" #14. Tęskniliście? Jeśli nie możecie się już doczekać - prezentujemy projekt obwoluty i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Servamp" #14
Rozpoczyna się nowy rozdział naszej opowieści, a prawda o wampirach powoli wychodzi na jaw. Cisza po burzy w C3 trwa tylko chwilę. Przebywających w hotelu rodziny Tetsu bohaterów odwiedza pan Servampa Nieumiarkowania. Z jego ust padają słowa, które dramatycznie zmieniają sytuację. Jednocześnie długi okres bezczynności przerywa Tsubaki, Servamp Melancholii, niespodziewanie ruszając z całą mocą do ataku.

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem 5

Dodany przez: Urd - 2020-03-19 17:20:39 - 154 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miała manga "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 5! Jakie kroki będzie musiała podjąć Hatszepsut, żeby jej idee w końcu zaczęły być traktowane poważnie? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 5
Hatszepsut coraz ciężej jest egzekwować swoje pomysły na rozwój gospodarki krajowej. Dodatkowo pokojowa polityka, którą pragnie wdrożyć, spotyka się z nieufnością i krytyką jej politycznych partnerów i kapłanów. Nikt nie chce brać na poważnie jej pomysłów, ponieważ jest kobietą. Nadchodzi więc moment, w którym Hatszepsut postanawia zaryzykować wszystko i odważyć się na krok, którego nikt się nie spodziewał...

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 20% rabatem!

"Gorzki poranek" #8 oraz "Księga Przyjaciół Natsume" #10 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-18 16:34:27 - 144 unikalnych wyświetleń;

"Gorzki poranek" 8 oraz "Księga Przyjaciół Natsume" 10 już u nas! Tym samym żegnamy się z kolejną serią - na pocieszenie 8 tomik jest bardzo gruby - aż 270 stron! Tymczasem - poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Gorzki poranek" 8
Akihito wraz ze swoim kamerdynerem spędza spokojne dni w wilii w Kamakurze, gdzie wciąż żywe są wspomnienia o poprzedniej głowie rodu. Jednak gdy nadchodzi dzień wyjazdu młodego wicehrabiego do Anglii, Katsuragi wyznaje mu, iż dwuletnia rozłąka to zbyt długo. W odpowiedzi Akihito sugeruje, aby razem opuścili Japonię. Jak zakończy się miłosna historia tych dwojga, skoro muszą zapewnić ciągłość rodu Kuze?

"Księga Przyjaciół Natsume" 10
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów dający władzę nad yokai, których imiona są w nim zapisane. Teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia niespodziewanie zjawia się u niego Shibata, dawny kolega z klasy, który koniecznie chce mu przedstawić Murasaki, znajomą licealistkę. Kim tak naprawdę jest tajemnicza dziewczyna...? Oto dziesiąty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół!

Plan dystrybucji:
- środa - spakowaliśmy prenumeraty,
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu,
- piątek - mangi znajdą się w sklepach z komiksami oraz na empik.com

Pokój w kolorach szczęścia 6 już w przyszłym tygodniu

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-18 13:30:19 - 147 unikalnych wyświetleń;

Na początku przyszłego tygodnia premierę będzie miał najnowszy tom mangi "Pokój w kolorach szczęścia" 6! Jak zakończy się konfrontacja uciekinierów z detektywem Matsubase? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Pokój w kolorach szczęścia" 6
W nowym miejscu Sachi i jej porywacz zaczynają odkrywać szczęście na nowo. Jednakże niespodziewanie na ich drodze staje detektyw Matsubase. Aby ochronić swoje dotychczasowe życie, nastolatka jest gotowa na wszystko – nawet na morderstwo.

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

WAŻNE! Reorganizacja dystrybucji mang i przesunięcie premier pyrkonowych nowości

Dodany przez: Urd - 2020-03-17 18:25:43 - 597 unikalnych wyświetleń;W związku z oficjalnym przesunięciem Pyrkonu na termin 10-12 lipca, a także z uwagi na obecną sytuację spowodowaną epidemią wirusa COVID-19, mamy dla Was garść ważnych informacji.

DOSTĘPNOŚĆ MANG
Ponieważ po wprowadzeniu ograniczenia działalności centrów handlowych liczba otwartych salonów empik jest naprawdę znikoma, nasze nowe wydania nie będą dystrybuowane za ich pośrednictwem aż do odwołania. Gdy salony ponownie zostaną otwarte, trafią do nich wszystkie tytuły, które miały mieć w nich premierę w okresie zamknięcia. W zależności od tego, jak długo potrwa ten okres, będziemy wprowadzać je z przesunięciem lub częściowo równolegle z kolejnymi tomami. Wszystko zależy od tego, kiedy sytuacja się ustabilizuje.

Premiery, które będą do nas przychodzić z drukarni, będą od razu rozsyłane do prenumeratorów, a następnie trafią do sklepów Yatta.pl oraz innych sklepów komiksowych, a także na empik.com.

Obecnie nasz magazyn centralny, obsługujący sklep internetowy Yatta.pl, realizuje zamówienia w normalnym trybie. Sklepy stacjonarne Yatta.pl na razie działają normalnie, aczkolwiek polecamy śledzić indywidualne profile sklepów w poszczególnych miastach, na wypadek, gdyby sytuacja zmusiła nas do zmian.

MARCOWE NOWOŚCI WYDAWNICZE
Wszystkie marcowe druki realizowane są w normalnym trybie, jednak ze względu na obniżone możliwości produkcyjne drukarni, daty premier niektórych z nich mogą ulec zmianie. W tym tygodniu premierę będą miały następujące tomiki:
- Jego wilczy sekret 2 (poprawione tomiki) - 18 marca
- Gorzki poranek 8 - 18 marca
- Księga Przyjaciół Natsume 10 - 18 marca
- Gdy zakwitnie w nas miłość 7 - 20 marca

Informacje o kolejnych premierach będziemy podawać na bieżąco (raz w tygodniu), jednak obecnie planujemy realizować plan wg pierwotnych założeń.

PYRKONOWE PREMIERY
Ze względu na zmianę terminu Pyrkonu przesunięciu ulegną również premiery zaplanowane z myślą o festiwalu. Wyjątkiem jest manga "Tenju no kuni", którą będziemy chcieli wydać wcześniej. Premierę tomiku zaplanowaliśmy wstępnie na maj/czerwiec, jednak wszystko zależy od sytuacji, która będzie do tego czasu panować w naszym kraju. Dokładną datę premiery podamy w kwietniu.

KORE YAMAZAKI NA PYRKONIE
Jesteśmy w trakcie rozmów dotyczących zmiany terminu przyjazdu autorki "Oblubienicy czarnoksiężnika" i dołożymy wszelkich starań, abyście mimo wszystko zdołali się z nią spotkać podczas festiwalu. Gdy tylko zakończymy rozmowy z Japonią, przekażemy Wam decyzję w tej sprawie.

W tym trudnym czasie szczególnie polecamy korzystanie z opcji zakupu prenumerat, a także sięganie po e-mangi na platformie YattaReader. O rozwoju sytuacji będziemy Was na bieżąco informować, tymczasem życzymy wszystkim zdrowia i apelujemy o pozostanie w domach i stosowanie się do zaleceń GIS-u. Bądźmy odpowiedzialni - zostańmy z mangą w zaciszu czterech ścian

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »