Zobacz zawartość edycji specjalnej Bakemonogatari

Dodany przez: Urd - 2019-04-11 15:09:16 - 466 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy ostateczną wersję edycji specjalnej mangi "Bakemonogatari", czyli "Opowieść o potworach". Pudełko, które widzicie, będzie zawierać tomik, booklet (w którym znajduje się króciutki komiks i miniopowiadanie), a także trzy karty kolekcjonerskie z serii wykonane gościnnie przez znanych mangaków: Hiro Mashimę, Yōsuke Kanedę i Atsushiego Ōkubo. Prenumeraty na tę serię będą dostępne tylko do piątku do północy!

"Bakemonogatari" #1
Potwory nie pojawiają się znikąd. One już tu są. Zawsze. Wszędzie. Choć Araragi Koyomi to z pozoru zwykły uczeń liceum, w rzeczywistości jego życie dalekie jest od normalności. Świeżo wyleczony z wampiryzmu, wciąż odczuwa skutki uboczne ugryzienia. W dodatku wszystko wskazuje na to, że zaczął przyciągać do siebie ludzi mających problemy nieziemskiej natury. Pewnego dnia po lekcjach ratuje przed upadkiem Hitagi Senjōgaharę, koleżankę z klasy, która potknęła się na schodach. Kiedy łapie ją w swoje ramiona orientuje się, że dziewczyna... nic nie waży! W dodatku zamiast okazać mu wdzięczność, uzbrojona po zęby, w z pozoru niewinne, a jednak ostre akcesoria biurowe, Hitagi atakuje go i szantażuje, aby mieć pewność, że ten nie zdradzi nikomu jej sekretu. Zamiast uciekać w popłochu Araragi postanawia jej pomóc. Wspólnie udają się do opuszczonego budynku, gdzie mieszka tajemniczy człowiek, który lepiej niż ktokolwiek inny zna się na nadnaturalnych przypadłościach...

Już wkrótce Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #4

Dodany przez: Urd - 2019-04-09 18:24:24 - 255 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #4! Shirayuki i Zen w końcu wykładają karty na stół! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #4
Gdy zapędzona na szczyt wieży Shirayuki przechodzi do czynów, na ratunek przybywa jej przyjaciel... Tego dnia dla wszystkich staje się jasne, że księcia i nadworną zielarkę łączy niezwykła więź. Co Zen wyzna dziewczynie? Przed Wami czwarty tom królewskiego romansu!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Zdobądź notesik z serii WOTAKOI Miłość jest trudna dla otaku

Dodany przez: Urd - 2019-04-05 17:31:19 - 531 unikalnych wyświetleń;

Po prezentacji obwoluty czas ujawnić dodatek do serii "WOTAKOI Miłość jest trudna dla otaku"! Każdy kto zamówi mangę do 10 kwietnia otrzyma do pierwszego tomu uroczy notesik - w końcu nawet nerdy muszą mieć na czym notować instrukcje szefa.

"WOTAKOI Miłość jest trudna dla otaku" #1
Narumi Momose dobrze wie, że bycie sobą nie zawsze sprawdza się w romantycznych związkach. Faceci porzucali ją już z wielu powodów. Gdy jednak jeden z nich zakończył znajomość, bo dowiedział się, że Narumi jest otaku, miarka się przebrała. Nauczona doświadczeniem, w nowej pracy nikomu nie mówi więc o swoich zainteresowaniach. Przypadek sprawia, że w tej samej firmie pracuje jej kolega z gimnazjum, a zarazem zapalony fan gier, Hirotaka Nifuji. Aby upewnić się, że jej sekret jest bezpieczny, Narumi wyciąga go na obiad i przestrzega, aby wiedzę o jej wstydliwych upodobaniach zatrzymał dla siebie. On ma jednak inną propozycję - a może by tak zostali parą?

Zobacz dodatki do mangi Pokój w kolorach szczęścia

Dodany przez: Urd - 2019-04-05 16:21:59 - 404 unikalnych wyświetleń;

Czekacie na "Pokój w kolorach szczęścia"? Dzięki dodatkom, jakie przygotowaliśmy dla prenumeratorów będziecie mogli się poczuć jak prawdziwi stalkerzy śledzący perypetie naszych bohaterów. Do pierwszych czterech tomów przygotowaliśmy bowiem stylizowane na zdjęcia z polaroida karty (dodatki do 5 i 6 tomu ujawniamy bliżej ich premiery). Jednak każdy, kto zamówi prenumeratę zbiorczą, oprócz rabatu otrzyma aż dwa dodatkowe zdjęcia! Przypominamy, że prenumeraty można zamawiać do 10 kwietnia.

"Pokój w kolorach szczęścia" #1
W mediach zawrzało. Wieść o zaginionej nastolatce rozniosła się w mgnieniu oka. Policja nie wyklucza porwania. Nikt nie przypuszcza, że płaczący przed kamerą rodzice, od lat znęcali się nad córką. Nie mogąc dłużej tego znieść dziewczyna uciekła z domu i znalazła schronienie pod dachem tajemniczego młodego mężczyzny. Ściany pokoju, w którym teraz mieszka zdobi mozaika zdjęć zrobionych jej z ukrycia. Wybawcą nastolatki jest bowiem jej własny stalker. Choć dziewczyna przebywa z nim dobrowolnie i może odejść w każdej chwili, obydwoje zdają sobie sprawę, że jeśli ktoś pozna ich sekret, mężczyzna natychmiast zostanie skazany za porwanie. Nastolatka proponuje więc swojemu wybawcy niezwykły układ - jeśli zdołają ukryć się do czasu, gdy uzyska pełnoletniość, wezmą ślub. Jeśli złapie ich policja - obydwoje popełnią samobójstwo. Jaki będzie finał tej dramatycznej historii?

Zgarnij komplet uroczych dodatków do mangi Hetalia World Stars

Dodany przez: Urd - 2019-04-04 18:24:49 - 342 unikalnych wyświetleń;

Też kochacie tę mangową wariację na temat historii różnych państw? Przed Wami dodatki do mangi "Hetalia World Stars"! Każdy kto zakupi prenumeratę zbiorczą lub na pierwszy tom do 10 kwietnia otrzyma od nas dwustronną zakładkę i aż trzy naklejki!

"Hetalia World Stars"
Tęskniliście za wesołą ferajną państw z "Axis Powers Hetalia"? Oto powracają w glorii i chwale wszystkie gwiazdy światowego formatu! Nasz cudownie nieporadny młodzieniec Włochy rusza do akcji w towarzystwie swoich nieodłącznych kompanów. Meldują się Niemcy, Japonia, Francja, Anglia, Ameryka i reszta państw gotowych z humorem i przymrużeniem oka opowiedzieć Wam o wszystkich swoich narodowościowych kompleksach i przywarach, a także zburzyć (bądź potwierdzić) związane z nimi stereotypy. Gotowi na kolejną podróż dookoła świata? Naprzód!

Kwietniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-04-02 18:27:21 - 1456 unikalnych wyświetleń;

I w końcu nadszedł kwiecień, a razem z nim deszcz premier! Oprócz kontynuowanych serii mamy dla Was w tym miesiącu aż dziesięć nowych komiksów i dwie książki! Żeby łatwiej było Wam rozeznać się w planie na ten miesiąc, podzieliliśmy go na trzy segmenty. Pierwszy z nich przedstawia wydania regularne, a wśród nich "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #4, "Gorzki poranek" #6, "Goblin Slayer" #5, "Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #2, "Oblubienica czarnoksiężnika" #9, "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #3, "Noragami" #18 i "Log Horizon LN" #6. Zaś 26 kwietnia pemierę będą miały następujące tytuły: "Somali i Strażnik Lasu" #1, "Pokój w kolorach szczęścia" #1, "Rodzinka od zaraz", "Little Witch Academia" #1 "Seven Deadly Sins" #1, "Moje lesbijskie doświadczenia z samotnością", a także przedpremierowo na Pyrkonie i dla prenumeratorów: "Wotaku ni Koi wa Muzukashii" #1, "Bakemonogatari" #1, "Hetalia - World Stars" #1, "Yona w blasku świtu" #1, a także ostatnia część trylogii "Zniewolony książę" - "Narodziny królów". Przypominamy również, że prenumeraty na wszystkie pyrkonowe nowości można będzie zakupić jeszcze tylko do 10 kwietnia - a warto, ponieważ to szansa na zgarnięcie niesamowitych dodatków i rabatów na pakiety zbiorcze!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »