Kolejna pyrkonowa nowość - tym razem w dwóch wydaniach!

Dodany przez: Urd - 2020-01-24 19:01:53 - 567 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was kolejną pyrkonową nowość, a co więcej - tym razem w podwójnym wydaniu! Przed Wami "Toshokan no Daimajutsushi" - przepięknie narysowana manga z gatunku fantasy, która wciągnie Was do niesamowitego świata książek, magów i niezwykłych przygód. Tytuł będzie dostępny w ogólnej sprzedaży w powiększonym formacie i miękkiej oprawie, zaś dla zapalonych zbieraczy przygotujemy również limitowaną wersję w twardej oprawie. Gorąco polecamy tę niezwykłą opowieść, która oczarowała nas już od pierwszego tomu!

TOSHOKAN NO DAIMAJUTSUSHI
Świat pogrążył się w chaosie. Straszliwa katastrofa zaczęła pustoszyć kolejne krainy, zwracając przeciwko sobie wszystkie rasy w walce o ocalałe tereny. Niszczono zabytki kultury, przepadały cenne księgozbiory, a gdy wreszcie nastał upragniony pokój, wydawało się, że pamięć świata przepadła na zawsze. Aby ochronić resztki spuścizny przodków wzniesiono ogromną bibliotekę, w której gromadzić zaczęto teksty i księgi z całego świata. Od tamtego czasu przybytku strzegą wybitnie wykształceni i potężni magowie. Pokój bowiem nie może trwać wiecznie...

Blisko sto lat później, w jednym z małych miasteczek, sześcioletni Theo mimo swojej ogromnej pasji do książek, nie ma wstępu do lokalnej biblioteki. Jako sierota, mieszkaniec dzielnicy biedoty, a na dodatek półelf, traktowany jest jak wyrzutek. Pewnego dnia, gdy Theo ponownie pada ofiarą napaści rówieśników, z pomocą przychodzi mu Sedona, władająca magią strażniczka z Wielkiej Biblioteki, która akurat odwiedza miasto. Jednak marzenie chłopca o tajemniczym nieznajomym, który wyrwie go z jego dotychczasowego życia, nie spełnia się. Kobieta zamiast wziąć Theo pod swoją opiekę, zostawia go z wyjątkową książką i obietnicą, którą ten poprzysięga wypełnić. Tak oto rozpoczyna się epicka opowieść o magu, który odmieni losy świata.


Autor: Mitsu Izumi
Gatunek: fantasy, przygodowy
Liczba tomów: 3+
Premiera: maj 2020 (Pyrkon)
Tryb: trzymiesięczny
PRENUMERATY

Nadchodzi Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku 4

Dodany przez: Urd - 2020-01-22 16:22:18 - 184 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Wasze ręce trafi manga "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 4! Jesteście ciekawi, gdzie się poznała i w jakich okolicznościach zeszła ze sobą dwójka bohaterów z okładki? Nie przegapcie najnowszego tomu - to historia, którą po prostu trzeba przeczytać! Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 4
Ilu otaku potrzeba do obrania mandarynki? Jak zmusić swojego chłopaka do lektury hardkorowego yaoica? I - co najważniejsze - jak zdobyć przyjaciół i nie zrazić do siebie ludzi, będąc przy tym chodzącym generatorem towarzyskich niezręczności? Tym razem bohaterowie zabierają nas w krępującą podróż do przeszłości! Dołączcie do nas we fleszbeku, by dowiedzieć się, w jakich okolicznościach poznali się Hanoko i Taro, co sprawiło, że Hanoko i Narumi zostały najlepszymi przyjaciółkami, oraz kim był młodzieńczy crush Hirotaki. Najdziwniejsza komedia romantyczna w dziejach powraca, by bawić, wzruszać i przyprawiać o ciary żenady!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Już wkrótce Bakemonogatari 3

Dodany przez: Urd - 2020-01-22 15:36:41 - 233 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Bakemonogatari" 3! Jakie potwory tym razem czekają na naszego bohatera? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Bakemonogatari" 3
Pewnego dnia Koyomi Araragi spotkał na swej drodze Mayoi Hachikuji, uczennicę szkoły podstawowej. Dziewczynka zdradziła mu, że jest zagubionym ślimakiem i już od dawna nie potrafi dotrzeć do celu. Araragi wysyła Senjogaharę po pomoc i staje oko w oko z potworem, który może być o wiele trudniejszy do zrozumienia, niż z początku zakładał...

Przypominamy, że do dnia premiery tomik edycji zwykłej będzie dostępny z 25% rabatem!

Pokój w kolorach szczęścia 5 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2020-01-22 15:15:01 - 119 unikalnych wyświetleń;

Już dziś do sprzedaży trafił "Pokój w kolorach szczęścia" 5! Czy nasi bohaterowie zdołają umknąć przed pościgiem? Nie przegapcie najnowszej odsłony tej ekscytującej historii!

"Pokój w kolorach szczęścia" 5
Sachi i jej porywacz postanowili jeszcze przez jakiś czas kontynuować wspólne życie. Ich tropem podąża jednak detektyw Matsubase. Jak potoczą się losy dziewczyny, która za żadną cenę nie chce wracać do domu rodziców i jest zdeterminowana, aby bronić swojego szczęścia?

"Księga Przyjaciół Natsume" 9 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-21 12:07:59 - 92 unikalnych wyświetleń;

"Księga Przyjaciół Natsume" 9 wyruszyła właśnie w podróż do prenumeratorów! W jakie kłopoty wpakował się nasz bohater tym razem? Poniżej znajdziecie opis tomiku oraz szczegółowy plan dystrybucji.

"Księga Przyjaciół Natsume" 9
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów dający władzę nad yokai, których imiona są w nim zapisane. Teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia potężna yokai przychodzi odebrać swoje imię i przy okazji gubi pierścień — a później atakuje Natsume, oskarżając go o kradzież! Mało tego, w okolicy pojawia się grupa demonów pragnących zdobyć cenny artefakt Takashiego...

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty
- środa - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- czwartek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych.

Już niedługo "Księga Przyjaciół Natsume" 9

Dodany przez: Urd - 2020-01-20 16:01:52 - 151 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Księga Przyjaciół Natsume" 9! Tym razem Natsume wpadnie w naprawdę poważne kłopoty, których przyczyną nie będzie dla odmiany demon, ale potężny egzorcysta... Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 9
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów dający władzę nad yokai, których imiona są w nim zapisane. Teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia potężna yokai przychodzi odebrać swoje imię i przy okazji gubi pierścień — a później atakuje Natsume, oskarżając go o kradzież! Mało tego, w okolicy pojawia się grupa demonów pragnących zdobyć cenny artefakt Takashiego...

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »