„Podejrzane sekrety” 5 oraz „Seven Deadly Sins” 13 już dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-19 13:51:35 - 185 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Podejrzanych sekretów” 5 i „Seven Deadly Sins” 13! Która z mang była przez Was bardziej wyczekiwana? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Podejrzane sekrety” 5
Tatsuhiko ma już dość wzajemnego podglądania. Pewnego dnia zauważa jednak, że Emiru zachowuje się podejrzanie, więc zaczyna ją śledzić. Dziewczyna zagląda do pewnego pokoju...
- Powiedz, kogo tu szukasz! - woła Tatsuhiko.
A Emiru na to: "Nie!"


„Seven Deadly Sins” 13
Prawdziwa przygoda dopiero się zaczyna!
Grzechy po kolei padają na kolana przed przemienionym w monstrum Hendricksonem. Gdy ten powala nawet Meliodasa, w którym wszyscy pokładali ostatnią nadzieje, wydaje się, że to już koniec. Jednak wtedy do walki staje samotny bohater na raciczkach. Błaganie zrozpaczonej dziewczyny.. magiczna moc, o jakiej nikomu się nie śniło... Jeszcze nie wszystko stracone! Nasza opowieść przenosi się do Lasu Króla Elfów!


Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

„Yona w blasku świtu” 11 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-18 10:54:20 - 159 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Yony w blasku świtu” 11! Jakie przygody tym razem czekają na wojowniczą księżniczkę i jej kompanów? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Yona w blasku świtu” 11
Yona i jej towarzysze wyruszają na poszukiwanie zbóż, które można by uprawiać nawet na jałowych ziemiach Klanu Ognia. W trakcie podróży Hak uczy księżniczkę walczyć mieczem. Okazuje się jednak, że chłopak nosi w sercu bolesne postanowienie... Yona, zaniepokojona dziwnym zachowaniem swojego obrońcy, próbuje dodać mu otuchy, lecz wtedy Hak robi coś, czego zupełnie się nie spodziewała! W tym tomie znajdziecie także historię z dzieciństwa Yony, Haka i Su-wona.

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

„W rytmie wieczoru i poranka - Bis!” oraz „Fairy Tail” 30 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-17 11:37:42 - 198 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „W rytmie wieczoru i poranka - Bis!” i „Fairy Tail” 30! Która mangusia najszybciej trafi w Wasze łapki? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„W rytmie wieczoru i poranka - Bis!”
Po wielu wzlotach i upadkach Asaichi i Yoru w końcu zostają parą. Ich wspólne dni są pełne szczęścia i przytłaczającej niekiedy miłości basisty, a każdy ranek rozpoczyna się od fellatio z seksem na dokładkę.
Tymczasem apetyt Asaichiego na sławę rośnie - młody wokalista pragnie, by jego zespół zyskał znacznie większy rozgłos. Yoru natomiast nie może narzekać na brak popularności, choć natrętne fanki zaczynają mu powoli utrudniać życie. Asaichi, chcąc pomóc swojemu chłopakowi, proponuje, by wspólne zamieszkali. Muzycy w przypływie emocji całują się... nieświadomi faktu, że ktoś z ukrycia właśnie robi im zdjęcia! Jak rozwinie się relacja naszych bohaterów? I jak potoczą się losy zespołu rozpoczynającego swoją pierwszą trasę koncertową?


„Fairy Tail” 30
Walka na śmierć i życie z Grimoire Heart nareszcie dobiega końca! Wiara w silną więź między kamratami pozwala magom Fairy Tail zwyciężyć Hadesa! Natsu i jego przyjaciele odetchnęli z ulgą... Jednak za wcześnie na radość! Bitwa na Wyspie Niebiańskiego Wilka wciąż trwa! Gdy Zeref zapowiada nadejście Acnologii i końca świata, członkowie Fairy Tail zostają porwani przez wartki nurt czasu!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 3 - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-16 11:22:33 - 275 unikalnych wyświetleń;

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 3 już wkrótce trafi w Wasze łapki! To ostatni tomik tej wyjątkowej historii! Jak Kusunoki wykorzysta chwile, które mu pozostały?

Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 3
Kusunokiemu pozostały niecałe dwa miesiące życia. Chłopak spędza niezapomniane dni w towarzystwie swojej obserwatorki, a jednocześnie szuka sposobu na spłacenie jej długu. Okazuje się, że jedyne, co mógłby zrobić, to...
Oto ostatni tom adaptacji powieści "Trzy dni szczęścia" Sugaru Miakiego, zawierający również rozdział specjalny "Maleńkie marzenie".


Przypominamy, że do 18 marca możecie kupić prenumeratę na ten tom z dodatkiem w postaci zakładki!

Już wkrótce "Mąż mojego brata" 3!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-15 14:43:39 - 173 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Mąż mojego brata" 3! Bohaterowie znów będą musieli zmierzyć się z niełatwymi kwestiami... Tymczasem prezentujemy obwolutę oraz zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Mąż mojego brata" 3
Z upływem czasu Yaichi coraz bardziej przekonuje się do męża swojego zmarłego brata. Jednak nieoczekiwanie odwiedza go kolega z czasów szkolnych... Jak potoczy się ta słodko-gorzka opowieść o rodzinie?

Przypominamy, że do 17 marca możecie kupić prenumeratę na ten tom z uroczym magnesem!

Przed Wami "Oblubienica czarnoksiężnika" #12!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-15 11:46:10 - 186 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitała już manga "Oblubienica czarnoksiężnika" 12! Chise dostanie w Kolegium ważną lekcję życia... Poniżej znajdziecie opis tomu i rozpiskę wysyłek.

"Oblubienica czarnoksiężnika" 12
Kolegium zrzesza tych, którzy pragną poznać tajniki sztukmistrzostwa. Ale jest też areną walki o wpływy oraz sceną, na której rozgrywa się niejeden dramat. Chise poznaje prawdziwą tożsamość Zoego i tragiczną historię rodu Websterów, a rozmowa z Alice uświadamia jej, jak skomplikowane mogą być relacje nawet z najbliższymi…

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - zapakowaliśmy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »