"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14 i "Seven Deadly Sins" 12 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-07 10:57:04 - 122 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj oddaliśmy w Wasze ręce dwie nowości! "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14 i "Seven Deadly Sins" 12 już tu są! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14
Do przebywających na północy królestwa Shirayuki i Ryu przybywa Obi z rozkazem od Zena. Młoda zielarka natychmiast zabiera się do pracy, jednak przygotowanie odpowiedniego specyfiku przysparza jej sporo trudności. Niespodziewanie dziewczyna zaprasza Obiego na długą rozmowę o świcie! Nadchodzi czas ważnych decyzji!

"Seven Deadly Sins" 12
Na Bana spada kolejna tragedia! Elizabeth, chroniąc śmiertelnie rannych Meliodasa i Gilthundera, zostaje uprowadzona przez Hendricksona. W krytycznym momencie na placu boju pojawia się Nieśmiertelny Ban. Lecz czemu, gdy Lisi Grzech szczerzy kły, jego sztylet wymierzony jest w serce Meliodasa?! Burzy się i kipi krew demonów, a królewską stolicę ogarnia mrok. Co więcej, do świata żywych wraca przedziwne monstrum! Czy nie ma już ratunku przed nadciągającą bezkresną ciemnością?

Plan dystrybucji:
- czwartek - zapakowaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz w salonach empik.

Fire Punch #8 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-01-05 16:26:34 - 137 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi 8. - ostatni tom mangi - "Fire Punch"! Jak zakończy się historia Agniego, chłopaka, którego trawią niegasnące płomienie? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Fire Punch" 8
Agni, którego ciało ponownie spowija ogień, postanawia wszystkich spopielić, aby tylko dotrzeć do Yudy. Na jego drodze staje jednak Sun, napędzany ślepą wiarą i gniewem. Co przyniesie kres skostniałemu światu: płomień zemsty czy światło przebaczenia? To już ostatni tom tej mrocznej historii.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Pokój w kolorach szczęścia" #8 już tu jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-04 10:45:11 - 193 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki "Pokój w kolorach szczęścia" 8! Jaką przeszłość skrywa Porywacz? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Pokój w kolorach szczęścia" 8
Do tej pory Sachi mieszkała ze swoim porywaczem ze względu na łączące ich cele. Jednak w pewnym momencie zrodziło się między nimi uczucie, które nie ma nic wspólnego ze zbieżnością interesów. Nadeszła pora, by zamaskowany mężczyzna opowiedział swoją historię.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Iruma w szkole demonów" 7 i "Księga Przyjaciół Natsume" 14 już do Was lecą

Dodany przez: Urd - 2020-12-30 17:16:36 - 257 unikalnych wyświetleń;

Podwójny atak demonów! Drukarnia zrobiła nam niespodziankę i, mimo zapewniania, że nie zdołają niczego dostarczyć w tym tygodniu, przywiozła nam tomiki mang "Iruma w szkole demonów" 7 i "Księga Przyjaciół Natsume" 14! Poniżej podrzucamy plan dystrybucji!

"Iruma w szkole demonów" 7
Iruma pragnie lepiej zrozumieć demony, wśród których przyszło mu żyć. Wszystkożerny Pierścień postanawia spełnić życzenie swojego właściciela i rzuca na niego urok, w wyniku czego osobowość chłopaka drastycznie się zmienia. Nasz bohater przejmuje kontrolę nad klasą specjalnych przypadków i stawia sobie za cel opanowanie najpilniej strzeżonego miejsca w szkole, związanego z samym Królem Demonów!

"Księga Przyjaciół Natsume" 14
Podczas załatwiania sprawunków Natsume zostaje schwytany przez pomniejsze demony. Yokai rzucają zaklęcie na jego gardło, przez co traci głos. Nagle pojawia się ayakashi, który niegdyś znał babcię Takashiego, i ratuje chłopaka z opresji, lecz potem... zabiera go ze sobą! Tom zawiera również dodatkowy rozdział ze średniakami w roli głównej!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu
- wtorek - "Iruma" znajdzie się w empikach, zaś KPN na empik.com Obie mangi trafią również do innych sklepów komiksowych

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 4 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-28 10:04:55 - 254 unikalnych wyświetleń;

Manga "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 4 właśnie do nas dotarła! Zaczynamy pakować prenumeraty, żeby Nieśmiertalny Tatsu jak najszybciej mógł trafić w Wasze ręce! Niestety otrzymaliśmy potwierdzenie z drukarni, że to już ostatnia nowość, jaką do nas wyślą w tym roku - resztę grudniowych premier będą nam podsyłać od 4 stycznia. Poniżej zamieszczamy plan dystrybucji dla "Yakuzy".

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 4
Podczas zakupów obcy kot kradnie towar Tatsu. Rozpoczyna się szalony pościg, w który zostaje uwikłany nawet okoliczny gang. Będzie rozróba, jakiej ten bazar jeszcze nie widział! Oto tom czwarty historii o legendarnym yakuzie, który poświęcił się życiu rodzinnemu.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Noragami" 21 już do Was leci!

Dodany przez: Urd - 2020-12-23 16:07:42 - 384 unikalnych wyświetleń;

Właśnie skończyliśmy pakować prenumeraty mangi „Noragami” 21. Po świętach tomiki trafią do sklepów. Niestety mamy też złą wiadomość - otrzymaliśmy informację, że nasza drukarnia została zdziesiątkowana przez kwarantannę i większość naszych grudniowych nowości spłynie do nas już po świętach i na początku roku, kiedy do obsługi maszyn przyjdą nowe osoby. Na ten moment niestety drukarnia nie jest nam w stanie podać bardziej precyzyjnych terminów, ale zapewniamy, że prenumeraty będziemy pakować na bieżąco, niezależnie od remanentu i zamknięcia magazynu. Będziemy Was oczywiście na bieżąco informować.

„Noragami” 21
Yato przygotowuje się na ostateczne starcie z ojcem. Aby nie narażać Yukine zawiera umowę z Kazumą, który z troski o Bishamonten postanawia wspomóc go w walce. Niestety współpraca boga wojny i jego nowego oręża wciąż pozostawia wiele do życzenia. Tymczasem Yukine zaczyna dręczyć nowa obsesja...

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »