Wszystkiego świątecznego!

Dodany przez: Yanek - 2016-12-24 13:37:40 - 1679 unikalnych wyświetleń;

Oblubienica czarnoksiężnika 4 ze specjalną, zimową pocztówką

Dodany przez: Urd - 2016-12-23 16:15:28 - 1051 unikalnych wyświetleń;

Na początku roku w Wasze ręce trafi "Oblubienica czarnoksiężnika" #4. Jako że tomik ma tak uroczą, zimową obwolutę, przygotowaliśmy dla prenumeratorów specjalny, noworoczy prezent w postaci pocztówki. Dodatkowo ten specjalny dodatek otrzymają wszyscy, którzy w dniu premiery zakupią tomik w sklapach stacjonarnych Yatta.pl.
Prenumeratę można zamawiać do końca roku pod LINKIEM.

Książę Piekieł i Miłość, jenoty i inne kłopoty! już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-12-23 12:29:38 - 838 unikalnych wyświetleń;

Dotarły do nas właśnie tomiki mang "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #1 i "Książę Piekieł" #9! Co się zaś tyczy pozostałych grudniowych nowości: "Bestia z ławki obok" #6 - poprawione tomiki dotrą do nas we wtorek zaraz po świętach; "Noragami" #7 i "Highschool DxD" #4, "Log Horizon" #3 - obydwie mangi i light novel mają do nas dotrzeć jeszcze w tym roku. "Servamp" 7 i "HAGANAI" #9 - druk tych mang wciąż wstrzymany jest z powodów od nas niezależnych (czekamy na akcept obwoluty i poprawione materiały). "Alicja w Krainie Koniczyny" #4 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #4 - mangi są w druku, ale niestety, ze względu na grudniowe obłożenie i przerwę świąteczną drukarnia nie da rady wydrukować ich jeszcze w tym roku, premierę będą zatem miały na począteku stycznia.

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #1
Riku Yamato to przeciętny licealista, który postanawia zdawać na uniwersytet w Kioto. Niestety, rodzice chłopaka ani myślą zgodzić się na taki pomysł. I mają ku temu naprawdę ważny powód... Jak się okazuje rodzina Yamato od ponad dwustu lat związana jest z okoliczną świątynią. Rodowa tradycja nakazuje zaś, aby ich syn połączył się węzłem małżeńskim z potomkinią zamieszkującego w niej bóstwa. Jakież zaskoczenie pojawiło się na twarzy Riku, gdy okazało się, że jego przyszła panna młoda jest... jenotem! Przygotujcie się na najbardziej zakręconą komedię pomyłek, dziwnych transformacji i uroczych dziewcząt, od czasów „Ranmy 1/2”!

"Książę Piekieł" #9
William w końcu poznaje sekret Kevina. Co zrobi, wiedząc, że jego kamerdyner jest w rzeczywistości Urielem, aniołem, który tak bardzo skrzywdził go w poprzednim wcieleniu? Atmosfera dodatkowo staje się coraz bardziej napięta przez fakt, że coraz więcej aniołów i demonów zmuszona jest zapaść w sen. Jedną z tych istot jest też najbliższy towarzysz Dantaliona. Czy kandydat na namiestnika piekieł znajdzie nowych sprzymierzeńców?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek- tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku;
- środa - mangi trafią do sprzedaży w empikach i innych sklepach komiksowych;

Nadchodzi Highschool DxD 4

Dodany przez: Urd - 2016-12-16 15:44:15 - 1230 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec grudnia w Wasze ręce trafi nowy tomik mangi "Highschool DxD" #4. Rozpoczyna się walka o przyszłość Rias! Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać udostępniamy początkowe strony."Highschool DxD" #4
Rozpoczyna się starcie, w którym stawką jest małżeństwo pięknej Rias. Czy jej podwładni zdołają sprostać zadaniu i pokonać drużynę zarozumiałego Risara? Czy ciężki trening Isseia przyniesie efekty? Kto wie? Zwłaszcza że tuż przed bitwą Rias postanawia zwiększyć moc swojego pionka. Przygotujcie się na niezwykłe walki, ciosy poniżej pasa i sprośne techniki!

Przypominamy, że do dnia premiery będzie można zamówić tomik z 25% rabatem!

Noragami 7 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-12-15 17:04:38 - 999 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec przyszłego tygodnia premierę będzie miała manga "Noragami" #7! Ten tomik to prawdziwa beczka śmiechu - będziecie mogli nawet zobaczyć jak hipsterskie ciuchy nosił Yato w latach 80. Tymczasem udostępniamy Wam początkowe strony."Noragami" #7
Hiyori nie chce zapomnieć o Yato i Yukine i wbrew wszystkiemu nie zgadza się na przecięcie więzów ich łączących. Dodatkowo stawia sobie za zadanie pogodzenie Yato z Bishamonten. Ma nawet pomysł, jak tego dokonać. Wielkie poruszenie wśród bóstw wywołuje również ostatni bitewny wyczyn Yukine. Pojawia się nawet chętny na odkupienie boskich regaliów, który oferuje bezdomnemu bogowi walizkę pieniędzy. Czy nasz pazerny dresiarz będzie w stanie się temu oprzeć?

Przypominamy, że do dnia premiery będzie można zamówić tomik z 25% rabatem!

Sherlock 3 ze specjalnym dodatkiem i Golden Time 4 już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-12-14 16:58:05 - 771 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj wysłaliśmy do Was dwie prenumeraty: "Sherlock" #3 i "Golden Time" #4 ze specjalnymi dodatkami. Jeśli jednak nie wykupiliście prenumeraty 3 tomu mangi o detektywie - jeszcze nic straconego! Tylko jutro, kupując ją w dowolnym sklepie stacjonarnym Yatta.pl, otrzymacie w prezencie kartę kolekcjonerską od autora mangi. Nie przegapcie okazji!

"Sherlock" #3
Sherlocka dręczy nuda. Jakby w odpowiedzi na jego narzekanie, niespodziewanie otrzymuje on pewną informację od tajemniczego człowieka. Ślad naprowadza detektywa na trop zbrodni. Jeśli nie rozwiąże jej w przeciągu paru godzin, zginie zakładnik, przetrzymywany przez zagadkowego informatora. A takich spraw zapowiedział on aż pięć. Rozpoczyna się wielka gra!

"Golden Time" #4
Banri i Koko idą na imprezę zorganizowaną przez Okę. Na miejscu spotykają również Yanę, co doprowadza do kolejnej kłótni pomiędzy dziewczyną i jej byłym chłopakiem. Pijana i wściekła Kaga ponownie udowadnia, że wciąż zależy jej na Yanie. Zraniony tym faktem Banri stwierdza, że ma już dosyć. Wyznaje dziewczynie, że nie mogą się już przyjaźnić.

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty,
- czwartek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku (w tym dniu do tomiku "Sherlocka" dodawana będzie karta kolekcjonerska),
- piątek - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych,

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »