Nadchodzi ERASED - Miasto, z którego zniknąłem 6

Dodany przez: Urd - 2018-05-31 17:11:03 - 377 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #6. Fabuła coraz szybciej zbliża się do końca! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.



"ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #6
Satoru w końcu dowiaduje się kto jest mordercą, jednak wiedzę tę pozyskuje dopiero, gdy sam jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszystkie elementy układanki zaczynają do siebie pasować, ale co z tego, skoro teraz na celowniku jest jedyna osoba, która odkryła prawdę? Czy chłopak przeżyje zamach na swoje życie? Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista...

Przypominamy, że do dnia premiery tomik można zamówić z 25% rabatem!

Już wkrótce Bestia z ławki obok 11

Dodany przez: Urd - 2018-05-29 17:39:13 - 357 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Bestia z ławki obok" #11. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.



"Bestia z ławki obok" #11
Po gorzkich słowach, jakie padły z usta Haru i Shizuku na imprezie Yuuzana, para przechodzi poważny kryzys. Haru przestał przychodzić do szkoły. Szybko coraz więcej plotek zaczęło krążyć na temat jego zniknięcia, a każda kolejna teoria zdawała się być coraz bardziej nieprawdopodobna. Shizuku bardzo chciałaby porozmawiać z chłopakiem i wyjaśnić całe nieporozumienie, ale powoli zaczyna wierzyć, że nie będzie miała takiej szansy... Wtedy na horyzoncie pojawia się Yamaken!

Dziewczynki w Krainie Przeklętych #3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-05-24 18:19:31 - 359 unikalnych wyświetleń;

Dziś do naszego biura dotarła "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #3. Zobaczcie co przytrafiło się Sivie po spotkaniu z babcią. Poniżej zamieszczamy rozpiskę wysyłek.

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #3
Siva niespodziewanie spotyka w lesie swoją babcię. Starsza kobieta pospiesznie zaprowadza ją do czekających żołnierzy, nie pozwalając dziewczynce nawet pożegnać się ze swoim opiekunem. Mistrz, widząc, co się dzieje, próbuje odbić małą, jednak bezskutecznie. Jaki los czeka Sivę, gdy trafi do Krainy Błogosławionych?

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- poniedziałek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Aktualizacja statusów nowości

Dodany przez: Urd - 2018-05-21 14:10:11 - 1483 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was smutną wiadomość. Pomimo iż wysłaliśmy nasze nowości do druku jeszcze przed narzuconym terminem, drukarnia nie tylko nie wyrobiła się z oddaniem ich w nasze ręce w środę, ale jeszcze otrzymaliśmy tytuły w piątek już po południu (i to zaledwie garstkę egzemplarzy na Pyrkon i WTK). W związku z tym zarówno wysyłka prenumerat, premiera w naszych sklepach stacjonarnych jak i w ogólnej sprzedaży przesunie się o dwa dni - wszystkie nakłady mają do nas przyjść w środę. Jest nam niezmiernie przykro, że będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. Jedynym wyjątkiem są prenumeratorzy tytułów "Gorzki poranek" i "Zamek Ptasiej Klatki", a także osoby, które zamówiły "Acarya" #3 i "Adventure Time - Fionna & Cake" ponieważ jesteśmy w stanie uzbierać dla nich egzemplarze do wysyłki. Podsumowując:

- "Zniewolony Książę" - wysyłka w środę (w ramach rekompensaty za opóźnienie prenumeratorzy otrzymają dodatkowo zakładkę z grafiką Ulvar),
- "Nieznajomy na plaży", "Nieznajomy pośród wiatru", "Overlord, "Goblin Slayer" - wysyłki w środę,
- "Zamek Ptasiej Klatki", "Gorzki poranek", "Adventure Time - Fionna & Cake" i "Acarya" #3 - prenumeraty pakujemy dziś,
- W czwartek wszystkie nowości trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl
- W piątek nowości trafią do empików i innych sklepów,
Dodatkowo w nadchodzący weekend do wyczerpania zapasów w naszych sklepach stacjonarnych będzie można zakupić nowości mangowe z kartami kolekcjonerskimi i pocztówkami.
Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zbliża się premiera Dziewczynki w Krainie Przeklętych #3

Dodany przez: Urd - 2018-05-16 17:07:42 - 448 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec przyszłego tygodnia do sprzedaży trafi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #3. W tym tomiku zrobi się bardzo dramatycznie! Tymczasem prezentujemy uroczą obwolutę i początkowe strony.



"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #3
Siva niespodziewanie spotyka w lesie swoją babcię. Starsza kobieta pospiesznie zaprowadza ją do czekających żołnierzy, nie pozwalając dziewczynce nawet pożegnać się ze swoim opiekunem. Mistrz, widząc, co się dzieje, próbuje odbić małą, jednak bezskutecznie. Jaki los czeka Sivę, gdy trafi do Krainy Błogosławionych?

Nieznajomy pośród wiatru już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2018-05-15 17:28:31 - 586 unikalnych wyświetleń;

Odliczamy ostatnie dni do Pyrkonu! Dziś prezentujemy początkowe strony ostatniej mangowej nowości "Nieznajomy pośród wiatru" #1. Przypominamy również, że jeszcze tylko w tym tygodniu można zamawiać ją wraz z kartą kolekcjonerską (więcej informacji na ten temat na końcu newsa). Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

PREORDER Z KARTĄ KOLEKCJONERSKĄ.

Jak zdobyć kartę kolekcjonerską:
- zamawiając tomik przez stronę Yatta.pl do 20 maja;
- kupując tomik w dniach 18-20 maja podczas Pyrkonu lub Warszawskich Targów Książki;
- kupując tomik w premierowy weekend w jednym ze sklepów stacjonarnych Yatta.pl (jeśli któryś oddział będzie zamknięty w weekend, promocja będzie obowiązywać przez kolejne dwa dni: 21-22.05;




"Nieznajomy pośród wiatru" #1.
Mio, młody chłopak, który został osierocony jako nastolatek, w końcu może rozpocząć niezależne życie u boku Shuna - pisarza, którego poznał i pokochał przed laty. Wspólne mieszkanie w małej, nadmorskiej miejscowości wydaje się sielankowe, dopóki nie przychodzi wiadomość o chorobie ojca Shuna. Mio deklaruje się towarzyszyć partnerowi w podróży powrotnej do jego rodzinnego domu. Niestety sprawa nie jest prosta, ponieważ młody pisarz wiele lat wcześniej pokłócił się z rodzicami, którzy nie byli w stanie zaakceptować, że ich syn jest gejem. Czy czas cokolwiek zmienił? http://otaku.pl/newsimg/

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »