Pokój w kolorach szczęścia 6 już w drodze do prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2020-03-26 17:13:40 - 150 unikalnych wyświetleń;

Najnowszy tom mangi "Pokój w kolorach szczęścia" 6 już do Was leci! W sieci Yatta.pl manga będzie dostępna od wtorku, zaś w ogólnej sprzedaży od środy.

"Pokój w kolorach szczęścia" 6
W nowym miejscu Sachi i jej porywacz zaczynają odkrywać szczęście na nowo. Jednakże niespodziewanie na ich drodze staje detektyw Matsubase. Aby ochronić swoje dotychczasowe życie, nastolatka jest gotowa na wszystko – nawet na morderstwo.

Już wkrótce Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 10

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-25 08:56:40 - 153 unikalnych wyświetleń;

Lada dzięń premierę będzie miała manga "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #10. Jaki sekret skrywa Kiki? I jak zareaguje Mitsuhide, kiedy wreszcie pozna prawdę o swojej przyjaciółce? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #10
Po rozwiązaniu sprawy tajemniczej choroby panoszącej się w Lilias Shirayuki wraca z Zenem i przyjaciółmi do Wistal. Dwoje zakochanych wykorzystuje swój wolny dzień na pierwszą randkę w podzamczu. W międzyczasie na światło dzienne wychodzi szokujący sekret Kiki, który wstrząsa Mitsuhidem! Oto 10 tom opowieści zawierający pełną historię przybocznych księcia!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Premiera mang Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu 2 i Oko Horusa 5

Dodany przez: Urd - 2020-03-24 16:51:16 - 152 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie nowosci i update na najbliższy tydzień! Do prenumeratorów dziś rano wyruszyły "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2 i "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 5! Dodatkowo w najbliższych dniach do sprzedaży trafią:

- Pokój w kolorach szczęścia 6 - (tomik ma obecnie poprawiane obwoluty. Tomiki dla prenumeratorów najprawdopodobniej uda się wysłać już w czwartek, zaś do ogólnej sprzedaży manga trafi kilka dni później);
- Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 10 - 27 marca
- Servamp 14 - 30 marca
- Overlord 11 - 30 marca

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu postanawia zerwać ze światem przestępczym i poświęcić się życiu rodzinnemu. Sprząta, robi zakupy, pierze i gotuje, a umiejętności mogłaby mu pozazdrościć niejedna gosposia. Oto tom drugi historii o gangsterze, który na swoją broń wybrał miotłę i patelnię.

"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 5
Hatszepsut coraz ciężej jest egzekwować swoje pomysły na rozwój gospodarki krajowej. Dodatkowo pokojowa polityka, którą pragnie wdrożyć, spotyka się z nieufnością i krytyką jej politycznych partnerów i kapłanów. Nikt nie chce brać na poważnie jej pomysłów, ponieważ jest kobietą. Nadchodzi więc moment, w którym Hatszepsut postanawia zaryzykować wszystko i odważyć się na krok, którego nikt się nie spodziewał...

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłane prenumeraty,
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu,
- czwartek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Zobacz przykładowe strony mangi "Iruma w szkole demonów" #3

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-24 11:28:39 - 130 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miała manga "Iruma w szkole demonów" #3. Pora na wybór szkolnego klubu! Czy Irumie uda się podjąć właściwą decyzję? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zapraszamy do zapoznania się z początkowymi stronami mangi!

"Iruma w szkole demonów" #3
Iruma jest wniebowzięty - zdołał osiągnąć cel i podwyższyć swój status w świecie demonów! Jednakże codzienne zajęcia w niezwykłej szkole nie pozwalają mu spocząć na laurach. Aby wspiąć się wyżej, chłopak po raz kolejny będzie musiał dać z siebie wszystko! Przed Irumą kolejne wyzwanie - kluby szkolne z piekła rodem!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Już jutro Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu 2

Dodany przez: Urd - 2020-03-23 21:13:44 - 90 unikalnych wyświetleń;

Już jutro premierę będzie miała manga "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2! Nieśmiertelny Tatsu podzieli się z Wami cennymi radami, jak osiągnąć nieskazitelną czystość - gdy wirusy szaleją, czegóż chcieć więcej? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu postanawia zerwać ze światem przestępczym i poświęcić się życiu rodzinnemu. Sprząta, robi zakupy, pierze i gotuje, a umiejętności mogłaby mu pozazdrościć niejedna gosposia. Oto tom drugi historii o gangsterze, który na swoją broń wybrał miotłę i patelnię.

Przypominamy, że jeszcze tylko jutro tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Gdy zakwitnie w nas miłość 7 i Jego wilczy sekret 2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-03-20 16:28:28 - 156 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu mamy dla Was poprawione tomiki mangi "Jego wilczy sekret" 2 i świeżutkie "Gdy zakwitnie w nas miłość" 7! Poniżej wrzucamy opisy tomików i rozpiskę wysyłek.

"Gdy zakwitnie w nas miłość" 7
Toko nareszcie zaczyna patrzeć w przyszłość, ale teraz u jej boku nie ma już miejsca dla Yu. Czas mija, nieporozumienia trwają. Toko i Sayaka rozpoczną przygotowania do wyjazdu na ostatni szkolny obóz. Czyżby ktoś jeszcze odważył się wyznać swoje długo skrywane uczucia...?

"Jego wilczy sekret" 2
Komugi zakochała się w Oogamim - koledze, który ukrywa pewien niepokojący sekret... Wyznała mu swoje uczucie, ale została odrzucona. Pomimo przepełniającej ją goryczy dziewczyna postanawia dalej przyjaźnić się z chłopakiem, który tak łaknie relacji z ludźmi. Jednak Fushimi, kolejny zmiennokształtny, próbuje skłonić ją do zmiany decyzji. Czyżby miał w tym jakiś ukryty cel?

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty,
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu,
- wtorek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »