"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 3 i "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 6 już do Was lecą

Dodany przez: mbloch - 2021-03-26 12:07:20 - 175 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitały już tomiki: "Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 3 i "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 6! To ostatni tomik opowieści o Kusunokim - jak wykorzysta chwile, które mu pozostały? Natomiast relacja naszych uroczych bohaterek ciągle się rozwija - śledzicie ich losy? Poniżej podrzucamy plan dystrybucji!

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 3
Kusunokiemu pozostały niecałe dwa miesiące życia. Chłopak spędza niezapomniane dni w towarzystwie swojej obserwatorki, a jednocześnie szuka sposobu na spłacenie jej długu. Okazuje się, że jedyne, co mógłby zrobić, to...
Oto ostatni tom adaptacji powieści "Trzy dni szczęścia" Sugaru Miakiego, zawierający również rozdział specjalny "Maleńkie marzenie".


"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 6
Koyuki i Konatsu to jedyne członkinie Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Dziewczęta stały się kimś więcej niż tylko zwykłymi koleżankami, jednak wciąż nie są ze sobą do końca szczere. Dni mijają, a pomiędzy nastolatkami zaczyna coś zgrzytać. Gdy pewnego razu Konatsu zauważa Kaede i Koyuki spędzające razem czas, ogarnia ją nieznane dotąd uczucie...
Czy drobne nieporozumienie sprawi, że więź między bohaterkami pęknie?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- wtorek - mangi znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Wiosenny Festiwal Mangowy - druga karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-03-26 09:30:52 - 317 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Cicha piosenka o miłości"! Jeśli szukacie nieszablonowej historii o wyjątkowej relacji dwóch bohaterek, ta manga będzie dla Was idealna!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 12 kwietnia - szczegóły zabawy na stronie Wiosennego Festiwalu Mangowego!

"Cicha piosenka o miłości" 1
Himari rozpoczyna naukę w liceum. Pełna radości i entuzjazmu zjawia się na ceremonii rozpoczęcia roku, gdzie właśnie trwa koncert z okazji powitania nowych uczniów. Jej uwagę od razu przykuwa wokalistka zespołu, Yori, i dziewczyna z miejsca się w niej zakochuje. Gdy więc później Himari spotyka w szkole obiekt swojej adoracji, bez ogródek wyjawia swoje uczucia. Zaskoczona i nieco zmieszana Yori z początku nie wie, jak zareagować, lecz ostatecznie… wyznaje Himari, że również się w niej zakochała! Czy podwójna miłość od pierwszego wejrzenia jest w ogóle możliwa? Oczywiście, że nie! Jakie są więc prawdziwe motywacje obu dziewcząt? I kto ucierpi najbardziej, gdy ta bańka mydlana w końcu pęknie?

„Mąż mojego brata” #3 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-25 16:59:15 - 164 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitał właśnie „Mąż mojego brata” 3! Z pełnym zaangażowaniem pakujemy Wasze prenumeraty tej wyjątkowej mangi, która jak żadna inna uwrażliwia na tematy związane z odmiennością i tolerancją. A opis tomu i pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

„Mąż mojego brata” #3
Z upływem czasu Yaichi coraz bardziej przekonuje się do męża swojego zmarłego brata. Jednak nieoczekiwanie odwiedza go kolega z czasów szkolnych... Jak potoczy się ta słodko-gorzka opowieść o rodzinie?

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Wiosenny Festiwal Mangowy - zaczynamy prezentację kart kolekcjonerskich

Dodany przez: mbloch - 2021-03-25 09:20:29 - 353 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Po deszczu"! Czy relacja między bohaterami będzie tak oczyszczająca i intensywna jak powietrze po deszczu? A może – niczym potężna burza – zmiecie za sobą wszystko i zostawi jedynie złamane serca? Żeby się przekonać, sięgnijcie po ten nietuzinkowy romans!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 12 kwietnia - szczegóły zabawy na stronie Wiosennego Festiwalu Mangowego!

"Po deszczu" 1
Siedemnastoletnia Akira Tachibana nie może narzekać na brak popularności. Koleżanki z klasy ją uwielbiają, chłopcy za nią szaleją, jednak ona zawsze wydaje się być myślami gdzieś indziej. Kto mógłby przypuszczać, że to nie widok szkolnych przystojniaków przyprawia ją o szybsze bicie serca, a pewien niezdarny, poczciwy, czterdziestopięcioletni rozwodnik. Masami Kondo jest menadżerem kawiarni, w której Akira dorabia po godzinach, i nawet nie domyśla się, że może być obiektem westchnień swojej podwładnej. Czy nastolatka zdecyduje się wyznać mu swoją miłość? I czy to uczucie ma przed sobą jakąkolwiek przyszłość?

Beastars #3 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-03-23 15:53:07 - 217 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi „Beastars” 3! Czy zbliżający się festiwal będzie dla Legoshiego czasem zweryfikowania swoich przekonań? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Beastars” 3
Nadchodzi lato i wielkimi krokami zbliża się Święto Meteorytów. Długo oczekiwany festiwal wymaga wielu przygotowań. Legoshi i jego koledzy opuszczają teren akademii, by pomóc w organizacji imprezy. Jednak nie wszyscy z nich wiedzą, że metropolia, w której roślinożercy i drapieżniki na co dzień żyją w zgodzie, ma także swoje mroczne oblicze. Ciasne zaułki i kręte uliczki prowadzą uczniów Cherryton do miejsca zwanego Czarnym Rynkiem, gdzie króluje występek i budzą się najdziksze instynkty. Czy Legoshi zdoła oprzeć się pokusom, jakie czekają na mięsożerców tam, gdzie życie jest na sprzedaż? Czy zdoła po tym wszystkim spojrzeć Haru w oczy? I czy jego uczucie do śnieżnobiałej króliczki jest tak czyste, jak myślał? A może szybsze bicie wilczego serca to tak naprawdę żądza mordu?

Przypominamy, wciąż możecie kupić prenumeratę na ten tom z dodatkiem w postaci podkładki pod kubek!

Już wkrótce premiera „Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem” #6

Dodany przez: mbloch - 2021-03-19 14:20:14 - 194 unikalnych wyświetleń;

Niedługo do sprzedaży trafi szósty tom mangi „Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem”! Co tym razem czeka bohaterki i ich relację? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem” 6
Oceanariów w Liceum Nanahama. Dziewczęta stały się kimś więcej niż tylko zwykłymi koleżankami, jednak wciąż nie są ze sobą do końca szczere. Dni mijają, a pomiędzy nastolatkami zaczyna coś zgrzytać. Gdy pewnego razu Konatsu zauważa Kaede i Koyuki spędzające razem czas, ogarnia ją nieznane dotąd uczucie...
Czy drobne nieporozumienie sprawi, że więź między bohaterkami pęknie?


Przypominamy, że do 22 marca możecie kupić prenumeratę na ten tom z uroczym magnesem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »