Dodatki dla prenumeratorów mangi Little Witch Academia

Dodany przez: Urd - 2019-04-17 17:52:43 - 267 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie! W końcu dostaliśmy akcept na dodatki i możemy zaprezentować Wam zestaw, jaki otrzymają prenumeratorzy pierwszego tomu "Little Witch Academia" #1! Zarówno zakładka, jak i widoczny na grafice magnes będziemy dodawać do tomiku również w trakcie Pyrkonu do wyczerpania zapasu. Gotowi na magiczną przygodę?

"Little Witch Academia" #1
Potwory nie pojawiają się znikąd. One już tu są. Zawsze. Wszędzie. Witajcie w Akademii Luna Nova - szkole, w której młode czarownice uczą się magicznego fachu. To właśnie tu przybywa Akko, która chociaż nie urodziła się w rodzinie czarodziejów, z całego serca pragnie pójść w ślady swojej magicznej idolki - Lśniącej Chariot. Choć młodej adeptce brakuje podstawowych umiejętności, a część koleżanek z klasy uważa jej obecność w szkole za profanację, Akko nie spocznie, dopóki nie spełni swojego marzenia. Różdżki w górę - magiczną przygodę czas zacząć!

Hetalia World Stars - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: Urd - 2019-04-17 16:55:18 - 164 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami kolejna porcja początkowych stron naszych nowych tytułów. Tym razem prezentujemy początek mangi "Hetalia - World Stars"! Stęskniliście się za tym uroczym poczuciem humoru? Przedpremierowo manga będzie dostępna na Pyrkonie. Prezentujemy ostateczną formę obwoluty i zachęcamy do lektury."Hetalia - World Stars"
Tęskniliście za wesołą ferajną państw z "Axis Powers Hetalia"? Oto powracają w glorii i chwale wszystkie gwiazdy światowego formatu! Nasz cudownie nieporadny młodzieniec Włochy rusza do akcji w towarzystwie swoich nieodłącznych kompanów. Meldują się Niemcy, Japonia, Francja, Anglia, Ameryka i reszta państw gotowych z humorem i przymrużeniem oka opowiedzieć Wam o wszystkich swoich narodowościowych kompleksach i przywarach, a także zburzyć (bądź potwierdzić) związane z nimi stereotypy. Gotowi na kolejną podróż dookoła świata? Naprzód!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi Rodzinka od zaraz

Dodany przez: Urd - 2019-04-17 16:13:03 - 181 unikalnych wyświetleń;

Do Pyrkonu zostało już tylko 9 dni! Czas więc rozpocząć mały maraton prezentacji początkowych stron naszych pyrkonowych nowości. Zaczynamy od naszej jednotomowej mangi BL - "Rodzinka od zaraz"! Ta przeurocza, zabawna opowieść z pewnością zadowoli fanów gatunku. Prezentujemy ostateczną formę obwoluty i zachęcamy do lektury początkowych stron."Rodzinka od zaraz"
Kazuma i Chaki są parą już od ośmiu lat i nic nie wskazuje na to, żeby coś mogło zburzyć ład ich spokojnego życia. Jednak pewnego dnia odwiedza ich niespodziewany gość - Tomoe, ich przyjaciółka z dzieciństwa. Trzymając na rękach swoją roczną córeczkę, kobieta składa im propozycję nie do odrzucenia - chciałaby, aby zaopiekowali się małą, gdyż sama przenosi się za granicę. Tym sposobem Kazuma i Chaki z miejsca muszą wcielić się w rolę odpowiedzialnych rodziców. Czy staną na wysokości zadania? Jak pogodzą swoje problemy z zupełnie nową dla nich sytuacją? A może to właśnie mała Ayumi sprawi, że wszystkie elementy ich życiowej układanki złączą się w spójną całość?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Zobacz edycję specjalną ostatniej części trylogii Zniewolony książę - Narodziny królów

Dodany przez: Urd - 2019-04-16 16:56:21 - 510 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie możemy zaprezentować Wam tak długo wyczekiwaną obwolutę edycji limitowanej książki "Narodziny królów", która zamyka trylogię "Zniewolony książę". Wersja z piękną grafiką Katarzyny "Ulvar" Bekus będzie dostępna w naszym sklepie lub przedpremierowo na Pyrkonie w dniach 26-28 kwietnia. Finałowa część tej emocjonującej historii wbije Was w fotel i nie pozwoli się oderwać aż do ostatniej strony. Gotowi na decydujące starcie?!

"Narodziny królów"
Gdy szokująca prawda wychodzi na jaw, Damen zmuszony jest stanąć przed Laurentem jako następca tronu Akielos, a zarazem mężczyzna, który zabił jego ukochanego brata. Czy książę Vere zdoła przekonać się do zawarcia sojuszu z kimś, kogo od lat nienawidził i pragnął jego śmierci? Tymczasem wojska regenta zmierzają na południe, gdzie swoje siły gromadzi również Kastor. To właśnie stolica Akielos stanie się areną, na której rozstrzygną się losy obydwu królestw. Czy Damen i Laurent zdołają odsunąć na bok prywatne urazy, zjednoczyć wrogie sobie armie i pokonać uzurpatorów, którzy odebrali im trony? Żaden z nich nawet nie podejrzewa, jak daleko sięga intryga regenta i jakie odkrycia czekają u kresu tej wyprawy... Oto ostatnia część emocjonującej trylogii „Zniewolony książę”!

Nadchodzi Goblin Slayer #5

Dodany przez: Urd - 2019-04-16 15:56:46 - 146 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Goblin Slayer" #5! Kolejna porcja przygód niezwykłego pogromcy goblinów! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Goblin Slayer" #5
Zabójca w opałach, jakich jeszcze nie było! Tylko krok dzieli go od śmierci po ataku hordy goblinów pod przywództwem czempiona. Jego drużyna także staje oko w oko z koszmarem! Czyj głos poderwie do boju naszego mściciela, gdy znajdzie się on jedną nogą w grobie?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Odwiedź nasze stoisko na Pyrkonie i zgarnij torbę

Dodany przez: Urd - 2019-04-12 17:15:12 - 830 unikalnych wyświetleń;

Już za dwa tygodnie Pyrkon! W związku z tym mamy dla Was kilka ważnych newsów. Po pierwsze, podczas konwentu będzie obowiązywać fantastyczna promocja - kupując pięć tomików mang lub light novel Studia JG (nieobjętych rabatem 40%) otrzymacie od nas jedną z czterech toreb do wyboru. Przygotowaliśmy je z naszych premierowych serii: "Yona w blasku świtu", "Hetalia World Stars", "Seven Deadly Sins" oraz "Bakemonogatari"! Dodatkowo do toreb będziemy dorzucać różne bonusy (zakładki, pocztówki, magnesy, smycze a nawet... tomiki!). Podsumowując: 5 mang/light novel Studia JG = 1 torba + upominek. Gotowi, żeby uzupełnić mangową kolekcję?

Dodatkowo przypominamy, że tylko dziś do północy (!) w sklepie yatta.pl będzie można składać zamówienia na prenumeraty pyrkonowych nowości. Pojedyncze tomiki mają dodatkową opcję dostawy "odbiór na Pyrkonie", zaś każdy, kto zamówi zbiorcze prenumeraty (z dowolną formą wysyłki/odbioru osobistego), otrzyma mail z pytaniem, czy nie chciałby odebrać swojego tomiku podczas konwentu. Co ważne, formularz należy wypełnić do końca niedzieli!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »