Mang by Yan [prima aprilis]

Dodany przez: Yanek - 2018-04-01 00:00:01 - 1136 unikalnych wyświetleń;

Nosisz się z zamiarem zrzucenia kilku zbędnych kilogramów przed wakacjami?
Wyniki na siłowni spadły?
Przydałby się detoks?

Od teraz możesz połączyć przyjemne z pożytecznym!
Studio JG przedstawia unikalne i kompleksowe rozwiązanie dla aktywnych czytelników mang! Specjalnie przygotowane, odtłuszczone, pozbawione wolnych rodników mangi z ekskluzywnej serii "Mang by Yan".

Lektura zwykłych mang może powodować wypieki na twarzy, podnosić ciśnienie i przyśpieszać bicie serca. Jeśli chcesz zapanować nad tym procesem, seria "Mang by Yan" jest właśnie dla Ciebie!

W wyspecjalizowanym procesie przygotowaliśmy kilka wyjątkowych i unikalnych rozwiązań:
- "Opowieść Panny Młodej" z ksylitolem
- "Fairy Tail" z olejem kokosowym
- "Mroczny Grabarz Riddle" z jagodami acai

Mangi drukowane są na najwyższej jakości bezglutenowym papierze o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. Jednocześnie wszystkie tytuły dostępne są w formie wafli, batonów oraz szejków proteinowych.
Powyższe tytuły z serii "Mang by Yan" znajdziesz w dobrych sklepach z suplementami, empikach oraz sieci księgarń Yatta.pl.

Uwaga! Produkty mogą zawierać śladowe ilości yaoi!

Wesołych Świąt!

Dodany przez: AZJ - 2018-03-30 13:43:37 - 833 unikalnych wyświetleń;

ERASED #5, Spice and Wolf #14 i Samuraj Jack #4 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-03-29 13:45:55 - 425 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami nowiutkie tomiki "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #5, "Spice & Wolf" #14 i ostatnia część komiksu "Samuraj Jack" #4. Przypominamy, że "Samuraj Jack" nie jest dostępny w empikach, zachęcamy do nabycia go w naszym sklepie. Poniżej zamieszczamy pełny plan dystrybucji.

"ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #5
Dzięki pomocy Yashiro i Sachiko, Hinazuki trafiła pod opiekę babci. Wygląda na to, jego przyjaciółce nic nie grozi, więc Satoru może w końcu odetchnąć. Ale po rozmowie z Ken’yą uświadamia sobie, że to nie koniec serii porwań i zabójstw. Hinazuki, Hiromi, Yuki... „Znam przyszłość, więc zdołam ich ocalić!” Satoru był o tym przekonany, jednak teraz zaczyna go dręczyć pewna obawa... Bo przecież jeśli rozwiąże sprawę po¬rwań, nie wróci już do tego roku 2006, który zna... Mimo wszystko postanawia, że tą kwestią będzie się martwił później, i z nowymi siłami rusza na poszukiwanie sprawcy.

"Spice & Wolf" #14
Lawrance w końcu może spełnić marzenie o własnym sklepie. Z pełnym wsparciem Horo decyduje się nabyć wymarzony lokal w Lesku - mieście, które zdaje się być kupiecką utopią. Idealny budynek, doskonałe warunki - czy to nie brzmi aż za dobrze? Nagle kupiec doznaje olśnienia - domyśla się tajnych, rewolucyjnych planów kompanii Debau. Postanawia zmienić strategię, choć wiązać się to będzie z ogromnym poświęceniem, którego będzie musiał wymagać również od Horo.

"Samuraj Jack" #4
Legendarny samuraj, znany jako Jack, utknął w przerażającej przyszłości rządzonej przez demonicznego Aku. Chcąc odnaleźć sposób na powrót do swoich czasów, Jack postanawia włamać się do pilnie strzeżonej fortecy Władcy Czasu – przywódcy kultu i właściciela talizmanu mogącego odesłać samuraja z powrotem w przeszłość.

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- wtorek - mangi trafią do empików ("Samuraj Jack" nie będzie sprzedawany w tej sieci!), wszystkie tytuły będą dostępne w innych sklepach komiksowych;

Nadchodzi Noragami 13

Dodany przez: Urd - 2018-03-28 15:35:05 - 457 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec miesiąca do sprzedaży trafi "Noragami" #13 - Hiyori mocno podpadła ojcu Yato - to nie może się dobrze skończyć... Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Noragami" #13
Hiyori nierozważnie rzuca otwarte wyzwanie ojcu Yato, który w konsekwencji na cel ataku wybiera klinikę rodziców dziewczyny. W budynku dochodzi do straszliwych wydarzeń - demony przejmują kontrolę nad pacjentami, dochodzi do zamieszek, w środku których jest nie tylko Hiyori, ale i jej mama. Czy Yato i Yukine zdołają je ocalić?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Już wkrótce 14 tom Spice and Wolf

Dodany przez: Urd - 2018-03-27 16:12:00 - 412 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec miesiąca do sprzedaży trafi "Spice & Wolf" #14 - akcja coraz szybciej zmierza ku końcowi! Jak widzicie Horo ma doskonałe wyczucie Wielkanocy - przyjdzie do Was z zajączkiem. Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron."Spice & Wolf" #14
Lawrance w końcu może spełnić marzenie o własnym sklepie. Z pełnym wsparciem Horo decyduje się nabyć wymarzony lokal w Lesku - mieście, które zdaje się być kupiecką utopią. Idealny budynek, doskonałe warunki - czy to nie brzmi aż za dobrze? Nagle kupiec doznaje olśnienia - domyśla się tajnych, rewolucyjnych planów kompanii Debau. Postanawia zmienić strategię, choć wiązać się to będzie z ogromnym poświęceniem, którego będzie musiał wymagać również od Horo.

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Nadchodzi ERASED - Miasto, z którego zniknąłem 5

Dodany przez: Urd - 2018-03-23 13:22:34 - 392 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec miesiąca do sprzedaży trafi "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem #5 - w tym tomiku Satoru dokona przełomowego odkrycia! Chociaż nie w sposób, w jaki by sobie tego życzył... Zachęcamy do lektury początkowych stron."ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #5
Dzięki pomocy Yashiro i Sachiko, Hinazuki trafiła pod opiekę babci. Wygląda na to, jego przyjaciółce nic nie grozi, więc Satoru może w końcu odetchnąć. Ale po rozmowie z Ken’yą uświadamia sobie, że to nie ko¬niec serii porwań i zabójstw. Hinazuki, Hiromi, Yuki... „Znam przyszłość, więc zdołam ich ocalić!” Satoru był o tym przekonany, jednak teraz zaczyna go dręczyć pewna obawa... Bo przecież jeśli rozwiąże sprawę po¬rwań, nie wróci już do tego roku 2006, który zna... Mimo wszystko postanawia, że tą kwestią będzie się martwił później, i z nowymi siłami rusza na poszukiwanie sprawcy.

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »