Jesienny Festiwal Mangowy - ujawniamy pierwszą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-11 16:13:11 - 397 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu prezentujemy limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Mąż mojego brata". Bohaterowie tej mangi nie raz przywołają uśmiech na Wasze twarze, skłonią do myślenia i pokażą, że pozory czasem bardzo mylą.

To pierwsza z siedmiu kart jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom trzech serii festiwalowych - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Mąż mojego brata".
Yaichi jest ojcem samotnie wychowującym córkę Kanę. Pewnego dnia na progu jego domu pojawia się Mike Flanagan, mąż jego zmarłego przed miesiącem brata bliźniaka. Wizyta tego niezwykłego gościa jest dla gospodarza niezręczna z wielu powodów. Mike to chłop jak dąb, Kanadyjczyk o usposobieniu zdecydowanie zbyt bezpośrednim jak na japońskie standardy, a jakby tego było mało - gej. Biorąc pod uwagę, że Yaichi nie kontaktował się z bratem przez ostatnie dziesięć lat, mężczyzna zupełnie nie wie jak rozmawiać z nowo poznanym szwagrem. Tego problemu nie ma natomiast mała Kana. Z miejsca akceptuje nowego wujka i bezceremonialnie proponuje, żeby podczas pobytu w Japonii zamieszkał w ich domu. Czy Yaichi zdoła przełamać swoje uprzedzenia i zaakceptować Mike’a, a także dowiedzieć się, jakim naprawdę człowiekiem był jego własny brat?

Oto ciepła, słodko-gorzka opowieść o radzeniu sobie ze stratą, a także o barierach, jakie budują krzywdzące stereotypy. A przede wszystkim o tym, jak niewiele trzeba, żeby je zburzyć.

Już wkrótce Seven Deadly Sins 10!

Dodany przez: Urd - 2020-09-11 14:50:27 - 178 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Seven Deadly Sins" 10! Czy nasi bohaterowie zdołają ocalić Diane? Poniżej zamieszczamy pełną rozpiskę wysyłek.

"Seven Deadly Sins" 10
Król elfów szlocha! Prawdziwym celem jednego z przywódców Zakonu, Hendricksona, okazało się uwolnienie rasy demonów. Elizabeth i Grzechy usiłują powstrzymać go za wszelką cenę. Połączone siły Hendricksona i Helbrama to jednak nie lada wyzwanie dla naszych bohaterów. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, tymczasem nawet król Artur z trudem dotrzymuje mistrzowi Zakonu kroku! Gdy King wreszcie dociera na pole walki, jego oczom ukazuje się osłabiona i ranna Diane...

Plan dystrybucji:
- piątek - wysłaliśmy prenumeraty.
- poniedziałek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi "Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" #1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-11 09:47:52 - 54 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera gorrrącej nowości - "Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" 1! Matsubase odchodzi z policji i otwiera własne biuro detektywistyczne. Czy uda mu się utrzymać biznes, kiedy sam padnie ofiarą oszustwa?!

Przypominamy, że jeszcze tylko dziś możecie zamawiać prenumeraty na tom pierwszy serii w zestawie z notesem-niezbędnikiem każdego detektywa! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" 1
Hijiri Matsubase jest jedynym w swoim rodzaju prywatnym detektywem. Ma niezawodną intuicję, umysł ostry jak brzytwa, cięty język i... aparycję gimnazjalisty. Choć uśmiech rzadko schodzi z jego twarzy, pod tą pogodną maską kryją się głębokie rany, które pomimo upływu czasu nie zdołały się zabliźnić. Traumatyczne przeżycia, z jakimi musiał się zmierzyć, ukształtowały go i uczyniły niezawodnym w swoim fachu. Poznajcie bliżej jednego z kluczowych bohaterów bestsellerowego "Pokoju w kolorach szczęścia"! Dowiedzcie się, jak wyglądały początki działalności detektywa Matsubase zaraz po jego odejściu z policji, a także czym zajmował się na trzy lata przed podjęciem sprawy Sachi i jej porywacza.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Yona w blasku świtu" #8 już u nas - Acid Tow 5 wraca do drukarni

Dodany przez: Urd - 2020-09-10 15:14:01 - 225 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Yona w blasku świtu" 8, która dziś ruszyła w podróż do prenumeratorów. Mamy też przykrą wiadomość - piąty tom mangi "Acid Town" niestety musieliśmy odesłać z reklamacją. Drukarnia na dniach poprawi nam małą część dla prenumeratorów i osób, które kupiły preorder, natomiast, gdy dostaniemy informację o dostawie reszty nakładu podamy datę oficjalnej premiery.

"Yona w blasku świtu" 8
Yona wraz z towarzyszami pokonuje Yan Kum-jiego i oswobadza mieszkańców Awy. Jae-ha dołącza do drużyny księżniczki, zatem pozostaje im już tylko odszukać Żółtego Smoka... Tymczasem Geun-tae, przywódca Klanu Ziemi, niecierpliwi się, ponieważ trwający pokój uniemożliwia mu wykazanie się w bitwie. Przebywający w Chishin Su-won proponuje mu więc, by zorganizować turniej...

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zbliża się "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 3 - zobacz przykładowe strony!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-08 12:52:58 - 105 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy obwolutę mangi "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 3! W jakim kierunku rozwinie się relacja naszych bohaterek? Gorąco zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 3
Koyuki i Konatsu są jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Każda z nich na swój sposób doświadcza samotności - Koyuki jako szkolna prymuska, Konatsu jako nowa uczennica, która przyjechała na prowincję z wielkiego miasta. Właśnie to uczucie wyobcowania sprawia, że między dziewczynami rodzi się przyjaźń.

W trakcie letniego festiwalu Konatsu zadaje starszej koleżance dręczące ją od pewnego czasu pytanie: „Tego dnia, gdy spotkałyśmy się po raz pierwszy... Dlaczego do mnie zagadałaś?”. Zakłopotana Koyuki pragnie szczerze odpowiedzieć, jednak nie potrafi nazwać swoich uczuć.

Czy w tej niezręcznej atmosferze nasze bohaterki zdołają zrobić krok naprzód...?

Nadchodzi ostatni tom "Jak zostałam Bóstwem!?"

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-08 12:51:04 - 87 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce pożegnamy się z jedną z naszych dłuższych serii - "Jak zostałam Bóstwem!?" 25! Będziemy tęsknić za Nanami i lisim demonem! Dziękujemy wszystkim, którzy dotrwali do końca serii, a tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Jak zostałam Bóstwem!?" 25
Minął rok od zawarcia umowy z Okuninushim. W dniu ukończenia szkoły Tomoe ma przejść przemianę w człowieka, Nanami zaś – pożegnać przyjaciół z klasy, zrzec się znamienia bóstwa opiekuńczego i opuścić świątynię Mikage. Dziewczyna odczuwa ogromny żal, zostawiając za sobą tak ważną część swojego życia... ale odważnie stawia pierwsze kroki ku przyszłości! Oto ostatni tom Waszej ulubionej serii!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »