Fairy Tail 11 i Ajin 7 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-09-27 14:34:27 - 367 unikalnych wyświetleń;

Jak widzicie - "Fairy Tail" #11 i "Ajin" #7 nareszcie w naszych rękach. W obydwu historiach naprawdę dużo się dzieje! Poniżej zamieszczamy opisy i plan wysyłek.

"Fairy Tail" #11
Trwa walka w Rajskiej Wieży! Wielki spisek mający na celu wskrzeszenie Zerefa, najpotężniejszego Czarnego Maga w historii, wkrótce może się dopełnić. Erza robi wszystko, by mu w tym przeszkodzić, ale jej dawny kamrat napuszcza na nią grupę skrytobójców Trinity Raven. Tymczasem Rada Magii debatuje nad uruchomieniem potężnej broni, Etherionu, by zniszczyć Rajską Wieżę! Czy magom z Fairy Tail uda się pokonać wroga, zanim Magiczny Krąg Satelitarny zmiecie z powierzchni ziemi całą wyspę?!

"Ajin" #7
Sato i jego poplecznicy mordują kolejne osoby z listy. Niewiele brakuje, a ofiarą padłby sam Minister Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej. Zdesperowany rząd usiłuje diametralnie zmienić swoją politykę wobec ahumanoidów. W tym czasie Tosaki, bada przeszłość Sato i odkrywa przerażającą prawdę na temat Bereta. Gdy sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, jedynie Kei Nagai zdecydowany jest walczyć do końca.

Plan wysyłek:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - tomik trafią do sprzedaży w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku i Krakowie;
- piątek - mangi będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych;

Dziewczynka w Krainie Przeklętych 2 i highschool DxD 6 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-09-26 14:37:37 - 397 unikalnych wyświetleń;

Do trzech razy sztuka! Drugi tom "Dziewczynki w Krainie Przeklętych" #2 dotarł do nas w końcu w stanie idealnym. Prenumeraty ze specjalnymi pocztówkami już się pakują. Jak widać otrzymaliśmy również "Highschool DxD" #6, który również szykujemy do wysyłki - pełna rozpiska dystrybucji poniżej.

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #2
Mała Siva zostaje porzucona w Krainie Przeklętych, gdzie trafia pod opiekę potwornego, rogatego mistrza. Pewnego dnia do ich chatki zakrada się obce monstrum i dotyka dziewczynki - czy na małą również spadnie klątwa? Co jednak najdziwniejsze mroczny przybysz twierdzi, że może zaprowadzić Sivę do matki. Czy mistrz sprawdzi ten trop i, co najważniejsze, zdoła uchronić swoją podopieczną przed strasznym losem przeklętych?

"Highschool DxD" #6
Walka o święte miecze trwa! Do walki wkracza sam Kokabiel, dysponując mocą, o jakiej nie śniło się naszym bohaterom. Akademia Kuo przemienia się w pole walki, a diabelskie posiłki wysłane przez brata Rias mogą nie dotrzeć na czas. Czy nie ma już nadziei? A skąd! Issei udowodni, że póki trwają więzi przyjaźni, honor, odwaga, cycki i seks - nic go nie powstrzyma!

A oto plan wysyłek:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku i Krakowie;
- czwartek - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Już niedługo Log Horizon West Wind Brigade 3

Dodany przez: Urd - 2017-09-22 14:54:58 - 417 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Log Horizon - West Wind Brigade" #3. Dokopanie PK-erom nie wystarczy - czas naprawić Akibę! Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Log Horizon - West Wind Brigade" #3
Dziewczęta z gildii Sojiro wychodzą naprzeciw nikczemnym PK-erom burzącym porządek w Akibie. Z pomocą swojego mistrza gildii udaje im się odeprzeć bezpośrednie zagrożenie, ale wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie wystarczy, żeby naprawić sytuację w mieście. Tymczasem Shiroe i jego drużyna wracają z misji z niezwykle cenną informacją i planem, jak ustanowić nowy porządek...

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem.

Poison City 1 i NAWIEDZICIEL Mroku już w sprzedaży

Dodany przez: aszczesniak - 2017-09-21 15:53:23 - 372 unikalnych wyświetleń;

Świeżutkie tomiki "Poison City" #1 i "H.P. Lovecraft NAWIEDZICIEL Mroku" już u nas. Prenumeraty zostały już wysłane, a poniżej znajdziecie opisy serii oraz naszą rozpiskę dystrybucji.

"Poison City" #1
est rok 2019. Rząd japoński prowadzi agresywną politykę zaostrzenia cenzury w środkach masowego przekazu. Wszystkie treści uważane za obsceniczne, mają zostać wyłączone z obiegu. W tym samym czasie młody rysownik Mikio Hibino, stara się opublikować swoją mangę, opowiadającą o skażonym mieście, w którym tajemnicza choroba sprawia, że o zmroku ludzie zamieniają się w kanibali. Napięta sytuacja polityczna sprawia, że Mikio będzie musiał pokonać wiele przeszkód, aby obronić swój pomysł. Czy uda mu się wygrać z cenzurą i propagandą? Jak daleko posunie się każda ze stron, aby przeforsować swoje racje?

"H.P. Lovecraft NAWIEDZICIEL Mroku"
Robert Blake nie żyje. Okoliczności jego śmierci można interpretować na wiele sposobów, w zależności od tego w jakim stopniu zdrowy rozsądek kieruje naszym rozumowaniem. Czy to szok nerwowy wywołany piorunem? Aby rozpatrzyć inną możliwość, należałoby przyjrzeć się życiu Blake'a i niesamowitym zjawiskom, jakie przykuły jego uwagę. Zaczynając od pewnego opuszczonego kościoła...

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Szczecinie;
- poniedziałek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

OPUS już do was leci!

Dodany przez: aszczesniak - 2017-09-20 13:55:13 - 379 unikalnych wyświetleń;

Pokaźnych rozmiarów tomik "OPUS" nareszcie zawitał do naszego magazunu! Prenumeraty zostały wysłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej. Przygotujcie się na niesamowitą lekturę!

"OPUS"
Poczytny mangaka właśnie ma zakończyć pracę nad swoim sztandarowym komiksem. Chcąc ubarwić fabułę decyduje się uśmiercić jednego z głównych bohaterów. Okazuje się jednak, że charyzmatyczny Rin nie pozwoli się tak łatwo wyeliminować - kradnie kadr, na którym ma zginąć i wciąga autora do wnętrza mangi! Teraz rysownik musi sobie poradzić wewnątrz groźnej rzeczywistości, pełnej postaci posiadających nadprzyrodzone zdolności. Jak potoczy się historia, która zaczęła żyć własnym życiem, mieszając przeszłość, przyszłość i wydarzenia z dwóch światów w labiryncie wątków? Czy autorowi uda się z niego uciec?

Satoshi Kon, autor znanych animacji takich jak Paprika, Millennium Actress czy Perfect Blue, zanim zyskał sławę dzięki swoim filmom, rozpoczął karierę jako utalentowany mangaka. "Opus" to dzieło publikowane w częściach na łamach Comic Guys w latach 1995-1996. Po upadku magazynu komiks pozostał przez wiele lat niedokończony. Dopiero po przedwczesnej śmierci autora w 2010 roku, odnaleziono szkice ostatnich stron, co pozwoliło kompletnej historii nareszcie ujrzeć światło dzienne. Jedna z niewielu mang, jakie stworzył Satoshi Kon, nareszcie trafiła do rąk czytelników.


A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie;
- piątek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Laboratorium Dextera już jest!

Dodany przez: Urd - 2017-09-19 14:11:12 - 737 unikalnych wyświetleń;

Pierwsza część komiksu "Laboratorium Dextera" już do nas przyszła! Prenumeraty zostały wysłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej. Gotowi na szalone eksperymenty?

"Laboratorium Dextera" #1
Ten niezwykły zbiór zawiera najciekawsze historie stworzone przez Genndy'ego Tartakovsky'ego. Przeżyjcie na nowo przygody genialnego chłopca i jego zwariowanej siostry - klasyczna kreskówka powraca ze zdwojoną dawką świetnego humoru i zwariowanej akcji!

A oto nasz plan dystrybucji:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie;
- czwartek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »