Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/opt/plesk/php/5.2/share/pear/news_list.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/vhosts/studiojg.pl/:/tmp/) in /var/www/vhosts/studiojg.pl/httpdocs/content/news.php on line 52

Już wkrótce Miłość, jenoty i inne kłopoty #4

Dodany przez: Urd - 2018-07-19 15:33:17 - 318 unikalnych wyświetleń;

W ostatnich dniach lipca do sprzedaży trafi "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #4. Kolejna porcja jenocich niesamowitości, narysowanych arcyuroczą kreską. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.



"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #4
Riku i Miyo wybierają się Tokushimy, gdzie ma czekać na nich kolejny jenot w potrzebie. Jak się okazuje, jest nim urocza młoda dziewczyna, która pragnie pomóc swojemu choremu przyjacielowi. Odmawia on leczenia się w szpitalu, ponieważ najpierw chce rozwiązać zagadkę swojej nieszczęśliwej miłości. Czy nasi bohaterowie zdołają mu pomóc?

Przypominamy, że do dnia premiery tomik można zamówić z 25% rabatem!

Nadchodzi Jak zostałam bóstwem!? 14

Dodany przez: Urd - 2018-07-18 13:49:22 - 403 unikalnych wyświetleń;

Już 26 lipca do sprzedaży trafi "Jak zostałam bóstwem!?" #14. Sytuacja naszych bohaterów nagle robi się niezwykle dramatyczna! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.



"Jak zostałam bóstwem!?" #14
Wspomnienia Tomoe niespodziewanie powracają! Jednak w tym samym momencie na jego ciele pojawiają się tajemnicze ciemne ślady, które zaczynają powoli wysysać z lisiego demona życie. Kryzysowa sytuacja zmusza Mikage do powrotu i wyjawienia Nanami prawdy... Tomoe pozostało siedem dni życia.

Przypominamy, że do dnia premiery tomik można zamówić z 25% rabatem!

Już niedługo drugi tom mangi Overlord

Dodany przez: Urd - 2018-07-17 14:03:40 - 388 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi "Overlord" #2. Dodatkowo w tomiku będziecie mogli przeczytać wywiady z autorami! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.



"Overlord" #2
Momonga postanowił, że odtąd jego imieniem stanie się nazwa gildii. Jest głęboko przekonany, że jeśli rozsławi w tym świecie swój przydomek, pomoże mu to od¬naleźć dawnych przyjaciół. W tym celu, wraz z jedną ze swoich towarzyszek, anonimowo zgłaszają się do gildii łowców przygód i podejmują się zlecenia, które ma pomóc im w podniesieniu oficjalnej rangi.

Przypominamy, że do dnia premiery tomik można zamówić z 25% rabatem!

Przed Wami aż 5 nowości!

Dodany przez: Urd - 2018-07-13 18:58:41 - 2097 unikalnych wyświetleń;

Tadam! Dziś mamy dla Was aż pięć nowości wydawniczych! Pierwsza z nich to "Natsume Yuujinjou"! Seria będzie miała premierę we wrześniu podczas MFKiG w Łodzi. Żebyście szybko mogli ją skompletować, ukazywać się ona będzie w 6-tygodniowym cyklu wydawniczym. W takim samym tempie wychodzić będzie nasza październikowa nowość "Akagami no Shirayukihime" - tęskniliście za dłuższym shojo z prawdziwego zdarzenia? Proszę bardzo! A jeśli już mowa o "gatunkach przeklętych"... Tym razem zamiast fanów BL postanowiliśmy uszczęśliwić miłośników yuri. Oto "Yagate kimi ni naru" - urocza historia, która wkrótce zostanie zanimowana. Lekkie klimaty najlepiej przełamać komedią z odrobiną makabry - prezentujemy trzytomowy "The Voynich Hotel", który zostanie wydany w powiększonym formacie. Premiera oczywiście w Halloween. A na koniec piękne, zbiorcze wydanie czterotomowej adaptacji minipowieści "W górach szaleństwa" "H.P. Lovecraft's At the Mountains of Madness", które wydamy również we wrześniu na MFKiG. Będzie miało ono format B5 i oprawę zintegrowaną (podobnie jak "OPUS").

Ale to nie koniec miłych wiadomości. Do wszystkich tomików powyższych serii zamówionych w prenumeracie będziemy dołączać dodatki! To jak się Wam podoba taki piątek 13? Znaleźliście coś dla siebie?






NATSUME YŪJINCHŌ
Takashi Natsume posiada niezwykłą umiejętność widzenia duchów i demonów. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny ucieka przed napaścią tych niezwykłych istot, niechcący niszczy pieczęć, nałożoną na jedną z leśnych kapliczek i uwalnia Madarę - potężnego demona zaklętego w postać kota. Od niego dowiaduje się, że odziedziczył po babci księgę, w której ta zapieczętowała imiona demonów, tym samym zyskując nad nimi władzę. Choć Madara w zamian za księgę oferuje mu gwarancję, że magiczne istoty zostawią go w spokoju, Natsume postanawia zwrócić imiona ich właścicielom, a jeśli demon użyczy mu swojej wiedzy i pomocy, po śmierci chłopaka księga trafi w jego ręce. Czy Natsume zdoła wypełnić swoją misję? Zwłaszcza, że spora część demonów szczerze go nienawidzi, a jego własny mistrz, najchętniej pożarłby go podczas snu...?

Autor: Yuki Midorikawa
Gatunek: przygodowy, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 22+





AKAGAMI NO SHIRAYUKIHIME
Shirayuki, choć jest tylko prostą dziewczyną, posiada niezwykłą cechę - włosy o barwie szkarłatu. Gdy o jej rzadkiej urodzie usłyszał książę Raji, natychmiast zażądał, aby sprowadzono ją do pałacu, jako jego konkubinę. Dziewczyna szybko zrozumiała, że jej jedynym ratunkiem jest ucieczka. Przedzierając się przez las znalazła opuszczoną chatę, która jak się okazało służyła za nocleg pewnemu młodzieńcowi imieniem Zen i jego dwóm towarzyszom. Shirayuki postanowiła dołączyć do ich kompanii, jednak niespodziewanie do ich kryjówki dostarczono kosz jabłek i wiadomość od księcia, który już wpadł na jej trop. Tknięty przeczuciem Zen sam najpierw skosztował owocu i niemal natychmiast upadł nieprzytomny na ziemię. Aby go ratować Shirayuki musi udać się do pałacu i poprosić o antidotum. Jak wielką cenę przyjdzie jej zapłacić za życie młodzieńca? Gdyby tylko zdawała sobie sprawę z prawdziwej tożsamości człowieka, którego chce ocalić...

Autor: Sorata Akizuki
Gatunek: romans, fantasy
Liczba tomów: 19+





YAGATE KIMI NI NARU
Yuu była gotowa na swoją pierwszą miłość. Romantyczne piosenki oraz mangi nauczyły ją, czego ma się spodziewać. Jednak kiedy chłopak, którego lubiła, poprosił ją o chodzenie, dziewczyna poczuła... zupełnie nic! Żadnych motyli w brzuchu, unoszenia się nad ziemią... Nic. Zmieszana odeszła, mówiąc, że musi się zastanowić. Mijały tygodnie, a ona wciąż nie wiedziała, jak taktownie odmówić. Pewnego dnia przypadkowo była świadkiem tego, jak członkini zarządu, Nanami Toko, z wielką klasą odrzuciła miłosne wyznanie jednego z uczniów. Zachwycona jej zachowaniem, Yuu zaprzyjaźniła się z dziewczyną i poradziła w kwestii swojego problemu. Nanami zaś nie tylko pomogła jej odrzucić zaloty chłopaka, ale... sama wyznała jej miłość!

Autor: Nio Nakatani
Gatunek: romans, yuri
Liczba tomów: 5+




THE VOYNICH HOTEL
Witajcie w Voynich Hotel! Uroczym, choć niezbyt tłumnie odwiedzanym hotelu położonym na małej wyspie południowego Pacyfiku. Należący do byłego wrestlera, prowadzony jest przez dwie urocze pokojówki, z wyjątkowo lekkim podejściem do makabry, i kucharkę, której powinno się odebrać wszystkie noże z uwagi na jej skłonności samobójcze. To właśnie tutaj trafia Kuzuki Taizou, były członek mafii, który z całych sił próbuje uciec od swojej przeszłości. Szukając azylu znajdzie się w samym środku tajemniczych i niesamowitych wydarzeń, których będzie nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem...

Autor: Seiman Douman
Gatunek: komedia, horror
Format wydania: A5
Liczba tomów: 3




H.P. LOVECRAFT 'S AT THE MOUNTAINS OF MADDNESS
W niezbadane rejony Antarktydy wyrusza ekipa badawcza, która dokonuje równie przełomowego, co przerażającego odkrycia. Zatracając się coraz bardziej w złowrogim krajobrazie, odkrywają grozę, której początki sięgają niepamiętnych czasów... Przed Wami jedno z najsłynniejszych dzieł H.P. Lovecrafta, odsłaniające kolejne elementy mitologii Cthulhu, tym razem w formie komiksu.

Autor: Gou Tanabe
Gatunek: horror
Liczba tomów: 2
Format wydania: B5
Typ wydania: omnibus (2 tomy w 1), oprawa zintegrowana, lakier wybrany
Liczba tomów: 2

Nadchodzi Gorzki poranek #2

Dodany przez: Urd - 2018-07-13 16:44:45 - 307 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Gorzki poranek" #2. Sprawdźcie jak potoczą się losy Akihito i Katsuragiego. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.



"Gorzki poranek" #2
Katsuragi zgadza się zostać u boku Akihito, w zamian za obietnicę, że ten wyniesie ród Kaze na wyższą pozycję społeczną. Młody wicehrabia ma zamiar zrobić wszystko, aby udowodnić swojemu kamerdynerowi, że szczerze mu na nim zależy. Jednak Katsuragi jest za bardzo rozdarty w swoich uczuciach, aby mu uwierzyć. Planuje ożenić swojego pana z odpowiednią kandydatką, tym samym umacniając pozycję rodziny Kuze. Jak zareaguje Akihito, gdy dowie się prawdy?

Przypominamy, że do dnia premiery tomik można zamówić z 25% rabatem!

Już wkrótce Goblin Slayer #2

Dodany przez: Urd - 2018-07-12 16:29:34 - 372 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Goblin Slayer" #2. Zabójca goblinów znowu w akcji! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.



"Goblin Slayer" #2
Zabójca goblinów łączy siły z elfią łuczniczką i jej kompanami. Jednak fakt, że bohater stawia zabijanie potworów ponad kryzys zagrażający całemu światu, staje się w drużynie zarzewiem konfliktu. Czy nowi towarzysze zdołają z nim współpracować? Zadanie, z którym przyjdzie im się zmierzyć, będzie daleko wykraczać poza to, na co się przygotowali...

Przypominamy, że do dnia premiery tomik można zamówić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »