Wszystkiego świątecznego!

Dodany przez: Yanek - 2017-12-24 00:20:12 - 1011 unikalnych wyświetleń;

Zobacz przykładowe strony ERASED - Miasto, z którego zniknąłem 4

Dodany przez: Urd - 2017-12-20 15:46:55 - 554 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was kilka informacji związanych ze zmianami w planie. Powiadomiono nas, że ze względu na grudniowe przeładowanie zleceń w drukarni i introligatorni, książka "twoje imię.", która trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu, będzie ostatnią z premier, które zdążą nam oni wydrukować w tym miesiącu. W związku w tym trzeci tom "Atomówek", "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #4 i "Ajin #8" dotrą do nas na początku stycznia, w związku z czym jest nam bardzo przykro. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony mangi "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #4."ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #4
Niespodziewanie zaraz po aresztowaniu Satoru ponownie przenosi się do roku 1988. Jeszcze raz trafia do przeszłości, w której Hinazuki wciąż żyje. Dobrze wie, że to jego ostatnia szansa, dlatego decyduje się na desperacki krok. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że ktoś z jego otoczenia zauważył, że nie jest chłopcem, którego udaje...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Grudniowe Otaku już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2017-12-18 13:57:35 - 1138 unikalnych wyświetleń;

Grudniowe "Otaku" #64 już leci do prenumeratorów! Poniżej zamieszczamy opis, pełny spis treści i rozpiskę wysyłek.

"Otaku" #64!
Panowie z okładki dumnie reprezentują kryminał "Deadlock", zaś w środku magazynu jak zwykle znajdziecie recenzje najnowszych anime, jak choćby "Mahō tsukai no yome" i "Black Clover", recenzje mang, takich jak "OPUS" Satoshiego Kona, obyczajówki "Po burzy" lub uroczego "Orange". Dział "Kultura" uraczy Was opowieściami o najsłynniejszych magach z Kraju Kwitnącej Wiśni, a także listą ciekawych i zabawnych przesądów, w które wierzą Japończycy. "Offroad" również ma do zaoferowania mnóstwo ciekawostek - dowiecie się jak przygotować własny panel na konwent, co musicie zrobić, żeby zostać mangaką, a także będziecie mogli przeczytać o tym, jak zawrotną karierę w Japonii robi... kupa. W zestawieniu Top 10 znalazły się natomiast mangi i anime, które wywołały największe skandale i kontrowersje na całym świecie. To oczywiście tylko część tematów jakie poruszyliśmy w tym numerze.

Jak zwykle w środku czekają na Was dwa wielkie plakaty, jeden z mangi "Alicja w Krainie Koniczyny", a drugi z gry "Dragon Ball Fighter Z"!


SPIS TREŚCI

Stałe działy:
4 Wstępniak
6 Newsy
12 Figurecorner – Jibril, Shiro
14 Nowości
– Narzeczona dla rogacza – Mahō tsukai no yome
– Więcej, czyli lepiej? – Fate Apocrypha
– Wrzaskiem i magią – Black Clover
34 Wehikuł czasu
– Dwóch jegomościów w poszukiwaniu miłości – Kōshoku ichidai otoko
– Jak woda z ogniem – Sirius no densetsu
74 Otakucorner

Manga i anime:
18 Skazany na Schelger – Deadlock
22 Testament mistrza – Idący człowiek
25 Spracowana ręka boga – Opus
29 Burza, burza i po burzy – Po burzy
32 Żałuję, że Cię (nie) znałam – Orange;
Homar i romans – Po lekcjach x w kucyku
33 Ostra jazda bez trzymanki – Murciélago

Kultura:
35 Nowy rok bez fajerwerków – ale nie mniej ciekawy – Japoński z Otaku
38 Zbrodnia w wielkim mieście – Przeczucie
40 Połamane piękno – Sztuka kintsugi
42 Najsłynniejsi magowie – Mitologia Japonii
45 Odpukać w niemalowane tatami – Najsłynniejsze japońskie przesądy

Offroad:
48 Japonia i Korea na wyciągnięcie ręki - Azja 2018
51 Mangaką być
54 Różne oblicza kupy
56 Top 10: Zakazane mangi i anime
60 Dziedzictwo Naruto – Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Trilogy I Legacy
63 Konwentowe atrakcje
67 Głębia dna cz.1 – Mózg fana - cichy zdrajca
71 Na koniec świata i jeszcze dalej! – The Manga Guide: Wszechświat i Mikroprocesory

Plan wysyłek
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - magazyn będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku i Krakowie
- środa - "Otaku" będzie dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych

Jak zostałam bóstwem!? 13 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-12-14 16:20:29 - 479 unikalnych wyświetleń;

Kto czeka na kolejny tom przygód Nanami i Tomoe? Tomik "Jak zostałam bóstwem!?" #13 już został rozesłany do prenumeratorów. Dokładną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Jak zostałam bóstwem!?" #13
Himemiko i Tomoe przybywają do pałacu na bagnach Inunaki, by uwolnić Nanami z rąk porywaczy! Okazuje się jednak, że bóstwo opiekuńcze wcale nie potrzebuje pomocy... Mało tego, bierze na siebie rolę swatki podczas spotkania Himemiko z księciem Nishikim! Tomoe nie może uwierzyć własnym oczom... ani uszom, gdy jego pani oznajmia, że związki ludzi i demonów nie mają prawa bytu! Tymczasem Kotaro i Smoczy Król również zmierzają w stronę bagien Inunaki...!

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- poniedziałek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Już niedługo książka - twoje imię.

Dodany przez: Urd - 2017-12-13 16:40:52 - 913 unikalnych wyświetleń;

Dobra wiadomość, w nocy dostaliśmy akcept na okładkę książki "twoje imię.", więc jest już ona w druku. Prezentujemy zatem okładkę i zachęcamy do lektury początkowych stron."twoje imię. - light novel"
Mitsuha, uczennica liceum w małej górskiej miejscowości, zaczyna mieć dziwne sny: staje się chłopakiem! Mieszka w pokoju, którego nie kojarzy, spotyka nieznanych sobie kolegów, a wszędzie dookoła widzi ulice Tokio. W tym samym czasie Taki, chłopak mieszkający w stolicy, doświadcza równie osobliwej przygody – śni, że jest dziewczyną z jakiejś górskiej mieściny, w której nigdy nie był. Okazuje się, że Mitsuha i Taki podczas snu zamieniają się ciałami... To spotkanie dwojga ludzi, którzy nigdy się nie spotkali, zmienia ich los. Przed Wami literacka wersja najnowszego filmu animowanego Makoto Shinkaia „twoje imię.”.

Przypominamy, że do dnia premiery książkę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Highschool DxD 7 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2017-12-13 13:04:26 - 470 unikalnych wyświetleń;

Dziś dotarły do nas tomiki mangi "Highschool DxD" #7. Pakujemy prenumeraty, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Highschool DxD" #7
Wkrótce w Akademii Kuo ma się odbyć niebywałe wydarzenie! Naszych bohaterów powiadomi o tym nie kto inny jak Sir Zechs we własnej osobie. Co więcej, zanim Issei zdąży ugryźć się w język, zaprosi brata Rias pod swój dach - zupełnie jakby miał w domu za spokojnie... Tymczasem Xenovia postanowiła uczcić swoją wolność bardzo kontrowersyjnym pomysłem - o cóż może chodzić? Tego nie da się opisać - zobaczcie co wydarzy się w siódmym tomie "Highschool DxD"!

Rozpiska wysyłek:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- piątek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »