Hetaliowa Klątwa

Dodany przez: Yanek - 2009-10-28 16:18:11 - 18758 unikalnych wyświetleń;

Jak gdyby dotychczasowych problemów z Hetalią było mało dziś rano okazało się, że Hetalia trafi do nas dopiero w przyszłym tygodniu.

Nie potrafię wyrazić za pomocą parlamentarnych słów tego co ciśnie mi się na usta dlatego ograniczę się do komiksowego !@#$%^&*

Wszystkich oczekujących na Hetalię najmocniej przepraszamy, zrekompensujemy wam zaistniałą sytuacje w odpowiedni sposób (o formie rekompensaty dowiecie się za ok 2-3h w następnym newsie).
W przeciągu najbliższej godziny ruszy też system aktualizowania danych adresowych do zamówienia (mamy świadomość, że podczas kilku miesięcy mogło się to i owo pozmieniać) - prosimy o potwierdzenie poprawności danych do jutra wieczorem.

Jeśli tylko kurierem nie będzie Tycitalia to już wszystko powinno być dobrze (czego wam i sobię życzę).

Jan Godwod

Poszukujesz pracy?

Dodany przez: Yanek - 2009-10-28 15:55:53 - 20882 unikalnych wyświetleń;

Wydawnictwo Studio JG - Magazyn Otaku, poszukuje:

Grafika kreatywnego & DTP

Obowiązki:
 • Praca przy publikacjach komiksowych i ogólnopolskich magazynach branżowych
 • Retusz i przygotowanie grafik do publikacji prasowej / cyfrowej
 • Czynny udział w realizacji projektów informatycznych
Oczekujemy:
 • Min. średniego wykształcenia
 • Biegłej znajomości środowisk InDesign i Photoshop
 • Biegłej znajomości środowisk Windows Vista / XP
 • Zaangażowania, samodzielności, dokładności, komunikatywności
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Możliwości odwiedzania warszawskiej siedziby redakcji przynajmniej raz w tygodniu (możliwa praca zdalna z domu lub nienormowane godziny pracy dla studentów dziennych/zaocznych/wieczorowych)
Mile widziane:
 • zainteresowania komiksem japońskim i/lub animacją
 • znajomość bieżących trendów artystycznych
 • znajomość środowiska Adobe Flash lub Corel Draw
Oferujemy:
 • pracę nad innowacyjnym projektem
 • luźne godziny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV, list motywacyjny + portfolio) do 30 listopada 2009 roku pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@studiojg.pl. W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła „grafik kreatywny”.

Wydawnictwo Studio JG - Magazyn Otaku, poszukuje:

Programisty PHP/HTML/FLASH

Obowiązki:
 • Praca przy ogólnopolskich serwisach i vortalach informacyjnych
 • Obróbka i przygotowanie publikacji
 • Czynny udział w realizacji projektów informatycznych
Oczekujemy:
 • Min. średniego wykształcenia
 • Znajomość języków PHP i HTML na poziomie dobrym
 • Znajomość środowiska baz MySQL
 • Znajomość środowiska Adobe Flash - Action Script 2.0 na poziomie średnim
 • Biegłej znajomości środowisk Windows Vista / XP
 • Zaangażowania, samodzielności, dokładności, komunikatywności
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Możliwości odwiedzania warszawskiej siedziby redakcji przynajmniej raz w miesiącu (możliwa praca zdalna z domu lub nienormowane godziny pracy dla studentów dziennych/zaocznych/wieczorowych)
Mile widziane:
 • zainteresowania komiksem japońskim i/lub animacją
 • doświadczenie w pracy nad serwisem internetowym
Oferujemy:
 • pracę nad innowacyjnym projektem
 • luźne godziny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV, list motywacyjny + portfolio) do 30 listopada 2009 roku pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@studiojg.pl. W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła „programista php/html/flash”.

Załoga Otaku na Porytkonie z nowymi tytułami (APH + Č#3)!

Dodany przez: Yanek - 2009-10-15 20:02:43 - 16532 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień (23-25 października) spotkamy się z naszymi fanami w malowniczym Sosnowcu podczas konwentu Porytkon 3 1/3. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – a na nim jak zwykle nowości: oprócz nowych produktów z YATTA.pl w Sosnowcu odbędzie się oficjalna premiera mangi „Axis Powers Hetalia” (w tym momencie dziki tłum krzyczy: „YES! YES! YES!”)... i tutaj małe wcięcie od ekipy Studia JG:
„„Hetalie” w pierwszej kolejności rozsyłać będzie sklep Yatta.pl jak tylko drukarnia dostarczy ją do wydawnictwa. Podczas weekendu 23-25 października, będzie można ją nabyć podczas konwentu Porytkon 3 1/3. Od poniedziałku 26 października manga dostępna będzie we wszystkich stałych punktach sprzedaży naszych komiksów, a od wtorku we wszystkich salonach sieci Empik i Matras na terenie całego kraju.”

...oraz premiera ostatniej części pierwszego tytułu wydanego przez nasze wydawnictwo – mowa oczywiście o komiksie „Česary”:
„To już ostatnia część „Česarego”. Ponad dwieście stron stworzonych po to, by ostatecznie wyjaśnić tajemnice magicznego Breslau. W tym tomie dowiecie się także, co działo się z Gabrielem po tym, jak urwał się z „Materii Dziwactwa”. Czym skończy się dla niego znajomość z mrukliwym Samangelofem i rozpieszczonym Rafaelem? Poznacie również historię Eliasa o zabójczym spojrzeniu, będziecie świadkami walki anioła z demonem, nieudanego zamachu na Świętego Pamięci oraz zmagań Česarego ze swoim bratem bliźniakiem, Ismaelem. Jeśli, tak jak Lajl, chcecie poznać całą prawdę o mrocznym świecie Česarego, ta księga jest stworzona dla Was.”

To jeszcze nie koniec newsów z naszego magazyno/wydawniczo/sklepowego placu boju – spodziewajcie się nowych już niedługo („Otaku” #21nadciąga!)

Meago Saga Essentials od czwartku

Dodany przez: Yanek - 2009-10-06 19:45:17 - 6267 unikalnych wyświetleń;

Już 8 października do sprzedaży trafi artbook poświęcony serii „Meago Saga”.
Przygotowując „Meago Saga Essentials” autorka serii, Magdalena Kania, wybrała ze swoich archiwów nigdzie dotąd nie publikowane materiały które zapełniły aż 150 stron tego albumu.
Wspaniała jakość wydania, kolorowe strony, wygodny format (B5) czynią z tego artbooka pozycję która ucieszy nie tylko fanów serii „Meago Saga”.

Artbook można zamawiać już teraz w serwisie yatta.pl.

Pluszak Włoch z Axis Powers Hetalia w Yatta.pl!

Dodany przez: Yanek - 2009-09-25 02:30:50 - 11747 unikalnych wyświetleń;

Ten nius zdecydowanie nie należy do standardowych niusów z jakim możecie się spotkać w naszym serwisie, ale co począć - nie mogliśmy się opanować!

W najnowszej dużej dostawie do naszego mangowego sklepu znajdą się pluszaki z "Axis Powers Hetalia!". W chwili obecnej mamy potwierdzenie, iż w paczce znajdą się Włochy, nie wiemy jeszcze co z pozostałymi krajami - plotka głosi, iż pojawią się pod koniec tego roku.
Zamówienia na "Włoskiego" pluszaka możecie składać tutaj - kto pierwszy ten lepszy!

Ekipa Otaku wraz z premierami na NEJIRO w Lublinie!

Dodany przez: Yanek - 2009-09-24 00:51:44 - 14792 unikalnych wyświetleń;

Już w najbliższy weekend w Lublinie odbędzie się konwent NEJIRO, na który serdecznie zapraszamy! Podczas trwania imprey będzie można spotkać się z redakcją "Otaku", nabyć dwudziesty numer magazynu z płytą DVD oraz pamiątkową przypinką (specjalna oferta konwentowa!).

Studio JG przygotowało dla Was dwie premiery: od dawna wyczekiwane "Vanarium", oraz absolutną nowość: "AKATSUKISS: How To Kiss It" - specjalny dodatek do kultowej serii Akatsukiss.
Oprócz tego na naszym stoisku nabyć będzie można towary z najnowszej dostawy zapowiadanej na Yatta.pl.

Krótko mówiąc, mangowe centrum Polski - w najbliższy weekend w Lublinie. Wszystkie szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na stronie: http://nejiro.konwent.pl/

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 251 252 253 254 255 256 257 258 Następny › Ostatni »