Axis Powers Hetalia w przeciągu 2-3 tygodni!

Dodany przez: Yanek - 2009-09-10 22:47:34 - 5929 unikalnych wyświetleń;

Po długim oczekiwaniu wreszcie otrzymaliśmy wszystkie dokumenty od strony Japońskiej pozwalające nam na rozpoczęcie druku pierwszego tomu "Axis Powers Hetalia". Tomik w sprzedaży dostępny będzie w przeciągu 2-3 tygodni.

Dwudzieste Otaku!

Dodany przez: Yanek - 2009-09-05 15:11:49 - 18120 unikalnych wyświetleń;

Zgodnie z zapowiedziami, w przeciągu najbliższych kilku dni do sprzedaży w sieciach Empik, Matras oraz w wybranych punktach sieci RELAY i INMEDIO do sprzedaży trafi dwudziesty numer miesięcznika "Otaku"!
W środku znajdziecie recenzje takich tytułów jak: "Ef: A tale of memories", "Toradora!", "Trigun" czy "Dōjinwork". W dziale Offroad pogramy w nową odsłonę gry "Silent Hill: Homecoming" a w Kulturze odpowiemy na pytanie czy Ganguro są nowym ideałem japońskiego piękna.
Oczywiście to nie wszystkie teksty jakie znajdziecie w środku! Oprócz tekstów przygotowaliśmy też liczne konkursy związane z Trzecimi Urodzinami Otaku (nagrody zwalają z nóg i zapierają dech w piersiach!), do numeru dołączyliśmy też cztery wielkie plakaty (większe niż standardowe), a także dzięki uprzejmości firmy Anime Gate w numerze znalazła się płyta DVD z pierwszymi odcinkami sześciu najlepszych anime z oferty Anime Gate!

Zachęcamy do zamówienia numeru już dziś w naszym sklepie internetowym https://yatta.pl!

Informacja z ostatniej chwili
Z przyczyn od nas niezależnych dwudziesty numer Otaku ukaże się dopiero w przyszłym tygodniu.

Odwiedź nas na Street Party w Warszawie!

Dodany przez: Yanek - 2009-08-25 01:07:40 - 12764 unikalnych wyświetleń;

Wszystkich Warszawiaków (i nie tylko) zachęcamy do udziału w trzeciej edycji "Warszawskiego Wielokulturowego Street Party". 30 sierpnia (niedziela), w godzinach 10-22, na stoisku koło kościoła Św. Krzyża (Krakowskie Przedmieście / Traugutta), przedstawimy wszystkim zainteresowanym naszą ofertę wydawniczą oraz produkty dostępne w naszym sklepie Yatta.pl.
Zapraszamy!

Studio JG na Pierniconie V

Dodany przez: Yanek - 2009-08-21 11:41:46 - 12253 unikalnych wyświetleń;


Przez najbliższe 3 dni (21-23 sierpnia), ekipa Studia JG gości na toruńskim konwencie Piernicon. Zapraszamy wszystkich naszych fanów z Torunia i okolic do odwiedzania naszego stoiska. Do nabycia najnowszy numer magazynu "Otaku", mangi Studia JG oraz liczne towary z sklepu Yatta.pl.
Zapraszamy!

Przedsprzedaż Hetali w Yatta.pl

Dodany przez: Yanek - 2009-07-28 00:54:58 - 13065 unikalnych wyświetleń;

W sklepie Yatta.pl rozpoczęliśmy przedsprzedaż mangi „Axis Powers Hetalia”.
Sklep Yatta.pl jako jedyny przygotował dla zamawiających w przedsprzedaży limitowany zestaw promocyjny, w skład którego wchodzi pierwszy tomik mangi, plakat B3, podkładka pod mysz, przypinka 38 mm, kolekcjonerskie pudełko na cały zestaw oraz prezent niespodzianka.

W przedsprzedaży dostępny jest także sam tomik, przedpremierowo tańszy o ponad 15% w stosunku do ceny okładkowej.


Przedsprzedaż: Axis Powers Hetalia #1

Przedsprzedaż: Edycja Limitowana Yatta.pl: Axis Powers Hetalia #1

Sierpniowe premiery

Dodany przez: Yanek - 2009-07-27 04:36:36 - 6176 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze w te wakacje ukażą się dwie nowości Studia JG.
Pierwszą z nich będzie „Axis Powers Hetalia”, autorstwa Hidekaza Himaruyi. Seria, która zyskała ogromną popularność wśród fanów mangi i anime, w zabawny sposób opisuje losy świata na przestrzeni wieków. Wśród bishōnenów, reprezentujących dane kraje, znajdziecie nie tylko państwa osi: Japonię, Niemcy oraz Włochy, lecz także Amerykę, Anglię, Francję a nawet... Polskę! Tomik, który pierwotnie ukazać się miał pod koniec czerwca, obecnie notuje niewielkie opóźnienie związane z przedłużającym się oczekiwaniem na akceptacje od strony japońskiej. Warto jednak czekać gdyż dołożyliśmy wszelkich starań by polska wersja „Hetalii” pod względem wydania była jakościowo identyczna z japońskim oryginałem (papier, jakość druku, dodatki).

Osobom, które nie są pewne, czy mangowa historia świata przypadnie im do gustu, proponujemy zapoznanie się z pierwszym rozdziałem „Hetalii”, który ukaże się na łamach trzeciego tomu „Otaku Max Manga” (premiera na początku sierpnia). Zarówno sama „Hetalia”, jak i „OMM” będą dostępne w sieci Empik oraz Matras, a także w sklepach komiksowych na terenie całego kraju.
Kolejną wakacyjną premierą jest „How to kiss it?”, czyli kolekcjonerski tomik cyklu „Akatsukiss”, autorstwa Vanitachi i Little Lady Punk. Swoją premierę tomik będzie miał 21 sierpnia, na toruńskim konwencie PierniCON. Więcej informacji wkrótce.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 234 235 236 237 238 239 240 Następny › Ostatni »