[Prima Aprilis] Light Novel nareszcie w Polsce!

Dodany przez: Yanek - 2014-04-01 01:15:38 - 6890 unikalnych wyświetleń;Otrzymaliśmy od Was tysiące maili i próśb, które można by podsumować jednym zdaniem: „WYDAJCIE LIGHT NOVEL!”. Wasze prośby zostały wysłuchane! Zgodnie z obowiązującą w naszym wydawnictwie zasadą „Spełniamy Mangowe Marzenia”, przeszliśmy długi proces pozyskiwania praw i oto jest! Możemy już dumnie zapowiedzieć, iż w maju ukaże się długo oczekiwana, kultowa powieść „Light Novel” autorstwa Wanabe Nihonjina.

Na kartach powieści spotykamy młodą czarodziejkę Reiji Takagi, uczennicę specjalnej akademii, w której szkolić się będzie w najróżniejszych formach wojskowej elektroniki. Jej przeciwnikiem jest krypto wampirzyca Misaki Taguchi – założycielka szkolnego klubu „Dobrego sąsiada”. Czytelnik śledzić będzie zmagania dwóch bohaterek w organizowanym przez szkołę corocznym turnieju walk mieszanych o puchar Zdolniachy.

Nie ukrywamy, iż od wyników sprzedaży „Light Novel” zależy, czy będziemy angażować się w kolejny projekt Wanabe Nihonjina, czyli album „Visual Novel”.

Zapowiedź kolejnego tytułu!

Dodany przez: mihoshi - 2014-03-11 16:55:02 - 6006 unikalnych wyświetleń;

Możemy już oficjalnie potwierdzić - kolejną wydawaną przez nas serią będzie "Loveless"! Premierę przewidujemy w drugiej połowie roku.
Manga ukaże się w tradycyjnym dla Studia JG formacie, w wydaniu z obwolutą. Cena jednego tomu to 19,90 zł. Manga dostępna będzie w sprzedaży na terenie całego kraju w salonach sieci Empik, sklepach stacjonarnych Yatta.pl oraz w pozostałych sklepach komiksowych. Klienci sklepu internetowego Yatta.pl już teraz mogą składać zamówienia na prenumeratę klikając w link dołączony do tej wiadomości.

A teraz breaking news dla wszystkich fanów!
Wraz z serią ukaże się Artbook "Your Eyes Only". Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów - album zostanie wydany w najwyższej jakości, a przy jego produkcji, dzięki współpracy wydawnictwa Ichijinsha, wykorzystane zostaną wszystkie dostępne materiały źródłowe - dzięki czemu będzie praktycznie idealną kopią edycji japońskiej. Będzie to tym samym, pierwszy wydany z taką dbałością o szczegóły album mangowego artysty w Polsce.

Krótko mówiąc - jeśli zachwycaliście się jakością wydania "Opowieści Panny Młodej" - przy "Your Eyes Only" spadną Wam kapcie z nóg.
Pierwotnie przewidywaliśmy wydanie albumu z limitowanym nakładem, dostępnym jedynie w niezwykle korzystnej ofercie dla prenumeratorów, jednak w odpowiedzi na liczne prośby postanowiliśmy uruchomić także oddzielną sprzedaż samego artbooka.
Tak przedstawia się japońska okłądka artbooka, mamy nadzieję, że zaostrzy wam apetyt!Nowe okładki i dalsze zapowiedzi!

Dodany przez: mihoshi - 2014-03-05 17:21:28 - 7358 unikalnych wyświetleń;

Dobre wieści dla wszystkich kolekcjonujących serię "Spice and Wolf"! Premiera tomu piątego odbędzie się na poznańskim Pyrkonie 21 marca, podobnie jak szósty tom "Axis Powers Hetalia", oraz pierwszy tom "Girls und Panzer". Prezentujemy wam polskie okładki!

Okładkę "Girls und Panzer" znajdziecie w naszych poprzednich postach : ) Jak się wam podobają? Czekamy na komentarze!

Jeszcze w marcu ukażą się:

"Demon Maiden Zakuro" #5


...oraz "Kokoro Connect" #3! Wszystkich oczekujących na tę premierę przepraszamy - zostanie przesunięta z połowy marca na koniec miesiąca.

Z przyjemnością informujemy, że zapowiadane w poprzednim poście "Emma"#2 i "Toradora"#3 są już w sprzedaży!

Więcej informacji wkrótce!

Emma#2 i Toradora #3 już w przyszłym tygodniu! Zobacz okładki i dalsze zapowiedzi!

Dodany przez: mihoshi - 2014-02-21 11:45:56 - 5049 unikalnych wyświetleń;

Już w przyszłym tygodniu ukażą się kolejne tomy lubianych przez was serii "Emma"#2 i "Toradora"#3.

W drugim tomie "Emmy" napięcie rośnie! Wygląda na to, że młodzi bohaterowie nie byli świadomi z jakimi trudnościami przyjdzie się im zmierzyć...Szykujcie dobrą herbatę i ciasteczka, które powstrzymają was przed obgryzaniem nerwowo paznokci! Emma nadchodzi o kolejnej odsłonie!Powraca też nasza mała zabijaka Taiga w swoich niekończących się możliwościach torturowania biednego Ryūjiego! Specjalnie dla was jej popisowa minka na okładce tomu trzeciego!W marcu ukażą się:
  • Spice and Wolf #5
  • Girls und Panzer #1 (premiera na Pyrkonie)
  • Axis Powers Hetalia #6 (premiera na Pyrkonie)
  • Demon Maiden Zakuro #5
  • Kokoro Connect #3
Kwestia premier nowych serii "Olimpos", "Devils and Realist" jest ruchoma. Zależy nam na tym aby któryś z nich (lub obydwa) miał swoją premierę podczas Warszawskich Targów Książki w maju. Jednocześnie przygotowując się na zwiększoną ilość tytułów w drugiej połowie roku, już teraz powiększyliśmy nasz dział produkcji i tłumaczeń i możliwe, że nowości pojawią się wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy.

Więcej informacji wkrótce!

"Acid Town" już w sprzedaży! Premierowe tomiki na konwentach - już w ten weekend!

Dodany przez: mihoshi - 2014-02-14 16:41:58 - 5686 unikalnych wyświetleń;

Właśnie otrzymaliśmy świeżutki nakład pierwszego tomu długo oczekiwanej mangi "Acid Town"! Jest to trzymający w napięciu dramat shounen-ai autorstwa Kyuugo - znanej nam już z uroczej jednotomówki "Ty i Ja, etc.". Seria "Acid Town" liczy cztery tomy, podczas których akcja stale się zagęszcza. Polecamy wszystkim fankom/fanom boys love i nie tylko!Premierowe tomiki "Acid Town", oraz inne nasze tytuły, będziecie mogli kupić w ten weekend na konwentach w Warszawie i we Wrocławiu.
W Warszawie nasze stoisko znajdziecie na konwencie Warsaw Cosplay Taikai 2, który odbywa się jutro, 15.2.2014 w budynku PJWSTK. Będziemy mieć mnóstwo książek, mang, słodyczy i drobnych gadżetów ze sklepu Yatta.pl, jak i z chęcią odpowiemy na wasze pytania. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatorów.
Na konwencie Miohi- LOVE 5 we Wrocławiu, odbywającym się także w nadchodzący weekend 15-16.2.2014 nasze mangi znajdziecie na stoiskach wydawnictwa Kotori i Waneko, oraz Katowickiej Komiksiarni. Więcej szczegółów TUTAJ. Zapraszamy!

Polska okładka "Girls und Panzer"!

Dodany przez: mihoshi - 2014-02-13 12:16:44 - 6419 unikalnych wyświetleń;

Mamy już projekt okładki polskiego wydania "Girls und Panzer"! Tak jak w przypadku innych wydawanych przez nas serii, wygląd okładki jest ściśle wzorowany na japońskim oryginale. Przekonajcie się sami - dla porównania prezentujemy wersję japońską (z lewej), polską (w środku) i amerykańską (z prawej). Która podoba się Wam najbardziej? Piszcie swoje sugestie i pytania poniżej - na wszystkie postaramy się odpowiedzieć : )Premiera "Girls und Panzer" odbędzie się na konwencie Pyrkon w Poznaniu. O tym już pisaliśmy ale nie pisaliśmy o... armatach i innych giwerach, które będziecie mogli z tej okazji obejrzeć na naszej wystawie! Każdy fan, który znajdzie się 21-23 marca na imprezie, będzie mógł spotkać się z dzielnymi licealistkami, a także zobaczyć ich pancerną maszynę! Dzięki uprzejmości Pilskiego Muzeum Wojskowego, na teren festiwalu trafi 57 mm armata przeciwpancerna oraz opancerzony samochód rozpoznawczy BRDM-2 w wariancie z wyrzutnią rakiet! Dziewczyny i maszyny (i mangi) czego chcieć więcej? C'mon! Wybieracie się?

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 ... Następny › Ostatni »