Japoński magazyn ARIA ponownie wspomina o nas na twitterze

Dodany przez: Urd - 2014-11-19 16:07:23 - 8978 unikalnych wyświetleń;

Trochę szkoda było nam wracać z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jak się jednak okazało, nasza wizyta nie przeszła w Japonii bez echa. Japoński magazyn "ARIA" ponownie wspomniał o nas na swoim Twitterze. Bardzo podobały się im nasze materiały promocyjne i kolekcjonerska karta z "No.6". A oto tłumaczenie wpisu:

"Odwiedzili nas w biurze właściciele Studia JG, które właśnie wydało polską wersję „No. 6”!
Sprezentowali nam papierową torebkę i mini grafikę (autorstwa Hinoki Kino!) - te same niespodzianki przewidziano dla czytelników z okazji wydania mangi, która ukazała się w Polsce całkiem niedawno, bo­­­ 25 października! Są wspaniałe!"

Jest nam niezwykle miło!

Spice & Wolf#8 już w sklepach

Dodany przez: Urd - 2014-11-17 15:09:16 - 3631 unikalnych wyświetleń;

Właśnie kończymy rozsyłać prenumeraty najnowszego tomu "Spice & Wolf". Trzeba przyznać, że ze wszystkich dotychczasowych ósma okładka jest chyba najbardziej pogodna i optymistyczna, w sam raz na zimne jesienne wieczory.

Spice & Wolf#8
Lawrence i Horo decydują się pomóc Elsie, która zamiast uciekać, postanawia stawić czoła spiskowcom. Zmyślna wilczyca wpada na zuchwały plan uratowania miasta. Wychodzi z założenia, że skoro wszyscy mieszkańcy zdają się czekać na cud, należy im go dostarczyć. Tym razem jednak niepowodzenie misji może skończyć się czymś o wiele gorszym niż utratą kupieckiej reputacji. Jak naszym bohaterom uda się wybrnąć z tej kabały? Kolejnym przystankiem ich podróży będzie równie niespokojne miejsce. Mimo to Lawrence i Horo nie będą chcieli opuszczać go zbyt pospiesznie. Podążając śladami legend i plotek, liczą że dowiedzą się czegoś więcej o tajemniczej, rodzinnej wiosce, z której pochodzi wilczyca. Tymczasem w zajeździe, w którym się zatrzymali, pokój wynajmuje dziwna, zakapturzona postać, wyraźnie interesująca się wędrownym kupcem. Jak ocenić, czy to wróg, czy przyjaciel?

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- środa - manga trafi do sieci salonów EMPiK i sklepów komiksowych

Kolejny tomik mangi Loveless trafił do sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2014-11-14 11:54:47 - 4504 unikalnych wyświetleń;

Lada moment w Wasze ręce trafi trzeci tom mangi "Loveless"! Tak prezentują się błyszczące egzemplarze, które właśnie dotarły do nas z drukarni. A o czym będziecie mogli przeczytać w środku?

"Loveless"#3
Relacje między Ritsuką a Sobim coraz bardziej się komplikują. Żołnierz Lovelessa chce za wszelką cenę bronić swojego podopiecznego, narażonego na ciągłe ataki wroga. Jednocześnie nie może wyjawić mu informacji na temat Siedmiu Księżyców, ponieważ przysiągł Seimeiowi, że będzie milczał. Nieoczekiwanie Ritsuce udaje się jednak znaleźć źródło informacji na własną rękę. Zdobyta w walce zaszyfrowana wiadomość staje się kluczem do odkrycia tajemnicy morderców jego brata. Czy jednak Ritsuka będzie w stanie tę szansę odpowiednio wykorzystać? Zwłaszcza że wszystko wskazuje na to, iż Seimeia i Siedem Księżyców łączyły o wiele bardziej skomplikowane stosunki, niż z początku przypuszczał…

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek- rozsyłamy prenumeraty
- sobota i niedziela - mangę będzie można zakupić we Wrocławiu na konwencie Hall of Games
- poniedziałek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- wtorek - manga trafi do sieci salonów EMPiK i sklepów komiksowych

Drugi tom GTTB właśnie do nas zawitał

Dodany przez: Urd - 2014-11-12 11:54:42 - 4713 unikalnych wyświetleń;

Tadaaam! Tak oto prezentują się egzemplarze drugiego tomu przezabawnej mangi opowiadającej o pracy małej wytwórni gier. A na zaostrzenie apetytu zamieszczamy krótki opis.

"Giga Tokyo Toy Box"#2
Studio G3 przyjęło do zespołu projektowego Momo Momodę, a co za tym idzie w wytwórni przybył jeszcze jeden niepoprawny marzyciel. Wybuchy twórczego optymizmu dziewczyny, jak również jej niegasnący zapał, aby tworzyć najwspanialsze gry na świecie, coraz częściej rozbijają się jednak o mur rzeczywistości. Chociaż Tsukiyama stara się jak może, aby zdobyć fundusze na nowe projekty, większość czasu Studio G3 poświęca programując drobne gry na telefon czy filmiki do salonów pachinko. Pewnego dnia trafia się jednak zupełnie niesamowita okazja – duży projekt na najnowsze konsole. Gdzie jest haczyk? Grę musieliby opracować we współpracy z inna wytwórnią. Czy Tenkawa będzie w stanie iść na aż tyle kompromisów? W końcu tym razem na przeszkodzie nie stoi jedynie budżet czy cenzura wiekowa, ale kompletnie odmienna wizja obcego zespołu. Dodatkowo, zapalona do pracy Momoda również nie podda się bez walki i zrobi wszystko, aby w nowej grze nie zabrakło całej duszy Studia G3.

A oto tradycyjna rozpiska formalna:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- piątek - manga będzie dostępna w sieci salonów EMPiK i sklepach komiksowych

Nowe Otaku już jest!

Dodany przez: Urd - 2014-11-03 12:26:57 - 11857 unikalnych wyświetleń;

Oto nasza propozycja, jak można dobrze zacząć tydzień. Świeżutkie egzemplarze "Otaku" już są w naszym biurze!

Shion wyciąga do Was rękę z okładki – być może siłą chce Was zachęcić do czytania! Recenzja numeru poświęcona jest bowiem nowości Studia JG, „No.6”. Przyjrzymy się również niezwykle popularnej ostatnio serii „Magi: The Labyrinth of Magic”, wpadniemy na chwilę do pewnej małej wytwórni gier z mangi „Giga Tokyo Toy Box” i poznamy sympatycznych bohaterów „Dengeki Daisy”. Co prawda jest już po Halloween, ale w naszym numerze aż roi się od wampirów! Nie bójcie się jednak, Grisznak pozamykał je wszystkie w zestawieniu Top 10 i nie są już groźne. W dziale kultury jak zwykle znajdziecie nową lekcję języka japońskiego, dowiecie się jakie święta w nadchodzącym okresie obchodzą Japończycy, a także jaki sport najchętniej uprawiają. Ale to jeszcze nie koniec! Dla wszystkich cosplayerów przygotowaliśmy przydatny poradnik, który może okazać się niezwykle pomocny przy robieniu sesji zdjęciowej. Do tego wszystkiego dorzucamy jeszcze dwa ogromne plakaty z "Opowieści Panny Młodej" i "Exitus Letalis", który autorka narysowała specjalnie dla czytelników naszego magazynu. To oczywiście tylko kilka z wielu atrakcji na jakie możecie liczyć w tym wydaniu. Mamy nadzieje, że nowy numer „Otaku” ociepli nieco chłodne jesienne wieczory. Zapraszamy do lektury!

A oto tradycyjna rozpiska:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - magazyn trafia do sklepów stacjonarnych yatta.pl
- środa - "Otaku" będzie dostępne w EMPiK-ach i wybranych sklepach komiksowych

Nowa manga Studia JG - Pięć centymetrów na sekundę

Dodany przez: Naq - 2014-11-01 01:48:00 - 10191 unikalnych wyświetleń;
Miło nam powiadomić, iż w lutym 2015 roku, nakładem Studia JG ukaże się manga "Pięć centymetrów na sekundę". Jest to zakończona, dwutomowa melancholijna opowieść o przyjaźni, uczuciach i przemijaniu czasu, której prawdziwym fanom poważnych mang nie trzeba przedstawiać.

Autor: Shinkai Makoto
Artysta: Seike Yukiko
Gatunek: dramat, romans, seinen
Liczba tomów: 2 (seria zakończona)
Tryb wydawniczy: 2-miesięczny
Wydanie: B6, obwoluta
Opis serii: "Pięć centymetrów na sekundę" to dwutomowa opowieść o Takakim i Akari - dwójce bliskich przyjaciół, których relacje, wraz z upływem czasu, stają się coraz odleglejsze... Melancholijna opowieść o przyjaźni, uczuciach i przemijaniu czasu. Tytułowe "Pięć centymetrów na sekundę" to prędkość z jaką opada strącony wiatrem kwiat wiśni.

Prenumeratę na oba tomiki mangi tradycyjnie możecie zamawiać na Yatta.pl.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 ... Następny › Ostatni »