Trzecia odsłona przygód Alicji w Krainie Serc - już dostępna!

Dodany przez: Zel - 2012-05-28 10:11:37 - 10780 unikalnych wyświetleń;

To z całą pewnością dobra wiadomość dla wszystkich miłośniczek oraz miłośników opowieści o problemach sercowych w świecie, gdzie na jedną kobietę przypada ok. 10 przystojnych mężczyzn.
Teraz już wszyscy, którzy nie załapali się na prenumeratę bądź po prostu nie przepadają za tą formą zakupu woląc dostać pożądany przez siebie produkt od ręki, mają szansę powiększyć swoją komiksową kolekcję o następny tomik mangi autorstwa QuinRose. "Alicja w Krainie Serc #3" jest już do kupienia w sklepie Yatta.pl, salonach sieci Empik i sklepach z komiksami.
Wszystkich gorąco, niczym temperatura za oknem, zachęcamy do kupna oraz zapoznania się z tym ciekawym komiksem.

Dodatkowo chcieliśmy poinformować, że lada dzień (i nie ma w tym krztyny przesady, gdyż jest to naprawdę kwestia jednego, bądź dwóch dni) należy się spodziewać premiery trzeciego tomiku mangi "Drug-On"!
Wybierać, kupować i niczego nie żałować! A prenumeratorzy niech już wypatrują listonosza, bo już niebawem powinien zadzwonić do drzwi. Oczywiście dwa razy.

Terminarz Studia JG - maj

Dodany przez: MateraC - 2012-05-15 14:54:59 - 13928 unikalnych wyświetleń;

Drodzy czytelnicy - otrzymujemy od Was wiele maili, wiadomości na Facebooku i gołębi pocztowych z pytaniami "jaką mangę następną wydacie?", "kiedy będzie?", "jaki konwent odwiedzicie?", "lubicie placki?", więc postanowiliśmy ruszyć z małym projektem, dzięki któremu będziecie na bieżąco z naszymi planami.

Najbliższe premiery:
"Alicja w Krainie Serc" #3 - 22 maj
"Drug-on" #3 - koniec maja

Najbliższe konwenty:
Magnificon eXpo - 19.05–20.05

Co do pytania o placki - owszem lubimy i to bardzo.

*UPDATE* Najświeższe, 38 "Otaku" niebawem

Dodany przez: Zel - 2012-04-26 13:16:00 - 15171 unikalnych wyświetleń;

*UPDATE* Dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących na najnowszy, 38 numer "Otaku". Okazuje się, że świeżutka dostawa magazynu zostanie przesłana do prenumeratorów już dzisiaj, a nie jak szacowaliśmy 7 maja. Wyczekujcie listonosza!

Zbliża się maj, czyli jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Rozkwit wiosny, dużo słońca, matury, koniec roku szkolnego za pasem. A przy tym jest to nieodmienny wyznacznik rozpoczęcia sezonu grillowego. Lecz jeśli przewidujecie nudzić się na działce w trakcie rodzinnego zlotu lub próbować nie zaczadzieć we własnym pokoju, kiedy tata bawi się w mistrza rusztu na balkonie, mamy dla Was świeżutki, 38 numer "Otaku"(można już go zamawiać na yatta.pl, zaś w pozostałych sklepach będzie dostępny od 7 maja).
A uwierzcie, w tym wydaniu mamy dla Was same smakowitości! Zaczynamy od tekstu numeru, czyli rozprawy o tym czy szatan mieszka w mandze i dlaczego mangowiec, który Boga się wyrzekł upadł nisko i chce upaść niżej. Jednym słowem przypomnimy jak przez kilka ostatnich lat fandom m&a był opisywany przez różne polskie media. Do tego na ruszt rzucamy kilka soczystych recenzji. Między innymi "Afganis-tan", czyli "Hetalia" na Bliskim Wschodzie, gdzie tym razem zamiast przystojnych chłopców dostaniemy urocze dziewczęta. Do tego idealna na okres maturalno-egzaminacyjny "Enigma", nieprzeciętne "Level E" czy "Break Blade", gdzie wreszcie za sterami mechów dzieciarnię zastąpią dorośli!
Na deser przygotowaliśmy też parę ciekawych tekstów w dziale offroad, chociażby rozprawę o tym co było, a już nie wróci do polskiego fandomu czy polemikę z felietonem Grisznaka z poprzedniego numeru, dotyczącego oryginalności.
Poniżej natomiast, możecie sprawdzić kompletny spis treści.


SPIS TREŚCI:

Stałe działy:
4 Wstępniak
5 Newsy
10 FigureCorner
11 Nowości
50 Listy

Manga & anime:
12 Biblioteka? A tak, miła dziewczyna - Dantalian no Shoka
15 Mech Jego Królewskiej Mości - Break Blade
18 Igrzyska przetrwania - Enigma
20 Kosmiczny trolling - Level E
22 Chibi killer - Kill me, Baby
24 Różowy kapturek - Afganis-tan
26 Dzień przed rebelią - Queen's Blade: Rebellion
28 Ciemna strona Słońca - Osiedle Promieniste
30 Wszyscy święci i dobre chęci - Manga Melech
32 Prawie jak Ghibi - Hoshi o Ou Kodomo
34 Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… - StarCraft
35 Sklepik z zombie - Reiko the Zombie Shop

Kultura:
36 Japoński: Potoczna forma czasu przeszłego
37 Poeta w krainie Issy

Offroad:
38 Top 10: To se ne vrati…
41 Mit oryginalności
44 Rie Kugimiya - Królowa Tsundere
46 Szatan mieszka w mandze?
48 Diamonds are a girl's best friend!
49 Gaming 3x3

Nowości od StudiaJG

Dodany przez: Zel - 2012-04-24 12:16:21 - 14327 unikalnych wyświetleń;

Już dziś możemy oficjalnie przekazać Wam informacje dotyczące dwóch, najnowszych tytułów z planu wydawniczego Studia JG.
Pierwszym, jest zakończona, trzytomowa seria "Stigmata", autorstwa Ko Yasung, odpowiedzialnego także za rysunki w wydanej przez nas w zeszłym roku mandze "The Innocent". Skrótowy opis serii prezentuje się następująco:

Od zakończenia Świętej Wojny minęło już 10 lat. Papież, powołuje tajną organizację RADEM, która rusza na krucjatę przeciw odzyskującym moc demonom. Nowopowstała jednostka ma ręce pełne roboty, ponieważ wielu bohaterów Świętej Wojny zaczyna ginąć w tajemniczych zamachach. Tymczasem jeden z kardynałów zwołuje nadzwyczajne zebranie duchownych, aby omówić zaistniałą sytuację, a specjalna wysłanniczka, siostra Rose, zostaje wysłana do prowincji Teatela, aby odnaleźć Ojca Gabriela Iote, duchownego posiadającego niezwykle silną Moc Wiary.

Drugi tytuł, to coś co z pewnością wywoła błogi uśmiech na twarzach miłośniczek gatunku shōnen-ai. "Vassalord", bo tej mandze mowa, to znana na całym świecie, wciąż powstająca saga o wampirach pióra Nanae Chrono – autorki znanej chociażby z "Peace Maker Kurogane". "Vassalord" jednak w niczym nie ustępuje innym dziełom swojej twórczyni, zbierając doskonałe recenzje i rzesze fanek na całym świecie.

Fabuła skupia się na parze wampirów. Charlesa J. Chrishundsa (Charley) i Johnny’ego Rayflo łączy dziwny związek - Charley jest cyborgiem i łowcą wampirów w Watykanie, podczas gdy jego pan Johnny wiedzie wygodne życie hedonisty i playboya. Walcząc z przestępstwami dotyczącymi wampirów, Charley stara się kontrolować swoją żądzę krwi oraz fascynację Johnnym. Ten natomiast, rozkoszuje się uwodzeniem swego sługi, a przy tym próbuje radzić sobie z problemami ze swojej przeszłości...

Jednocześnie przypominamy, że w naszym internetowym sklepie yatta.pl można zamawiać prenumeraty powyższych tytułów (zarówno na poszczególne tomiki, jak i na całą serię). Jakie są korzyści płynące z zakupu mang w opcji prenumeraty? Nie tylko zapewniacie sobie dostawę najświeższych tomów, zaraz po ich wyjściu z drukarni, do rąk własnych, ale także otrzymujecie upominek do każdego komiksu. Nie wspominając już o wysokiej zniżce na całą serię, która się z tym wiąże.
Dodatkowo pamiętajcie, że kupując tomik na Yatta.pl otrzymujecie darmową przesyłkę oraz przekazujecie 100% wartości tomiku bezpośrednio wydawnictwu Studio JG na zakup kolejnych tytułów!

Inwestuj w prenumeraty

Dodany przez: Zel - 2012-04-06 14:46:19 - 3212 unikalnych wyświetleń;

Prace w wydawnictwie idą pełną parą, co owocuje nadchodzącymi premierami kolejnych tytułów. W związku z tym startują też prenumeraty na najnowsze komiksy.

Już od dziś możecie zamawiać trzeci tom Drug-on by poznać dalsze losy Strażników z Dragon's Beak. Tomik w specjalnej ofercie prenumeraty można zamawiać najpóźniej do 21 kwietnia włącznie. Kolejną nowością, jest także możliwość zamówienia w podobnej ofercie prenumeraty drugiego tomu Demon Maiden Zakuro. Perypetie uroczych dziewcząt reprezentujących rasę Demonian oraz trójki młodych oficerów ludzkiego wojska nabierają tempa! Aż szkoda byłoby to przegapić.

Przypominamy także, że coraz większymi krokami zbliża się premiera trzeciej odsłony Alicja w Krainie Serc. Wciąż także macie możliwość zamówić ten tomik w opcji prenumeraty, i jako pierwsi dowiedzieć się co też nowego przydarzy się Alicji w pełnej przystojnych młodzieńców Krainie Serc.
Pamiętajcie też, że zamawiając nasze mangi w prenumeracie gwarantujecie sobie najszybsza wysyłkę oraz specjalny gratis powiązany z serią.

Jeśli natomiast idzie o najbliższe terminy wydań, to na pierwszy ogień pójdzie Drug-on #3 oraz Alicja w Krainie Serc #3.

[Prima Aprilis] Manga Reader od Studia JG

Dodany przez: Yanek - 2012-04-01 00:38:05 - 24919 unikalnych wyświetleń;

W związku z dużą ilością pytań postanowiliśmy rzucić trochę światła na nasz najnowszy projekt "Manga Reader".

6 czerwca do sprzedaży trafi pierwszy w Polsce, a drugi na świecie ebook reader zaprojektowany specjalnie z myślą o czytaniu mang w wersji elektronicznej. Dotychczasowe rozwiązania, ze względu na specyfikę japońskich publikacji (czytanie od prawej do lewej) nie sprawdzały się i powodowały liczne problemy związane z obsługą e-mang. Nasz czytnik, dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań informatycznych pozwala użytkownikowi na komfortowe czytanie wszystkich japońskich tytułów ukazujących się na polskim rynku.

Wielu z naszych czytelników, znając ceny innych producentów, w pierwszej chwili zapewne złapało się za portfel i zadaje sobie pytanie "po ile i czemu tak drogo?". Dzięki temu, iż czytnik dostępny będzie tylko i wyłącznie w naszym sklepie internetowym Yatta.pl oraz w sprzedaży bezpośredniej na konwentach, nabyć go będzie można za jedyne 199 zł! W ramach tej ceny czytnik posiadać będzie preloadowane pierwsze tomy m.in. "Alicji w Krainie Serc" czy "Axis Powers Hetalia". Content do czytnika nabywać będzie można także w sklepie Yatta.pl - cena jednej mangi będzie dobrana tak, aby zbytnio nie obciążać portfeli fanów. Docelowo, będziemy rozszerzać współpracę wydawniczą z innymi podmiotami publikującymi treści i dzięki temu na naszym czytniku będzie można czytać mangi wszystkich polskich wydawców.

Wstępne warunki sprzętowe oraz dokładny termin otwarcia preorderów podamy 9 kwietnia.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 ... Następny › Ostatni »