"Fire Punch" #8 już tu jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-12 11:48:27 - 128 unikalnych wyświetleń;

Pora pożegnać się z Agnim i resztą bohaterów "Fire Punch". Właśnie dotarł do nas ostatni, ósmy, tomik tej mangi. Jak zakończy się ta zaskakująca opowieść? Co czeka świat pogrążony w wiecznej zimie? Poniżej znajdziecie opis tomu i szczegółowy plan wysyłki.

"Fire Punch" 8
Agni, którego ciało ponownie spowija ogień, postanawia wszystkich spopielić, aby tylko dotrzeć do Yudy. Na jego drodze staje jednak Sun, napędzany ślepą wiarą i gniewem. Co przyniesie kres skostniałemu światu: płomień zemsty czy światło przebaczenia? To już ostatni tom tej mrocznej historii.

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zobaczcie obwolutę oraz początkowe strony z "Bakemonogatari" 5!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-11 15:35:55 - 216 unikalnych wyświetleń;

Tęskniliście za Araragim i potworami, które ciągle stają na jego drodze? Pod koniec miesiąca premierę będzie miał 5. tom „Bakemonogatari"! Tymczasem - prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

Przypominamy, że serię wydajemy w dwóch wersjach - "standardowej" oraz "specjalnej"! Edycja specjalna mieści się w efektownym boxie. Jak zawsze pudełko opatrzone zostało wyjątkową grafiką. W środku, oprócz tomiku, znajdziecie aż 10 kart kolekcjonerskich z serii (autorstwa znanych mangaków) oraz booklet z bonusowym opowiadaniem!

"Bakemonogatari" 5
Suruga Kanbaru, szkolna supergwiazda, która żyje w zupełnie innym świecie niż Araragi... nagle zaczyna go stalkować! Gdy Koyomi próbuje dociec przyczyny tej sytuacji, odkrywa, że we wszystko zamieszany jest potwór. Jakie pragnienie tak naprawdę kieruje Surugą?

Otwieramy sklep w Częstochowie - rekrutacja pracowników!

Dodany przez: aszczesniak - 2021-01-11 13:37:45 - 1245 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Częstochowie otworzymy nasz dwunasty sklep stacjonarny!
Zanim podamy wszystkie szczegóły związane z lokalizacją wraz z terminem otwarcia - poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy. Szczegóły w dalszej części informacji.

Już są „Yona w blasku świtu” 10 oraz „Podejrzane sekrety” 4!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-11 11:00:49 - 161 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Yona w blasku świtu” 10 i „Podejrzane sekrety” 4! Jakie przygody tym razem czekają na wojowniczą księżniczkę i jej kompanów? Jakie konsekwencje przyniesie zajrzenie przez dziurkę w ścianie? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Yona w blasku świtu” 10
Udając bandytów, Yona i jej towarzysze bronią wiosek na ziemiach Klanu Ognia przed okrutnymi urzędnikami. Tymczasem Tae-jun, drugi syn generała Kana, wyrusza do osady Katan z rozkazem wyeliminowania rozbójników. Tam zaś rozpoznaje głos księżniczki, która przecież zginęła z jego winy... Na dodatek z emocji traci głowę i wzywa na pomoc swoich żołnierzy! Co zrobi Yona w obliczu nadciągającego wojska?!

„Podejrzane sekrety” 4
Emiru zaprosiła do domu mężczyznę! Co prawda do niczego między nimi nie doszło, ale od tej pory Tatsuhiko nie spuszcza z niej oczu. Pewnego dnia widzi, jak dziewczyna wychodzi z wanny... Gdy nagle wybija północ, Emiru mówi: "Złamałeś zasadę"!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Majowa nowość w podwójnym wydaniu!

Dodany przez: Urd - 2021-01-08 15:46:52 - 621 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek 2021 roku mamy dla Was fantastyczną nowość! "Kusuriya no Hitorigoto" to przepięknie narysowana, wciągająca opowieść, która bawi, trzyma w napięciu i idealnie nadaje się dla wszystkich spragnionych nieszablonowych historii. Ten niezwykły seinen będzie miał premierę w maju, choć przedpremierowo trafi w Wasze ręce już w kwietniu. Co więcej, będziecie go mogli nabyć w dwóch edycjach - w miękkiej lub twardej oprawie (dostępnej tylko w sieci Yatta.pl).

Dodatkowo, każdy kto do poniedziałku zakupi dowolną formę prenumeraty na ten tytuł i w zamówieniu wpisze kod ZIELARKA otrzyma dodatkowe 5% rabatu od końcowej ceny prenumeraty!

KUSURIYA NO HITORIGOTO
Maomao, ambitna młoda zielarka, zostaje porwana i trafia do haremu cesarza jako służąca. Aby nie pogarszać sytuacji, w której się znalazła, zataja swoje umiejętności, a nawet fakt, że potrafi czytać i pisać. Tymczasem nowo narodzone dzieci władcy umierają na skutek tajemniczej klątwy. Zielarka szybko orientuje się, że to nie magia, ale trucizna jest przyczyną śmierci niemowląt. Decyduje się ostrzec księżniczki, podrzucając do ich komnat wiadomość o powodach niezwykłej choroby ich dzieci. Dziewczyna nie przypuszcza nawet, jak bardzo ta decyzja zaważy na jej losie. Tym bardziej, że znalazła się w miejscu, w którym nikt nie może czuć się bezpieczny...

Przed Wami wielokrotnie nagradzana, pięknie narysowana opowieść pełna pałacowych intryg i politycznych rozgrywek, w której szczęście jest ulotne, a przyszłość niepewna.

Autorzy: Ikki Nanao, Natsu Hyuuga, Nekokurage
Gatunek: seinen, tajemnica, romans, dramat
Liczba tomów: 7+
Format: A5
Premiera: maj (przedpremierowo kwiecień)

Styczniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2021-01-07 16:17:07 - 980 unikalnych wyświetleń;

Ledwo świętowaliśmy wkroczenie w rok 2020, a tu nagle zastał nas grudzień. Kiedy to się stało?!

Zaczynamy nowy rok! Wyjątkowo zamieszczamy na nowej rozpisce także premiery z poprzedniego miesiąca, które ukazały się w styczniu lub przyjdą na dniach. Wczoraj w końcu otrzymaliśmy akcept na "Bakemonogatari" 5 i mogliśmy dać drukarni zielone światło na druk, więc wkrótce podamy dokładną datę. Oprócz tego w styczniu ukażą się: "Beastars" 2, "Klątwa Haru" 2 (ostatni tom), "Sposób na pięcioraczki" 2, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 5, "Fairy Tail" 29, "Łowcy smokó" 2, "Ajin" 15, "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 8 i ostatni tom mangi "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 4. ______________________

Przypominamy daty zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Beastars" 2 - do 11 stycznia
- "Klątwa Haru" 2 - do 11 stycznia
- "Sposób na pięcioraczki" 2 - do 12 stycznia
- "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 5 - do 17 stycznia
- "Fairy Tail" 29 - do 17 stycznia
- "Łowcy smoków" 2 - do 15 stycznia
- "Ajin" 15 - do 18 stycznia
- "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 8 - do 18 stycznia
- "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 4 - do 25 stycznia
- "Bakemonogatari" 5 - do 20 stycznia

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »