Jak zostałam bóstwem!? #18 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-03-19 14:39:26 - 95 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami kolejny tom mangi "Jak zostałam bóstwem!?" #18! Poniżej zamieszczamy harmonogram wysyłek i opis tomiku. Przypominamy też, że w naszym sklepie pojawiły się prenumeraty na kolejne tomy mangi.

"Jak zostałam bóstwem!?" #18
Nanami i Tomoe wreszcie zostają parą! ♡ Dziewczyna jest w siódmym niebie, jednak kilka trzeźwiących słów Mikage z powrotem sprowadza ją na ziemię... Tymczasem zbliża się dzień wycieczki szkolnej. Nanami zamierza spędzić romantyczne chwile z Tomoe nad morzem, ale... zamiast tego spotyka Kirihito?! Czy ten demon w ludzkim ciele chce odebrać Nanami jej najcenniejszy skarb?!

Rozpiska wysyłek:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty;
- środa - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- czwartek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Ostatnia szansa na zakup prenumeraty Gdy zakwitnie w nas miłość #2 z dodatkiem!

Dodany przez: Urd - 2019-03-18 17:32:03 - 138 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do czwartku będzie można zamawiać prenumeratę na mangę "Gdy zakwitnie w nas miłość" #2 z wyjątkową pocztówką! Jednocześnie informujemy, że istnieje szansa, że premiera tomu przesunie się o kilka dni, ponieważ wciąż nie mamy akceptu na obwolutę i musimy się wstrzymać z drukiem (dlatego też wydłużyliśmy o kilka dni okres zakupu prenumeraty). Mamy jednak nadzieję, że otrzymamy zielone światło lada dzień i obejdzie się bez przesunięć.

Zobacz wyjątkowy dodatek do pakietu Seaven Deadly Sins!

Dodany przez: Urd - 2019-03-14 16:27:27 - 517 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam wyjątkowy dodatek, jaki będziecie mogli zgarnąć z pierwszym ośmiotomowym pakietem mangi "Seven Deadly Sins"! Niestety grafiki użyte w japońskim wydaniu nie pozwalają nam na przygotowanie dodatków do każdego tomu, ale dzięki temu do pakietu możemy zaproponować Wam droższy, bardziej wypasiony prezent - nie mówiąc już o tym, że sam pakiet możecie kupić z 20% rabatem! Oprócz kubka z serii prenumeratorzy otrzymają od nas przypinkę, którą będziemy rozdawać także na Pyrkonie przy zakupie pierwszego tomu. Czy może być lepszy początek dnia niż kawka w towarzystwie Siedmiu Grzechów Głównych?

"Seven Deadly Sins" #1
Siedem Grzechów Głównych było niegdyś najpotężniejszą, złożoną wyłącznie z groźnych przestępców, grupą wojowników królestwa Britannii. Jednak po oskarżeniu ich o próbę rebelii, zostali rozgromieni przez Świętych Rycerzy. Członkowie drużyny rozproszyli się po świecie i słuch o nich zaginął. Wieść niesie, że wszyscy zginęli, ale czy aby na pewno...?
Dziesięć lat później sytuacja w kraju uległa diametralnej zmianie - Święci Rycerze dokonali zamachu stanu, uwięzili króla i przejęli władzę w państwie. W nadziei na ukrócenie ich despotycznych rządów, królewna Elizabeth wyrusza na poszukiwanie Siedmiu Grzechów Głównych, chcąc prosić ich o pomoc. Po wielu tygodniach wędrówki, wyczerpana podróżą mdleje na progu maleńkiej gospody. Właścicielem przybytku okazuje się młody chłopak imieniem Meliodas, który pomaga jej dojść do siebie. Jednak królewnie nie będzie dane odpocząć - nagle w drzwiach pojawiają się bowiem rycerze królestwa. Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna na ich drodze staje Meliodas, popisując się nieludzką wręcz siłą. Czy to możliwe, żeby ten niepozorny młodzieniec, okazał się jednym z legendarnych wojowników?

Już w przyszłym tygodniu Książę Piekieł #14

Dodany przez: Urd - 2019-03-13 15:25:59 - 171 unikalnych wyświetleń;

Już w przyszłym tygodniu premierę będzie miał przedostatni tom mangi "Książę Piekieł" #14! Zarówno w Niebie jak i w Piekle dochodzi do diametralnych zmian, zaś Jeźdźcy Apokalipcy zaczynają zbierać coraz większe żniwo! Wielki finał już na wyciągnięcie ręki! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Książę Piekieł" #14
Dzięki naparom z ziół William przywyka do mocy Salomona. W niebiosach i w piekle zmienia się układ sił, a William postanawia odkryć tajemnicę rodowego pierścienia. Lecz co zrobi, gdy pozna prawdę? Już wkrótce wielki finał!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Log Horizon West Wind Brigade #9 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2019-03-13 12:44:42 - 106 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarły do nas z drukarni pachnące drukiem tomiki "Log Horizon - West Wind Brigade" #9. W Akibie dzieje się coraz więcej podejrzanych rzeczy! Tymczasem pakujemy prenumeraty, a poniżej zamieszczamy pełną rozpiskę dostępności.

"Log Horizon - West Wind Brigade" #9
W Akibie pojawia się "Łowca Itemów", który napada na mieszkańców i kradnie ich ekwipunek. West Wind Brigade rusza za nim w pościg, lecz okazuje się, że złodziejem jest... Sojiro?! Do akcji wkracza też Black Sword Knights, więc będzie naprawdę gorąco!

Rozpiska wysyłek:
- środa - wysyłamy prenumeraty;
- czwartek - sprzedaż rozpoczynają sklepy stacjonarne Yatta.pl w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Gdańsku;
- piątek - tytuł trafi do innych sklepów komiksowych (manga w empikach będzie dostępna tylko za pośrednictwem strony internetowej sklepu);

Twoje kwietniowe kłamstwo #1 już jest

Dodany przez: Urd - 2019-03-12 13:51:11 - 236 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dotarły do nas tomiki mangi "Twoje kwietniowe kłamstwo" #1. Prenumeraty już wysłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" #1
Nieustające lekcje gry na pianinie, żelazna dyscyplina i surowe kary za błędy - dzieciństwo Kōseia nie należało do łatwych. Chłopak jednak nie narzekał. Wiedział, że wychowanie młodego wirtuoza jest marzeniem jego schorowanej matki. I spełnił je co do joty. Ale ona i tak umarła, bez względu na jego sukcesy. To był koniec. Trauma po śmierci matki była tak silna, że Kōsei nie był już w stanie grać.
Dwa lata później w jego szkole pojawia się Kaori Miyazono, utalentowana, a zarazem najbardziej niezdyscyplinowana skrzypaczka, jaką można sobie wyobrazić. Dziewczyna cieszy się najmniejszymi drobnostkami i nie obchodzą ją nagrody, o ile swoją muzyką porusza słuchaczy. Czy jej pasja będzie w stanie przepędzić demony przeszłości i wskrzesić w Kōseiu miłość do gry?
Oto ciepła, słodko-gorzka, pełna humoru i wzruszeń opowieść o życiu z całych sił!


Rozpiska wysyłek:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty;
- środa - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- czwartek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »