Majowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-05-13 15:46:48 - 461 unikalnych wyświetleń;

Najwyższy czas na majową rozpiskę! Znajdziecie na niej również nowości, które przedpremierowo ukazały się w kwietniu, ale w maju oficjalnie trafią do sprzedaży w empikach i innych księgarniach. Dodatkowo czekamy na przyjście z druku "Noragami" #18, a także czekamy na akcept okładki, aby do druku wrzucić "Log Horizon LN" #6. A zatem w tym miesiącu w sklepach pojawią się: "Wotaku ni Koi wa Muzukashii" #1, "Twoje kwietniowe kłamstwo" #2 "Bakemonogatari" #1, "Hetalia - World Stars" #1, "Yona w blasku świtu" #1, "Księga Przyjaciół Natsume" #5, "Fairy Tail" #22, "Loveless" #13, "Overlord" #7, "Gdy zakwitnie w nas miłość" #3, "Książę Piekieł" #15, "Jak zostałam bóstwem" #19, "Dziewczynka z Krainie Przeklętych. Album" i "Narodziny królów".

STAŃ DO WALKI O WYJĄTKOWĄ NAGRODĘ!

Dodany przez: Urd - 2019-05-07 14:17:02 - 1467 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami niepowtarzalna okazja, żeby trafić na łamy swojej ulubionej mangi! Wraz z wydawnictwem Kodansha mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w międzynarodowym konkursie na ilustrację z serii "Seven Deadly Sins". Najlepsza, wybrana osobiście przez samego autora, zwycięska praca zostanie zamieszczona w 38. tomie mangi "Seven Deadly Sins", zaś jej twórca otrzyma rysunek z autografem mangaki! Gotowi podjąć wyzwanie? Prace można nam wysyłać do 30 czerwca - szczegóły poniżej.

FORMAT
Choć technika wykonania jest dowolna, wszystkie prace muszą zostać nadesłane w formie elektronicznej (np. skan) o rozdzielczości 600 dpi, zapisane w formacie TIFF. Jedna osoba może nadesłać maksymalnie dwie prace. Zachęcamy też do udostępniania swoich prac na mediach społecznościowych (Twitter, Instagram) z oznaczeniem #SDSFanArtContest2019

DEADLINE I ADRES WYSYŁKI
Prace należy wysyłać do 30 czerwca na adres wydawnictwo@studiojg.pl w tytule wpisując "konkurs SDS". W treści maila prosimy wpisać imię, nazwisko i adres wysyłki oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu "Seven Deadly Sins - Międzynarodowy Konkurs na Ilustrację" (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

ROZWIĄZANIE KONKURSU
Wyłonienie zwycięzcy nastąpi na początku sierpnia. Jednocześnie Studio JG zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowych nagród oraz opublikowania wybranych prac na prowadzonych przez firmę mediach społecznościowych.

Gorzki poranek #6 i Goblin Slayer #5 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-04-30 16:32:20 - 352 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Goblin Slayer" #5 i grubiutki tomik mangi "Gorzki poranek" #6. Poniżej zamieszczamy opisy tomików i plan wysyłek.

"Goblin Slayer" #5
Zabójca w opałach, jakich jeszcze nie było! Tylko krok dzieli go od śmierci po ataku hordy goblinów pod przywództwem czempiona. Jego drużyna także staje oko w oko z koszmarem! Czyj głos poderwie do boju naszego mściciela, gdy znajdzie się on jedną nogą w grobie?

"Gorzki poranek" #6
Wieczorny bankiet w rezydencji Moriyamów wprowadza wiele zamieszania w rodzinie Kuze. Niedługo później w zachowaniu Katsuragiego zachodzi zmiana i kamerdyner zaczyna całkiem inaczej traktować Akihito, przez którego jego plany spaliły na panewce. Chłopak czuje, że sytuacja powoli go przerasta, i obawia się o swój związek. Pewnego dnia do Katsuragiego docierają wieści o potajemnie planowanym wyjeździe wicehrabiego na zagraniczne stypendium.

Plan dystrybucji:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl;
- poniedziałek - "Goblin Slayer" trafi do empików;

Oko Horusa #3, Danganronpa #2 i Oblubienica Czarnoksiężnika #9 już u nas!

Dodany przez: aszczesniak - 2019-04-26 10:52:36 - 498 unikalnych wyświetleń;

Dziś dotarły do nas aż trzy nowe tomy! "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #3, "Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #2 oraz "Oblubienica czarnoksiężnika" #9 Pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #3
Mijają trzy lata. Hatszepsut wciąż angażuje się w politykę i robi wszystko, aby umocnić swoją władzę. Niestety jej pozycji coraz bardziej zagraża fakt, że wciąż nie wydała na świat królewskiego potomka. Co więcej Sotis, faworyta faraona, już trzeci raz jest w ciąży. Niestety, ze względu na to, że do tej pory rodziła tylko dziewczynki, władca odsuwa ją od siebie i opuszczona kobieta jest na skraju wyczerpania. Hatszepsut odnajduje Sotis i składa jej niezwykłą ofertę.

"Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #2
Z początkowej piętnastki zostało tylko siedem osób. Czyżby Monokuma miał być górą? Tymczasem ci, którzy przetrwali, zyskują niespodziewanego sprzymierzeńca: Alter Ego! Jednak nie wiedzą, że już za chwilę spotka ich straszliwa niespodzianka… Oto kolejny tom mistrzowskiej mangi pozwalającej obserwować śmiertelną rozgrywkę zarówno z perspektywy myśliwego, jak i zwierzyny!

"Oblubienica czarnoksiężnika" #9
By uwolnić Chise od klątwy, Elias posuwa się do ostateczności, przez co traci zaufanie swojej uczennicy. Tymczasem Wieczny Tułacz Cartaphilus proponuje dziewczynie pewien układ... Czy Chise może coś na tym zyskać?

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- wtorek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Zapraszamy do lektury mangi Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością

Dodany przez: Urd - 2019-04-24 14:07:53 - 637 unikalnych wyświetleń;

I w końcu czas na przykładowe strony ostatniej już pyrkonowej nowości - "Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością". Ten niezwykły josei z pewnością zainteresuje nie tylko fanów yuri. Już teraz możecie przeczytać na naszej stronie początkowe strony."Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością"
Jak to się stało, że 28-letnia kobieta, która nigdy nie była w związku, mało tego - nigdy nawet się nie całowała, nagle wylądowała w love hotelu z prostytutką? Żeby znaleźć odpowiedź na tę zagadkę przyjdzie nam prześledzić ostatnie dziesięć lat z życia naszej bohaterki. Jej historię poznajemy od momentu, gdy dziewczyna wcześnie odpada ze studiów i musi odpowiedzieć sobie na pytanie - co dalej? Im dłużej się nad tym zastanawia, tym bardziej górę biorą nad nią kompleksy i uciążliwe natręctwa. Czy zrozumienie swoich potrzeb i pragnień naprawdę musi być takie trudne? Jak znaleźć ten osławiony życiowy cel i po drodze nie zwariować? Oto do bólu szczera i prawdziwa opowieść o życiu młodej kobiety, która z lekkością i rozbrajającym humorem opowie Wam, jak pokazać swoim słabościom środkowy (choć trzęsący się z przerażenia) palec.

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Już wkrótce Little Witch Academia #1 - zobacz początkowe strony

Dodany przez: Urd - 2019-04-24 13:03:35 - 445 unikalnych wyświetleń;

Już na Pyrkonie premierę będzie miała manga "Little Witch Academia" #1. Gotowi na magiczną przygodę? Już teraz możecie przeczytać na naszej stronie początkowe strony."Little Witch Academia" #1
Witajcie w Akademii Luna Nova - szkole, w której młode czarownice uczą się magicznego fachu. To właśnie tu przybywa Akko, która chociaż nie urodziła się w rodzinie czarodziejów, z całego serca pragnie pójść w ślady swojej magicznej idolki - Lśniącej Chariot. Choć młodej adeptce brakuje podstawowych umiejętności, a część koleżanek z klasy uważa jej obecność w szkole za profanację, Akko nie spocznie, dopóki nie spełni swojego marzenia. Różdżki w górę - magiczną przygodę czas zacząć!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »