"Fire Punch" 3 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-02-06 14:15:43 - 120 unikalnych wyświetleń;

Czy tylko nam zrobiło się gorąco? Właśnie dotarł do nas "Fire Punch" 3! Czy Agni dokona upragnionej zemsty? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji!

"Fire Punch" 3
Agni wyrusza do Behemdolgu, aby zemścić się na Domie. Nie wie, że czekają tam na niego potężni Błogosławieni z kryminalną przeszłością, wystawieni do walki przez Togatę. Jednak plan kobiety kończy się niepowodzeniem, kiedy Agni podejmuje nieoczekiwaną decyzję...

Plan dystrybucji:
- czwartek - prenumeraty wysłane
- piątek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu
- poniedziałek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych.

Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 9 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-02-05 12:18:22 - 154 unikalnych wyświetleń;

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #9 właśnie wyruszyła w podróż do prenumeratorów! Czy Shirayuki i Ryu odnajdą lekarstwo na tajemniczą chorobę? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji!.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #9
Shirayuki i Ryu wyruszają do Lilias, miasta na północy, którego mieszkańcy zapadają na tajemniczą chorobę! Zielarze poszukują przyczyny nieznanej przypadłości i sposobu, by ją leczyć, zaś dziewczyna namawia księcia Izanę do zamknięcia rogatki, aby ochronić podróżnych. Zmierzający do Wilant Zen i jego przyboczni również otrzymują wiadomość o zarazie, jednakże...

Plan dystrybucji:
- środa - prenumeraty wysłane
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu
- piątek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych.

Lutowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-02-04 17:08:55 - 1118 unikalnych wyświetleń;

To już luty! W tym miesiącu również trafi w Wasze ręce sporo tomików. Jeszcze w tym tygodniu możecie się spodziewać trzeciego tomu mangi "Fire Punch" 3, a zaraz po niej "Jak leczyć magiczne stworzenia" 3, następnie "Jak zostałam bóstwem!?" 22, "Fairy Tai;" 26, "Seven Deadly Sins" 7. W połowie miesiąca dogonimy Japonię z mangą "Hetalia World Stars" 4, potem ukaże się "Jego wilczy sekret" 2, przedostatni tom mangi "Miłość, jenoty i inne kłopoty" 8, "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 2, nowość "Vahlia no Hanamuko", "Yona w blasku świtu" 6, "ostatni tom mangi "Gorzki poranek" 8, a na koniec "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2.

Niestety premiera mangi "Kamisama to Tobenai Tsukai" troszkę się przesunie z uwagi na brakujące materiały. Manga ukaże się w marcu, ale nie będzie to miało wpływu na premierę mangi "Koujitsusei no Tobira", która również planowana jest na ten miesiąc w obrębie slotu BL.

Poniżej prezentujemy rozpiskę zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
Fairy Tail #26 - prenumeratę można zamawiać do 7 lutego
Jak zostałam bóstwem!? #22 - prenumeratę można zamawiać do 7 lutego
Seven Deadly Sins #7 - prenumeratę można zamawiać do 9 lutego
Hetalia World Stars #4 - prenumeratę można zamawiać do 12 lutego
Jego wilczy sekret #2 - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Miłość, jenoty i inne kłopoty #8 - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy #2 - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Vahlia no Hanamuko (Nowość!) - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Gorzki poranek 8 - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Yona w blasku świtu #6 - prenumeratę można zamawiać do 20 lutego
Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu #2- prenumeratę można zamawiać do 20 lutego
"Kamisama to Tobenai Tsukai" - prenumeratę można zamawiać do 26 lutego
"Twoje kwietniowe kłamstwo" #6 - prenumeratę można zamawiać do 26 lutego

"Somali i Strażnik Lasu" #5 i "Iruma w szkole demonów" #2 już do Was lecą!

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-31 13:06:05 - 207 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu mamy dla Was dwie gorące premiery! Jeszcze cieplutkie tomiki "Somali i Strażnik Lasu" #5 oraz "Iruma w szkole demonów" #2 zostały już wysłane do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Somali i Strażnik Lasu" #5
Śnieżyca zmusza naszych bohaterów do zatrzymania się w w podejrzanej mieścinie na dalekiej Północy. Shizuno nabiera pewnych podejrzeń względem Somali i bierze golema na spytki. Strażnik lasu opowiada o początkach znajomości z ludzkim dzieckiem i o tym, jak stali się rodziną.

"Iruma w szkole demonów" #2
Choć ze wszystkich sił próbuje tego uniknąć, Iruma wzbudza w nowej szkole diabelnie duże zainteresowanie. W dodatku jedna z uczennic zaczyna podejrzewać, że w rzeczywistości chłopak jest człowiekiem! Czy Irumie uda się zachować tożsamość w tajemnicy?Plan dystrybucji:
- piątek - wysłaliśmy prenumeraty.
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi premiera "Jak leczyć magiczne stworzenia" #3

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-30 13:54:55 - 162 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Jak leczyć magiczne stworzenia" #3. Tym razem na drodze Ziski staje tajemniczy nieznajomy. Jakie są jego intencje? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej" #3
Pochodząca z ostatniej rodziny magów Ziska pobiera nauki u ekscentrycznego weterynarza imieniem Niko. To właśnie dzięki niemu dziewczyna odkrywa, że dla odchodzących w zapomnienie czarów i jej niezwykłych umiejętności jest jeszcze nadzieja.
Tym razem na jej drodze staną samotny gargulec, skrzydlaty kot i nieposkromiony gryf...
Opiekująca się rannymi istotami nastolatka będzie zmuszona odpowiedzieć sobie na trudne pytanie... Dlaczego właściwie przybywa im z pomocą? I jaki sens ma ich istnienie we współczesnym świecie?
Oto historia o wymierających magicznych stworzeniach, a także o młodej dziewczynie i lekarzu, którzy próbują je ocalić.

Już wkrótce "Fire Punch" 3

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-30 10:53:06 - 145 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Fire Punch" 3. Czy płonącemu człowiekowi uda się wykrzesać iskrę nadziei w sercach uciśnionych mieszkańców Behemdolgu? Tymczasem podrzucamy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Fire Punch" 3
Agni wyrusza do Behemdolgu, aby zemścić się na Domie. Nie wie, że czekają tam na niego potężni Błogosławieni z kryminalną przeszłością, wystawieni do walki przez Togatę. Jednak plan kobiety kończy się niepowodzeniem, kiedy Agni podejmuje nieoczekiwaną decyzję...

Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić mangę z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »