Marcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2018-03-02 16:35:55 - 1581 unikalnych wyświetleń;

Nadszedł marzec a wraz z nim nowe premiery i trochę informacji wydawniczych. Miesiąc zaczniemy od mangi "Deadlock" #2, zaraz po niej w Wasze ręce trafi "Golden Time" #8 (uwaga - tomy #8 i #9 nie trafią do empików - więcej informacji poniżej), następnie wydany zostanie "Ajin" #9. Dodatkowo komiks "POLIFE - Moje życie jako Japonki w Polsce" postanowiliśmy wydać w dwóch wersjach językowych - polskiej i japońskiej, obydwie są już dostępne na naszej stronie. W tym miesiącu do sprzedaży trafi również "Opowieść panny młodej" #9 (tu również będzie kilka zmian - informacje na ten temat poniżej). Wśród marcowych premier znajdzie się także "Noragami" #13, "Spice & Wolf" #14, "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #5 i "Toradora LN" #3. Jeśli zaś chodzi o nasz slot komiksowy - w tym miesiącu zamkniemy serię "Samuraj Jack" #4, a swoją premierę będzie miał również "Adventure Time" #5. A teraz kilka informacji wydawniczych na temat poszczególnych serii:

- "Golden Time" - dwa ostatnie tomy serii (#8 i #9) nie będą dostępne w empiku. Będzie je można kupić w naszym sklepie internetowym, w oddziałach stacjonarnych Yatta.pl i w innych sklepach komiksowych.

- "Opowieść panny młodej" - nowe tomiki oraz dodruki tej serii (w najbliższym czasie tomy #1, #7) będą miały cenę okładkową w wysokości 34,99 zł. Prenumeraty natomiast wciąż będą kosztować 29,99 zł, dzięki czemu nasi czytelnicy będą mogli nabyć kolejne odsłony OPM po starych cenach.

- "Jak zostałam bóstwem!?" - niestety jesteśmy zmuszeni chwilowo wstrzymać wydawanie serii do maja/czerwca. Wszystkich fanów bardzo przepraszamy i zapewniamy, że nie przesunie to daty wydania ostatniego tomu, ponieważ po wznowieniu skrócimy cykl wydawniczy i dołożymy wszelkich starań, żeby nadrobić to przesunięcie. Prenumeratorzy mogą zaś liczyć na specjalny dodatek do ostatniego tomu.

Deadlock #2 już we wtorek

Dodany przez: Urd - 2018-03-01 14:47:15 - 438 unikalnych wyświetleń;

Już we wtorek do sprzedaży trafi "Deadlock" #2 - poszukiwanie Corvusa trwa! Czy Yuuto uda się go odnaleźć? Czy naszemu bohaterowi uda się przeżyć? Odpowiedzi na wszystkie te pytania czekają na Was w nowym tomiku - prezentujemy jego obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Deadlock" #2
Yuuto – były agent wydziału antynarkotykowego – prowadzi tajne śledztwo w więzieniu. Jego jedyną szansą na odzyskanie wolności jest odnalezienie Corvusa - groźnego terrorysty, który zza murów zakładu karnego dowodzi grupą przestępczą. Na razie jednak poszukiwania nie przynoszą skutku, a Yuuto jest w ciągłym zagrożeniu. Gdy pewnego dnia jednego z jego nowych znajomych spotyka coś naprawdę strasznego, Yuuto nie tylko postanawia pomóc wymierzyć sprawiedliwość - odkrywa również z zaskoczeniem, że jego pojęcie moralności bardzo ewoluowało za murami Schelger...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Wielka reedycja dzieł HITOHAI i premiera komiksu "Wietnam"

Dodany przez: Urd - 2018-02-28 16:19:03 - 590 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami wszystkie oryginalne dzieła Katarzyny „Hitohai” Wasylak w nowej odsłonie! Każdy z nich, wydany w formacie A5 z obwolutą i w poprawionej, ujednoliconej oprawie graficznej, będzie wzbogacony o materiały dodatkowe - wywiady, artykuły, niepublikowane szkice i opisy światów stworzonych przez autorkę. A jakby tego było mało, kupując tomiki w przedsprzedaży możecie zebrać aż 9 kart kolekcjonerskich narysowanych specjalnie z okazji reedycji! Po jednej do każdego tomiku i dwie dodatkowe dla osób, które zakupią komplet wszystkich dzieł w pakiecie. Komiksy zostaną wydane 6 kwietnia razem z premierowym tytułem „Wietnam”. Ilość kart kolekcjonerskich jest ograniczona. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji - tomiki z kartami można zamawiać tylko do dnia premiery!

POD TYM LINKIEM MOŻESZ ZAMÓWIĆ KOMPLET DZIEŁ Z 25% RABATEM I ZESTAWEM 9 KART KOLEKCJONERSKICH!"ČESARY" #1
Tarot, angelologia, młodzian sypiający w betoniarce i wróżby, które można zgłosić do reklamacji – przed Wami komiksowy debiut utalentowanej polskiej rysowniczki, Katarzyny „Hitohai” Wasylak. W mieście, nad którym czuwa pomnik Świętego Pamięci, chłopak imieniem Akira próbuje rozwiązać zagadkę swojej własnej śmierci. Oto świat, w którym anioły przybierają ludzkie ciała i ksywki rodem z anime – rzeczywistość ograniczona jedynie nieskrępowaną wyobraźnią autorki. Oniryczny klimat, awangardowa kreska i czarny humor oraz liczne odniesienia do rodzimej i japońskiej (pop)kultury czynią z „Česarego” lekturę jedyną w swoim rodzaju.
ZAMÓW TOM Z KARTĄ"ČESARY" #2
Tajemnicze bractwa, instruktorzy zbiorowych samobójstw, Carl Gustaw Jung i Niebianie, którzy kochają za bardzo – przed Wami komiksowy debiut utalentowanej polskiej rysowniczki, Katarzyny „Hitohai” Wasylak. Chłopak imieniem Akira próbuje odciąć się od traumatycznych wspomnień – a zakochany w nim anioł zamyka przeszłość młodzieńca w pudełku. Ale czy miłość bez wolnej woli będzie w ogóle możliwa? Oto świat, w którym śmierć jest najtańszym sposobem podróżowania, a zjedzenie cytryny pozwala na skok do innego wymiaru.
ZAMÓW TOM Z KARTĄ
"MATERIA DZIWACTWA"
Pewnego dnia Gabriel został zaatakowany przez fryzjerską głowę treningową. Zaraz potem Mikael spotkał Wielkiego Tarota. W ten sposób ich losy połączyły się za sprawą Materii Dziwactwa, dziwnej choroby siejącej spustoszenie wśród aniołów. Pojawienie się emo-Eryka, hermafrodyty o sześciu rękach, Kotka-Psychotka oraz podstępnego koali tylko komplikuje życie pary angelicznych chłopców, dla których każdy dzień jest walką o własną duszę. Materia Dziwactwa to niepowtarzalna opowieść o strachu, miłości i nienawiści okraszona nutką hitohaicznego humoru. Warto dać się nią zarazić...
ZAMÓW TOM Z KARTĄ
"ČESARY" #3
Wiedźmy i piraci, żywe pomniki, aniołowie – ateiści, podróże między wymiarami i Tomasz Mann – przed Wami komiksowy debiut utalentowanej polskiej rysowniczki, Katarzyny „Hitohai” Wasylak. Sąd ostateczny dokonuje się każdego dnia. Jeden z Niebian znajduje praktyczny sposób, by wysłuchiwanie modlitw ludzi pociągało za sobą automatycznie karę za grzechy. Jednak śmierć, której nie przewidywał rejestr długów, uświadamia mu, że Święty Pamięci traci władzę nad domeną żywych. Oto świat, w którym bilet do Walhalli można kupić w ofercie last minute, a czytanie w myślach ukochanej osoby staje się naprawdę niebezpieczną pokusą.
ZAMÓW TOM Z KARTĄ


"RED DADA"
W świecie, w którym sztuka jest religią, mnisi z klasztoru Dada od wieków poszukują ludzi o szczególnych zdolnościach – wybrańców zwanych Dadami. Zadaniem Dady jest kształtowanie zbiorowej podświadomości przez porywające dzieła własnej wyobraźni. A co, jeśli wybrany przez mnichów Dada okaże się być nie tym, za kogo go uważano? Jeśli nienawiść, okaże się przyjaźnią, a przyjaciel wrogiem? Hitohai zaprasza w podróż do świata przepełnionego muzyką! Odkryjcie go razem z Benjaminem, zespołem The Mints i DJ-em Zarą. Bohaterowie podróżują śladami autorki po wielu niezwykłych krajach, koncertując i zmagając się z ludzkimi... i nadludzkimi problemami.
ZAMÓW TOM Z KARTĄ"WOLPERTINGERMENCHEN"
Czy przeszczepione organy zachowują cząstkę duszy ich dawcy? Co się stanie, jeśli ktoś dosłownie skradnie ci serce? Dlaczego nie powinniśmy widzieć swojego anioła stróża?

Tulio, przedwcześnie zmarły ekstrawertyk włoskiego pochodzenia, i Autio, przerażony codziennością socjofobiczny introwertyk, powoli odkrywają odpowiedzi na te pytania. Tymczasem z ich otoczenia dzień po dniu znikają znajome osoby, a miasto opanowuje plaga hybrydycznych stworzeń zwanych Wolpertingerami...
Hitohai powraca z nowym komiksem i ponownie daje popis swoich niepowtarzalnych umiejętności. Unikalna, ekspresyjna kreska, zakręcona do granic możliwości fabuła i ironiczny, cięty humor to jej znak rozpoznawczy. Czy jesteś gotowy na podróż do zwariowanej rzeczywistości absurdalnego humoru?

ZAMÓW TOM Z KARTĄ
"HITO WIECZNY TUŁACZ: WIETNAM"
Pierwszy tom serii „Hito Wieczny Tułacz” to subiektywny komiks podróżniczy opisujący perypetie Hitohai (polskiej autorki znanej z tytułów takich jak „Česary” czy „Wolpertingermenschen”) podczas jej wolontariatu na północy Wietnamu. Komiks pokazuje ten komunistyczny kraj z przymrużeniem oka i nutką nostalgii za dzieciństwem w czasach PRL-u, a niezwykła wrażliwość, spostrzegawczość i poczucie humoru artystki płynnie łączą znaczące szczegóły wietnamskiej codzienności w spontaniczną refleksję nad życiem. Sprawdźcie co nocą budzi się do życia w hotelu na końcu świata, jak zdobyć pożywienie w ekstremalnych warunkach i jak nauczyć małe, wietnamskie dzieci angielskiego!
ZAMÓW TOM Z KARTĄ

Fairy Tail #14 i "Highschool DxD" #8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-02-28 13:49:45 - 428 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami ostatnie dwie mangowe premiery w tym miesiącu: "Fairy Tail" #14 i "Highschool DxD" #8! Mnóstwo akcji czeka na Was w obydwu tomikach. Pełny plan wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Fairy Tail" #14
W obchodzącej święto plonów Magnolii zapanował chaos! Laxus, który planuje przejąć Fairy Tail siłą, ogłosił wielką bitwę, aby wyłonić najpotężniejszego maga gildii. Członkowie Fairy Tail wpadają w pułap¬kę zastawioną przez Zastęp Boga Piorunów i rzu¬cają się swoim kamratom do gardeł w bratobójczej walce! Czy Natsu i jego przyjaciele powstrzymają opętanego żądzą władzy Laxusa?!

"Highschool DxD" #8
Władcy piekieł oraz przedstawiciele niebian i upadłych aniołów zbierają się na wielkiej Trójstronnej Konferencji, aby negocjować warunki pokoju. Spotkanie zakłóca jednak pewna tajemnicza organizacja! Issei nie może opanować słusznego gniewu na tych, którzy chcieliby wykorzystać moc Gaspera do swoich nikczemnych celów!

Plan dystrybucji
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - mangai trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl W Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie
- piątek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Przed Wami - twoje imię. #2, Log Horizon WWB #4 i HAGANAI #11

Dodany przez: Urd - 2018-02-23 14:26:44 - 486 unikalnych wyświetleń;

Dziś przyszły do nas aż trzy nowości! Oto "twoje imię." #2, "Log Horizon - West Wind Brigade" #4 i "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #11. Na którą czekacie najbardziej? Wszystkie już lecą do prenumeratorów - pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"twoje imię." #2
Taki jest przygnębiony po nieudanej randce z Okuderą i nie może doczekać się następnej zamiany ciał. Ta jednak nigdy nie następuje. Mając za jedyną wskazówkę zdjęcia, które widział z Okuderą na wystawie „Nostalgia”, Taki wyrusza do Hidy, żeby odnaleźć Mitsuhę.

Oto dalszy ciąg niezwykłej opowieści o dwojgu ludzi, których połączył los, chociaż nigdy się nie spotkali.


"Log Horizon - West Wind Brigade" #4
Tysiące użytkowników zostaje uwięzionych w świecie in¬ternetowej gry „Elder Tale”, a wśród nich członkowie West Wind Brigade. Wszyscy mają już dość bezsmakowego jedze¬nia, gdy nagle w mieście zostaje otwarty bar Crescent Burger. Spragniony normalnych posiłków lud Akiby wpada w szał...?! Sojiro i dziewczęta z jego gildii stają w obliczu nowego, eks¬cytującego wyzwania!

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #11
Członkowie Klubu Sąsiadów zaczynają panikować. Festiwal szkolny zbliża się wielkimi krokami, a oni nadal nie zdecydowali, co zaprezentują. Chodzą słuchy, że Kobato razem ze swoim klubem gimnazjalnym zamierza nakręcić film. Kodaka i spółka postanawiają iść w ich ślady... Czyżby szykowała się kolejna katastrofa? Gotowi na jedenasty tom znanej i lubianej komedii romantycznej o młodych nieudacznikach? Światła, kamera, akcja!

Rozpiska wysyłek:
- piątek - pakujemy prenumeraty;
- poniedziałek - tomiki będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- wtorek - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Poison City #2 i "Samuraj Jack" #3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-02-21 15:47:00 - 354 unikalnych wyświetleń;

Przed Wam drugi, ostatni tom niesamowitej mangi "Poison City" #2. Oto historia, która wstrząsnęła japońskim rynkiem wydawniczym. Do tego trochę lżejsza pozycja "Samuraj Jack" #3 - kolejna część przygód, niepokazana w serialu. Uprzedzamy również, że od tego tomu włącznie, komiks nie będzie sprzedawany w empiku.

"Poison City" #2
Mikio Hibino rozpoczyna publikację swojej mangi "Dark Walker" na łamach czasopisma, jednak wydanie kolejnych rozdziałów zostaje wstrzymane. Świadom ryzyka, że ewentualne wydanie tomikowe może zostać uznane za pozycję toksyczną, mangaka kontynuuje swoje dzieło. Tymczasem amerykańskie wydawnictwo zgłasza ofertę wykupienia licencji na kontrowersyjny komiks. Przedstawiciel spółki twierdzi, że zna sposób, aby uniknąć wpisania mangi Hibino na listę pozycji toksycznych.

"Samuraj Jack" #3
Legendarny samuraj, znany jako Jack, utknął w przerażającej przyszłości rządzonej przez demonicznego Aku. co gorsza, jego magiczny miecz, czyli jedyna broń jaką miał w starciu ze zmieniającym postać potworem, został złamany. Co czeka jacka, jeśli nie będzie mógł się bronić?

Plan dystrybucji
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - manga i komiks trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl W Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie
- piątek - "Poison City" trafi do empików i innych sklepów komiksowych; "Samuraj Jack" trafi do innych sklepów komiksowych (nie będzie dostępny w sieci empik)

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »