Trzeci tom Atomówek już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-01-05 12:06:06 - 229 unikalnych wyświetleń;

Są słodkie! Są zabawne! Oto "Atomówki" #3! To już trzeci tom przygód naszych ulubionych, wystrzałowych dziewczynek. Poniżej zamieszczamy pełną rozpiskę wysyłek.

"Atomówki" #3
Trzy najbardziej wybuchowe dziewczynki w historii powracają w komiksowej odsłonie! Stęskniliście się za przygodami Bójki, Bajki i Brawurki? Zobaczcie jak rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville! Mnóstwo wspaniałego humoru i najsłodsze sceny walki, jakie można sobie wymarzyć. Atomówki po raz kolejny staną na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości. Oprócz trzech uroczych sióstr czekają na Was również pozostali bohaterowie, których tak dobrze znacie: lekko zakręcony Burmistrz, rozsądna Sara Bella, poczciwy doktor Atomus i nasz ulubiony narrator, który ekscytuje się fabułą i przeżywa z nami te niezwykłe przygody. Zło i występek znowu będzie musiało ustąpić, przed atomową siłą Atomówek!

Rozpiska wysyłek:
- piątek- rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- wtorek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Już niedługo Fairy Tail #13

Dodany przez: Urd - 2018-01-04 16:53:37 - 381 unikalnych wyświetleń;

Tak oto prezentuje się obwoluta nowego tomu "Fairy Tail" #13, który niedługo trafi do sprzedaży. Gildia w końcu stanęła na nogi - silniejsza niż kiedykolwiek. Ale spokój oczywiście nie potrwa długo, o co zadba... Laxus, wnuk mistrza Makarova. Zachęcamy do lektury początkowych stron."Fairy Tail" #13
Fairy Tail odradza się z popiołów! Zniszczona przez Phantom Lord gildia została odbudowana, a Natsu i jego kamraci są gotowi na nowy start! Mistrz Makarov przyjmuje pod swoją opiekę kolejnych członków, najbardziej poczytny magazyn zapowiada reportaż o magach spod znaku ogoniastej wróżki, a całe miasto szykuje się do wielkiego święta! Jednak nie wszystkim odpowiada taki stan rzeczy... Nad Fairy Tail gromadzą się czarne chmury!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Styczniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2018-01-03 17:24:12 - 1269 unikalnych wyświetleń;

Witajcie w nowym roku! Poniżej zamieszczamy rozpiskę najbliższych premier. Wśród nich znajdą się "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #4, "Ajin" #8, "Atomówki" #3, "Fairy Tail" #13, "Golden Time" #7, "Noragami" #12, , "Ja, Sakamoto" #4 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #6.

Sięgnij po książkę - twoje imię.

Dodany przez: Urd - 2017-12-29 12:14:44 - 674 unikalnych wyświetleń;

Tak oto prezentują się tomiki "twoje imię.". Ta ciepła, pełna humoru i wzruszeń historia, jaką wielu z Was zna z pięknego filmu Makoto Shinkaia, teraz dostępna jest w formie książki.

"twoje imię. - light novel"
Mitsuha, uczennica liceum w małej górskiej miejscowości, zaczyna mieć dziwne sny: staje się chłopakiem! Mieszka w pokoju, którego nie kojarzy, spotyka nieznanych sobie kolegów, a wszędzie dookoła widzi ulice Tokio. W tym samym czasie Taki, chłopak mieszkający w stolicy, doświadcza równie osobliwej przygody – śni, że jest dziewczyną z jakiejś górskiej mieściny, w której nigdy nie był. Okazuje się, że Mitsuha i Taki podczas snu zamieniają się ciałami... To spotkanie dwojga ludzi, którzy nigdy się nie spotkali, zmienia ich los. Przed Wami literacka wersja najnowszego filmu animowanego Makoto Shinkaia „twoje imię.”.

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty;
- sobota - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie;
- wtorek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Smacznego! Kocham Cię! już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2017-12-28 16:02:18 - 491 unikalnych wyświetleń;

Na koniec dnia dotarł do nas transport nowości "Smacznego! Kocham Cię!". Pakujemy prenumeraty, natomiast jutro tomiki pojadą do sklepów. Jeśli lubicie ciepłe, zabawne i uroczo narysowane komedie z gatunku BL - to jest pozycja dla Was!

"Smacznego! Kocham Cię!"
„Mam trzydzieści jeden lat, a przede mną kolejna samotna bożonarodzeniowa noc. Nagle nieznajomy chłopak łapie mnie za rękę i nazywa aniołem, choć sam wygląda, jakby właśnie spadł z nieba. Czyżby był to prezent od Świętego Mikołaja?”.
Hiroto przygarnia pod swój dach znalezionego na ulicy Haru, przystojnego dziewiętnastolatka. Przygotowanym przez siebie posiłkiem podbija serce chłopaka, a ten - wiedziony młodzieńczą pasją - skrada mu całusa. Choć Hiroto czuje motylki w brzuchu, ma ważny powód, by wzbraniać się przed miłością...


Rozpiska wysyłek:
- czwartek - pakujemy prenumeraty;
- piątek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- wtorek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Wszystkiego świątecznego!

Dodany przez: Yanek - 2017-12-24 00:20:12 - 987 unikalnych wyświetleń;

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »