Odwiedź nasze stoisko na Aishiteru

Dodany przez: Urd - 2017-02-10 16:00:25 - 498 unikalnych wyświetleń;

Już w ten weekend we Wrocławiu odbędzie się się konwent Aishiteru. Jeśli więc zamierzacie wziąć w nim udział, koniecznie odwiedźcie nasze stoisko. Opórcz świeżutkiego "Servampa" #7 i innych nowości, będziecie mogli zakupić niektóre nasze starsze tytuły z aż 40% rabatem! Co powiecie na taki walentynkowy prezent?

Servamp 7 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2017-02-09 15:40:40 - 352 unikalnych wyświetleń;

Serv(amp)us wszystkim! Trumny z transportem nowych przygód Waszych ulubionych wampirzych chłopców wjechały dziś do naszego biura. "Servamp" #7 już się pakuje w koperty dla prenumeratorów - dokładna rozpiska wysyłek poniżej.

"Servamp" #7
Stan uwięzionych Lawlessa i Lichta coraz bardziej się pogarsza, w dodatku zaczynają się kłócić i ostatecznie dochodzi między nimi do starcia. Na wierzch wypływa powód, dla którego wampir chciwości zabijał swoich poprzednich panów. Cofamy się w przeszłość, aby odkryć, że Lawless nie dość, że był kiedyś zdolny do miłości, to jeszcze właśnie jego zranione serce stało się przyczyną zmiany jego charakteru. Czy Licht zdoła pomóc swojemu servampowi, gdy już dowie się prawdy? A może stanie się jego kolejną ofiarą?

A oto nasza rozpiska dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - tomik będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku;
- poniedziałek - manga będzie do kupienia w empikach i innych sklepach komiksowych;

Lutowy numer Otaku już wkrótce w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2017-02-08 12:09:18 - 1095 unikalnych wyświetleń;

Czas ocieplić zimę – oto "Otaku" #61! Idą walentynki, więc na okładce po prostu musiał wylądować gorący bish – recenzją numeru jest bowiem „Książę Piekieł”. Ale na tym nie koniec! W najnowszym wydaniu będziecie mogli przeczytać o mangowej wersji serialowego „Sherlocka”, przyjrzeć się nominowanemu do Oscara „Marnie – Przyjaciółka ze snów” Studia Ghibli, odlecieć w kosmos z „Planetes” lub zastanowić się o co chodzi w mandze „Ayuta”. Oczywiście recenzji jest więcej, ale nie zapominajmy o dziale kultura, w którym oprócz mitologicznych stworów, czeka na Was zabawna lista dziesięciu rzeczy, które w Japonii przyprawiają obcokrajowców o zawrót głowy. Wszyscy cierpiący na niedobór yuri w Polsce, będą mogli podoszukiwać się ulubionych motywów w komiksie „Sunstone” razem z Vanitachi i Grisznakiem. Na deser mamy dla Was również wywiad z autorkami „Kawaii Scotland” i podsumowanie rynku mangowego w 2016 roku. A to tylko część tematów, jakie przygotowaliśmy dla Was w tym numerze.

Nie zapominajmy również o dodatku w postaci dwóch plakatów z serii „Exitus Letalis” i „Ajin”!

Ajin 5 na weekend

Dodany przez: Urd - 2017-02-03 13:07:23 - 471 unikalnych wyświetleń;

Dziwny jest ten świat! Dziś drukarnia zaskoczyła nas przywożąc nowy tom mangi "Ajin" #5. Zdziwieni, ale zadowoleni pakujemy prenumeraty - jednak przy przy tym tytule muszą działać jakieś siły nieczyste...

"Ajin" #5
Sato, realizując swój wielki plan wyzwolenia ajinów, decyduje się na okrutny akt terroru - uprowadza samolot pasażerski i rozbija go w środku miasta. Na miejsce katastrofy przybywa specjalna jednostka bojowa, wyszkolona do zadań, z którymi nie radzą sobie policyjne oddziały. A dowodzi nimi ktoś, kto świetnie zdaje sobie sprawę z możliwości ahumanoidów i ma nowy plan jak schwytać Sato. Czy mu się uda?
Tymczasem do wioski, w której ukrywa się Kei dochodzi wiadomość o poszukiwanych ajinach. Czy chłopakowi uda się przekonać miejscowych, że nie jest tym za kogo go mają?


A oto nasza rozpiska dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tomik będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku;
- wtorek - manga będzie do kupienia w empikach i innych sklepach komiksowych;

Monster Musume 8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-02-02 15:30:53 - 442 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dostaliśmy tomiki "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #8! Łaźnia i ranczo - oto co czeka na Was w tym tomie. Gotowi na monstrualny seksapil?

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #8
Tym razem nasi bohaterowie ruszają na wycieczkę do onsenu! Miejsce to zarządzane jest przez Śnieżną Damę - kolejną piękność z gatunku Legendariae. Ale pobyt nie zakończy się na ekstremalnych kąpielach. Kirihito, Centorea i Papi udadzą się na pobliskie ranczo i tam będą pomagać w pracy gospodarzom. Jednak znając tę mangę wiemy, że dojenie i strzyżenie... nie będzie tam przypominać niczego, co znaliście do tej pory...

A oto nasza rozpiska dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - tomik będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku;
- poniedziałek - manga będzie do kupienia w empikach i innych sklepach komiksowych;

Lutowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2017-02-01 16:19:45 - 1576 unikalnych wyświetleń;

Tak prezentuje się plan wydawniczy na luty. Niestety drukarnia jeszcze raz przesunęła nam termin oddania "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #8, ale będą u nas na pewno jeszcze w tym tygodniu. Postaramy się natomiast, aby 9 tom trafił do prenumeratorów pod koniec marca, a nie na początku kwietnia. Na początku przyszłego tygodnia w Wasze ręce trafi "Servamp" #7 i "Ajin" #5. Na dniach podamy również więcej informacji na temat "Toradora! Light Novel" #2, i "Otaku" #61. Oprócz tego w tym miesiącu możecie spodziewać się drugiego, a zarazem ostatniego tomu "Miłości wśród kwiatów wiśni" #2, do tego "Księcia Piekieł" #10, "Miłości, jenotów i innych kłopotów" #2, a także "Bestii z ławki obok" #7.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »