Jesienny Festiwal Mangowy - ujawniamy trzecią kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-18 13:20:44 - 193 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Klątwa Haru"! To już trzecia karta, jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 11 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Klątwa Haru"
Po tym jak Haru umarła na raka, w Natsumi zgasła wszelka chęć do życia. Złożyła więc nad trumną ukochanej siostry obietnicę, że już wkrótce do niej dołączy. Niedługo po pogrzebie, Natsumi otrzymuje propozycję poślubienia byłego narzeczonego Haru, co miałoby sfinalizować aranżowane wcześniej małżeństwo mające połączyć ich rodziny. Pomimo dręczących ją wyrzutów sumienia, Natsumi zgadza się, ale stawia przyszłemu mężowi dość niezwykły warunek. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że mężczyzna nie jest z nią do końca szczery...

Zobaczcie obwolutę oraz przykładowe strony "Grand Blue" 2

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-16 14:27:51 - 53 unikalnych wyświetleń;

Przyszły tydzień rozpoczniemy od premiery mangi "Grand Blue" 2! Do jakich nieczystych zagrywek uciekną się Iori i Kohei, by uniknąć kompromitacji na oczach całego kampusu? Tymczasem prezentujemy obwolutę oraz gorąco zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Grand Blue" 2
Początek studiów to dla większości młodych ludzi skok na głęboką wodę. W wypadku Ioriego skok ten okazał się jednak całkiem dosłowny - chłopak dołączył do klubu nurkowego „PEEK A BOO”! Teraz wraz ze swoją nową ekipą przygotowuje się do obchodów juwenaliów. Wielkimi krokami zbliża się bowiem Wiosenny Festiwal Izu, a wraz z nim wybory miss i mistera uczelnianych klubów i kół zainteresowań w ramach PARUW-konu (Konkursu wspierającego Program Akceptacji Różnorodności na Uczelniach Wyższych). Wytypowani do tego zadania Iori i Kohei podejmują rozpaczliwą próbę wymigania się od przykrego obowiązku. Nie zawahają się nawet uciec do najbrudniejszych sztuczek i występków, byle tylko nie zbłaźnić się na scenie na oczach pozostałych studentów... i pięknych studentek.

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zamawiać z 25% rabatem!

Prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony z "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-16 13:48:07 - 175 unikalnych wyświetleń;

Drugi tom pełnego akcji i humoru shonena "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2 już w przyszłym tygodniu trafi na sklepowe półki oraz prosto w łapki prenumeratorów! Im mierzy się z potężnym wrogiem oraz z demonami własnej przeszłości. Czy z obu pojedynków uda mu się wyjść zwycięsko? Tymczasem gorąco zachęcamy do zerknięcia na przykładowe strony!

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2
Zapieczętowany tysiące lat temu egipski kapłan przebudził się we współczesnej Japonii, jednak upływ czasu nie wymazał jego win. Zbrodniarz, który niegdyś złamał boskie prawa, dziś musi ponieść konsekwencje swoich czynów! Imhotep staje do walki z członkiem tajemniczego Stowarzyszenia Kapłanów Amona, Harugo Misorą, którego ród został niemal doszczętnie wymordowany przez magai. Podczas starcia na jaw wychodzi wstrząsająca prawda o przeszłości Ima. Czy Hinome będzie w stanie mu zaufać, gdy dowie się, z kim ma do czynienia?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Jesienny Festiwal Mangowy - ujawniamy drugą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-16 10:44:49 - 311 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Sposób na pięcioraczki", jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwsze tomy trzech serii festiwalowych - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Sposób na pięcioraczki"
Jeśli na studiach przyszło Wam kiedyś zajadać się makaronem z mięsem bez mięsa lub określać kanapkę z serem i keczupem mianem dwudaniowego obiadu, nie będzie Wam obca sytuacja licealisty Futaro Uesugiego. Jako że jego rodzina tonie w długach, chłopak stara się jak może, aby mieć jak najlepsze oceny i desperacko szuka sposobu na zarobek. Niespodziewanie los się do niego uśmiecha – na horyzoncie pojawia się praca korepetytora za naprawdę duże pieniądze. Szybko jednak okazuje się, że ma uczyć nie jedną, ale aż pięć dziewczyn. Jego nowe podopieczne są bowiem... pięcioraczkami! Mało tego, wszystkie chodzą do jego szkoły, są niesamowicie piękne, a przy tym prezentują wachlarz skrajnych charakterów. Nie mówiąc już o tym, że nauka jest ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę. Czy to karkołomne wyzwanie ma szansę zakończyć się sukcesem? A może przyniesie zgoła inne zakończenie...?

Nadchodzi "Miłość to wojna" 2

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-15 13:55:21 - 197 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miała manga "Miłość to wojna" 2! Kto tym razem wygra ten bezwzględny pojedynek umysłów?! Wszystkie chwyty dozwolone! Tymczasem - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

"Miłość to wojna" 2
Oto elitarna Akademia Shuchi'in, gdzie poznali się Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskiego, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya. Para geniuszy jest w sobie zakochana na zabój, ale duma nie pozwala im wyznać uczuć – oboje codziennie wykorzystują cały arsenał sztuczek i podstępów, by zmusić do tego drugą stronę! Przed wami nowa odsłona komedii romantycznej!

Co kryje drugi tom? Wymianę kontaktów, pośrednie pocałunki, pierwsze razy! Inicjujące rozmowę esemesy! Przebieranki! I mnóstwo miłosnej wojny intelektów!


Zobacz obwolutę oraz przykładowe strony "Szlakiem chmur na północny zachód" 2

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-15 13:48:13 - 191 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera mangi "Szlakiem chmur na północny zachód" 2! Czy prywatny detektyw sprawdzi się w roli prywatnego przewodnika?! Gorąco zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Szlakiem chmur na północny zachód" 2
Siedemnastoletni Kei - prywatny detektyw, który potrafi słyszeć wspomnienia przedmiotów - staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej dotychczasowej karierze. Tym razem przyjdzie mu bowiem sprawdzić się w roli... prywatnego przewodnika! Kiedy na Islandię przybywa jego dobry przyjaciel - komputerowy geniusz Kiyoshi - Kei aranżuje wyprawę, by zaprezentować swój nowy dom od jak najlepszej strony. Tylko jak zarazić kogoś miłością do tej zimnej, wietrznej krainy wiecznego mrozu?! Czy asy, jakie Kei chowa w rękawie, wystarczą, by sprostać temu niemożliwemu wyzwaniu?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zamówić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »