Sierpniowe premiery

Dodany przez: Yanek - 2009-07-27 04:36:36 - 5795 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze w te wakacje ukażą się dwie nowości Studia JG.
Pierwszą z nich będzie „Axis Powers Hetalia”, autorstwa Hidekaza Himaruyi. Seria, która zyskała ogromną popularność wśród fanów mangi i anime, w zabawny sposób opisuje losy świata na przestrzeni wieków. Wśród bishōnenów, reprezentujących dane kraje, znajdziecie nie tylko państwa osi: Japonię, Niemcy oraz Włochy, lecz także Amerykę, Anglię, Francję a nawet... Polskę! Tomik, który pierwotnie ukazać się miał pod koniec czerwca, obecnie notuje niewielkie opóźnienie związane z przedłużającym się oczekiwaniem na akceptacje od strony japońskiej. Warto jednak czekać gdyż dołożyliśmy wszelkich starań by polska wersja „Hetalii” pod względem wydania była jakościowo identyczna z japońskim oryginałem (papier, jakość druku, dodatki).

Osobom, które nie są pewne, czy mangowa historia świata przypadnie im do gustu, proponujemy zapoznanie się z pierwszym rozdziałem „Hetalii”, który ukaże się na łamach trzeciego tomu „Otaku Max Manga” (premiera na początku sierpnia). Zarówno sama „Hetalia”, jak i „OMM” będą dostępne w sieci Empik oraz Matras, a także w sklepach komiksowych na terenie całego kraju.
Kolejną wakacyjną premierą jest „How to kiss it?”, czyli kolekcjonerski tomik cyklu „Akatsukiss”, autorstwa Vanitachi i Little Lady Punk. Swoją premierę tomik będzie miał 21 sierpnia, na toruńskim konwencie PierniCON. Więcej informacji wkrótce.

Zmiany na stronach

Dodany przez: Yanek - 2009-07-27 04:09:52 - 15384 unikalnych wyświetleń;

Wraz z dniem 27 lipca strony należące do wydawnictwa Studio JG przeszły metamorfozę. W związku z wcześniejszym wykorzystywaniem strony otaku.pl w celu publikacji newsów dotyczących pracy Studia JG, postanowiliśmy dokonać rozłamu między dwoma stronami skupiając informacje o pracach wydawnictwa na stronie StudioJG.pl tak aby nie mieszały się one z istotnymi newsami dotyczącymi pracy redakcji magazynu Otaku.
Korzystając z okazji postanowiliśmy jednocześnie oddzielić nasz sklepik od istniejących stron. Tak właśnie narodził się sklep Yatta.pl. Oprócz asortymentu znanego z sklepu znajdującego się wczesniej na stronie Otaku.pl w sklepiku dostępne będą także mangowe gadżety znane z naszego konwentowego stoiska.
Warto nadmienić, iż wszystkie trzy serwisy obsługiwane są przez jeden system bezpieczeństwa pozwalający na wykorzystanie tego samego loginu i hasła na wszystkich naszych stronach.

Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom nasze serwisy staną się bardziej przejrzyste i funkcjonalne. Prosimy także o zgłaszanie wszystkich usterek związanych z działaniem serwisów pod adres mailowy admin@otaku.pl.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 193 194 195 196 197 198