Nadchodzi finał mangi Girl Friends

Dodany przez: Urd - 2015-08-03 16:04:14 - 3464 unikalnych wyświetleń;

Piąty, a zarazem ostatni, tom mangi "Girl Friends" już kilka dni temu trafił do drukarni i w weekend możecie spodziewać się jego premiery. Trochę smutno jest nam kończyć tę serię (jak zwykle, gdy musimy pożegnać się z jakimś tytułem), ale tym bardziej zachęcamy Was do lektury. W oczekiwaniu na tomik możecie przeczytać krótką zapowiedź i przykładowe strony.

"Girl Friends" #5
Dziewczyny nareszcie są razem! Po serii nieporozumień i trudnych wyborów, w końcu udało im się wypracować podstawy związku. Teraz przyszła pora, aby odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania. Jakie szanse ma ich miłość, żeby przetrwać? Jak zaplanować przyszłość? No i oczywiście, jak zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej. W końcu na tym polu ani Akko, ani Mariko nie mają jeszcze żadnych doświadczeń...

Zachęcamy także do przeczytania recenzji poprzedniego tomu na stronie Yuri.pl.

Jak podobał Wam się ostatni numer Otaku?

Dodany przez: Urd - 2015-08-01 13:59:09 - 19646 unikalnych wyświetleń;

Jako że od pojawienia się w sklepach nowego numeru "Otaku" minął już ponad miesiąc, jesteśmy ciekawi jak oceniacie ostatnie wydanie. Które recenzje przypadły Wam do gustu, jaki temat poruszony w offroadzie przykuł Waszą uwagę lub jakie emocje wzbudziła część poświęcona kulturze. Dodatkowo od ostatniego numeru rozpoczęliśmy publikowanie pasków komiksowych na temat polskiego rynku wydawniczego - co sądzicie o podobnych eksperymentach? Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i sugestie!

Jako że nowy numer planujemy wydać w połowie sierpnia, są to również ostatnie dni na zakup czerwcowego wydania. Zachęcamy także do zapoznania się z jego recenzją: recenzją.

Nowy numer magazynu SMASH! już w piątek

Dodany przez: Urd - 2015-08-01 12:30:49 - 3811 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami kolejny, trzeci numer magazynu SMASH! Powraca on zupełnie nowej, odmienionej formie. Ma on bowiem aż 68 stron! A jakby to nie była wystarczająco duża niespodzianka od tego numeru w magazynie będziecie mogli znaleźć dwa wielkie plakaty. Zadowoleni? Zajrzyjmy zatem do środka.

Jak sugeruje okładka przygotowaliśmy dla Was recenzję świetnego komiksu "Ekspedycja". Ale poczytać będziecie mogli zarówno o starszych, jak i nowszych tytułach. Wśród nich znajdzie się tekst o "Dylanie Dogu", czy choćby "Dead Boy Detectives". O tym jak ciekawie można zaadaptować komiks na słuchowisko przeczytacie w wywiadzie z członkami studia dźwiękowego Sound Tropez. Ucieszą się również fani zombie - w tym wydaniu poświęciliśmy im całkiem sporo miejsca. Oprócz recenzji serialu popularnego "iZombie" będziecie mogli spojrzeć na żywych umarlaków w szerszej perspektywie, co umożliwi Wam przekrojowy tekst opisujący ewolucję zombie w kulturze i popkulturze. Oczywiście nie zabraknie też samych komiksów - w tym wydaniu będzie ich aż trzy. A to tylko część niespodzianek jakie czekać będą na Was w środku. Nie przegapcie nowego magazynu!

W numerze znajdziecie dwa duże plakaty z komiksów „Ekspedycja” i „Avengers”. Premiera najnowszego "SMASHa!" odbędzie się w przyszły piątek, ale już teraz możecie go zamawiać na yatta.pl.

DANE TECHNICZNE:
Format: A4
Ilość stron: 68
Oprawa: klejona
Druk: full kolor
Dodatki: dwa plakaty A2

Premiera Monster Musume już w następny weekend!

Dodany przez: Urd - 2015-07-30 13:15:33 - 5011 unikalnych wyświetleń;

W końcu wszystkim formalnościom stało się zadość i nareszcie możemy ogłosić, że "Monster Musume" jest już w druku. Praca nad tą komedią przyniosła nam niesamowicie dużo radości i śmiechu, dlatego z przyjemnością oddajemy ją w Wasze ręce. A premiera już 8 sierpnia! (Jest to zatem kolejny powód, aby przyjść na otwarcie sklepu stacjonarnego yatta.pl w Gdańsku). Już teraz prezentujemy Wam okładkę wydania, którego polski podtytuł brzmi "Codzienność z potworzycami". Jeśli ktoś jeszcze nie wie o jakich potwornych pannicach mowa, poniżej zamieszczamy krótki wstęp, zachęcamy również do lektury przykładowych stron.

"Monster Musume" #1
Nasz bohater niespodziewanie zaczyna gościć w swoim domu urocze dziewczęta z rodziny Legendariae. Chociaż jest kompletnie niedoświadczonym w kontaktach z kobietami prawiczkiem, ma u nich ogromne powodzenie. Wkrótce wychodzi na jaw, że pod żadnym pozorem nie wolno mu znaleźć się w dwuznacznej (a co dopiero jednoznacznej!) sytuacji z żadną z dziewcząt. Oto pierwszy tomik tego niezwykłego komiksu o stosunkach międzygatunkowych!

Giga Tokyo Toy Box #4 już jest

Dodany przez: Urd - 2015-07-30 11:57:17 - 2742 unikalnych wyświetleń;

Zapachniało farbą drukarską i w drzwiach biura stanął czwarty tom "Giga Tokyo Toy Box". Po czym odwrócił się na pięcie i zaczął rozsyłać do prenumeratorów. Grzeczna manga. A jeśli ktoś już teraz chciałby dowiedzieć się, czego dotyczyć będą dramaty i dylematy Studia G3 w tym tomie, zapraszamy do zapoznania się z opisem.

"Giga Tokyo Toy Box" #4
Prace nad projektem trwają! Wielka okazja dla Studia G3 to jednocześnie życiowe wyzwanie dla Taiyo. Wizja nowej gry przywołuje w nim niespełnione ambicje związane z niedokończoną „Sword Chronicle 4”. Czy jednak historia będzie miała się powtórzyć i nowy projekt pogrąży ambitnego twórcę? Członkowie jego zespołu coraz mniej wierzą w sukces gry, natomiast Tsukiyama dostaje niespodziewane zaproszenie od Sensuia.

Już teraz możecie przeczytać pierwsze strony mangi na naszej stronie.

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach komiksowych

UWAGA!
Ponieważ sieć Empik nie gwarantuje optymalnego zatowarowania swoich sklepów w niskonakładowy tytuł jakim jest "Giga Tokyo Toy Box", podjęliśmy decyzję o przeniesieniu jego dystrybucji wyłącznie do komiksowych sklepów stacjonarnych oraz internetowych.

Uśmiech Kanoko już w drodze do prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2015-07-20 12:55:52 - 4418 unikalnych wyświetleń;

Choć los nie uśmiechnął się do Kanoko na tyle, żeby pojawiła się w miniony weekend na Ryuconie, drukarnia nareszcie przywiozła nam pierwsze tomiki tej trzytomowej, zwariowanej komedii. Jeśli męczą Was komedie szkolne, lubicie sarkazm i macie ochotę się pośmiać, zdecydowanie powinniście poznać naszą okularnicę!

"Uśmiech Kanoko" #1
Kanoko Naedoko to trzymająca się na uboczu klasowa dziwaczka. Nieustannie świdruje wzrokiem klasę i notuje każdy interesujący szczegół, który zauważy. Spodziewając się po ludziach wszystkiego co najgorsze, nie angażuje się w żadne społeczne więzi. Właśnie dzięki temu uważa się za osobę bezstronną i swoje życiowe powołanie widzi w roli… wielkiego obserwatora! Trójkąty miłosne? Ciche wzdychania? Małe perwersje? Nic nie umknie czujnemu wzrokowi Kanoko, a wszystko ląduje w jej zeszycie! Pewnego razu jeden z jej tajnych rankingów wpada w ręce najpopularniejszego chłopaka w klasie. Czy będzie to katastrofa, czy raczej szansa na nową znajomość? Poznajcie perypetie aspołecznej okularnicy, która, choć zmuszona do zaangażowania się w życie klasy, nie zamierza poddać się konwenansom i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać! Przed Wami zwariowana szkolna komedia, przy której nie sposób się nudzić.

Już teraz możecie przeczytać pierwsze strony mangi na naszej stronie

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie
- środa - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 ... Następny › Ostatni »