Kamisama Hajimemashita już za trzy miesiące!

Dodany przez: Urd - 2015-01-22 22:47:48 - 11077 unikalnych wyświetleń;

Tak, dobrze widzicie!
Naszą nowością jest "KAMISAMA HAJIMEMASHITA"! Manga ukazywać się będzie w cyklu dwumiesięcznym, a jej wielka premiera odbędzie się na tegorocznej edycji Pyrkonu!

Nie znacie jeszcze tego tytułu?
Nic nie szkodzi!
Nasza redakcja przygotowała dla Was krótki opis serii:
Nanami Momozono nie ma w życiu lekko, zwłaszcza będąc na utrzymaniu ojca-hazardzisty, który usiłuje spłacić rosnące długi kolejnymi zakładami. W zasadzie ucieczkę nastolatki z domu moglibyśmy uznać za szablonowy przejaw młodzieńczego buntu. Jednak w tej historii to pan tata daje nogę, zostawiając córkę na pastwę dłużników. W jednej chwili dziewczyna trafia na ulicę cały swój dobytek niosąc w małej torbie. Krótko mówiąc od dziewczynki z zapałkami jest biedniejsza o zapałki. Mimo iż ma dość własnych problemów ratuje nieznajomego mężczyznę przed psem. Ten w podzięce postanawia jej pomóc – oferuje, aby zaopiekowała się jego domem. Na koniec całuje skonsternowane dziewczę w czoło. Nanami z braku innych opcji udaje się pod wskazany adres, aby odkryć, że ów „dom” to w rzeczywistości… podupadająca świątynia. Jak się bowiem okazuje nieznajomy nie dość, że sam z niej uciekł, to na dodatek naznaczył dziewczynę jako bóstwo, aby mogła zamiast niego opiekować się świątynią i jej mieszkańcami. Problem w tym, że pewien rezydujący tam przystojny demon, wcale nie ma zamiaru służyć człowiekowi, a już zwłaszcza jakiejś zwykłej uczennicy.

Prenumerata jest już dostępna do nabycia na Yatta.pl.

Dodatkowo, już teraz możemy zdradzić, iż każdy prenumerator, otrzyma od Wydawnictwa drobny upominek do każdej nowo kupowanej prenumeraty. Mamy nadzieję, że uda się nam pozyskać jeszcze więcej materiałów i podobną ofertę rozszerzymy na wszystkie nasze prenumeraty.

Sprawdź co skrywa drugi tom Unbreakable Machine-Doll

Dodany przez: Urd - 2015-01-22 11:42:42 - 3188 unikalnych wyświetleń;

Drugi tomik "Unbreakable Machine-Doll" właśnie dotarł do nas z drukarni. Matowa okładka pięknie kontrastuje z lakierem wybranym dając naprawdę śliczny efekt! Możemy też zdradzić, że fabuła względem pierwszego tomu rozkręciła się na dobre! Fani "Tyranozaura" i jej smoka Zygmunta będą mieli się z czego cieszyć. A czego dokładniej możecie się spodziewać?

"Unbreakable Machine-Doll" #2
Raishin dostaje szansę, aby wziąć udział w wieczornej uczcie. W zamian za pomoc w zdobyciu zaproszenia ma podjąć się ujęcia grasującego na terenie szkoły potwora zwanego Pożeraczem Magii. Wytropienie go nie należy jednak do rzeczy łatwych. Im bardziej chłopak zaczyna drążyć tę sprawę, do tym bardziej szokujących wniosków dochodzi. Ofiar jest coraz więcej, a poszlaki coraz wyraźniej wskazują na to, że odpowiedzialną za napaście jest Charlotte. Czy Raishin będzie w stanie dociec prawdy?

A oto tradycyjna rozpiska formalna:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Poszukujemy grafików!

Dodany przez: Yanek - 2015-01-20 18:10:27 - 9505 unikalnych wyświetleń;

W związku z rozwojem planów wydawniczych na 2015 rok Studio JG poszukuje pracowników. Szczegóły w dalszej części informacji.

Hakaru Takagi pisze o nas na swoim twittrze!

Dodany przez: Urd - 2015-01-20 11:39:16 - 1875 unikalnych wyświetleń;

Autor ilustracji do "Unbreakable Machine-Doll", Takaru Takagi, zamieścił na swoim Twitterze takie oto zdjęcie... polskiego wydania mangi! Nie musimy chyba dodawać jak bardzo nas cieszy jego uznanie. A oto tłumaczenie wpisu:

Otrzymałem właśnie polskie wydanie "Unbreakable Machine-Doll"! Okładka jest matowa, ale tytuł i koła zębate zostały pokryte lakierem wybranym. Ślicznie to wygląda.

Przypominamy, że już niedługo premierę będzie miał drugi tom UMD. Mamy nadzieję, że spotka się z równie pozytywnym odbiorem!

Jak podobało Ci się styczniowe Otaku?

Dodany przez: Urd - 2015-01-15 18:54:11 - 8911 unikalnych wyświetleń;

Nowy numer "Otaku" już od ponad tygodnia jest w sprzedaży. Jak zwykle ciekawią nas Wasze wrażenia z lektury. Które artykuły szczególnie przypadły Wam do gustu, jakie tematy z działu "Kultura" i "Offroad" uznaliście za interesujące, czy może coś chcielibyście zmienić? No i czy udało Wam się znaleźć jeszcze trochę miejsca na ścianie, żeby przykleić nowy plakat. Czekamy na Wasze opinie pracując już pełną parą nad marcowym numerem!

Naszą nową serią jest... SERVAMP!

Dodany przez: Yanek - 2015-01-10 18:45:35 - 9487 unikalnych wyświetleń;

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc zapowiedzieć kolejny tytuł na 2015 rok! Już pod koniec kwietnia ukaże się "SERVAMP"!

Autor: Strike Tanaka
Format: B6+
Oprawa: klejona
Okładka: kolor, obwoluta
Rodzaj: akcja, komedia, siły nadprzyrodzone
Ilość tomów: 7 // seria kontynuowana

Opis serii:
Bohaterem tej historii jest piętnastoletni Shirota Mahiru, który najbardziej na świecie ceni sobie spokojne, wolne od niespodzianek i komplikacji życie. Pewnego dnia zabiera z ulicy małego czarnego kota, przynosi go do domu i nadaje imię Kuro. Ku jego wielkiemu zdziwieniu nowy zwierzak okazuje się być… wampirem. W dodatku takim, który w swojej ludzkiej postaci nijak nie przypomina groźnego krwiopijcy. Nic mu się nie chce, nie przepada za przemocą, a sama myśl, że miałby podjąć się jakiegoś działania wywołuje w nim niemal samobójcze odruchy. Ale za to nie odmówiłby kubeczka herbaty. Jak się okazuje jest on jednym z legendarnych wampirzych sług, którzy związują się kontraktem ze swoim ludzkim mistrzem. I chociaż sam Shirota nie ma ochoty utrudniać sobie życia tego typu układem, a oferowanie swoich usług dla leniwego wampira stanowi przejmującą męczarnię, nasi bohaterowie szybko zostaną wplątani w odwieczny konflikt, w którym aby przeżyć trzeba stanąć do walki.

Prenumeratę mangi można już zamawiać w Yatta.pl.
Pierwszy tom mangi ukaże się na Pyrkonie 2015 pod koniec kwietnia.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 ... Następny › Ostatni »