Kryminał od Studia JG

Dodany przez: Yanek - 2013-04-15 15:44:36 - 12572 unikalnych wyświetleń;

Już na przełomie czerwca i lipca 2013r ukaże się nowa manga od Studia JG - "Prophecy" (jap. 予告犯, Yokokuhan). Autorem mangi jest Tetsuya Tsutsui, autor doskonale przyjętej przez polskich fanów mangi "Duds Hunt".

Tokijska, policyjna grupa do walki z cyberprzestępczością jest w pełnej gotowości! Zamaskowany osobnik, noszący na twarzy maskę wykonaną z gazety, umieszcza w internecie filmy na których zapowiada zbrodnie: podpalenia, napady, gwałty... W następnych dniach jego przepowiednie sprawdzają się co do joty.
Kim jest tajemniczy prorok i jakie są jego motywy? Policja ściga się z czasem, a filmy zamaskowanego osobnika przyciągają coraz większe grono sfrustrowanych obywateli. Co najgorsze, zaczynają oni stawać po jego stronie...


Mangę można zamawiać już w prenumeracie na yatta.pl

Vassalord 5 już za niecałe 2 tygodnie

Dodany przez: Yanek - 2013-04-10 13:53:46 - 6461 unikalnych wyświetleń;

Już 22 kwietnia ukaże się piąty tom mangi Vassalord. Tom szósty i siódmy ukażą się odpowiednio pod koniec czerwca, a siódmy powinien ukazać się pod koniec wakacji. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze czy tom siódmy ukaże się w Polsce z bonusowym DVD - rozmowy trwają :)

Convention wkróce na konsolach! [Prima aprilis]

Dodany przez: Yanek - 2013-04-01 01:39:01 - 9513 unikalnych wyświetleń;

W zeszłym tygodniu podczas konwentu PAX odbywającego się w Londynie, szef Studia JG - Jan Godwod wspólnie z legendarnym twórcą gier Shigeru Miyamoto, odpowiedzialnym m.in. za przygody braci Mario, serię gier "Legend of Zelda" itp., ogłosili, iż w 2014 roku na wszystkich topowych konsolach ukaże się relaunch konsolowej edycji, kultowej gry karcianej, "Convention".

Gra karciana, w której gracze tworzą konwenty, rozpoczynając swoją przygodę jako orgowie małych spotkań przy kawie, herbacie i kurczakach z KFC, w trakcie gry powoli stają się wielkimi potentatami olbrzymich imprez odwiedzanych przez setki tysięcy osób, okazała się niebywałym hitem. Jej pierwsza "elektroniczna wersja" ukazała się na Nintendo BS w 2005 roku i z miejsca zawojowała rynek symulatorów konwentów.

Po blisko 5-letniej przerwie, twórcy gry, powracają z nową ciekawszą odsłoną. Wykorzystując nowy model społecznościowy, gracze będą mogli uczestniczyć w wirtualnych konwentach, szykować cosplaye, słuchać wirtualnych paneli lub dokonywać zakupów na wirtualnych stoiskach. Praktycznie każde stanowisko w konwentowej hierarchii począwszy od członków kibel komando, a na VIP-ach z Japonii kończąc, będzie można obsadzić jednym ze swoich znajomych, tak aby doprowadzić do jak największego sukcesu wirtualnej imprezy.

Twórcy zapowiadają także pakiety dodatków, w których pojawią się m.in. zbroja krzyżaka, urzędnicy skarbówki oraz bandy dresiarzy. Pozostaje jedynie czekać w napięciu na pierwsze demo, które powinno ukazać się już 31 czerwca.

Świątecznie

Dodany przez: Yanek - 2013-03-29 14:42:45 - 10768 unikalnych wyświetleń;

Nowy tytuł od Studia JG - Toradora!

Dodany przez: Naq - 2013-03-22 18:22:28 - 26369 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj nasi fani na facebooku oraz twitterze poznali już tą elektryzującą wiadomość - ujawniliśmy zapowiadaną już od jakiegoś czasu pod kryptonimem "puchata w paski" mangową nowość. A jest nią... "Toradora!", autorstwa Yuyuko Takemiya oraz Zekkyō.

Premiera pierwszego tomu mangi odbędzie się na warszawskim konwencie Animatsuri, 12 lipca. Manga będzie ukazywać się w cyklu dwu miesięcznym, a jej wydanie będzie analogiczne do "Alicji w Krainie Serc" (B6+, obwoluta). Prenumeratę na komplet tomów 1-5 można już zamawiać w naszym sklepie yatta.pl. Pamiętajcie, że kupując tomiki na yatta.pl wspieracie bezpośrednio nasze wydawnictwo.

Opis tytułu:
Główny bohater mangi to Ryūji Takasu, niezwykle sympatyczny chłopak o przerażającym spojrzeniu ścinającym białko w jajkach i zamrażającym wrzątek. Przez jego spojrzenie, wszyscy myślą, iż jest paskudnym bandziorem - co przekłada się na praktycznie zerowe szanse na znalezienie dziewczyny. Jak w takiej sytuacji może zdobyć serce swojej potajemnej miłości, Minori Kushiedy? I jak bardzo w całej sytuacji namiesza niezwykle zadziorna przyjaciółka Minori - Taiga Aisaka?

Piękna manga w wydaniu deluxe

Dodany przez: Yanek - 2013-03-11 18:29:42 - 23300 unikalnych wyświetleń;

Miło nam zapowiedzieć nowy tytuł Studia JG, mangę autorstwa Kaoru Mori, przez wielu uznawaną za jeden z najpiękniej narysowanych tytułów wszech czasów: "Otoyomegatari".

Premierę mangi zaplanowaliśmy na czerwiec tego roku. Manga ukaże się w wydaniu deluxe - oznacza to większy format (A5) oraz twardą okładkę z obwolutą. Jednocześnie, specjalnie dla Polskich fanów, udało się nam wynegocjować, niezwykle niską jak dla tej jakości, cenę okładkową wynoszącą jedynie 29,99 zł.

Opis tytułu:
"Dwudziestoletnia Amir zostaje wydana za młodszego o 8 lat Karluka. Dziewczyna opuszcza swoje koczownicze plemię, by zamieszkać wraz z mężem i jego rodziną w odległym mieście na Jedwabnym Szlaku. Uzdolniona w łucznictwie i jeździectwie, otwarta i bezpośrednia Amir próbuje odnaleźć swoje miejsce w nowej społeczności. Gdy między nią a Karlukiem rozkwita głębsze uczucie, w mieście pojawia się starszy brat Amir, żądając unieważnienia małżeństwa. Między dwoma rodzinami wybucha spór."

Yatta.pl Mangę już teraz można zamawiać w prenumeracie w sklepie https://yatta.pl.
Szczególnie polecamy pełną wersję prenumeraty ze względu na bardzo korzystny rabat. Zamiast 149,95 zł za pełną prenumeratę zapłacimy tylko 129,99 zł.

UWAGA!
W ten piątek zamykamy prenumeraty na następujące mangi:
-Zakuro #3
-Rappa #1-2
-Spice and Wolf #1 oraz Spice and Wolf #1-7
Jeśli jeszcze nie zdążyliście ich zamówić - macie na to ostatnie kilka dni. Oficjalna premiera wszystkich trzech tomów, czyli Zakuro #3, Rappa #1 i Spice and Wolf #1, odbędzie się na konwencie Pyrkon (Poznań, 22-24 marca), na który serdecznie zapraszamy wszystkich naszych fanów. Prenumeraty mang zostaną wysłane jeszcze przed konwentem, przez co powinny trafić do Waszych rąk odpowiednio wcześniej. W sklepach mangi pojawią się dopiero koło wtorku 26 marca.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 ... Następny › Ostatni »