„Klątwa Haru” już do Was leci!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-27 13:59:16 - 33 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami „Klątwa Haru” 2! Jak ułoży się relacja między Natsumi i Togo? Jaki finał los zgotuje naszym bohaterom? Już pakujemy Wasze prenumeraty, a poniższej podrzucamy opis tomu i rozpiskę wysyłek.

„Klątwa Haru” 2
Natsumi w końcu zdaje sobie sprawę, jak bardzo raniła Togo swoją obsesją na punkcie zmarłej siostry. Targana wyrzutami sumienia, natrafia na internetowy dziennik, który pod pseudonimem prowadziła jej młodsza siostra. Oprócz relacjonowania przebiegu choroby Haru opisuje w nim również swoje uczucia wobec Natsumi oraz ukochanego Togo. Zobaczcie, jak zakończy się ta niezwykła historia!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 15. tomu Ajina!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-26 14:36:47 - 53 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Ajin” 15! Czy Kei i jego sojusznicy zdołają wreszcie powstrzymać Bereta? Dowiecie się już niedługo. A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Ajin” 15
Kei Nagai w ostatniej chwili obmyśla plan unieszkodliwienia Sato. Bohaterowie mobilizują resztki sił... Jednak sidła, które zastawili na Bereta, pozostają puste. Gdy zdaje się, że cały ich wysiłek poszedł na marne, do bazy przybywa ktoś, kogo ani Kei, ani Sato, ani nikt inny się nie spodziewał.

Już jest „Beastars” 2!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-26 14:14:21 - 59 unikalnych wyświetleń;

Właśnie z drukarni przyjechały świeżutkie tomiki „Beastars” 2. Jak zakończy się nieoczekiwane spotkanie wilka Legoshiego z króliczką Haru? Już pakujemy Wasze prenumeraty, a poniższej podrzucamy opis tomu i rozpiskę wysyłek.

„Beastars” 2
W Akademii Cherryton, gdzie roślinożercy i mięsożercy wspólnie zdobywają wiedzę niezbędną, by żyć w wielogatunkowym społeczeństwie, dochodzi do bestialskiego morderstwa. Koło teatralne, któremu przewodzi jeleń Louis, przygotowuje spektakl, który w tych trudnych czasach ma dodać uczniom odwagi, jednak ambicje Louisa sięgają znacznie dalej… Tymczasem Legoshi, cichy i spokojny wilk z ekipy technicznej, w nieoczekiwanych okolicznościach poznaje króliczkę imieniem Haru. Budzi się w nim instynkt drapieżnika. A może coś jeszcze? Co wyniknie z ponownego spotkania tej dwójki?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Łowcy smoków #2 już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-25 16:13:22 - 61 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za załogą statku Quin Zaza? Już wkrótce premiera drugiego tomu „Łowców smoków” w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Jaki będzie wynik pojedynku z rozszalałym smokiem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Łowcy smoków” 2
Statek łowców smoków „Quin Zaza” dociera do ważnego miasta portowego, Quonu. Członkowie załogi mogą wreszcie zejść na ląd, więc wykorzystują okazję, by się zabawić. Tymczasem upolowany przez inny statek smok nagle odzyskuje przytomność i zaczyna siać spustoszenie. Łowcy ze wszystkich sił starają się go powstrzymać, ale przeciwnik jest ogromny i nie poddaje się łatwo. Szczególnie Giraudowi zależy na ubiciu bestii...

Przypominamy, że do dnia premiery manga w edycji zwykłej będzie dostępna z 25% rabatem!

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” #8 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-22 11:33:54 - 136 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 8! Jakie kłopoty tym razem staną na miłosnej drodze geeków z korpo? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 8
Wydaje się, że po oświadczynach w uczuciowym życiu Hanako i Kabakury zagości nieco spokoju. Jednak mężczyzna staje przed kolejnym wyzwaniem – jak powiedzieć kolegom z pracy o zaręczynach i uniknąć przy tym krepujących pytań?!
Spore zmiany szykują się także w życiu Ko. Zamknięta w sobie gamerka zaczyna powoli otwierać się na ludzi... tylko czy będzie w stanie właściwie ubrać w słowa to, co tak naprawdę czuje do Nao?
Tymczasem Narumi i Hirotakę czeka mała związkowa scysja o życiowe priorytety! Kto zwycięży w tym miłosnym pojedynku? On? Ona? A może... gry komputerowe?!
Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w ósmym tomie Wotakoi - najdziwniejszej komedii romantycznej w dziejach!


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zbliża się premiera „Fairy Tail” #29

Dodany przez: mbloch - 2021-01-22 10:04:14 - 120 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera „Fairy Tail” 29 i kolejne magiczne przygody dzielnej gildii! Jaki będzie wynik zaciętej bitwy? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

„Fairy Tail” 29
Gdy nawet Zeref dołącza do walki, bitwa na Wyspie Niebiańskiego Wilka przybiera zupełnie niespodziewany obrót! Natsu i jego kamraci, spadkobiercy Makarova, od których zależy przyszłość gildii, nareszcie docierają do statku Grimoire Heart. Rozpoczyna się ostateczne starcie o losy Fairy Tail!!! Więź między kamratami i miłość do gildii pomagają naszym bohaterom rzucić wyzwanie zaprzedanemu mocom ciemności Hadesowi!!!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »