Lipcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-07-06 15:39:04 - 232 unikalnych wyświetleń;

Jak widzicie premiery Letniego Festiwalu Mangowego zdominowały lipiec! Niestety w związku z ich drukiem naszej głównej drukarni nie udało się wyrobić z częścią czerwcowych druków w terminie - lipiec to pierwszy miesiąc od wybuchu epidemii, gdy pracują w pełnym wymiarze godzin, więc możliwe, że to ostatni tak duży poślizg. W związku z tym kilka informacji:
- Yona w blasku świtu #7 - piątek/poniedziałek - dziś okazało się, że niestety drukarnia musi poprawić oprawę w całym nakładzie
- druki z czerwca ("Jak zostałam bóstwem!?", "Toradora LN" 3, "Jak tropikalna rybka..." 2, "Yakuza w fartuszku" 3) - wszystkie mają zostać do nas dostarczone 15-17 lipca. W związku z przesunięciem wydłużamy czas na zakup prenumerat do 10 lipca.
_____________________

LETNI FESTIWAL MANGOWY (17-19 lipca) - wszystkie będzie można nabyć w sieci Yatta.pl już od 17 lipca, natomiast oficjalne daty premier podajemy poniżej:
- Rozmyty zmierzch (17 lipca)
- Beztroska kraina 1 (17 lipca)
- Szlakiem chmur na północny zachód 1 (17 lipca)
- Magiczny świat Ran (20 lipca - twarda oprawa dostępna tylko w sklepach Yatta.pl)
- Miłość to wojna 1 (20 lipca)
- IM Wielki Kapłan Imhotep 1 (20 lipca)
- Grand Blue 1 (27 lipca)
- Wielki Strażnik Biblioteki 1 (20 lipca - twarda oprawa dostępna tylko w sklepach Yatta.pl)
_____________________

W drugiej połowie lipca możecie się natomiast spodziewać następujących nowości: "Seven Deadly Sins" 9, "Sherlock" 4, "Wotakoi - Miłość jest trudna dla otaku" 6, "Honda - Sprzedawcy kontra mangowcy" 3, "Podejrzane sekrety" 2, "Zakuro" 9 i "Bakemonogatari" 4.
______________________

Dodatkowo przypominamy o datach zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Jak zostałam bóstwem!?", "Toradora LN" 3, "Jak tropikalna rybka..." 2, "Yakuza w fartuszku" 3 - 10 lipca ;
- "Seven Deadly Sins" 9 - 12 lipca
- "Sherlock" 4 - 12 lipca
- "Wotakoi - Miłość jest trudna dla otaku" 6 - 12 lipca
- "Honda - Sprzedawcy kontra mangowcy" 3 - 12 lipca
- "Podejrzane sekrety" 2 - 19 lipca
- "Zakuro" 9 - 19 lipca
- "Bakemonogatari" 4 - 19 lipca
- Fairy Tail - 31 lipca
- Księga Przyjaciół Natsume - 31 lipca
- Iruma w szkole demonów 5 - 31 lipca

Zobacz początkowe strony "Jak zostałam Bóstwem!?" #24

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-06 11:31:20 - 68 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy obwolutę "Jak zostałam Bóstwem!?" 24 i zachęcamy do lektury początkowych stron. Niestety ze względu na duże przesunięcia w naszej głównej drukarni, premiera tomiku przesunie się na koniec przyszłego tygodnia - w związku z tym jeszcze do piątku można zamawiać tomik w prenumeracie.

"Jak zostałam Bóstwem!?" 24
Historia Akurao osiąga punkt kulminacyjny! Poróżnieni od stuleci demon i lis odbudowują przerwaną niegdyś więź. Co stanie się z pragnieniem Tomoe, by zostać człowiekiem? Jaka przyszłość czeka zakazaną miłość śmiertelniczki i jej chowańca? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w ostatnich rozdziałach „Jak zostałam Bóstwem!?”!

"Fire Punch" #5 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-02 12:33:07 - 114 unikalnych wyświetleń;

Wciąż jeszcze gorące tomiki "Fire Punch" 5 wyruszyły już w podróż do prenumeratorów! Czy Agni wybaczy człowiekowi, który zmienił jego życie w piekło?! Poniżej znajdziecie opis oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"Fire Punch" 5
Togata wyjawia, że wiele lat cierpiała, ponieważ jest "mężczyzną uwięzionym w ciele kobiety". To szczere wyznanie wstrząsa Agnim, który podejmuje decyzję, by sprostać stojącym przed nim wyzwaniom i pojechać tam, gdzie przebywa Doma.

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Obwoluta oraz przykładowe strony z serii "Miłość to wojna" 1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-02 12:07:13 - 341 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce będziecie świadkami niezwykłego pojedynku umysłów... oraz serc! Jeszcze tylko do końca tygodnia można zamawiać prenumeratę na pierwszy tom i zbiorczą mangi "Miłość to wojna" 1! Czy nasi bohaterowie wreszcie wyznają sobie uczucia?! Prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

"Miłość to wojna" 1
Przewodniczący samorządu Miyuki Shirogane i wiceprzewodnicząca Kaguya Shinomiya to prawdziwi idole w renomowanej szkole dla elit. Wybitni w każdej dziedzinie, opanowani i piękni, dzielą wstydliwy sekret. Są w sobie zakochani. Nie mogą jednak przyznać się do swoich uczuć, bo w ich rozumieniu... miłość jest dla słabych! Bycie w związku to nieustanna walka, którą przegrywa ten, kto pierwszy się odsłoni. W tym starciu Kaguya i Miyuki nie będą przebierać w środkach, aby osiągnąć swój cel i zmusić przeciwnika do wyznania!

Misternie tkane strategie, skomplikowane do granic absurdu intrygi i zakrojone na szeroką skalę manipulacje - wszystkie chwyty dozwolone! W końcu MIŁOŚĆ TO WOJNA!


Pamiętajcie też, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

"Rozmyty zmierzch" - zobacz obwolutę oraz przykładowe strony!

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-02 11:52:41 - 167 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca tygodnia można zamawiać prenumeratę naszej pełną emocji nowość BL- "Rozmyty zmierzch"! Czy Mao dotrzyma obietnicy złożonej swojemu współlokatorowi? I jak rozwinie się ich relacja, kiedy obaj zaangażują się w realizację szkolnej etiudy filmowej spod znaku BL? Tymczasem prezentujemy obwolutę oraz zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Rozmyty zmierzch"
Światła, kamera, akcja! Mao i Hisashi dzielą pokój oraz... pewien sekret. Ich życie pod jednym dachem reguluje kluczowa zasada: Mao nie zdradzi nikomu, że Hisashi jest gejem – pod warunkiem, że Hisashi będzie trzymać rączki przy sobie. Wszystko zmienia się, gdy szkolne kółko filmowe, w którym działa Mao, postanawia nakręcić budżetową produkcję z gatunku boys’ love, a Hisashi okazuje się idealnym kandydatem do roli głównego bohatera. Niespodziewanie, w miarę postępów prac nad filmem, Mao zaczyna dochodzić do wniosku, że może niektóre obietnice warto czasem złamać...

Przypominamy, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

Letni Festiwal Mangowy - prezentujemy kartę kolekcjonerską z serii "Miłość to wojna"

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-01 10:23:12 - 238 unikalnych wyświetleń;

Kochani! Z dumą prezentujemy ósmą - ostatnią już - limitowaną kartę kolekcjonerską, jaką będziecie mogli zdobyć podczas Letniego Festiwalu Mangowego! Znajdująca się na karcie unikalna grafika pochodzi z arcypopularnej serii "Miłość to wojna"! Jesteście gotowi na ten niezwykły pojedynek umysłów?

Przypominamy, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

Karty kolekcjonerskie z podpisem autorów będą miały duży format B5, a każda z nich opatrzona będzie numerem seryjnym i hologramem! Ze względu na ich ograniczoną liczbę, będą one przyznawane do wyczerpania zapasu - kto pierwszy, ten lepszy!

JAK ZDOBYĆ KARTY?

do dnia 5.07 kupując minimum 3 prenumeraty na nowości LFM (mangi, dodatki dla prenumeratorów oraz karty zostaną wysłane zbiorczo w jednej paczce przed LFM bez opłaty za wysyłkę);

w dniach 6-19.07 kupując na yatta.pl minimum 3 preordery w cenie okładkowej (mangi oraz karty kolekcjonerskie zostaną wysłane po 19.07);

w dniach 17-18.07 kupując nowości w sklepach stacjonarnych Yatta.pl otrzymasz je wraz z dodatkami dla prenumeratorów oraz kartami kolekcjonerskimi (do wyczerpania zapasu).

UWAGA!

Karty można zebrać również za połączony zakup prenumeraty i preorderu. Jeśli w prenumeracie kupiłeś 2 tomiki, a w preorderze 1 system uwzględni bonus za 3 nowości - prenumeraty zostaną wysłane wcześniej, a z preorderem otrzymasz wszystkie 3 karty.

Ze względów technicznych promocja w sklepach stacjonarnych NIE ŁĄCZY SIĘ z promocją w sklepie internetowym. Jeśli więc zamówisz 2 prenumeraty, a w sklepie stacjonarnym dokupisz 1 tomik, nie otrzymasz kart kolekcjonerskich!

W sumie możecie uzbierać aż 8 kart kolekcjonerskich i to zupełnie niezależnie od przysługujących do każdej prenumeraty dodatków!

Zapraszamy także na stronę Letniego Festiwalu Mangowego, gdzie nieustannie aktualizujemy wszystkie informacje dotyczące wydarzenia!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »