Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku 5 i Twoje kwiietniowe kłamstwo 6 już do Was lecą

Dodany przez: Urd - 2020-04-07 14:43:00 - 83 unikalnych wyświetleń;

Dziś z samego rana listonosz zabrał prenumeraty nowości, a zatem "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 5 i "Twoje kwietniowe kłamstwo" 6 lada dzień trafią w Wasze ręce! Poniżej zamieszczamy pełny plan dystrybucji.

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 5
Podczas gdy Hanako wprowadza Narumi w tajniki crossplayu, Nao poszukuje sposobu, by przeprosić Ko za swoją ostatnią - tragiczną w skutkach - pomyłkę. Chłopak nie spodziewa się jednak, że pomoc - jak to w życiu bywa - przybędzie z najmniej oczekiwanej strony. Przed Wami piąty już tom przygód randkujących otaku! Mnóstwo facepalmów i kręcenia głową z politowaniem gwarantowane!

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 6
Mimo ostatniej porażki Kosei kontynuuje lekcje fortepianu pod okiem swojej byłej nauczycielki i wspólnie z Kaori przygotowuje się do występu na koncercie galowym w Hali Towa. Kiedy wydaje się już, że Koseiowi wreszcie udało się wygrać z psychiczną blokadą, która przez lata powstrzymywała go przed graniem, raptem pojawiają się nowe, nieprzewidziane komplikacje. Występ duetu staje pod znakiem zapytania, a Kosei będzie nagle zmuszony do podjęcia najtrudniejszej decyzji w swoim życiu!

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty,
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- czwartek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

"Iruma w szkole demonów" już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-06 10:21:51 - 78 unikalnych wyświetleń;

Tomiki mangi "Iruma w szkole demonów" 3 dziś rano wyruszyły do prenumeratorów. Jutro rano w wysyłka "Wotakoi" 5 i "Twoje kwietniowe kłamstwo" 6, zaś w środę powinniśmy dostać "W pogoni za słońcem" i "HAGANAI" #17. Poniżej pełen plan dystrybucji dla Irumy.

"Iruma w szkole demonów" 3
Iruma jest wniebowzięty - zdołał osiągnąć cel i podwyższyć swój status w świecie demonów! Jednakże codzienne zajęcia w niezwykłej szkole nie pozwalają mu spocząć na laurach. Aby wspiąć się wyżej, chłopak po raz kolejny będzie musiał dać z siebie wszystko! Przed Irumą kolejne wyzwanie - kluby szkolne z piekła rodem!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty,
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie (Hoża), Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Opolu,
- środa - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

HAGANAI #17 już wkrótce!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-06 09:57:21 - 88 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień premierę będzie miała manga "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #17! Sprawdźcie w jakie kłopoty członkowie Klubu Sąsiadów wpakują się tym razem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #17
Onsen! Ping-pong! Gra w "Wilkołaki"! Zbliża się kulminacja wspólnego wyjazdu Klubu Sąsiadów i Samorządu Uczniowskiego! W końcu dowiemy się więcej o przeszłości Yozory i powodach jej napiętych stosunków Hinatą. Czy Kodaka zdoła pogodzić siostry? Nadchodzi zima... Ale nie tylko pora roku się zmienia... Na członków Klubu Sąsiadów czekają nowe kłopoty! Już wkrótce finał opowieści o młodych nieudacznikach!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Nadchodzi W pogoni za słońcem

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-03 10:04:49 - 104 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień premierę będzie miała nasza jednotomowa nowość "W pogoni za słońcem"! Ta niezwykła, pełna psychologicznej głębi historia yaoi na długo nie pozwoli Wam o sobie zapomnieć! Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron!

"W pogoni za słońcem"
Pewnego dnia do mieszkającego w starym europejskim mieście Cysa wprowadza się Kai, adoptowany syn jego zmarłego nagle brata. Ku zdziwieniu Cysa chłopak uparcie próbuje uwieść swojego nowego opiekuna. W końcu mężczyzna ulega bezczelnemu podopiecznemu, jednak wkrótce okazuje się, że Kai skrywa wiele sekretów... Czy naprawdę jest osobą, za którą się podaje?

Oto niezwykła historia zakazanego romansu, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje!


Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Kwietniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-04-02 17:34:13 - 727 unikalnych wyświetleń;

Przyszedł kwiecień, a wraz z nim garść zmian i informacji. Jak wiecie, obecnie sytuacja w kraju jest dość niepewna, więc i plan jest z grubsza orientacyjny. Tak, jak do tej pory, będziemy na początku każdego tygodnia podawać mały update dotyczący premier na 7-10 dni do przodu. Będziemy chcieli w tym miesiącu zrealizować wszystkie poniższe premiery, ale różnie może być (drukarniom też nie jest lekko). Dodatkowo mamy dla Was ważny komunikat - ze względu na zamknięcie empików, jesteśmy zmuszeni tymczasowo wydłużyć 1,5-miesięczne cykle wydawnicze do 2-miesięcznych okresów. Mamy nadzieję, że nie będzie to trwało dłużej niż jeden cykl, ale wszystko zależeć będzie oczywiście od przebiegu epidemii. Tymczasem prezentujemy okołokwietniowe premiery, a wśród nich aż cztery nowości!
Już wkrótce przedostatni tom mangi "Jak leczyć magiczne stworzenia" 4, następnie "Fire Punch" 4 - połowa serii za nami! Dalej "Jak zostałam bóstwem!?" 23, "Fairy Tail" 27, "Ajin" 14, "Seven Deadly Sins" 8, a dalej kolejno nowe tytuły: jednotomowe "Odważ się kochać", następnie z imprintu Osiem Macek "Podejrzane sekrety" 1, nowa manga GL "Nettaigyo wa Yuki ni Kogareru", a także grubiutka jednotomowa manga BL "Kamisama to Tobenai Tsukai". Na tym jednak nie koniec - pod koniec miesiąca możecie się spodziewać ostatniego tomu mangi "Miłość, jenoty i inen kłopoty" 9, a także nowych tomików serii "Goblin Slayer" 7 i "Monster Musume" 15.

Poniżej znajdziecie daty, do których minimalnie otwarte będą prenumeraty (nie są to daty premier!):
Jak leczyć mangiczne stworzenia 4 - prenumeratę można zamawiać do 6 kwietnia
Fire Punch 4 - prenumeratę można zamawiać do 8 kwietnia
Jak zostałam bóstwem!? 23 - prenumeratę można zamawiać 8 kwietnia
Fairy Tail 27 - prenumeratę można zamawiać do 15 kwietnia
Ajin 14 - prenumeratę można zamawiać do 13 kwietnia
Seven Deadly Sins #8 - prenumeratę można zamawiać do 13 kwietnia
Odważ się kochać - prenumeratę można zamawiać do 15 kwietnia
Podejrzane sekrety 1- prenumeratę (także zbiorcze 1-13 i 1-6) można zamawiać do 15 kwietnia
Nettaigyo wa Yuki ni Kogareru 1 - prenumeratę można zamawiać do 15 kwietnia
Kamisama to Tobenai Tsukai - prenumeratę można zamawiać do 15 kwietnia
Miłość, jenoty i inne kłopoty 9 - prenumeratę można zamawiać do 20 kwietnia
Goblin Slayer 7- prenumeratę można zamawiać do 20 kwietnia
Monster Musume 15 - prenumeratę można zamawiać do 20 kwietnia

Nowy tytuł BL już w kwietniu - przed Wami okładka i dodatek do Odważ się kochać!

Dodany przez: Urd - 2020-04-02 17:00:52 - 201 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy okładkę i dodatek do naszej nowej mangi z serii exclusive pod tytułem Czekacie na premierę naszej nowej mangi z gatunku BL? "Odważ się kochać!" trafi w Wasze ręce w drugiej połowie kwietnia, a każdy kto zakupi tomik w prenumeracie, otrzyma od nas dwustronną pocztówkę z serii! Prenumeraty można zamawiać jeszcze do 15 kwietnia. Szykujcie się na przezabawną historię osadzoną w sercu miejskiej dżungli - na ulicach Karasugaoki wszystko się może zdarzyć!

"Odważ się kochać!"
To miasto jest za małe dla tylu stróżów prawa! Karasukai i VOICE to rywalizujące ze sobą organizacje ochotniczej straży obywatelskiej, które strzegą mieszkańców Karasugaoki przed złem i występkiem. Liderzy grup - Shinba i Izuhara - od zawsze mają ze sobą na pieńku. Splot niezwykłych okoliczności sprawia jednak, że już wkrótce nasi bohaterowie na własnej skórze przekonają się o słuszności porzekadła "kto się czubi, ten się lubi". Czy skłóceni przywódcy sąsiedzkich patroli będą w stanie odłożyć na bok prywatne niesnaski, żeby wspólnie zawalczyć o dobro, miłość i sprawiedliwość?! Przed Wami zwariowana komedia pomyłek!