Zobacz początkowe strony mangi Trigun

Dodany przez: Urd - 2019-12-06 14:53:56 - 145 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca weekendu można zamawiać mangę "Trigun" w prenumeracie z rabatem, darmową wysyłką i plakatem z serii! Jeśli jeszcze nie znacie tego klasyka, podrzucamy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Trigun"
Daleka przyszłość. Ludzkość zamieszkuje pustynną planetę, na której przed ponad stu laty rozbiły się statki kolonizatorów. Większość technologii przepadła, a świat zaczął przypominać postapokaliptyczny Dziki Zachód, w którym roi się od wyjętych spod prawa degeneratów i polujących na nich łowców głów. Żadna nagroda nie może się jednak równać z tą, wyznaczoną za Vasha the Stampede, rewolwerowca znanego również pod pseudonimem Człowiek Tajfun. W rzeczywistości zła sława Vasha jest równie przesadzona, co jego pacyfizm, nakazujący mu troszczyć się nawet o zdrowie ludzi, którzy do niego strzelają. Choć dla wielu jego zasady wydają się śmieszne i naiwne, za jego wyborami stoi ponura przeszłość, która prędzej czy później da o sobie znać...

Noragami. Bezpańskie opowieści już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-12-04 13:48:42 - 117 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Noragami. Bezpańskie opowieści". Prenumeraty wysłane, a pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej. Kolejna porcja przygód bezdomnego bóstwa w dresie!

"Noragami. Bezpańskie opowieści"
Spotkało Was coś niedobrego? Padliście ofiarą oszustwa? Potrzebujecie pomocy profesjonalisty? Najwyższy czas zadzwonić do Yato - jedynego w swoim rodzaju boga na posyłki! Ten charyzmatyczny bezdomny dresiarz za niewygórowaną opłatą podejmie się każdego zlecenia. Nie ważne czy chodzi o zdejmowanie kotów z drzew, czy przepędzane demonów - Yato żadnej pracy się nie boi. Gotowi na kolejne przygody ze świata "Noragami"? Oto zbiór przepełnionych akcją i humorem historii nie tylko dla wyznawców yatoizmu!

Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- piątek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Grudniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-12-03 16:47:39 - 716 unikalnych wyświetleń;

Nadszedł ostatni miesiąc tego roku! Poniżej mamy dla Was kilka ważnych informacji, więc prosimy, abyście doczytali news do końca. Po pierwsze, w tym miesiącu mamy bardzo ograniczoną liczbę tytułów, które drukarnia zagwarantowała wydrukować na czas. Dostaliśmy potwierdzenie w kwestii większości wymienionych tu wydań, natomiast trzy ostatnie pozycje na grafice, mają mniej więcej 60-70% szans, aby trafić w Wasze ręce w tym roku - niemniej nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie poniższe pozycje na pewno trafią do druku w grudniu. Od stycznia będziemy rozpisywać poszczególne cykle od nowa, postaramy się też na początku roku oszacować dla Was wstępne daty wydań tomików, które dogoniły Japonię, ale od tego czasu doczekały się nowej części. Tymczasem podajemy listę premier, a także daty zamykania prenumerat na dane tytuły. A będą to: "Trigun", "Yoru to Asa no Uta", "Gaikotsu Shotenin Honda-san" 1, "Watashi no Ookami-kun" 1, "Seven Deadly Sins" 6, "Bakemonogatari" 3, "Toradora" 8, "Toradora LN" 3, "Rick and Morty Książka do kolorowania" ,

DATY ZAMKNIĘCIA PRENUMERAT (nie są to daty premier!)
"Trigun" - 8 grudnia
"Yoru to Asa no Uta" - 10 grudnia
"Gaikotsu Shotenin Honda-san" 1 - 10 grudnia
"Watashi no Ookami-kun" 1 - 10 grudnia
"Seven Deadly Sins" 6 - 20 grudnia
"Bakemonogatari" 3 - 17 grudnia
"Toradora" 8 - 17 grudnia
"Toradora LN" 3 - 20 grudnia

Fantastyczna Książka do kolorowania z serii Rick i Morty jeszcze w grudniu!

Dodany przez: Urd - 2019-12-02 18:30:08 - 131 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek tygodnia, dla wszystkich, którzy nie cierpią poniedziałków, mamy dziś fantastyczną, antystresową, ryjącą beret kolorowankę z uniwersum Ricka i Morty'ego! Oto przepełniona międzywymiarowym szaleństwem, ulubionymi cytatami naszych bohaterów, a także skrajną patologią rozrywka. Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent świąteczny dla siebie i znajomych? Nie można! Dlatego premierę kolorowanki zaplanowaliśmy już na 16 grudnia!

"Rick and Morty Książka do kolorowania"
Zostań Redgrenem Grumbholdtem świata rysunku dzięki najbardziej zakręconej książce do kolorowania w tym wymiarze! Dodaj trochę barwy i polotu swojej szarej codzienności, pogrążając się w ten chaotycznie uporządkowany, przerażająco śmieszny, radośnie markotny, uchwycony na papierze nieuchwytny świat Ricka i Morty'ego! Jesteś gotowy na ten szalony eksperyment? A kogo to obchodzi - idziesz z nami!

Przypominamy, że do dnia premiery można nabyć "PREORDER" z 25% rabatem!

Nadchodzi Noragami. Bezpańskie opowieści

Dodany przez: Urd - 2019-11-29 16:21:30 - 261 unikalnych wyświetleń;

Na początku przyszłego tygodnia premierę będzie miał przezabawny jednotomowy spin-off serii "Noragami", a mianowicie "Noragami. Bezpańskie opowieści". Jeśli należycie do grupy wyznawców yatoizmu, te historie rozbawią Was do łez. A o czym właściwie są te opowieści? Choćby "O człowieku, który spadał", "O tym, co Orężom leży na wątrobie", "O tym, że oszust oszustowi oszustem", "O chodzeniu po trupach"i inne fantastyczne przygody Waszych ulubionych bohaterów. W oczekiwaniu na tomik podrzucamy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Noragami. Bezpańskie opowieści"
Spotkało Was coś niedobrego? Padliście ofiarą oszustwa? Potrzebujecie pomocy profesjonalisty? Najwyższy czas zadzwonić do Yato - jedynego w swoim rodzaju boga na posyłki! Ten charyzmatyczny bezdomny dresiarz za niewygórowaną opłatą podejmie się każdego zlecenia. Nie ważne czy chodzi o zdejmowanie kotów z drzew, czy przepędzane demonów - Yato żadnej pracy się nie boi. Gotowi na kolejne przygody ze świata "Noragami"? Oto zbiór przepełnionych akcją i humorem historii nie tylko dla wyznawców yatoizmu!

Przypominamy, że jeszcze dziś do północy można nabyć z 25% rabatem!

"Fire Punch" 2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-11-28 15:22:42 - 92 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Fire Punch" 2. Idealna lektura dla fanów mocnych wrażeń. Prenumeraty wysłane, zaś pełną rozpiskę dystrybucji zamieszczamy poniżej.

"Fire Punch" 2
Agni atakuje Domę, swojego zaprzysiężonego wroga, ale przegrywa pojedynek. Yuda postanawia zatopić jego głowę w morzu, jednak po drodze konwój zostaje zaatakowany przez tajemniczą kobietę, Togatę, która zamierza nakręcić film z udziałem Agniego. Następuje zaskakujący zwrot wydarzeń!

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty
- piątek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- poniedziałek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »