Dziewczynka w Krainie Przeklętych #6 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-21 11:14:23 - 65 unikalnych wyświetleń;

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #6 z samego rana wyruszyła w podróż do prenumeratorów. Czy Siva i jej mistrz odnajdą dla siebie bezpieczną przystań?

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #6
Siva i mistrz muszą opuścić swój dom. Po długiej wędrówce odnajdują bezpieczną przystań, lecz wkrótce zrozumieją, że przed przeznaczeniem nie ma ucieczki. Los żołnierzy dotkniętych klątwą, oczekiwania ludzi zza muru, niejasna przeszłość mistrza - te i inne zagadki powoli się rozwiązują...

Oto wzruszająca baśń o dziecku jasnym niczym jutrzenka i potworze czarnym jak noc.


Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - komiksy znajdą się w empikach oraz innych sklepach z komiksami.

"Księga Przyjaciół Natsume" 13 i "Iruma w szkole demonów" 6 już do Was lecą

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-20 11:38:28 - 58 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie nowości - poprawiona "Księga Przyjaciół Natsume" 13 oraz "Iruma w szkole demonów" 6! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Księga Przyjaciół Natsume" 13
Pewnego dnia Natsume otrzymuje list od głowy rodu Matoba, słynnego klanu egzorcystów – gubi jednak kopertę, zanim zdąży ją otworzyć. Chłopak martwi się, bo nie wie, co mogła kryć przesyłka... Nagle staje przed nim Seiji Matoba we własnej osobie! Jaki cel mu przyświeca?! Tom zawiera również dwa dodatkowe rozdziały poświęcone początkom znajomości Takashiego z Nishimurą i Kitamoto. Oto trzynasty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół!

"Iruma w szkole demonów" 6
Iruma występuje na scenie jako demoniczna idolka i ku swojej rozpaczy ściąga tym na siebie jeszcze większe zainteresowanie. Niespodziewanie przewodnicząca Amelie przyłapuje chłopaka w sytuacji, w której nikt nie powinien go zobaczyć! Dziewczyna postanawia siłą doprowadzić naszego bohatera do porządku! Tym sposobem Iruma spędza czas z Amelie... na piekielnym treningu szkolnego samorządu!

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami. Iruma dostępny będzie w salonach empik, Natsume - na empik.com.

Nowość - CODZIENNIK DLA GEEKÓW!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-16 15:14:20 - 371 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu prezentujemy wyjątkową niespodziankę dla wszystkich fanów komiksów, książek, filmów, gier i seriali! Przed Wami jedyny w swoim rodzaju "Codziennik dla geeków"!

Ten czteroletni dziennik możecie zacząć prowadzić w dowolnym momencie roku. Każdego dnia, odpowiadając na jedno popkulturowe pytanie, będziecie mogli spojrzeć na swoje ulubione tytuły w zupełnie innym świetle. Podarujcie sobie lub swoim zakręconym znajomym najlepszy możliwy prezent dla geeka. Świetna zabawa gwarantowana!

Premiera już 27 października. Więcej informacji dotyczących wydania znajdziecie poniżej.

CODZIENNIK DLA GEEKÓW
Który serial zdecydowanie potrzebuje odcinka musicalowego?
Starcie jakich dwóch fikcyjnych postaci najbardziej chciałbyś zobaczyć?
Masz mój miecz! I mój łuk! I mój topór! A Ty? Co dziś wnosisz do drużyny?


Te i setki innych pytań czekają, byś na nie odpowiedział. "Codziennik dla geeków" to Twój prywatny przewodnik po fantastycznym świecie popkultury, który zabierze Cię w kompletnie nieznane rejony Twojego hobby. Wasza wspólna podróż potrwa aż cztery lata. Uzupełniaj go każdego dnia i obserwuj, jak zmieniają się Twoje gusta oraz... Ty sam!

W środku znajdziesz:
- 366 pytań o życie, wszechświat, popkulturę i całą resztę,
- comiesięczne podsumowania, w ramach których sporządzisz swoje prywatne geekowskie rankingi,
- coroczne megapodsumowanie, które pomoże Ci wybrać faworytów minionych 12 miesięcy,
- listy aktywności na każdą porę roku,
- miejsce na prywatne zapiski, gdzie do woli możesz knuć coś niedobrego.

Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7 już wkrótce w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2020-10-15 15:29:28 - 180 unikalnych wyświetleń;

Za tydzień w Wasze ręce trafi manga "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7! Czy związek Hanako i Kabakury przetrwa niespodziewaną próbę?! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony!"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7
Hanako obawia się, że jej związek z Kabakurą zaczyna się wypalać. Na domiar złego, kiedy dziewczyna gubi cenną pamiątkę, jej chłopak wykazuje się kompletną nieczułością! Czy to możliwe, że tych dwoje nie ma już przed sobą żadnej przyszłości?! Podczas gdy zaprzyjaźniona para przeżywa kryzys, związek Narumi i Hirotaki rozkwita... w trakcie prac nad dojinem spod znaku BL! Jak Hirotaka sprawdzi się w roli modela do mangi yaoi?! I czy Narumi nauczy się wreszcie odczytywać emocje ukryte za permanentnym poker fejsem swojego chłopaka?! Przed Wami siódmy tom najdziwniejszej komedii romantycznej w dziejach!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Już wkrótce "Iruma w szkole demonów 6

Dodany przez: Urd - 2020-10-15 14:35:30 - 110 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Iruma w szkole demonów" 6! Amelie niespodziewanie pada ofiarą spisku. Czy Iruma zdoła jej pomóc? Tymczasem - prezentujemy obwolutę oraz zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Iruma w szkole demonów" 6
Iruma występuje na scenie jako demoniczna idolka i ku swojej rozpaczy ściąga tym na siebie jeszcze większe zainteresowanie. Niespodziewanie przewodnicząca Amelie przyłapuje chłopaka w sytuacji, w której nikt nie powinien go zobaczyć! Dziewczyna postanawia siłą doprowadzić naszego bohatera do porządku! Tym sposobem Iruma spędza czas z Amelie... na piekielnym treningu szkolnego samorządu!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Podejrzane sekrety 3 już wkrótce!

Dodany przez: Urd - 2020-10-13 13:09:39 - 243 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera mangi "Podejrzane sekrety" 3! Na progu mieszkania Tatsuhiko pojawia się jego była! Co wyniknie z tej nieoczekiwanej wizyty?! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

"Podejrzane sekrety" 3
Tatsuhiko wraca z ekscytującej wycieczki na plażę, podczas której nie brakuje przygód z podglądaniem. Przed drzwiami mieszkania natyka się niespodziewanie na tajemniczego gościa... To Tamako Naruse, jego była (???)!

W nocy zostają sam na sam. Atmosfera robi się naprawdę gorąca... W końcu zażenowany Tatsuhiko wybiega z własnego domu, a Emiru mówi mu: "Nie uciekaj! Ja wszystko widzę".


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »