"Monster Musume" #15 i "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #9 już tu są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-27 12:39:31 - 83 unikalnych wyświetleń;

Już są! "Monster Musume" 15 oraz finałowy tomik "Miłość, jenoty i inne kłopoty" 9 właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Monster Musume" 15
Nasz bohater, niepozorny prawiczek, to obiekt westchnień goszczących u niego dziewczyn z gatunków Legendariae. Niestety, prawo surowo zakazuje seksu międzygatunkowego. W tomie piętnastym wybierzemy się razem z Miią w jej rodzinne strony, a opiekun ślicznotek z gatunków stowarzyszonych będzie musiał stawić czoła tysiącu siedmiuset siedemdziesięciu ośmiu lamiom!

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" 9
Nieporozumienia między Riku, młodym dziedzicem farbiarni, a jego jenocią narzeczoną wciąż narastają. Gdy jednak Miyo osłania chłopaka własnym ciałem, zaczyna jej grozić poważne niebezpieczeństwo... Czy zakazana miłość człowieka i jenotki ma jakąś przyszłość?

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty.
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - "Monster Musume" trafi do empików, "Miłość jenoty i inne kłopoty" dostępne będą przez empik.com. Obie mangi trafią do innych sklepów z komiksami.

Nadchodzi "Pokój w kolorach szczęścia" #7!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-25 11:51:54 - 193 unikalnych wyświetleń;

Na samym początku czerwca do sprzedaży trafi "Pokój w kolorach szczęścia" 7! Nieoczekiwana propozycja Matsubase może raz na zawsze rozwiązać wszystkie problemy Sachi. Tylko czy dziewczyna będzie w stanie mu zaufać? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Pokój w kolorach szczęścia" 7
Sachi otrzymuje od Matsubase nietypową propozycję. Choć nastolatka dobrze wie, że w jej interesie jest przyjąć ofertę, wciąż nie potrafi podjąć decyzji. Tymczasem w mediach pojawia się informacja, która wstrząsa dziewczyną. Strach i paranoja Sachi zaczynają popychać ją do desperackich decyzji...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Miłość doda ci skrzydeł" i "Goblin Slayer" #7 już do Was lecą!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-21 12:44:53 - 199 unikalnych wyświetleń;

Już są! Tomiki "Miłość doda ci skrzydeł" oraz "Goblin Slayer" 7 właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie opisy oraz szczegółowy plan dystrybucji.

"Miłość doda ci skrzydeł"
Shin od dziecka przygotowywał się do roli boskiego posłańca. Jednak jego skrzydła okazały się zbyt małe, aby móc na nich latać, przez co wśród swoich pobratymców od zawsze był wytykany palcami. Pewnego dnia dostępuje jednak upragnionego zaszczytu i wstępuje na służbę do niezwykłego boga, który przyjmuje postać... wielkiej puchatej kuli! Tymczasem na okolicznych terenach coraz częściej dochodzi do tajemniczych zniknięć zarówno bóstw, jak i posłańców. Kto stoi za tymi atakami? Czy to możliwe, żeby nowy pan Shina miał z tym coś wspólnego?

"Goblin Slayer" #7
Jesienne Święto Plonów. Zabójca ma na ten czas zaplanowane dwa spotkania – rankiem z przyjaciółką z farmy, popołudniem ze znajomą pracującą w Gildii Poszukiwaczy Przygód. Miasto wydaje się bezpieczne, nie ma nowych zleceń na eksterminację goblinów. Jednak nasz bohater wyczuwa coś niepokojącego... Zobaczcie, jak zakończy się dzień wolny Zabójcy Goblinów!

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Odważ się kochać!" i "Fairy Tail" #27 już są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-19 12:27:24 - 181 unikalnych wyświetleń;

"Odważ się kochać!" oraz "Fairy Tail" #27 już u nas! Tomiki wraz z dodatkami właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Odważ się kochać!"
To miasto jest za małe dla tylu stróżów prawa! Karasukai i VOICE to rywalizujące ze sobą organizacje ochotniczej straży obywatelskiej, które strzegą mieszkańców Karasugaoki przed złem i występkiem. Liderzy grup - Shinba i Izuhara - od zawsze mają ze sobą na pieńku. Splot niezwykłych okoliczności sprawia jednak, że już wkrótce nasi bohaterowie na własnej skórze przekonają się o słuszności porzekadła "kto się czubi, ten się lubi". Czy skłóceni przywódcy sąsiedzkich patroli będą w stanie odłożyć na bok prywatne niesnaski, żeby wspólnie zawalczyć o dobro, miłość i sprawiedliwość?! Przed Wami zwariowana komedia pomyłek!

"Fairy Tail" #27
Urtear w końcu pochwyciła czarnego maga Zerefa, lecz ambicje Grimoire Heart na tym się nie kończą! Członkowie mrocznej gildii zamierzają unicestwić Fairy Tail, by stworzyć pogrążony w mroku i chaosie świat, w którym prawo do życia mają jedynie magowie, a na tronie zasiada Zeref! Natsu i jego kamraci desperacko próbują powstrzymać nieprzyjaciela, gdy nagle sytuacja przybiera zupełnie niespodziewany obrót! Na świętej ziemi wróżek toczy się bitwa o losy tego świata!

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty.
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #9!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-18 09:54:32 - 168 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce pożegnamy się z kolejną z naszych serii! Pod koniec maja ukaże się finałowy tom "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #9. Czy zakazana miłość człowieka i jenotki ma jakąś przyszłość? Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #9
Nieporozumienia między Riku, młodym dziedzicem farbiarni, a jego jenocią narzeczoną wciąż narastają. Gdy jednak Miyo osłania chłopaka własnym ciałem, zaczyna jej grozić poważne niebezpieczeństwo...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Już wkrótce "Monster Musume" 15

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-15 15:07:22 - 307 unikalnych wyświetleń;

W ostatnim tygodniu maja do sprzedaży trafi "Monster Musume" 15! Tym razem nasi bohaterowie odwiedzą wioskę zamieszkałą przez lamie - z jakimi wyzwaniami przyjdzie im się tam zmierzyć? O tym przekonacie się już wkrótce, a tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Monster Musume" 15
Nasz bohater, niepozorny prawiczek, to obiekt westchnień goszczących u niego dziewczyn z gatunków Legendariae. Niestety, prawo surowo zakazuje seksu międzygatunkowego. W tomie piętnastym wybierzemy się razem z Miią w jej rodzinne strony, a opiekun ślicznotek z gatunków stowarzyszonych będzie musiał stawić czoła tysiącu siedmiuset siedemdziesięciu ośmiu lamiom!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »