Monster Musume 9 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2017-03-23 16:42:07 - 228 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień premierę będzie miał nowy tom "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #9. Potworne piękności odwiedzą matkę Mero - szykuje się dworska intryga! Tymczasem udostępniamy początkowe strony.



"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #9
Nasi bohaterowie odwiedzają luksusowy hotel będący jednocześnie siedzibą dumnego, syreniego rodu. Za względu na pogorszenie stosunków pomiędzy ludźmi a tym morskim gatunkiem Legendariae, Matka Mero chce zrezygnować z wymiany międzygatunkowej i zmusić córkę, żeby wróciła do domu. Czy uda się ją przekonać do zmiany zdania?

Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić tomik z 25% rabatem!

Zapraszamy do Krainy Koniczyny!

Dodany przez: Urd - 2017-03-17 16:24:01 - 313 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera "Alicji w Krainie Koniczyny" #5! Jak widzicie obwoluta tradycyjnie pełna kolorów - tękniliście za Alicją i Borysem? Dla najbardziej wyczekujących udostępniamy początkowe strony.



"Alicja w Krainie Koniczyny" #5
Jako że Borys wciąż jest zakochany w Alicji po kocie uszy, postanawia nie spuszczać jej z oka na wypadek, gdyby ktoś chciał zrobić jej krzywdę. I choć z początku sam sobie zarzuca paranoję, szybko się okazuje, że miał rację. Obawy Kota z Cheshire podziela również Vivaldi - obydwoje dochodzą do wniosku, że Alicja powinna jak najszybciej opuścić siedzibę mafii. Ale czy jest miejsce, w którym byłaby naprawdę bezpieczna?

Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić tomik z 25% rabatem!

Fairy Tail 8 już jest

Dodany przez: Urd - 2017-03-15 15:34:26 - 353 unikalnych wyświetleń;

Prenumeraty "Fairy Tail" #8 wysłane! To już ósmy tom przygód naszej ulubionej gildii, z której obecnie... nie zostaje kamień na kamieniu. Walka z Phantom Lord trwa! Dokładna rozpiska wysyłek poniżej.

"Fairy Tail" #8
Trwa bitwa z Phantom Lord! Natsu i jego kompani próbują zniszczyć Element 4, aby zatrzymać niszczycielskie zaklęcie gotowe zmieść Fairy Tail z powierzchni ziemi. Co najgorsze, wrogiej gildii udaje się przejrzeć podstęp Mirajane. Gajiru odnajduje i uprowadza prawdziwą Lucy, a w dodatku niewiele obchodzi go, czy dziewczyna dożyje finalizacji kontraktu. Spiesz się, Natsu!

A oto nasza rozpiska dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - tomik będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku;
- piątek - manga będzie do kupienia w empikach i innych sklepach komiksowych;

Boku dake ga inai machi doczeka się serialu na Netflixie

Dodany przez: Urd - 2017-03-14 16:00:16 - 631 unikalnych wyświetleń;

Fantastyczna wiadomość dla fanów "Boku dake ga inai machi"! Serwis Netflix zapowiedział w poniedziałek, że zaangażuje się w produkcję serialu aktorskiego opartego na komiksowym pierwowzorze. Produkcja będzie emitowana w 190 krajach na całym świecie i ruszy najprawdopodobniej już zimą tego roku. Fabularnie serial najprawdopodobniej zbliży się do mangi, w przeciwieństwie do anime i filmu aktorskiego, które zmodyfikowały pewne elementy historii, w tym zakończenie. Poniżej możecie zobaczyć obsadę nadchodzącego serialu. Zapowiada się zatem bardzo pomyślny rok dla "Boku dake ga inai machi", zwłaszcza że już pod koniec kwietnia szykujemy premierę pierwszego tomu tej niezwykłej mangi.

Miłości, jenotów i inne kłopoty 2 już do was lecą

Dodany przez: Urd - 2017-03-14 15:16:47 - 258 unikalnych wyświetleń;

Dziś rozesłaliśmy do Was tomiki mangi "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #2. Oto kolejna porcja zwariowanych przygód z udziałem jenotów, narysowana uroczą kreską Mayu Minase. Dokładną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #2
Niespodziewanie, w szkole Riku pojawia się chłopak wyglądający jak parodia mrocznego idola nastolatek. Dziwaczny jegomość oświadcza, że jest ukochanym Miyo i nie spocznie, dopóki nie zabierze ją ze sobą w rodzinne strony. Czy nietypowy rywal dopnie swego? Jakby kłopotów było mało, daje o sobie znać przeszłość jenociego rodu i wojny jaka miała miejsce między plemionami. Okazuje się, że Miyo, aby zostać narzeczoną Riku, naraziła się na wielkie niebezpieczeństwo.

A oto nasza rozpiska dystrybucji:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - tomik będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku;
- czwartek - manga będzie do kupienia w empikach i innych sklepach komiksowych;

Zobacz fragmenty Opowieści panny młodej 8

Dodany przez: Urd - 2017-03-13 17:37:12 - 397 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze w tym miesiącu w Wasze ręce trafi "Opowieść panny młodej" #8. Jeśli po ostatnim tomie stęskniliście się za Amirą, teraz nie będziecie mieli powodów do narzekań. Historia Anis zamknie się bowiem w pierwszym rozdziale. Dodatkowej porcji humoru dostarczy również Pariya, która będzie główną bohaterką tej części. Tymczasem udostępniamy przykładowe strony.



"Opowieść panny młodej" #8
Miasto, w którym mieszkają Karluk i Amira bardzo ucierpiało po ostatnim najeździe. Dom Pariyi został doszczętnie spalony, a więc z dymem poszedł cały jej posag. Ponowne uzbieranie tkanin i przygotowanie haftów może zająć nawet trzy lub cztery lata. Czy Omar będzie chciał tak długo czekać na swoją wybrankę? Nie mówiąc już o tym, że Pariya wyjątkowo kiepsko radzi sobie ze sztuką władania igłą... Amira wraz z mężem przyjmują pod dach dziewczynę z jej rodziną i postanawiają zrobić wszystko, aby im pomóc.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »