Pyrkonowe nowości wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2018-02-16 16:20:09 - 707 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami zestaw nowości, które wydamy dla Was na Pyrkon! Jak widzicie znalazła się tu mangowa wersja popularnego seinena "Overlord". Miłośnicy horroru będą mogli przeżyć chwile grozy z tytułem "Torikago no Tsugai". W mrocznych klimatach fantasy utrzymuje się również "Goblin Slayer" - czyli nasza nowa propozycja do imprintu Ośmiu Macek. Do tego zastrzyk nowości zaliczy też slot BL - oto najsłynniejsze dzieło Shoko Hidaki "Yūutsu na asa". Dodatkowo mamy dla Was przepięknie narysowane, urocze opowieści o Mio i Shunie. Ich opowieść zaczyna się w prequelu "Umibe no Étranger", którego bezpośrednią kontynuacją jest "Harukaze no Étranger"!
OVERLORD
Nadszedł moment, w którym po dwunastu latach wyłączone zostaną serwery kultowej gry online „Yggdrasil”. Szczególnie jeden z graczy, wcielający się w postać potężnego maga – ożywionego szkieletu, nie potrafi zaakceptować tego faktu. Loguje się w dniu wyłączenia gry i postanawia doczekać północy w siedzibie swojej gildii. Wspomina dobre czasy i nieudolnie stara się wyprzeć ze świadomości myśl, że wcześnie rano będzie musiał wstać do pracy. Gdy jednak nadchodzi wyczekiwany moment, zaczyna się dziać coś dziwnego. Będący do tej pory elementem systemu NPC zaczynają żyć własnym życiem, a wirtualny – jak dotąd – świat staje się aż nadto prawdziwy. Nasz bohater zostaje uwięziony w ciele swojego straszliwego awatara. To nie jest kolejna opowieść o szlachetnym chłopcu próbującym wrócić do swojego świata. To początek legendy potężnego, mrocznego maga, który uczyni z potwornej rzeczywistości gry swój nowy dom.

Autor: Kugane Maruyama, Fugin Miyama
Gatunek: fantasy, akcja
Liczba tomów: 8+

GOBLIN SLAYER
Młodziutka kapłanka postanawia wstąpić do magicznej gildii. Nie mogąc zdecydować, jakie zadanie wybrać na pierwszą misję, dołącza do grupki nowicjuszy, której celem jest zlikwidowanie siedliska goblinów. Niespodziewanie wpadają w zasadzkę. Członkowie drużyny, jeden po drugim, zostają brutalnie napadnięci. Gdy jeden z goblinów ma skończyć również z młodą kapłanką, z ciemności wyłania się okryty zbroją mężczyzna i ratuje jej życie. W świecie, w którym potwory naprawdę mogą wyjść z szafy, a strach ma nie tylko wielkie oczy, ale i ostre szpony, jedynym sposobem na przetrwanie jest walka.

Autor: Kumo Kagyu, Kousuke Kurose
Gatunek: seinen, horror, ecchi, fantasy
Liczba tomów: 3+

TORIKAGO NO TSUGAI
Miesiąc po tym, jak Kumo Shirasagi zaginęła bez wieści, grupka jej kolegów i koleżanek z klasy decyduje się rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Jedyny trop, na jaki wpadli, wiedzie ich do opuszczonego lunaparku, gdzie wznosi się Zamek Ptasiej Klatki. W środku tego niezwykłego budynku okazuje się jednak, że nie są sami. Ktoś usypia ich gazem, a gdy się budzą, mają już założone obroże, które łańcuchami łączą ich w pary. Z głośników odzywa się głos, który informuje, że właśnie stali się uczestnikami makabrycznej gry – wygrywa para, której uda się pozostać przy życiu na tyle długo, aby opuścić to miejsce. Bohaterów skazanych na łaskę szaleńca może uratować jedynie zimna krew. Ale skąd mają wiedzieć, na co stać ich towarzyszy? I co najważniejsze – na co stać ich samych?

Autor: Toutarou Minami
Gatunek: horror
Liczba tomów: 4
YŪUTSU NA ASA
Po śmierci ojca dziesięcioletni wicehrabia Akihito Kuze zostaje głową rodu. Do czasu osiągnięcia pełnoletniości pieczę nad jego edukacją i rodzinnymi interesami przejmuje kamerdyner rodu. Zimny i opanowany Katsuragi cieszy się nadzwyczajnym dla lokaja poważaniem w wyższych sferach. Wierny swemu zmarłemu panu, postanawia za wszelką cenę umocnić pozycję rodziny Kuze, z pełną surowością szkoląc panicza w przyszłych obowiązkach i uciekając się do wszelkich możliwych intryg, aby dopiąć celu. Akihito wyrasta na chłodnego i opanowanego młodzieńca, a jego uczucia wobec Katsturagiego robią się coraz bardziej skomplikowane. Co ukrywa wierny kamerdyner?

Autor: Shoko Hidaka
Gatunek: yaoi, obyczajowy
Liczba tomów: 7+
UMIBE NO ÉTRANGER
Shun o mały włos zawarłby związek małżeński. Do ceremonii jednak nie doszło, ponieważ chłopak przyznał się, że jest gejem i nie może poślubić wybranej dla niego dziewczyny. Niestety, jego rodzice nie byli w stanie tego zaakceptować, więc ostatecznie Shun zamieszkał z babcią w małej, wyspiarskiej miejscowości, próbując stawiać swoje pierwsze kroki jako pisarz. Pewnego dnia zagaduje do młodego chłopaka, który codziennie przychodzi nad morze i godzinami wpatruje się w horyzont. To Mio – nieśmiały licealista, który stracił rodziców. Na pięknej wyspie dwóch zagubionych ludzi połączy wkrótce niezwykła więź.
"Umibe no Étranger" to prequel historii "Harukaze no Étranger".

Autor: Kanna Kii
Gatunek: yaoi, obyczajowy
Liczba tomów: 1
HARUKAZE NO ÉTRANGER
Mio to młody mężczyzna, osierocony jako nastolatek. Teraz może rozpocząć niezależne życie u boku Shuna – pisarza, którego poznał i pokochał przed laty. Wspólne mieszkanie w małej wyspiarskiej miejscowości wydaje się sielanką, dopóki nie przychodzi wiadomość o chorobie ojca Shuna. Mio deklaruje się towarzyszyć partnerowi w podróży powrotnej do jego rodzinnego domu. Niestety sprawa nie jest prosta, ponieważ młody pisarz wiele lat wcześniej pokłócił się z rodzicami, którzy nie byli w stanie zaakceptować, że ich syn jest gejem. Czy czas cokolwiek zmienił?
"Harukaze no Étranger" to bezpośrednia kontynuacja "Umibe no Étranger"

Autor: Kanna Kii
Gatunek: yaoi, obyczajowy
Liczba tomów: 3+

Już niedługo Log Horizon - West Wind Brigade #4

Dodany przez: Urd - 2018-02-16 15:12:45 - 137 unikalnych wyświetleń;

Tak! Już dziś o 19.00 ogłosimy pierwsze w tym roku zapowiedzi nowości! Będzie wśród nich zarówno coś do slotu BL, jak i do Ośmiu Macek. A tymczasem mamy dla Was informacje o następnej premierze lutego - "Log Horizon - West Wind Brigade" #4. Trafi ona do sprzedaży w ostatnim tygodniu miesiąca - tymczasem prezentujemy obwolutę i przykładowe strony."Log Horizon - West Wind Brigade" #4
Tysiące użytkowników zostaje uwięzionych w świecie in¬ternetowej gry „Elder Tale”, a wśród nich członkowie West Wind Brigade. Wszyscy mają już dość bezsmakowego jedze¬nia, gdy nagle w mieście zostaje otwarty bar Crescent Burger. Spragniony normalnych posiłków lud Akiby wpada w szał...?! Sojiro i dziewczęta z jego gildii stają w obliczu nowego, eks¬cytującego wyzwania!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Klub nieudaczników znowu w akcji! - HAGANAI #11 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2018-02-15 18:05:29 - 153 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec miesiąca do sprzedaży trafi "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #11. Klub nieudaczników znowu zaskoczy Was swoją życiową nieporadnością. Tymczasem prezentujemy pełną obwolutę i udostępniamy początkowe strony."HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #11
Członkowie Klubu Sąsiadów zaczynają panikować. Festiwal szkolny zbliża się wielkimi krokami, a oni nadal nie zdecydowali, co zaprezentują. Chodzą słuchy, że Kobato razem ze swoim klubem gimnazjalnym zamierza nakręcić film. Kodaka i spółka postanawiają iść w ich ślady... Czyżby szykowała się kolejna katastrofa? Gotowi na jedenasty tom znanej i lubianej komedii romantycznej o młodych nieudacznikach? Światła, kamera, akcja!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Zbliża się "twoje imię." #2

Dodany przez: Urd - 2018-02-14 15:14:17 - 269 unikalnych wyświetleń;

Dziś walentynki! Jedni je uwielbiają, inni nienawidzę - dla jednych i drugich przygotowaliśmy zapowiedź i kilka stron mangi "twoje imię." #2, która trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Zachęcamy do lektury początkowych stron."twoje imię." #2
Taki jest przygnębiony po nieudanej randce z Okuderą i nie może doczekać się następnej zamiany ciał. Ta jednak nigdy nie następuje. Mając za jedyną wskazówkę zdjęcia, które widział z Okuderą na wystawie „Nostalgia”, Taki wyrusza do Hidy, żeby odnaleźć Mitsuhę.

Oto dalszy ciąg niezwykłej opowieści o dwojgu ludzi, których połączył los, chociaż nigdy się nie spotkali.


Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Przed wami Mroczny grabarz Riddle #2

Dodany przez: Urd - 2018-02-13 15:53:39 - 164 unikalnych wyświetleń;

To już drugi tom mangi "Mroczny grabarz Riddle" #2! Hayato i Riddle zinfiltrują szkołę, w której dochodzi do zagadkowych morderstw. Czyżby sprawcą nie była istota z tego świata? Poniżej zamieszczamy zapowiedź tomiku i pełną rozpiskę wysyłek.

"Mroczny grabarz Riddle" #2
Hayato w końcu otrzymuje zaproszenie na spotkanie z Królem Zaświatów - jedyną istotą, która jest w stanie scalić duszę chłopaka. Gdy jednak wraz z Riddlem stawiają się w Katakumbach, okazuje się, że oderwany fragment duszy Hayato... został skradziony. Teraz chłopakowi zostaje jedynie jak najszybciej nauczyć się panowania nad siłą Klucza Zmierzchu, bo inaczej kolejny pogrzeb w jakim przyjdzie mu uczestniczyć, będzie jego własnym.

Rozpiska wysyłek:
- wtorek - pakujemy prenumeraty;
- środa - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- czwartek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Poison City #2 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2018-02-12 16:34:34 - 188 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi ostatni tom "Poison City" #2 - mangi, która wstrząsnęła środowiskiem wydawniczym w Japonii. Takiej historii nikt jeszcze nie pokazał mandze. Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Poison City" #2
Mikio Hibino rozpoczyna publikację swojej mangi "Dark Walker" na łamach czasopisma, jednak wydanie kolejnych rozdziałów zostaje wstrzymane. Świadom ryzyka, że ewentualne wydanie tomikowe może zostać uznane za pozycję toksyczną, mangaka kontynuuje swoje dzieło. Tymczasem amerykańskie wydawnictwo zgłasza ofertę wykupienia licencji na kontrowersyjny komiks. Przedstawiciel spółki twierdzi, że zna sposób, aby uniknąć wpisania mangi Hibino na listę pozycji toksycznych.

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »