Unikatowy dodatek i polskie logo nowości Torikago no Tsugai

Dodany przez: Urd - 2018-04-19 17:11:19 - 33 unikalnych wyświetleń;

Już na Pyrkonie (18 maja) premierę będzie miał czterotomowy horror "Torikago no Tsugai". W polskiej edycji będzie on nosił nazwę "Zamek Ptasiej Klatki", a przygotowane przez nas logo możecie zobaczyć obok, na... no właśnie - cóż to takiego, bo przecież nie okładka. Ciekawa fabuła i powiększony format wydania nie będą jedynymi powodami, dla których warto nabyć tę mangę. Patrzycie teraz na specjalnie przygotowaną kartę kolekcjonerską, która będzie stanowić dodatek dla osób, które zamówią kartę w prenumeracie lub w premierowy weekend na Pyrkonie, WTK i sklepach yatta.pl (szczegóły na dole newsa). Poniżej zamieszczamy opis mangi, zaś prenumeratę można zamawiać klikając TUTAJ.

"Zamek Ptasiej Klatki"
Miesiąc po tym jak Kumo Shirasagi zaginęła bez wieści, grupka jej kolegów i koleżanek z klasy decyduje się rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Jedyny trop jaki posiadają wiedzie ich do opuszczonego lunaparku, gdzie wznosi się Zamek Ptasiej Klatki. W środku opuszczonego budynku okazuje się jednak, że nie są sami. Ktoś usypia ich gazem, a gdy się budzą mają już na sobie obroże, które łańcuchami łączą ich w pary. Z głośników zaś odzywa się głos, który informuje, że właśnie stali się przedmiotem gry - wygrywa para, której uda się pozostać przy życiu na tyle długo, aby opuścić to miejsce. Bohaterowie będą skazani na łaskę szaleńca, a uratować będzie ich mogło jedynie szybkie myślenie i zimna krew. Ale skąd mają wiedzieć, na co stać ich towarzyszy? I co najważniejsze - na co stać ich samych?

Jak zdobyć kartę kolekcjonerską:
- zamawiając prenumeratę pierwszego tomu lub całej serii;
- kupując tomik w dniach 18-20 maja podczas Pyrkonu i Warszawskich Targów Książki;
- kupując tomik w premierowy weekend w jednym ze sklepów stacjonarnych Yatta.pl (jeśli któryś oddział będzie zamknięty w weekend, promocja będzie obowiązywać przez kolejne dwa dni: 21-22.05;
- w sklepie internetowym yatta.pl w dniach 18-20.05

Mroczny grabarz Riddle #3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-04-19 14:54:15 - 26 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Mroczny grabarz Riddle" #3! Jak zwykle prezentuje się wspaniale i na bogato. Poniżej zamieszczamy plan wysyłek.

"Mroczny grabarz Riddle" #3
Hayato i Riddle próbują rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw. Szybko okazuje się, że za sznurki pociąga były grabarz. Co kieruje tym, który dawniej utrzymywał porządek między światami? Oto trzeci tom skąpany w mroku i grobowej ciszy przed burzą.

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- poniedziałek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Nadchodzi ostatni tom mangi twoje imię. #3

Dodany przez: Urd - 2018-04-18 14:23:25 - 147 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień w Wasze ręce trafi ostatni tom mangi "twoje imię." #3. Czas na finał tej wspaniałej, zabawnej i wzruszającej przygody. Tymczasem prezentujemy śliczną obwolutę i początkowe strony."twoje imię." #3
Taki, wraz z Tesshim i Sayą, opracowuje plan ewakuacji Itomori. Wszystko, byle ocalić Mitsuhę! Niestety, żeby cała akcja mogła się udać będą musieli nie tylko złamać prawo, ale i przekonać burmistrza do współpracy. Oto poruszający finał opowieści o chłopaku i dziewczynie, których połączył cud.

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Mroczny grabarz Riddle #3 na dniach w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2018-04-17 14:56:27 - 119 unikalnych wyświetleń;

W powietrzu czuć zapach wieńców pogrzebowych, bo oto pod koniec tygodnia w Wasze ręce trafi "Mroczny grabarz Riddle" #3. Śmierć na nikogo nie czeka, dlatego nasi grabarze są w ciągłej gotowości. Jeśli jednak wykazujecie doczesną niecierpliwość godną śmiertelników, przygotowaliśmy dla Was początkowe strony."Mroczny grabarz Riddle" #3
Hayato i Riddle próbują rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw. Szybko okazuje się, że za sznurki pociąga były grabarz. Co kieruje tym, który dawniej utrzymywał porządek między światami? Oto trzeci tom skąpany w mroku i grobowej ciszy przed burzą.

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

REKRUTACJA: PHP Developer (Warszawa)

Dodany przez: Urd - 2018-04-16 19:23:49 - 168 unikalnych wyświetleń;

Stanowisko:

  PHP Developer w Warszawie
Obowiązki:
 • Programowanie skryptów w PHP
 • Administrowanie bazą danych
 • Administrowanie stroną WWW
Wymagania:
 • Podstawowa znajomość PHP, oraz SQL
 • Znajomość podstawowych zagadnień informatycznych
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
 • Umiejętność pracy w zespole programistycznym
 • Znajomość HTML oraz CSS
 • Znajomość dodatkowych języków programistycznych
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
 • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
 • Pracę w biurze w Warszawie
 • Pracę od poniedziałku do piątku w dogodnym wymiarze godzin
 • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, poprzez tworzenie projektów realnie wykorzystywanych przez firmę
 • Pracę w świetnej atmosferze
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) do 30 kwietnia 2018 roku pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@yatta.pl. W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła „Rekrutacja PHP DEV 2018”.

Zgłoszenie musi zawierać formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."
Zgłoszenia nie spełniające powyższych wymogów nie będą rozpatrywane.

Już wkrótce Fairy Tail #15

Dodany przez: Urd - 2018-04-16 14:40:33 - 182 unikalnych wyświetleń;

Już pod koniec tygodnia w Wasze ręce trafi "Fairy Tail" #15 - nadszedł czas zmierzyć się z Laxusem! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Fairy Tail" #15
Po rozgromieniu Zastępu Boga Piorunów naszym bohaterom został do pokonania już tylko jeden przeciwnik... Laxus! Natsu wyczuwa szansę, by zdobyć tytuł najpotężniejszego maga gildii, i wyzywa wnuka Makarova na pojedynek! Chcąc ratować mieszkańców Magnolii, Erza ryzykuje własnym życiem i próbuje zdezaktywować Pałac Boga Piorunów! Jak zakończy się bitwa, która może zadecydować o przyszłości Fairy Tail?!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »