Bakemonogatari 4 edycja specjalna już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-10 14:25:09 - 47 unikalnych wyświetleń;

Zgodnie z obietnicą - drukarnia dostarczyła nam dziś poprawione booklety i rozpoczęliśmy wysyłkę "Bakemonogatari" 4 - edycja specjalna. Prócz samego tomiku mangi, w skład zestawu wchodzą booklet z dodatkowym opowiadaniem oraz pakiet 9 kart kolekcjonerskich - a wszystko to zamknięte w boksie opatrzonym unikalną ilustracją! Przypominamy, że edycje specjalne tego oraz poprzednich tomików dostępne są wyłącznie w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych sieci Yatta!

"Bakemonogatari" 4 - edycja specjalna
Koyomi Araragi otwiera się na uczucia Hitagi i pomaga Mayoi Hachikuji dotrzeć do celu jej wędrówki. Na pozór sprawy zaczynają wreszcie iść w dobrym kierunku... aż nagle tajemniczy płaszcz przeciwdeszczowy napada Koyomiego i przestawia mu wszystkie kości!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty;
- wtorek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu;

Sherlock 4 i Bakemonogatari 4 edycja zwykła już są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-06 13:26:29 - 148 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie nowości! Niestety drukarnia wydrukowała booklet do "Bakemonogatari"... do góry nogami. W związku z tym dziś rozsyłać będziemy tylko edycję zwykłą. Udało nam się jednak załatwić ekspresowy przedruk wadliwych bookletów i już w poniedziałek będziemy w stanie wysłać Wam edycję specjalną. Dodatkowo dziś nasz magazyn opuściły prenumeraty mangi "Sherlock" 4. Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Sherlock" 4
Sherlock zdobywa coraz większą sławę dzięki blogowi, na którym John opisuje działalność genialnego detektywa. Wkrótce zostają zatrudnieni przez bardzo wpływową osobę. Mają odzyskać kompromitujące zdjęcia, będące w posiadaniu pewnej kobiety. Jednak Irene Adler okazuje się nie tylko nieustraszona i wyjątkowo bystra, ale też niebezpieczna...

"Bakemonogatari" 4 - edycja zwykła
Koyomi Araragi otwiera się na uczucia Hitagi i pomaga Mayoi Hachikuji dotrzeć do celu jej wędrówki. Na pozór sprawy zaczynają wreszcie iść w dobrym kierunku... aż nagle tajemniczy płaszcz przeciwdeszczowy napada Koyomiego i przestawia mu wszystkie kości!

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu;
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach oraz innych sklepach z komiksami.

Zbliża się "Księga Przyjaciół Natsume" 12

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-05 10:59:20 - 94 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Księga Przyjaciół Natsume" 12! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 12
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów dający władzę nad yokai, których imiona są w nim zapisane. Teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia do domu chłopaka podstępem wkrada się Yobiko, demon potrafiący naśladować głosy. Chce, by Takashi przywołał dla niego jedną z istot związanych mocą Księgi... ale po co? Przekonajcie się sami! Oto dwunasty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Sierpniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-08-04 16:15:57 - 720 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami sierpniowe premiery wydawnicze! W tym miesiącu zakończymy dwie serie: "Jego wilczy sekret" i "Gdy zakwitnie w nas miłość". Oprócz nich w sierpniu w Wasze ręce trafią też: "Księga Przyjaciół Natsume", "Iruma w szkole demonów" 5, "Twoje kwietniowe kłamstwo" 8, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 12, "Oko Horusa" 6, "Oblubienica czarnoksiężnika" 11, "Fairy Tail" 28, "Fire Punch" 6 i "Acid Town" 5. ______________________

Dodatkowo przypominamy o datach zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- Księga Przyjaciół Natsume 12 - 4 sierpnia
- Iruma w szkole demonów 5 - 7 sierpnia
- Twoje kwietniowe kłamstwo 8 - 9 sierpnia
- Jego wilczy sekret 4 - 13 sierpnia
- Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 12 - 9 sierpnia
- Oblubienica czarnoksiężnika 11 - 9 sierpnia
- Fairy Tail 28 - 16 sierpnia
- Oko Horusa 6 - 17 sierpnia
- Fire Punch 6 - 21 sierpnia
- Acid Town 5 - 21 sierpnia
- Gdy zakwitnie w nas miłość 8 - 21 sierpnia

"Demon Maiden Zakuro" 9 już do Was leci!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-03 14:47:14 - 103 unikalnych wyświetleń;

"Demon Maiden Zakuro" powraca z 9. tomikiem! Czy Zakuro i jej towarzyszkom uda się rozwiązać sprawę tajemniczych porwań?

"Demon Maiden Zakuro"
W elitarnej szkole dla panien dochodzi do tajemniczych porwań. Dziewczyny prowadzą śledztwo, wcielając się w sumienne uczennice. Zakuro odgrywa rolę narzeczonej Agemakiego, a Susukihotaru chwilowo zamieszkuje w posiadłości rodziny Rikena. Wkrótce Zakuro trafia na trop demona odpowiedzialnego za uprowadzenia, nie spodziewa się jednak, że zobaczy go w ciele ulubionej nauczycielki...

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty.
- wtorek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - komiks znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com. Przypominamy też, że manga nie będzie dostępna w salonach empik.

Seven Deadly Sins 9 i Wotakoi 6 już jest

Dodany przez: Urd - 2020-07-31 12:37:23 - 212 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Seven Deadly Sins" 9 i "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 6! To jak - Meliodas czy Hirotaka? Poniżej pełna rozpiska wysyłek.

"Seven Deadly Sins" 9
Aby uratować Elizabeth, Meliodas i jego towarzysze wdzierają się do królewskiej stolicy. Niespodziewanie na pole bitwy przybywa trzecia siła! To młody król Artur z zamku Camelot wraz ze swoją armią. Lecz obaj przywódcy Zakonu nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa... Kto będzie górą w starciu Grzechów, Artura i Świętych Rycerzy? Co czeka naszych bohaterów: triumf czy rozpacz?

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 6
Czas na kolejne wyzwanie - pracowy wyjazd integracyjny! Za namową Momose, Hirotaka postanawia przełamać swoją niechęć do podobnych aktywności, a nawet poważnie rozważa możliwość, aby się dobrze bawić. Jak się jednak okaże, wkrótce przyjdzie mu się zmierzyć z wyzwaniem, przez które o mało dosłownie nie wyzionie ducha...

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty,
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- wtorek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »