Nadchodzi Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #3

Dodany przez: Urd - 2019-02-20 17:33:50 - 89 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #5. Niespodziewanie na scenę ponownie wkracza głupi książę Raji - co z tego wyjdzie? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #5
Spokojne dni na zamku w Wistal dobiegają końca wraz z powrotem Izany, pierwszego księcia Clarines. Następca tronu nie jest zachwycony tym, że jego młodszy brat Zen nawiązał relację z Shirayuki, nadworną zielarką. Nieoczekiwanie Izana zaprasza na dwór księcia Rajiego z Tanbarun, przez którego dziewczyna musiała uciekać z ojczyzny!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Już wkrótce Dziewczynka w Krainie Przeklętych #5

Dodany przez: Urd - 2019-02-18 20:00:22 - 161 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze w tym tygodniu w Wasze ręce trafi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #5. Ta mroczna baśń w końcu odsłoni przed Wami kilka swoich tajemnic. Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #5
Siva nie wie jeszcze, że jej babcia traci pamięć. Mistrz nie potrafi powiedzieć dziewczynce prawdy. Tymczasem mieszkańcy Krainy Błogosławionych atakują ponownie... Dlaczego Siva nie ulega przerażającej klątwie, choć została dotknięta przez potępieńców? O czym mówi związana z dziewczynką przepowiednia? Ucieczka otwiera nowy rozdział w życiu mistrza i Sivy...

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 15% rabatem!

Pięć gorących nowości wydawniczych!

Dodany przez: Urd - 2019-02-16 02:22:36 - 1058 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami nasza ostatnia pyrkonowa zapowiedź, a że kończymy bądź doganiamy większość serii, mamy dziś dla Was sporo prezentów! Na początek "Nanatsu no Taizai" - cieszymy się, że w końcu będziemy mogli oddać w Wasze ręce tak długo wyczekiwaną serię. Kto już zna fabułę dobrze wie, że lepiej nie można wkroczyć w rok świni. Ale to dopiero początek atrakcji! Drugiego tytułu też nie trzeba nikomu reklamować - fantastyczny josei "Wotaku ni Koi wa Muzukashii" to doskonała komedia o tym, jak ciężko jest zakochać się przeciętnemu otaku, zwłaszcza w świecie korpoludków. O następną pozycję prosiliście nas przez wiele lat i nareszcie jesteśmy w stanie na te prośby odpowiedzieć . Oto "Hetalia - World Stars"! Co oznacza, że podpisaliśmy nasz pierwszy kontrakt z wydawnictwem Shueisha (ostatnie drzwi wyważone!). Na tym jednak nie koniec. Czwarta pozycja na tej liście to przepiękny, rozgrywający się w fantastycznym świecie seinen "Somali to Mori no Kami-sama". Stawkę zamyka niesamowicie wciągająca i oryginalna opowieść "Sachi-iro no one room", o tym, że czasem lepiej dać się porwać obcemu człowiekowi, niż dalej trwać na łasce swoich bliskich. Prenumeraty uruchomimy w przeciągu godziny.

NANATSU NO TAIZAI
Siedem Grzechów Głównych było niegdyś najpotężniejszą, złożoną wyłącznie z groźnych przestępców, grupą wojowników królestwa Britannii. Jednak po oskarżeniu ich o próbę rebelii, zostali rozgromieni przez Świętych Rycerzy. Członkowie drużyny rozproszyli się po świecie i słuch o nich zaginął. Wieść niesie, że wszyscy zginęli, ale czy aby na pewno...? Dziesięć lat później sytuacja w kraju uległa diametralnej zmianie - Święci Rycerze dokonali zamachu stanu, uwięzili króla i przejęli władzę w państwie. W nadziei na ukrócenie ich despotycznych rządów, królewna Elizabeth wyrusza na poszukiwanie Siedmiu Grzechów Głównych, chcąc prosić ich o pomoc. Po wielu tygodniach wędrówki, wyczerpana podróżą mdleje na progu maleńkiej gospody. Właścicielem przybytku okazuje się młody chłopak imieniem Meliodas, który pomaga jej dojść do siebie. Jednak królewnie nie będzie dane odpocząć - nagle w drzwiach pojawiają się bowiem rycerze królestwa. Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna na ich drodze staje Meliodas, popisując się nieludzką wręcz siłą. Czy to możliwe, żeby ten niepozorny młodzieniec, okazał się jednym z legendarnych wojowników?

Autor: Nakaba Suzuki
Gatunek: fantasy, przygodowy
Format: B6+ (standardowy)
Tryb wydawniczy: 6-tygodniowy
Liczba tomów: 35+
Premiera: kwiecień (Pyrkon 2019)


WOTAKU NI KOI WA MUZUKASHII
Narumi Momose dobrze wie, że bycie sobą nie zawsze sprawdza się w romantycznych związkach. Faceci porzucali ją już z wielu powodów. Gdy jednak jeden z nich zakończył znajomość, bo dowiedział się, że Narumi jest otaku, miarka się przebrała. Nauczona doświadczeniem, w nowej pracy nikomu nie mówi więc o swoich zainteresowaniach. Przypadek sprawia, że w tej samej firmie pracuje jej kolega z gimnazjum, a zarazem zapalony fan gier, Hirotaka Nifuji. Aby upewnić się, że jej sekret jest bezpieczny, Narumi wyciąga go na obiad i przestrzega, aby wiedzę o jej wstydliwych upodobaniach zatrzymał dla siebie. On ma jednak inną propozycję - a może by tak zostali parą?

Autor: Fujita
Gatunek: romans, komedia
Format: A5
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Liczba tomów: 6+
Premiera: maj (przedpremierowo Pyrkon 2019)


HETALIA - WORLD STARS
Tęskniliście za wesołą ferajną państw z "Axis Powers Hetalia"? Oto powracają w glorii i chwale wszystkie gwiazdy światowego formatu! Nasz cudownie nieporadny młodzieniec Włochy rusza do akcji w towarzystwie swoich nieodłącznych kompanów. Meldują się Niemcy, Japonia, Francja, Anglia, Ameryka i reszta państw gotowych z humorem i przymrużeniem oka opowiedzieć Wam o wszystkich swoich narodowościowych kompleksach i przywarach, a także zburzyć (bądź potwierdzić) związane z nimi stereotypy. Gotowi na kolejną podróż dookoła świata? Naprzód!

Autor: Himaruya Hidekaz
Gatunek: komedia, historyczny
Format: A5
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Liczba tomów: 4+
Premiera: maj (przedpremierowo Pyrkon 2019)


SOMALI TO MORI NO KAMI-SAMA
Oto świat, w którym miasta i wsie zamieszkują demony, legendarne stwory i fantastyczne rasy, ludzie zaś stanowią wymierający gatunek. Zwłaszcza odkąd ich mięso tak bardzo podrożało... Pewnego dnia sprawujący pieczę nad lasem golem przypadkiem znajduje porzuconą i wygłodniałą, na dodatek spętaną łańcuchami dziewczynkę o imieniu Somali. Choć nie leży to w jego naturze, postanawia wziąć małą pod swoją opiekę i spróbować odnaleźć jej rodziców. Tak rozpoczyna się pełna przygód podróż Somali i Strażnika Lasu. Czy niezwykła więź, jaka rodzi się między nimi, zdoła przetrwać w świecie, który jest równie piękny, co niebezpieczny?

Autor: Yako Gureishi
Gatunek: seinen, fantasy
Format: A5
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Liczba tomów: 5+
Premiera: kwiecień (Pyrkon 2019)


SACHI-IRO NO ONE ROOM
W mediach zawrzało. Wieść o zaginionej nastolatce rozniosła się w mgnieniu oka. Policja nie wyklucza porwania. Nikt nie przypuszcza, że płaczący przed kamerą rodzice, od lat znęcali się nad córką. Nie mogąc dłużej tego znieść dziewczyna uciekła z domu i znalazła schronienie pod dachem tajemniczego młodego mężczyzny. Ściany pokoju, w którym teraz mieszka zdobi mozaika zdjęć zrobionych jej z ukrycia. Wybawcą nastolatki jest bowiem jej własny stalker. Choć dziewczyna przebywa z nim dobrowolnie i może odejść w każdej chwili, obydwoje zdają sobie sprawę, że jeśli ktoś pozna ich sekret, mężczyzna natychmiast zostanie skazany za porwanie. Nastolatka proponuje więc swojemu wybawcy niezwykły układ - jeśli zdołają ukryć się do czasu, gdy uzyska pełnoletniość, wezmą ślub. Jeśli złapie ich policja - obydwoje popełnią samobójstwo. Jaki będzie finał tej dramatycznej historii?

Autor: Hakuri
Gatunek: okruchy życia, psychologiczny
Format: B6+ (standardowy)
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Liczba tomów: 6+
Premiera: kwiecień (Pyrkon 2019)

Nadchodzi Fairy Tail #21

Dodany przez: Urd - 2019-02-15 14:03:31 - 267 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Fairy Tail" #21 - cała Magnolia została porwana do innego świata! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Fairy Tail" #21
Oprócz Natsu, Wendy, Happy'ego i Charles, cała gildia Fairy Tail została uprowadzona do innego świata! Edolas utraciło większość swojej magii, dlatego jego mieszkańcy próbują pobrać moc z Earthlandu. Natsu i reszta ruszają na pomoc kamratom i przenoszą się do Edolas, gdzie szybko znajdują gildię i magów Fairy Tail, ale... wszystko jest na opak!!! A to dopiero początek ich przygód w świecie jak po drugiej stronie lustra!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Ostatni tom Mrocznego grabarza Riddle #8 i Servamp #12 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2019-02-15 11:33:37 - 177 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami grabarze i wampiry - czyli piękni chłopcy, którym ze śmiercią jest do twarzy. Do sprzedaży w sklepach Yatta.pl jeszcze dziś trafi ostatni tom mangi "Mroczny grabarz Riddle" #8 i dwunasty tom mangi "Servamp". Po weekendzie obydwa tytuły będą dostępne w empikach i innych sklepach komisowych.

"Mrocznego grabarza Riddle'a" #8
Okazuje się, że walka z Roenem to zapowiedź dalszych kłopotów. Sprawy przyjmują niespodziewany obrót, gdy winny całego zamieszania postanawia wyjawić swoją tożsamość i odsłonić karty! Jak zakończy się ta historia? Oto finał opowieści o odsyłających dusze grabarzach.

"Servamp" #12
Aby uratować Tsurugiego, Kuro i Mahiru stawiają czoła szarej eminencji, Tomie. Choć Servamp Lenistwa nie wie, gdzie jest obecnie jego pan i czy nie został ranny, stawia wszystko na jedną kartę - postanawia uwierzyć w przyjaciela. By powstrzymać plan Tomy, łączy siły z Yumikage. Rozpoczyna się decydujące starcie!

Ostatni tom Mrocznego grabarza Riddle #8 już w poniedziałek

Dodany przez: Urd - 2019-02-14 17:52:51 - 181 unikalnych wyświetleń;

Czas pożegnać kolejną serię! Premiera ostatniego tomu "Mrocznego grabarza Riddle'a" #8 już w poniedziałek. Żeby prenumeratorzy mogli zapoznać się z finałem jak najszybciej, tomiki wysłaliśmy im już na początku tygodnia. Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Mrocznego grabarza Riddle'a" #8
Okazuje się, że walka z Roenem to zapowiedź dalszych kłopotów. Sprawy przyjmują niespodziewany obrót, gdy winny całego zamieszania postanawia wyjawić swoją tożsamość i odsłonić karty! Jak zakończy się ta historia? Oto finał opowieści o odsyłających dusze grabarzach.

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »