Nadchodzi Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku 5

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-30 10:59:03 - 31 unikalnych wyświetleń;

W tym tygodniu w Wasze ręce trafi manga "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 5! Czy Narumi sprawdzi się jako crossplayerka? I jak zareaguje Hirotaka, kiedy ktoś zacznie przystawiać się do jego dziewczyny?! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 5
Podczas gdy Hanako wprowadza Narumi w tajniki crossplayu, Nao poszukuje sposobu, by przeprosić Ko za swoją ostatnią - tragiczną w skutkach - pomyłkę. Chłopak nie spodziewa się jednak, że pomoc - jak to w życiu bywa - przybędzie z najmniej oczekiwanej strony. Przed Wami piąty już tom przygód randkujących otaku! Mnóstwo facepalmów i kręcenia głową z politowaniem gwarantowane!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 10 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2020-03-27 15:36:36 - 81 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #10. Z okładki wita wszystkich Zen! Prenumeraty już do Was lecą, w poniedziałek tomiki będą dostępne w sieci Yatta.pl, a od wtorku w ogólnej sprzedaży.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #10
Po rozwiązaniu sprawy tajemniczej choroby panoszącej się w Lilias Shirayuki wraca z Zenem i przyjaciółmi do Wistal. Dwoje zakochanych wykorzystuje swój wolny dzień na pierwszą randkę w podzamczu. W międzyczasie na światło dzienne wychodzi szokujący sekret Kiki, który wstrząsa Mitsuhidem! Oto 10 tom opowieści zawierający pełną historię przybocznych księcia!

Pokój w kolorach szczęścia 6 już w drodze do prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2020-03-26 17:13:40 - 106 unikalnych wyświetleń;

Najnowszy tom mangi "Pokój w kolorach szczęścia" 6 już do Was leci! W sieci Yatta.pl manga będzie dostępna od wtorku, zaś w ogólnej sprzedaży od środy.

"Pokój w kolorach szczęścia" 6
W nowym miejscu Sachi i jej porywacz zaczynają odkrywać szczęście na nowo. Jednakże niespodziewanie na ich drodze staje detektyw Matsubase. Aby ochronić swoje dotychczasowe życie, nastolatka jest gotowa na wszystko – nawet na morderstwo.

Już wkrótce Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 10

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-25 08:56:40 - 119 unikalnych wyświetleń;

Lada dzięń premierę będzie miała manga "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #10. Jaki sekret skrywa Kiki? I jak zareaguje Mitsuhide, kiedy wreszcie pozna prawdę o swojej przyjaciółce? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #10
Po rozwiązaniu sprawy tajemniczej choroby panoszącej się w Lilias Shirayuki wraca z Zenem i przyjaciółmi do Wistal. Dwoje zakochanych wykorzystuje swój wolny dzień na pierwszą randkę w podzamczu. W międzyczasie na światło dzienne wychodzi szokujący sekret Kiki, który wstrząsa Mitsuhidem! Oto 10 tom opowieści zawierający pełną historię przybocznych księcia!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Premiera mang Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu 2 i Oko Horusa 5

Dodany przez: Urd - 2020-03-24 16:51:16 - 125 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie nowosci i update na najbliższy tydzień! Do prenumeratorów dziś rano wyruszyły "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2 i "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 5! Dodatkowo w najbliższych dniach do sprzedaży trafią:

- Pokój w kolorach szczęścia 6 - (tomik ma obecnie poprawiane obwoluty. Tomiki dla prenumeratorów najprawdopodobniej uda się wysłać już w czwartek, zaś do ogólnej sprzedaży manga trafi kilka dni później);
- Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 10 - 27 marca
- Servamp 14 - 30 marca
- Overlord 11 - 30 marca

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu postanawia zerwać ze światem przestępczym i poświęcić się życiu rodzinnemu. Sprząta, robi zakupy, pierze i gotuje, a umiejętności mogłaby mu pozazdrościć niejedna gosposia. Oto tom drugi historii o gangsterze, który na swoją broń wybrał miotłę i patelnię.

"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 5
Hatszepsut coraz ciężej jest egzekwować swoje pomysły na rozwój gospodarki krajowej. Dodatkowo pokojowa polityka, którą pragnie wdrożyć, spotyka się z nieufnością i krytyką jej politycznych partnerów i kapłanów. Nikt nie chce brać na poważnie jej pomysłów, ponieważ jest kobietą. Nadchodzi więc moment, w którym Hatszepsut postanawia zaryzykować wszystko i odważyć się na krok, którego nikt się nie spodziewał...

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłane prenumeraty,
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu,
- czwartek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Zobacz przykładowe strony mangi "Iruma w szkole demonów" #3

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-24 11:28:39 - 102 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miała manga "Iruma w szkole demonów" #3. Pora na wybór szkolnego klubu! Czy Irumie uda się podjąć właściwą decyzję? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zapraszamy do zapoznania się z początkowymi stronami mangi!

"Iruma w szkole demonów" #3
Iruma jest wniebowzięty - zdołał osiągnąć cel i podwyższyć swój status w świecie demonów! Jednakże codzienne zajęcia w niezwykłej szkole nie pozwalają mu spocząć na laurach. Aby wspiąć się wyżej, chłopak po raz kolejny będzie musiał dać z siebie wszystko! Przed Irumą kolejne wyzwanie - kluby szkolne z piekła rodem!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »