Już wkrótce 9 tom Servampa

Dodany przez: Urd - 2017-08-17 15:04:26 - 190 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Wasze ręce trafi "Servamp" #9. Organizacja C3 przybije kolejny gwóźdź do trumny naszych uroczych servampów. Kto tu jest wrogiem, a kto przyjacielem? Ponownie odpowiedź nie będzie oczywista... Tymczasem udostępniamy początkowe strony."Servamp" #9
Tsurugi rzucił na Kuro czar, który tymczasowo go z nim związał. W ten sposób Mahiru i jego servamp nie mogą oddalić się od niego na zbyt dużą odległość. Być może będzie to dobra okazja, by bliżej poznać ekscentrycznego zabójcę wampirów. O wiele większym problemem okazuje się jednak wicedyrektor Toma, który w końcu odsłania karty i prawdziwe motywy organizacji C3...

Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić tomik z 25% rabatem!

Noragami 10 lada dzień w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2017-08-16 15:03:49 - 285 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Wasze ręce trafi "Noragami" #10. Przygód odzianego w dresik bóstwa ciąg dalszy! Czy uda mu się wydostać z Krainy Ciemności? Tymczasem udostępniamy początkowe strony."Noragami" #10
Pomimo wysiłków Bishamonten, aby ochronić bóstwo szczęścia, Ebisu zostaje zamordowany. Jakby tego było mało Yato wciąż uwięziony jest w Krainie Ciemności. Pomimo grożących jej niebezpieczeństw bogini wojny decyduje się wyruszyć w ślad za nim i wyrwać go ze szponów królowej podziemnego świata. Czy uda im się powrócić na powierzchnię?

Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić tomik z 25% rabatem!

Manhole 2 już do was leci

Dodany przez: aszczesniak - 2017-08-11 12:36:46 - 153 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarł do nas drugi i ostatni tom mangi "Manhole"! Prenumeraty już się pakują, natomiast dokładną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Manhole" #02
Ziścił się najgorszy scenariusz - pomimo niesprzyjającej pory roku, w mieszkaniu jednej z zarażonych filariami osób, wylęgnął się rój komarów tygrysich, a insekty rozprzestrzeniły po całej dzielnicy. Czy uda się powstrzymać epidemię? Tymczasem detektyw Mizoguchi został zraniony nożem, na którym była krew zarażonej filariami - czy będzie on kolejną ofiarą nieznanego szaleńca?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie;
- środa - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Nowa manga w serii exclusive

Dodany przez: Urd - 2017-08-10 17:13:28 - 746 unikalnych wyświetleń;

Prezentujemy nowy komiks z serii exclusive! Przed Wami "OPUS" - dzieło sławnego Satoshiego Kona. Ta niezwykła manga została wydana w całości dopiero po śmierci autora i bez wątpienia stanowi prawdziwą perełkę w dorobku mistrza. "OPUS" ukaże się w formie omnibusu (2 tomy w 1) i rozmiarze jeszcze większym niż nasze dotychczasowe ekskluzywne wydania. Jako że komiks będzie miał charakter kolekcjonerski, nakład mangi będzie bardzo mały i nie trafi do empików. Premiera już w połowie września, podczas MFGiK w Łodzi. Dodatkowo informujemy, że osoby, które wykupią prenumeratę w naszym sklepie, otrzymają zakładkę z serii.

"OPUS"
Poczytny mangaka właśnie ma zakończyć pracę nad swoim sztandarowym komiksem. Chcąc ubarwić fabułę decyduje się uśmiercić jednego z głównych bohaterów. Okazuje się jednak, że charyzmatyczny Rin nie pozwoli się tak łatwo wyeliminować - kradnie kadr, na którym ma zginąć i wciąga autora do wnętrza mangi! Teraz rysownik musi sobie poradzić wewnątrz groźnej rzeczywistości, pełnej postaci posiadających nadprzyrodzone zdolności. Jak potoczy się historia, która zaczęła żyć własnym życiem, mieszając przeszłość, przyszłość i wydarzenia z dwóch światów w labiryncie wątków? Czy autorowi uda się z niego uciec?

Satoshi Kon, autor znanych animacji takich jak "Paprika", "Millennium Actress" czy "Perfect Blue", zanim zyskał sławę dzięki swoim filmom, rozpoczął karierę jako utalentowany mangaka. "Opus" to dzieło publikowane w częściach na łamach "Comic Guys" w latach 1995-1996. Po upadku magazynu komiks pozostał przez wiele lat niedokończony. Dopiero po przedwczesnej śmierci autora w 2010 roku, odnaleziono szkice ostatnich stron, co pozwoliło kompletnej historii nareszcie ujrzeć światło dzienne. Jedna z niewielu mang, jakie stworzył Satoshi Kon, nareszcie trafiła do rąk czytelników.


Autor: Satoshi Kon
Gatunek: akcja, psychologiczny; seinen
Liczba tomów: 1 (wydanie zbiorcze)
Wydanie: exclusive (oprawa zintegrowana, lakier wybrany)
Liczba stron:372
Premiera: 15 września

Miłość, jenoty i inne kłopoty 3 już u nas

Dodany przez: aszczesniak - 2017-08-09 10:41:05 - 157 unikalnych wyświetleń;

Dziś otrzymaliśmy trzeci tomik mangi "Miłość, jenoty i inne kłopoty". Momoka straciła pamięć o Riku, a jenoty jak zwykle wprowadzą dużo zamieszania! Prenumeraty już się pakują, natomiast dokładną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #03
Nieszczęsny adorator Miyo dopiął swego - Momoka straciła wszystkie wspomnienia związane z Riku! Co gorsza, zapomniała również o swojej pasji do rysowania, którą przekazał jej przyjaciel z dzieciństwa. Złośliwy jenot odebrał dziewczynie pamięć o jej największym marzeniu - wyjeździe na studia do Kioto. Zdesperowany Riku postanawia za wszelką cenę odczynić czar, choćby miało go to kosztować jego człowieczeństwo!

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku;
- piątek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Sklep stacjonarny w Krakowie

Dodany przez: Yanek - 2017-08-07 12:12:52 - 1202 unikalnych wyświetleń;

W sobotę 12 sierpnia o godzinie 10:00, otwieramy nowy sklep Yatta.pl w Krakowie! Krakowska Yatta mieści się na ul. Wielopole 26 (rzut beretem od Rynku czy dworca PKP). Przygotowaliśmy dla Was całą moc atrakcji oraz liczne dodatkowe promocje!

Jeśli nie uda się wam do nas trafić w dniu otwarcia - nasz sklep jest otwarty 7 dni w tygodniu.

Polubcie też profil naszego sklepu Yatta.pl : sklep Kraków - znajdziecie na nim informacje o najnowszych premierach oraz dodatkowych promocjach jakie będą miały miejsce w przyszłości.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »