Łowcy smoków #2 już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-25 16:13:22 - 24 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za załogą statku Quin Zaza? Już wkrótce premiera drugiego tomu „Łowców smoków” w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Jaki będzie wynik pojedynku z rozszalałym smokiem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Łowcy smoków” 2
Statek łowców smoków „Quin Zaza” dociera do ważnego miasta portowego, Quonu. Członkowie załogi mogą wreszcie zejść na ląd, więc wykorzystują okazję, by się zabawić. Tymczasem upolowany przez inny statek smok nagle odzyskuje przytomność i zaczyna siać spustoszenie. Łowcy ze wszystkich sił starają się go powstrzymać, ale przeciwnik jest ogromny i nie poddaje się łatwo. Szczególnie Giraudowi zależy na ubiciu bestii...

Przypominamy, że do dnia premiery manga w edycji zwykłej będzie dostępna z 25% rabatem!

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” #8 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-22 11:33:54 - 100 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 8! Jakie kłopoty tym razem staną na miłosnej drodze geeków z korpo? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 8
Wydaje się, że po oświadczynach w uczuciowym życiu Hanako i Kabakury zagości nieco spokoju. Jednak mężczyzna staje przed kolejnym wyzwaniem – jak powiedzieć kolegom z pracy o zaręczynach i uniknąć przy tym krepujących pytań?!
Spore zmiany szykują się także w życiu Ko. Zamknięta w sobie gamerka zaczyna powoli otwierać się na ludzi... tylko czy będzie w stanie właściwie ubrać w słowa to, co tak naprawdę czuje do Nao?
Tymczasem Narumi i Hirotakę czeka mała związkowa scysja o życiowe priorytety! Kto zwycięży w tym miłosnym pojedynku? On? Ona? A może... gry komputerowe?!
Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w ósmym tomie Wotakoi - najdziwniejszej komedii romantycznej w dziejach!


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zbliża się premiera „Fairy Tail” #29

Dodany przez: mbloch - 2021-01-22 10:04:14 - 79 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera „Fairy Tail” 29 i kolejne magiczne przygody dzielnej gildii! Jaki będzie wynik zaciętej bitwy? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

„Fairy Tail” 29
Gdy nawet Zeref dołącza do walki, bitwa na Wyspie Niebiańskiego Wilka przybiera zupełnie niespodziewany obrót! Natsu i jego kamraci, spadkobiercy Makarova, od których zależy przyszłość gildii, nareszcie docierają do statku Grimoire Heart. Rozpoczyna się ostateczne starcie o losy Fairy Tail!!! Więź między kamratami i miłość do gildii pomagają naszym bohaterom rzucić wyzwanie zaprzedanemu mocom ciemności Hadesowi!!!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Już wkrótce premiera „Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem” #5

Dodany przez: mbloch - 2021-01-21 11:22:48 - 75 unikalnych wyświetleń;

Niedługo do sprzedaży trafi piąty tom mangi „Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem”! Co tym razem czeka bohaterki i ich relację? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem” 5
Koyuki i Konatsu są jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Z biegiem czasu ich więź staje się coraz głębsza i silniejsza. W trakcie dni otwartych szkoły rekin George po raz pierwszy wykonuje sztuczkę, a zachwycona tym Koyuki zaczyna skakać z radości. Szybko jednak przypomina sobie o patrzącym na nią tłumie, wpada w panikę i ucieka. Jest przekonana, że taki wybuch entuzjazmu nie przystoi wzorowej uczennicy. Ale Konatsu akceptuje starszą koleżankę taką, jaka jest...

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z drugiego tomu serii "Sposób na pięcioraczki"!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-21 11:09:24 - 130 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera drugiego tomu "Sposobu na pięcioraczki"! Jak ułożą się relacje Futaro z siostrami Nakano? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Sposób na pięcioraczki" 2
Futaro otrzymał niełatwe zadanie - ma sprawić, żeby cała piątka jego charakternych podopiecznych skończyła szkołę z przyzwoitymi ocenami. Niestety siostry unikają nauki jak ognia. Chłopak postanawia zacząć od zbudowania relacji z każdą z nich. Wyzywa Miku na pojedynek wiedzy o okresie sengoku, który interesuje tę dziewczynę najbardziej, i tym sposobem zdobywa jej zaufanie... które może legnąć w gruzach po tym, jak zostaje przyłapany w dwuznacznej sytuacji z Nino! Czy nasz bohater zdoła udowodnić swoją niewinność?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Beastars #2 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-01-18 16:25:36 - 175 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi „Beastars” 2! Czy bohaterowie poddadzą się swoim instynktom? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Beastars” 2
W Akademii Cherryton, gdzie roślinożercy i mięsożercy wspólnie zdobywają wiedzę niezbędną, by żyć w wielogatunkowym społeczeństwie, dochodzi do bestialskiego morderstwa. Koło teatralne, któremu przewodzi jeleń Louis, przygotowuje spektakl, który w tych trudnych czasach ma dodać uczniom odwagi, jednak ambicje Louisa sięgają znacznie dalej… Tymczasem Legoshi, cichy i spokojny wilk z ekipy technicznej, w nieoczekiwanych okolicznościach poznaje króliczkę imieniem Haru. Budzi się w nim instynkt drapieżnika. A może coś jeszcze? Co wyniknie z ponownego spotkania tej dwójki?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »