Zmian cen wysyłek od 1 lutego

Dodany przez: mbloch - 2023-01-27 14:40:46 - 664 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was kilka ważnych informacji!

Ze względu na rosnące ceny wysyłek jakiś czas temu zapytaliśmy na naszych mediach, co stanowi dla Was priorytet przy zamawianiu prenumerat. Zdecydowana większość z Was określiła, że tę formę zakupów wybiera z uwagi na dodatki i, aby je zachować, byłaby w stanie pogodzić się ze zmianą całkowicie darmowej wysyłki na niewielką opłatę.
Pomimo dość jednoznacznych wyników ankiety postanowiliśmy dostosować system bardziej kompleksowo, aby jak najlepiej służył wszystkim zamawiającym. Analizując problemy, jakie sygnalizowaliście nam w komentarzach, ostatecznie znaleźliśmy kilka optymalnych rozwiązań nie tylko cenowych (część poszła w górę, część w dół), ale też kwestii ich formy.

Cennik usług na prenumeraty prezentował się będzie następująco:
0,00 zł – odbiór w jednej ze stacjonarek Yatta.pl (bez zmian)
0,00 zł – wstrzymana wysyłka (wstrzymanie wysyłki prenumeraty już w momencie składania zamówienia, tym samym możliwość łączenia prenumerat i dodania ich w koszyku do innego zamówienia)
2,00 zł – przesyłka rejestrowana (tomik dotrze szybciej i zostanie wysłany bezpieczniejszą opcją, z listem przewozowym, który zapobiegnie gubieniu się prenumerat)
6,99 zł – paczka kurierska Poczty Polskiej
7,99 zł – paczkomat InPost
9,99 zł – kurier InPost

Nowe ceny wysyłek będą obowiązywać od 1 lutego 2023 roku

Jeszcze do końca miesiąca wszystkie prenumeraty możecie kupić zgodnie z obecnym cennikiem (i opcją darmowej dostawy). Oczywiście bez konieczności późniejszej dopłaty.*

Dodatkową pozytywną zmianą będzie również modyfikacja wszystkich prenumerat kupionych z opcją darmowej wysyłki listem ekonomicznym (zarówno tych, które kupiliście w przeszłości, jak i tych, które zamówicie jeszcze w styczniu). Wszystkie te prenumeraty wyślemy przesyłką rejestrowaną, a różnicę w cenie pokryjemy sami. Dzięki temu prenumeraty będą dochodzić szybciej i nie będą się gubić.

Obecnie pracujemy też nad rozszerzeniem możliwości łączenia prenumerat i jeszcze lepszym systemem personalizacji zamówień, jednak szczegóły podamy dopiero za jakiś czas – zmiany wymagają bowiem dużych ingerencji w naszym systemie.

Oczywiście dla osób, którym najmniej zależy na dodatkach i darmowej wysyłce, zachowujemy również system preorderów (czyli możliwości zakupienia nowości w okresie po zamknięciu prenumerat, ale przed premierą) z dodatkowym rabatem.

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w ankiecie i wiele rozbudowanych, trafnych komentarzy. Wszystkie sygnalizowane przez Was problemy i sugerowane rozwiązania wzięliśmy pod uwagę i będziemy systematycznie dążyć do tego, aby każdy mógł dopasować swoje wybory do indywidualnych potrzeb.

-----------------

*Standardowe zasady wysyłek prenumerat nie dotyczą premier festiwalowych, gdyż one wysyłane są na odrębnych warunkach.