Wysyłamy prenumeraty mang Danganronpa #3 Yona w blasku świtu #2

Dodany przez: Urd - 2019-07-05 15:37:20 - 758 unikalnych wyświetleń;

Mamy dla Was dwie wiadomości. Po pierwsze, dotarł do nas nakład mangi "Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #3 , po drugie, po przejrzeniu nakładu mangi "Yona w blasku świtu" #2 okazało się, że część tomików nie wymaga wymiany obwolut. Ta część nakładu została rozesłana do prenumeratorów i sklepów stacjonarnych Yatta.pl. Wciąż czekamy aż drukarnia sprawdzi część nakładu, która została wysłana do empików i gdy będziemy wiedzieć, jak duży jest problem, podamy datę oficjalnej premiery mangi. Poniżej pełna rozpiska wysyłek.

"Yona w blasku świtu" #2
Yona, córka władcy królestwa Koka, wiedzie szczęśliwe, beztroskie życie jedynaczki. Ojciec ją rozpieszcza, a wierni poddani z generałem Hakiem na czele czuwają nad jej bezpieczeństwem. Lecz w dniu szesnastych urodzin księżniczki jej los całkowicie się odmienia. A wszystko za sprawą kuzyna i wybranka serca Yony, Su-wona! Zmuszona do ucieczki księżniczka trafia do Fugi, rodzinnego miasta Haka. Wydaje się, że znajdzie w końcu ukojenie, ale czy na pewno?

"Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #3
W elitarnej Akademii Szczytu Marzeń trwa mordercza rozgrywka. Z klasy, która rozpoczęła rok szkolny w szesnastoosobowym składzie, zostało tylko sześcioro uczniów. A to jeszcze nie koniec niebezpieczeństw, bowiem organizator tej zabójczej gry szykuje im nowy test. Kim jest tajemnicza superrozpacz? Jaki sekret skrywa Akademia? Aby odpowiedzieć na te pytania, każdy z superuczniów musi położyć na szalę własne życie!

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- wtorek - "Danganronpa" będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych;
"Yona w blasku świtu" #2 trafi do oficjalnej sprzedaży najprawdopodobniej w przeciągu tygodnia (o dokładnej dacie będziemy informować na dniach);

Dodaj komentarz