Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku 5 i Twoje kwiietniowe kłamstwo 6 już do Was lecą

Dodany przez: Urd - 2020-04-07 14:43:00 - 212 unikalnych wyświetleń;

Dziś z samego rana listonosz zabrał prenumeraty nowości, a zatem "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 5 i "Twoje kwietniowe kłamstwo" 6 lada dzień trafią w Wasze ręce! Poniżej zamieszczamy pełny plan dystrybucji.

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 5
Podczas gdy Hanako wprowadza Narumi w tajniki crossplayu, Nao poszukuje sposobu, by przeprosić Ko za swoją ostatnią - tragiczną w skutkach - pomyłkę. Chłopak nie spodziewa się jednak, że pomoc - jak to w życiu bywa - przybędzie z najmniej oczekiwanej strony. Przed Wami piąty już tom przygód randkujących otaku! Mnóstwo facepalmów i kręcenia głową z politowaniem gwarantowane!

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 6
Mimo ostatniej porażki Kosei kontynuuje lekcje fortepianu pod okiem swojej byłej nauczycielki i wspólnie z Kaori przygotowuje się do występu na koncercie galowym w Hali Towa. Kiedy wydaje się już, że Koseiowi wreszcie udało się wygrać z psychiczną blokadą, która przez lata powstrzymywała go przed graniem, raptem pojawiają się nowe, nieprzewidziane komplikacje. Występ duetu staje pod znakiem zapytania, a Kosei będzie nagle zmuszony do podjęcia najtrudniejszej decyzji w swoim życiu!

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty,
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- czwartek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Dodaj komentarz