Wiosenny Festiwal Mangowy - czwarta karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-03-31 09:52:40 - 356 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Zapiski zielarki"! To historia pełna pałacowych intryg z rezolutną główną bohaterką! Idealnie nadaje się dla wszystkich spragnionych niebanalnych historii!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 12 kwietnia - szczegóły zabawy na stronie Wiosennego Festiwalu Mangowego!

"Zapiski zielarki" 1
Maomao, ambitna młoda zielarka, zostaje porwana i trafia do haremu cesarza jako służąca. Aby nie pogarszać sytuacji, w której się znalazła, zataja swoje umiejętności, a nawet fakt, że potrafi czytać i pisać. Tymczasem nowo narodzone dzieci władcy umierają na skutek tajemniczej klątwy. Zielarka szybko orientuje się, że to nie magia, ale trucizna jest przyczyną śmierci niemowląt. Decyduje się ostrzec matki, podrzucając do ich komnat wiadomość o powodach niezwykłej choroby ich dzieci. Dziewczyna nie przypuszcza nawet, jak bardzo ta decyzja zaważy na jej losie. Tym bardziej, że znalazła się w miejscu, w którym nikt nie może czuć się bezpieczny...