Upoluj pierwszy tom "Łowcy dusz" - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: Urd - 2021-10-21 15:02:34 - 243 unikalnych wyświetleń;

To już ostatnie dni na zakup festiwalowych prenumerat! Jeśli zastanawiacie się nad „Łowcą dusz" 1, spieszymy z prezentacją obwoluty, a także zachęcamy do lektury początkowych stron. W tej edycji nie tylko otrzymacie tomiki o wiele grubsze niż standardowo, ale też czeka na Was mnóstwo kolorowych stron w różnych częściach tomiku! To jak - zapolujemy razem na demony?


„ŁOWCA DUSZ" 1
Trzy tysiące lat temu, gdy na tronie Chin zasiadł dobry i mądry król Chū, dolinie Żółtej Rzeki wróżono długie lata dobrobytu. Jednak wszystko przepadło, kiedy władca pojął za żonę równie piękną, co okrutną Dakki, jedną z xianren, nieśmiertelnych istot o wyjątkowych mocach. Pod rządami bezlitosnej królowej kraj pogrążył się w chaosie… Aby przywrócić równowagę w świecie ludzi, przywódca wszystkich xianren wysłał swojego ucznia, Taikōbō, z misją pokonania i zapieczętowania dusz aż 365 demonów na usługach Dakki. W obliczu przeważających sił wroga, Taikōbō będzie musiał znaleźć sprzymierzeńców gotowych na wszystko...

Przed Wami epicka, pełna intryg, humoru i fabularnego rozmachu przygoda, w której ludzie, nieśmiertelni i demony toczą bój o losy tego świata!