Toradora #1

Premiera: 2013-09-04
Zakwitły wiśnie i w Japonii rozpoczął się nowy rok szkolny. Ryūji Takasu chciałby uchodzić w swoim liceum za najzwyklejszego drugoklasistę, ale przeszkadza mu w tym odziedziczony po ojcu wzrok mordercy. Los uśmiecha się do niego, gdy zostaje przypisany do tej samej klasy, co obiekt jego westchnień, Minori Kushieda. Niestety, już w pierwszym dniu Ryūji naraża się największemu postrachowi całej szkoły, którym jest drobniutka Aisaka Taiga, znana jako Tyci Tygrys”. Jego życie zmienia się całkowicie, kiedy przez przypadek poznaje największy sekret małej zabijaki.

Scenariusz: Yuyuko Takemiya
Ilustracje: Zekkyō
Projekty postaci: Yasu

Tytuł oryginału: とらドラ!, Toradora!
Gatunek: komedia, romans, życie szkolne
Format: B6+
Ilość stron: 196 (w tym 4 kolorowe)
Oprawa: klejona
Okładka: kolor, obwoluta
Ilość tomów: 6+ / seria kontynuowana

Data wydania polskiego: 2013-09-04

Pozostałe tomy:

Przykładowe strony:


Pliki pochodzą z wcześniejszej wersji podglądu Flash i mimo używania czytnika YattaReader, nie są reprezentatywne dla jakości plików oferowanych w ramach usługi YattaReader


© Studio JG; Powielanie umieszczonych na tej stronie fragmentów mangi, umieszczanie jej na innych stronach bez zgody Studia JG (dotyczy to także SKLEPÓW) jest niedozwolone. Zgody udzielamy z chęcią - ale otrzymanie jej wymaga skontaktowania się z naszym wydawnictwem.