Tokyo Toy Box #1

Premiera: 2011-10-05


Akihabara, Tokio. Niewielka wytwórnia gier wideo - Studio G3, walczy o byt na okrutnym rynku. Jej dyrektor, idealistyczny, nieodpowiedzialny, wiecznie nieogolony Tenkawa Taiyō zrobi absolutnie wszystko, by stworzyć grę, która podbije serca ludzi.
Ōtemachi, Tokio. Odnosząca sukcesy w świecie biznesu karierowiczka Tsukiyama Hoshino przeżywa kryzys ambicji, gdy zostaje nagle przeniesiona do podupadającej wytwórni gier z zadaniem wydźwignięcia jej z problemów finansowych. W to i tak niefortunne połączenie dwóch zupełnie różnych światów – żyjącego ideałami Taiyō i twardo stąpającej po ziemi Tsukiyamy, wdziera się firma będąca prawdziwą potęgą na rynku gamingowym, a wraz z nią – tajemniczy Sensui Izuru. Tak zaczyna się gra, w której stawką jest istnienie Studia G3!
„Tokyo Toy Box” to precyzyjne ukazanie bezpardonowych realiów rynku gamingowego „od kuchni”, gdzie polem walki są komputery, a bronią – wyobraźnia.
Obowiązkowa pozycja dla każdego fana japońskich gier!

Autor: UME (Takahiro Ozawa, Asako Seo)

Format: B6+
Ilość stron: 230
Oprawa: klejona
Okładka: kolor, obwoluta

Data wydania polskiego: 2011-10-05

Pozostałe tomy:

Przykładowe strony:


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

© Studio JG; Powielanie umieszczonych na tej stronie fragmentów mangi, umieszczanie jej na innych stronach bez zgody Studia JG (dotyczy to także SKLEPÓW) jest niedozwolone. Zgody udzielamy z chęcią - ale otrzymanie jej wymaga skontaktowania się z naszym wydawnictwem.

Komentarze

Dodaj komentarz
RE: Tokyo Toy Box
Popełnił: AME (109.95.144.???); Popełniono: 2011-10-16 20:25:43
wczoraj kupiłem i jestem cały happy:D (bardzo mi się spodobało i czekam na drugi tom). YEAH!
RE: Tokyo Toy Box
Popełnił: kamil241 (77.254.173.???); Popełniono: 2012-07-18 21:35:29
Świetna manga, bardzo mi się podoba. Szkoda, że to tylko 2 tomy.
RE: Tokyo Toy Box
Popełnił: Frug (79.188.17.???); Popełniono: 2013-04-01 16:42:30
Jestem wielkim fanem japońskich gier (zwłaszcza retro, famicom i te sprawy) ale po przeczytaniu 1 tomu Tokyp Tpy Box mogę powiedzieć ... meh wielkiego zachwytu nie było. A i tutaj muszę wspomnieć małego faila :P. Na pierwszej stronie na, której jest niemal perfekcyjny rysunek Famicom'a wkradł się jeden błąd. Przyciski na padzie od famicoma były okrąłe a nie prostokątne :P
RE: Tokyo Toy Box
Popełnił: Yatsechin (159.205.125.???); Popełniono: 2015-01-15 14:50:31
Uważam że to jest niedopuszczalne aby tak zniszczyć klimat mangi i zalać ją taką dawką polskości, jak mozna było dodać jakiś śląski żałosny akcent do postaci Tsukiyamy. Klimat Japoni totalnie zniszczony, zamiast probować zmieniać i podpasowywać się pod polskę moze warto by było pomyslec o tamtejszym poczuciu humoru i tamtejszym rozumowaniu i wprowadzić to w polske. Mangi to nie Amerykanskie komiksy gdzie nie trzeba az tak przestawiac swojego myslenia. Mangi są z japoni tam ludzie myślą troche inaczej mają inne zasady spoleczne, a wy probujecie dopasowywać to do europy zamiast dać normalny produkt z czego wychodzi papka. Utwierdziliscie mnie w przekonaniu że nie warto kupować jakikolwiek spolszczony produkt.