Szósty tom serii "Miłość to wojna" nareszcie u nas!

Dodany przez: Urd - 2021-07-19 14:24:22 - 229 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dotarły do nas poprawione (kilka razy) tomiki mangi "Miłość to wojna" #6! Manga już ruszyła w podróż do prenumeratorów, natomiast poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę dystrybucji.

"Miłość to wojna" 6
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskie goprestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę! Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej!
Tom szósty przynosi odpowiedź na kluczowe pytanie: czy Kaguya zdobędzie się na odwagę i uczci urodziny Miyukiego? Nasza genialna bohaterka zasięga porady u Hayasaki, próbuje wyciągnąć informacje z Kei, młodszej siostry przewodniczącego, a nawet bierze udział w... wewnętrznej wojnie intelektów?! Uwaga! Kaguya jeszcze nigdy nie była tak urocza! A co poza tym? Podziwianie księżyca, gry planszowe oraz... czyżby nieuchronnie zbliżający się koniec?!


Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.