"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 19, "Iruma w szkole demonów" 11 i "Grand Blue" 8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2021-12-01 17:09:01 - 276 unikalnych wyświetleń;

Grudzień rozpoczynamy od premiery trzech mang: "Shirayuki. Śnieżki o czerwonych włosach" 19, "Iruma w szkole demonów" 11 i "Grand Blue" 8. Prenumeraty już do Was lecą, natomiast pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 19
Po zakończeniu konfliktu z rodem Bergattów Zen otrzymuje kilka tygodni wolnego i postanawia przyłączyć się do wracającej na północ Shirayuki. Tymczasem Mitsuhide odwiedza Kiki w jej rodzinnym domu, aby szczerze wyznać swoje uczucia! W tym tomie rycerz księcia wyjawi, co jest dla niego najważniejsze!

„Iruma w szkole demonów" 11
Iruma spędza ekscytujące wakacje w świecie demonów. Nocowanie u kolegów, imprezy, randka... ♥ Jednak sielanka musi kiedyś dobiec końca. Początek nowego semestru przynosi diabelnie trudne do wykonania zadanie!

"Grand Blue" 8
Shiori wraca do rodzinnego domu, a zatem jej brat w końcu może zacząć normalnie żyć. Tymczasem Aina, po tym jak dowiaduje się, że Chisa i Iori nie są tak naprawdę spokrewnieni, przechodzi załamanie nerwowe. Krótko mówiąc topi smutki w alkoholu i wciąga za sobą na dno (kieliszka) kogo popadnie. Aby wydusić z Ioriego potrzebne informacje postanawia zastawić na niego pułapkę, w czym chętnie pomaga jej reszta ekipy. Czy chłopak zdoła przejrzeć intrygę?

Plan dystrybucji:
- prenumeraty wysłane
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.