"Seven Deadly Sins" 6, "Log Horizon" LN 7 oraz "W rytmie wieczoru i poranka" już do Was lecą!

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-08 12:35:54 - 560 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy nowości na żółto i na niebiesko. Na początek "W rytmie wieczoru i poranka", które przyszło do nas wczoraj i również wtedy zostało rozesłane do prenumeratorów. Dzisiaj zaś wysłaliśmy Wam "Seven Deadly Sins" #6 i "Log Horizon" LN #7. Poniżej znajdziecie opisy tomików i plan dystrybucji.

"Seven Deadly Sins" #6
Żeby zdobyć Święty Skarb Diane, Grzechy biorą udział w turnieju w miasteczku Vaizel. Ban i Meliodas wydają się całkowicie pochłonięci walką, ale tak naprawdę bacznie śledzą ruchy Świętych Rycerzy. I wszystko poszłoby jak z płatka, gdyby Zakon nie przygotował kolejnej perfidnej zasadzki... Czy nasi bohaterowie zdołają zapobiec katastrofie?

"Log Horizon" LN #7
Shiroe i Neotsugu w tajemnicy opuścili Akibę. Po konfrontacji z Nurehą - guild masterką, która w zaledwie kilka miesięcy po Katastrofie zawładnęła całym Minami - Zaklinacz zdał sobie sprawę, że możliwości, jakie nowa rzeczywistość daje Poszukiwaczom, może okazać się tragiczna w skutkach dla wszystkich mieszkańców Yamato. Plan, który obmyśla, jest jednak tak nieprawdopodobny i niebezpieczny, że sam zaczyna wątpić w jego powodzenie. Tymczasem Radzie Minami nie umknęło, że Jadowity Okularnik zniknął z Akiby i najprawdopodobniej coś knuje... Czy naszym bohaterom uda się przeprowadzić niewykonalną misję, w dodatku tak, aby utrzymać ją w tajemnicy?

"W rytmie wieczoru i poranka"
Asaichi to facet zupełnie pozbawiony niezwykłych umiejętności. Nie umie grać na żadnym instrumencie, aranżować potrafi co najwyżej kolejne puszki z piwem, a jego zdolności wokalne są w najlepszym razie poprawne. Nie przeszkodziło mu to jednak w zostaniu liderem zespołu, który założył, żeby rwać gorące laski i chlać w opór. Jego zupełnym przeciwieństwem jest Yoru - basista, który niedawno dołączył do zespołu. Asaichi nienawidzi w nim wszystkiego - talentu muzycznego, wysokiego wzrostu, fryzury, a przede wszystkim spokojnego charakteru i zdystansowania. Co zresztą otwarcie daje mu odczuć. Mimo szorstkiego traktowania, Yoru zdaje się być zafascynowany Asaichim. Pewnego wieczoru za sprawą równie niedorzecznej co komicznej pomyłki ich relacje ulegają diametralnej zmianie. Ale... czy aby na pewno na lepsze? kładki, w polskim wydaniu może ulec zmianie.

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty "W rytmie wieczoru i poranka".
- środa - wysłaliśmy prenumeraty "Seven Deadly Sins" 6 oraz "Log Horizon" LN 7,
- "W rytmie wieczoru i poranka" trafiło do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi.
- czwartek - "Seven Deadly Sins" 6 oraz "Log Horizon" LN 7 będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl.
- piątek - "Seven Deadly Sins" 6, "Log Horizon" LN 7 oraz "W rytmie wieczoru i poranka" znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Dodaj komentarz