Samuraj Jack w nowym imprincie SJG

Dodany przez: Urd - 2017-05-12 14:21:37 - 3457 unikalnych wyświetleń;

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów komiksu niemangowego. W związku z tym, że jesteśmy z Wami już od dziesięciu lat, postanowiliśmy w tym roku zreorganizować również ten dział naszego wydawnictwa. W tym celu utworzyliśmy osobny imprint poświęcony komiksowi zachodniemu - SJG Komiks. Pod jego szyldem kontynuować będziemy już wydawane produkcje Cartoon Network, takie jak "Adventure Time", czy "Atomówki", a także całkiem nowe serie.

Na początek miło nam jest poinformować, że jeszcze w maju w Wasze ręce trafi "Samuraj Jack" #1! Jeśli jesteście fanami serialu, ta pozycja z pewnością podbije Wasze serca. Nie jest to bowiem adaptacja, a zupełnie nowe przygody tego szlachetnego wojownika, opatrzone barwną i dynamiczną grafiką, którą tak dobrze znacie. Niedługo poinformujemy Was o dalszych planach i terminach wydań poszczególnych tytułów. Zapraszamy również na nowy profil wydawniczy na Facebooku i na podstronę imprintu sjg.com.pl

"Samuraj Jack" #1
Oto komiksowa kontynuacja przygód jednego z najpopularniejszych bohaterów kreskówkowych ostatnich lat. Demoniczny Aku wysłał Samuraja Jacka w daleką przyszłość, a sam w tym czasie opanował świat. Teraz wojownik, rzucony w postapokaliptyczną scenerię pełną kosmitów, potworów, cyborgów i ciemiężonych ludzi będzie próbował za wszelką cenę powrócić do swoich czasów. W tym celu uda się na poszukiwanie magicznego artefaktu - Sznura Eonów, który onegdaj zniszczony został przez czarnoksiężnika. Przetrwały jednak złote włókna, obecnie rozrzucone po świecie. Czy Jackowi uda się je odnaleźć i przy pomocy magii Splotów Czasu przywrócić pokój?