Przed Wami YattaReader!

Dodany przez: Yanek - 2019-08-06 16:37:10 - 4199 unikalnych wyświetleń;


Z dumą prezentujemy efekt naszej wielomiesięcznej pracy. Oto pierwsza w Polsce platforma zaprojektowana z myślą o czytelnikach komiksów – YattaReader! Jeśli brakuje Ci miejsca na półkach lub drażni Cię, że nie możesz zabrać w podróż swoich ulubionych serii – służymy rozwiązaniem. Intuicyjna i łatwa obsługa, szybki dostęp do kolejnych tomów oraz możliwość czytania zakupionych tytułów bez konieczności dostępu do internetu – od dziś to wszystko jest w zasięgu ręki! Już teraz zainstaluj aplikację w telefonie, na tablecie lub komputerze i przetestuj darmowe demo!

Obecnie w aplikacji YattaReader dostępnych jest 90 publikacji z aż 16 popularnych serii: m.in. „Fairy Tail”, „Sherlock”, „Bakemonogatari” czy „Noragami”. Ale na tym nie koniec - oferta będzie na bieżąco rozszerzana w cyklicznych aktualizacjach.

CZYM JEST YattaReader?

YattaReader to wieloplatformowa aplikacja ułatwiająca dostęp do treści cyfrowych, pozwalająca cieszyć się najnowszymi publikacjami w każdej chwili, z dowolnego miejsca na ziemi. W momencie startu platformy dostępna jest wersja działająca zarówno na komputerach PC i MAC (przez przeglądarki wspierające HTML5 i WEBGL), jak i w systemach Android oraz Apple iOS. Treści znajdujące się w aplikacji każdorazowo są przygotowywane dla konkretnego użytkownika i nie można z nich korzystać poza aplikacją. Jeden użytkownik może jednocześnie korzystać z aplikacji na maksymalnie trzech urządzeniach. Po pobraniu, publikacje przechowywane są w pamięci urządzenia tak, aby można było z nich korzystać także w trybie offline.

5 ZŁ NA CYFROWY START!

Dla wszystkich osób, które nie boją się nowinek i w dniach od 6 do 18 sierpnia, pobiorą naszą aplikację na iOS lub Android, a następnie zalogują się z jej pomocą do systemu YattaReader przygotowaliśmy upominek! Do Waszych cyfrowych portfeli w systemie YattaReader zostanie automatycznie dodane promocyjne "5 ZŁ NA CYFROWY START!".

WYGODNE DOPASOWANIE JAKOŚCI

Aplikacja przeglądarkowa HTML5/WEBGL działa w systemie streamingu, udostępniając treści w rozdzielczości ~140 dpi (ok. 20 MB/tom), natomiast YattaReader dostępny w systemach Android oraz Apple iOS umożliwia pobranie treści w dwóch wariantach:
– w wysokiej rozdzielczości [HQ] – ~375 dpi (ok. 220 MB/tom)
– w optymalnej rozdzielczości [LQ] – ~260 dpi (ok. 110 MB/tom)

Wersja próbna [DEMO], zawierająca pierwsze 20 stron tytułu dostępna jest w rozdzielczości [LQ].

Dodatkowo, wprowadziliśmy też opcję [Czytaj bez pobierania], która daje możliwość korzystania z treści na telefonie czy tablecie bez konieczności pobierania ich na urządzenie. Z tej opcji zalecamy korzystać używając WiFi, ponieważ zużywa ona transfer internetowy w urządzeniach mobilnych.


SZYBKA I ŁATWA PŁATNOŚĆ

Po instalacji aplikacja daje możliwość pobrania bezpłatnego [DEMO] (pierwszych stron) danej mangi, a także opcję nabycia pełnej treści przy użyciu szybkich płatności PayU lub PayPal.*


POMÓŻ NAM STWORZYĆ APLIKACJĘ TWOICH MARZEŃ
Jako że nasza platforma będzie regularnie aktualizowana, liczymy na Wasze uwagi i opinie, które pomogą nam jeszcze bardziej dostosować YattaReader do Waszych potrzeb. Wszelkie przemyślenia na temat platformy można podsyłać nam na adres reader@yatta.pl. Dodatkowo, w razie pytań zachęcamy do sprawdzenia, czy odpowiedź nie jest już dostępna w przygotowanym przez nas FAQ (reader.yatta.pl/faq).

* Zgodnie z polityką Apple, wersja na iOS nie może oferować zewnętrznych płatności tylko korzystać z wewnętrznych mechanizmów Apple In-App Payment. Ze względu na olbrzymią (ponad 40%) prowizję od transakcji przy użyciu Apple IAP zdecydowaliśmy się chwilowo nie wprowadzać tej opcji, przez co użytkownicy Apple iOS będą musieli dokonywać zakupu przez serwis www. Docelowo, Apple IAP zagości w kolejnej wersji aplikacji, lecz nie rekomendujemy jego używania - prowizja podnosi koszt zakupu o blisko połowę. Zamiast tego będziemy sugerować przedpłacenie środków do wirtualnego portfela w serwisie www i dokonywanie zakupów przy ich użyciu.