[Prima Aprilis] Kolekcja Nostalgii powraca

Dodany przez: Yanek - 2019-04-01 00:00:01 - 1507 unikalnych wyświetleń;


Jeśli po wszystkich naszych Pyrkonowych ogłoszeniach myśleliście, że niczym Was już w tym roku nie zaskoczmy - byliście w błędzie!

W 2019 roku powraca kultowa Kolekcja Nostalgii od Studia JG!

Tym razem przygotowaliśmy dla Was ponad 44-tomową antologię najróżniejszych tytułów, które reprezentują niemal wszystkie historyczne epoki rozwoju japońskiego komiksu.
Zapewne wszyscy starsi fani mangi przyklasną stwierdzeniu "iż panie kiedyś to było".
Tym samym, jeśli masz ochotę poczuć trochę wiatru we włosach i zaznać raz jeszcze młodzieńczej werwy - nie czekaj ani chwili - sięgnij po KOLEKCJĘ NOSTALGII!
Od teraz każdy może wrócić do swojej mangowej młodości! Niezależnie od tego czy z wypiekami na twarzy czytałeś romansidła pod kołdrą, czy też wspólnie z innymi niewolnikami budowałeś piramidy - mamy dla Ciebie TWOJE ukochane tytuły sprzed lat!

Pierwszym tomem jaki przygotowujemy dla Was na Pyrkon jest "Dragon Ball A" - prequel znanej i lubianej serii "Dragon Ball". Wydaniem tym nadamy nowe znaczenie terminowi HARD COVER, gdyż komiks ten ukaże się w zgodnej z oryginałem formie rytu na piaskowym bloku! SZYKUJCIE JUŻ SWOJE PÓŁECZKI!

Dodatkiem specjalnym będzie unikatowy papirus z niepublikowanymi nigdy wcześniej przygodami Horo z mangi "Spice and Wolf"!

Już sześć tygodni po Pyrkonie, ukaże się drugi tom kolekcji zawierający dwie istotne dla naszej państwowości historie - "Popiel-San" i "Mieszko-Desu".

Jak sami widzicie - zapowiada się niesamowita lektura!

Przykładowe strony: