Prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony "Grand Blue" 1

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-29 09:43:14 - 880 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do 5. lipca możecie zamawiać prenumeraty na pierwszy tom komedii, jaka ukaże się nakładem Ośmiu Macek podczas Letniego Festiwalu Mangowego (17-19 lipca)!

Przypominamy też, że kupując "Grand Blue" 1 i kolejne tomy w prenumeracie, otrzymacie niepowtarzalny dodatek w klimatach serii - karty do Drinking Game! Zbierzcie je wszystkie i grajcie ze znajomymi! A tymczasem - na zachętę prezentujemy obwolutę oraz gorąco zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Grand Blue" 1
Po latach spędzonych w męskim liceum Iori Kitahara nareszcie może rozpocząć życie, o jakim marzył. Przeprowadza się do uroczej nadmorskiej miejscowości, aby rozpocząć studia i cieszyć się swoją nową wolnością w otoczeniu pięknych koleżanek z uczelni. Jako że od teraz ma zamieszkać ze swoim wujkiem, właścicielem sklepu ze sprzętem do nurkowania, beztrosko przekracza próg lokalu. Ku jego przerażeniu już na wejściu wita go zgraja nagrzanych koksów, odzianych jedynie w ociekającą testosteronem pewność siebie. Nie jest to widok, który można łatwo odzobaczyć… Okazuje się, że sklep ten jest siedzibą studenckiego koła płetwonurków, którego entuzjastyczni członkowie z miejsca chcą wcielić chłopaka w swoje szeregi. Urządzają mu więc radosne i mocno zakrapiane przyjęcie powitalne, a Iori, wbrew początkowym oporom, wkrótce sam szaleje w najlepsze. I tak, na skutek całonocnego chlania i krzywo pojętej życzliwości kolegów, chłopak ląduje na inauguracji roku akademickiego z kacem tysiąclecia i w stroju, powiedzmy wprost, niegodnym okazji. A to dopiero pierwszy dzień jego nowego, studenckiego życia!

Piękne kobiety, zapierające dech widoki, morze alkoholu, trochę sportu, zdecydowanie za dużo gołych męskich tyłków i mnóstwo fantastycznego humoru - to jest komedia, którą trzeba zobaczyć!


Przypominamy, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

Dodaj komentarz