Prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony "Beztroska kraina" 1

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-23 10:20:04 - 416 unikalnych wyświetleń;

Podczas Letniego Festiwalu Mangowego (17-19 lipca) premierę będzie miała nasza przeurocza nowość historyczno-obyczajowa w wydaniu exclusive - "Beztroska kraina" 1! Seria powinna szczególnie przypaść do gustu wszystkim tym, których oczarowała nasza "Opowieść Panny Młodej"! Czy aranżowane małżeństwo aspirującego medyka i tajemniczej nieznajomej z dalekich stron ma szanse na powodzenie? Aby umilić Wam oczekiwanie - prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Beztroska kraina" 1
W XVIII-wiecznej tybetańskiej wiosce nastoletni chłopiec, Khang Zhipa, szkoli się, aby zostać medykiem. Pewnego dnia w jego domu zatrzymuje się orszak weselny z młodziutką panną młodą. Dziewczyna niespodziewanie wykazuje zainteresowanie ziołolecznictwem, dzięki czemu chłopak szybko nawiązuje z nią nić porozumienia. Jakże wielkie jest jego zdziwienie, gdy następnego dnia okazuje się, że piękna nieznajoma nie rusza w dalszą podróż, a szczęśliwym narzeczonym... jest on sam!

Oto pełna ciepła i humoru, pięknie narysowana opowieść o młodym, ambitnym chłopcu i jego tajemniczej narzeczonej z odległego kraju.


Przypominamy, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

Dodaj komentarz