"Pola podbija podstawówkę" - nowy polski komiks w naszej ofercie!

Dodany przez: Urd - 2021-12-31 13:58:10 - 1261 unikalnych wyświetleń;

W ostatni dzień tego roku oddajemy w Wasze ręce przesympatyczny komiks! Przed Wami "Pola podbija podstawówkę" autorstwa Vanitachi. Komiks powstał w ramach konkursu organizowanego przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego z okazji setnej rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Japonią. Przygody małej Poli są lekturą, po którą mogą sięgnąć najmłodsi, ale z pewnością rozbawi ona także starszych czytelników. Sprawdźcie dokąd zaprowadzi naszą małą bohaterkę zainteresowanie Japonią.

Ze względu na ograniczony nakład komiksu, nie będzie on dostępny w empikach, jednak już po Nowym Roku będziecie mogli znaleźć go w sklepach stacjonarnych Yatta.pl. Tymczasem możecie go zamawiać w naszym sklepie internetowym. Co więcej - kupując komiks w naszej sieci, do każdego zakupionego tomiku (i do wyczerpania zapasu) będziemy dodawać widoczną na infografice uroczą pocztówkę noworoczną.

"Pola podbija podstawówkę"
Maleńka Pola ogląda razem z mamą film dokumentalny o Kioto i nagle postanawia, że w przyszłości zostanie… gejszą! Przychodzi więc do przedszkola w szlafroku udającym kimono i z pałeczkami do ryżu we włosach, po czym zasypuje opiekunkę swojej grupy pytaniami na temat Japonii. Tak zaczyna się opowieść o niezwykłej miłości do odległego kraju i do własnej małej ojczyzny, o poznawaniu innych kultur i rodzimych tradycji, o lekcjach, jakie daje nam historia, i o codziennym życiu ze zwariowaną siedmiolatką.

Autor: Vanitachi
Gatunek: komedia, okruchy życia
Format: A5
Premiera: 31 grudnia 2021
Liczba stron: 164