Poison City #2 i "Samuraj Jack" #3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-02-21 15:47:00 - 1140 unikalnych wyświetleń;

Przed Wam drugi, ostatni tom niesamowitej mangi "Poison City" #2. Oto historia, która wstrząsnęła japońskim rynkiem wydawniczym. Do tego trochę lżejsza pozycja "Samuraj Jack" #3 - kolejna część przygód, niepokazana w serialu. Uprzedzamy również, że od tego tomu włącznie, komiks nie będzie sprzedawany w empiku.

"Poison City" #2
Mikio Hibino rozpoczyna publikację swojej mangi "Dark Walker" na łamach czasopisma, jednak wydanie kolejnych rozdziałów zostaje wstrzymane. Świadom ryzyka, że ewentualne wydanie tomikowe może zostać uznane za pozycję toksyczną, mangaka kontynuuje swoje dzieło. Tymczasem amerykańskie wydawnictwo zgłasza ofertę wykupienia licencji na kontrowersyjny komiks. Przedstawiciel spółki twierdzi, że zna sposób, aby uniknąć wpisania mangi Hibino na listę pozycji toksycznych.

"Samuraj Jack" #3
Legendarny samuraj, znany jako Jack, utknął w przerażającej przyszłości rządzonej przez demonicznego Aku. co gorsza, jego magiczny miecz, czyli jedyna broń jaką miał w starciu ze zmieniającym postać potworem, został złamany. Co czeka jacka, jeśli nie będzie mógł się bronić?

Plan dystrybucji
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - manga i komiks trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl W Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie
- piątek - "Poison City" trafi do empików i innych sklepów komiksowych; "Samuraj Jack" trafi do innych sklepów komiksowych (nie będzie dostępny w sieci empik)

Dodaj komentarz