Obwoluta oraz przykładowe strony z serii "Miłość to wojna" 1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-02 12:07:13 - 636 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce będziecie świadkami niezwykłego pojedynku umysłów... oraz serc! Jeszcze tylko do końca tygodnia można zamawiać prenumeratę na pierwszy tom i zbiorczą mangi "Miłość to wojna" 1! Czy nasi bohaterowie wreszcie wyznają sobie uczucia?! Prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

"Miłość to wojna" 1
Przewodniczący samorządu Miyuki Shirogane i wiceprzewodnicząca Kaguya Shinomiya to prawdziwi idole w renomowanej szkole dla elit. Wybitni w każdej dziedzinie, opanowani i piękni, dzielą wstydliwy sekret. Są w sobie zakochani. Nie mogą jednak przyznać się do swoich uczuć, bo w ich rozumieniu... miłość jest dla słabych! Bycie w związku to nieustanna walka, którą przegrywa ten, kto pierwszy się odsłoni. W tym starciu Kaguya i Miyuki nie będą przebierać w środkach, aby osiągnąć swój cel i zmusić przeciwnika do wyznania!

Misternie tkane strategie, skomplikowane do granic absurdu intrygi i zakrojone na szeroką skalę manipulacje - wszystkie chwyty dozwolone! W końcu MIŁOŚĆ TO WOJNA!


Pamiętajcie też, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

Dodaj komentarz