Noragami #19 i Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #6 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-07-29 14:01:06 - 586 unikalnych wyświetleń;

Tydzień zaczynamy od dwóch nowości - "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #6 i "Noragami" #19. A z okładek patrzą na Was tacy oto ładni chłopcy - do wyboru, do koloru. Poniżej zamieszczamy opisy i pełną rozpiskę wysyłek.

"Noragami" #19
"Twórcy zasad zawsze dbają o to, by mieć przewagę we własnej grze..."
Po tym jak Yato i Yukine przecięli Niebiosa, Amaterasu zstąpiła na ziemię i wydała na buntowników wyrok śmierci. Jednak boskie regalia czeka kara jeszcze bardziej okrutna - zapieczętowanie na wieczność. Aby uchronić Yukine przed potwornym losem, Michizane podważa wyrok. Teraz o słuszności werdyktu zadecydować ma Rytuał Boskiej Przysięgi - trzy próby, w których stawką jest życie oręży. Pierwsza próba okazała się pomyślna dla Niebios, druga dla skazanych. W trzecim podejściu na szali waży się życie Daikoku - jaki będzie finał tego dramatycznego sądu?


"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #6
Shirayuki i Obi goszczą w zamku Tanbarun. W międzyczasie Zen, który usiłuje wytropić ludzi poszukujących zielarki, dowiaduje się, że bandyci odkryli miejsce pobytu dziewczyny. Mimo sprzeciwu Izany młody książę postanawia wyruszyć jej na ratunek. Jednakże w noc balu Shirayuki staje oko w oko z niebezpieczeństwem!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty
- wtorek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- środa - mangi będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych

Dodaj komentarz