Niespodziankowy projekt zapowiedziany podczas WFM!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-07 16:58:35 - 940 unikalnych wyświetleń;

Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie podczas festiwalu. Aby jeszcze bardziej umilić ten czas, postanowiliśmy przedstawić Wam nasz najnowszy projekt!

Prezentujemy SJG Kids - markę, w ramach której wydawać będziemy japońską literaturę dziecięcą! Jeśli macie młodsze rodzeństwo lub należycie do fanów mangi, którzy już sami założyli rodzinę, SJG Kids umożliwi Wam podzielenie się z nimi pasją do japońskiej popkultury.

Serię wydań rozpoczynamy od niesamowitej książki "Poupelle z Miasta Kominów". Ta przepięknie zilustrowana, mądra i poruszająca opowieść z pewnością zachwyci również i starszych czytelników.

Pierwsza nowość spod szyldu SJG Kids oficjalną premierę będzie miała już w maju, podczas Warszawskich Targów Książki (26-29.05). Do tego czasu możecie ją natomiast zamówić na Yatta.pl z 15% rabatem i dodatkiem, a do końca Wiosennego Festiwalu Mangowego, wpisując przy zamówieniu kod KIDS, możecie liczyć na dodatkowe 5% zniżki!

Poupelle z Miasta Kominów
W spowitym smogiem Mieście Kominów zjawia się tajemniczy gość. Chociaż większość mieszkańców stroni od dziwnego przybysza, mały Lubicchi wyciąga do niego pomocną dłoń. Tak rozpoczyna się niezwykła opowieść o przyjaźni, nadziei i małym cudzie, który ma miejsce w pewną ciemną halloweenową noc...

Autor: Akihiro Nishino
Gatunek: fantastyka, tajemnica, przygodowy
Ograniczenie wiekowe: 6+
Rozmiar: 210x210mm
Premiera: 26 maja