Nadchodzi "Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" #1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-11 09:47:52 - 111 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera gorrrącej nowości - "Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" 1! Matsubase odchodzi z policji i otwiera własne biuro detektywistyczne. Czy uda mu się utrzymać biznes, kiedy sam padnie ofiarą oszustwa?!

Przypominamy, że jeszcze tylko dziś możecie zamawiać prenumeraty na tom pierwszy serii w zestawie z notesem-niezbędnikiem każdego detektywa! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" 1
Hijiri Matsubase jest jedynym w swoim rodzaju prywatnym detektywem. Ma niezawodną intuicję, umysł ostry jak brzytwa, cięty język i... aparycję gimnazjalisty. Choć uśmiech rzadko schodzi z jego twarzy, pod tą pogodną maską kryją się głębokie rany, które pomimo upływu czasu nie zdołały się zabliźnić. Traumatyczne przeżycia, z jakimi musiał się zmierzyć, ukształtowały go i uczyniły niezawodnym w swoim fachu. Poznajcie bliżej jednego z kluczowych bohaterów bestsellerowego "Pokoju w kolorach szczęścia"! Dowiedzcie się, jak wyglądały początki działalności detektywa Matsubase zaraz po jego odejściu z policji, a także czym zajmował się na trzy lata przed podjęciem sprawy Sachi i jej porywacza.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Dodaj komentarz