„Księga przyjaciół Natsume” 15, „Twoje kwietniowe kłamstwo” 10 oraz „Nim odnalazła nas miłość” 2 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-02-26 14:29:49 - 241 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Księga przyjaciół Natsume” 15, „Twoje kwietniowe kłamstwo” 10 i „Nim odnalazła nas miłość” 2! Która mangusia najszybciej trafi w Wasze łapki? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Księga przyjaciół Natsume” 15
Natsume znajduje papierową lalkę, na której zapisany został adres. Chłopak postanawia udać się we wskazane miejsce, a tam zastaje kobietę, której ojciec niegdyś pracował jako egzorcysta. Teraz w jej domu dochodzi do tajemniczych zjawisk, a nasz bohater wraz z panem Natorim postanawiają je zbadać. Co z tego wyniknie...? Tom zawiera również dodatkowy rozdział ukazujący życie państwa Fujiwara sprzed czasów, gdy przygarnęli Takashiego pod swój dach.

„Twoje kwietniowe kłamstwo” 10
Zbliża się konkurs pianistyczny, podczas którego Kosei ponownie zmierzy się z odwiecznymi rywalami - Emi Igawą oraz Takeshim Aizą. Od wyniku tej fortepianowej bitwy zależeć będzie, czy chłopak dostanie się do wymarzonej szkoły muzycznej... A jednak to nie pragnienie wygranej zaprząta teraz Koseiowi głowę, tylko kwestia pogarszającego się stanu zdrowia Kaori. Czy muzyka pomoże młodemu pianiście wreszcie nazwać uczucie, które już od dawna żywi do swojej przyjaciółki? I czy zdoła wyznać jej prawdę, zanim będzie za późno?

„Nim odnalazła nas miłość” 2
Wystarczył jeden impuls, aby Kazuma uświadomił sobie, co naprawdę czuje do Chiakiego. Gorące uczucie sprawia, że chłopcy nie potrafią wytrzymać bez siebie ani chwili. Jednak myśl, że nikt nie może dowiedzieć się o ich związku, przyćmiewa szczęście Kazumy. Czy Chiaki zda sobie sprawę, co dręczy jego ukochanego?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Księga przyjaciół Natsume” oraz „Twoje kwietniowe kłamstwo” nie są dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).