Już są „Grand Blue” 4 oraz „IM: Wielki Kapłan Imhotep” 4!

Dodany przez: mbloch - 2021-02-16 13:13:42 - 260 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Grand Blue” 4 i „IM: Wielki Kapłan Imhotep” 4! Czy wyjazd na Okinawę się udał? Co wykaże śledztwo w sprawie tajemniczych porwań? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Grand Blue” 4
Ekipa klubu nurkowego "Peek a Boo" przygotowuje się do wyjazdu integracyjnego, podczas którego Iori, Kohei oraz Aina mają przystąpić do egzaminu na licencję płetwonurka. Tylko czy naszych bohaterów stać w ogóle na taką wyprawę, skoro wszelkie środki do życia przehulali na alkohol, imprezy i inne studenckie przyjemności? Sprawdźcie, do czego zmuszeni będą posunąć się Iori i spółka, by zarobić na podróż, i jak zakończy się ich szalony wypad!

„IM: Wielki Kapłan Imhotep” 4
Fala tajemniczych zaginięć wstrząsa społecznością Stowarzyszenia Kapłanów Amona. Kiedy ofiarą porwania pada głównodowodzący japońskiego oddziału, Imhotep i Harugo Misora muszą ponownie połączyć siły, żeby odbić uprowadzonych i raz na zawsze ukrócić ten zbrodniczy proceder. Czy nasi bohaterowie znajdą wreszcie wspólny język i nauczą się polegać na sobie nawzajem? I kim jest tajemnicza kobieta, która stoi za tym wszystkim?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.