Jesienny Festiwal Mangowy - ujawniamy drugą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-16 10:44:49 - 959 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Sposób na pięcioraczki", jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwsze tomy trzech serii festiwalowych - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Sposób na pięcioraczki"
Jeśli na studiach przyszło Wam kiedyś zajadać się makaronem z mięsem bez mięsa lub określać kanapkę z serem i keczupem mianem dwudaniowego obiadu, nie będzie Wam obca sytuacja licealisty Futaro Uesugiego. Jako że jego rodzina tonie w długach, chłopak stara się jak może, aby mieć jak najlepsze oceny i desperacko szuka sposobu na zarobek. Niespodziewanie los się do niego uśmiecha – na horyzoncie pojawia się praca korepetytora za naprawdę duże pieniądze. Szybko jednak okazuje się, że ma uczyć nie jedną, ale aż pięć dziewczyn. Jego nowe podopieczne są bowiem... pięcioraczkami! Mało tego, wszystkie chodzą do jego szkoły, są niesamowicie piękne, a przy tym prezentują wachlarz skrajnych charakterów. Nie mówiąc już o tym, że nauka jest ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę. Czy to karkołomne wyzwanie ma szansę zakończyć się sukcesem? A może przyniesie zgoła inne zakończenie...?