Jesienny Festiwal Mangowy - ujawniamy pierwszą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-11 16:13:11 - 910 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu prezentujemy limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Mąż mojego brata". Bohaterowie tej mangi nie raz przywołają uśmiech na Wasze twarze, skłonią do myślenia i pokażą, że pozory czasem bardzo mylą.

To pierwsza z siedmiu kart jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom trzech serii festiwalowych - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Mąż mojego brata".
Yaichi jest ojcem samotnie wychowującym córkę Kanę. Pewnego dnia na progu jego domu pojawia się Mike Flanagan, mąż jego zmarłego przed miesiącem brata bliźniaka. Wizyta tego niezwykłego gościa jest dla gospodarza niezręczna z wielu powodów. Mike to chłop jak dąb, Kanadyjczyk o usposobieniu zdecydowanie zbyt bezpośrednim jak na japońskie standardy, a jakby tego było mało - gej. Biorąc pod uwagę, że Yaichi nie kontaktował się z bratem przez ostatnie dziesięć lat, mężczyzna zupełnie nie wie jak rozmawiać z nowo poznanym szwagrem. Tego problemu nie ma natomiast mała Kana. Z miejsca akceptuje nowego wujka i bezceremonialnie proponuje, żeby podczas pobytu w Japonii zamieszkał w ich domu. Czy Yaichi zdoła przełamać swoje uprzedzenia i zaakceptować Mike’a, a także dowiedzieć się, jakim naprawdę człowiekiem był jego własny brat?

Oto ciepła, słodko-gorzka opowieść o radzeniu sobie ze stratą, a także o barierach, jakie budują krzywdzące stereotypy. A przede wszystkim o tym, jak niewiele trzeba, żeby je zburzyć.