Jesienny Festiwal Mangowy - trzecia karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-10-08 16:12:44 - 830 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z podwójnego wydania "Hanako, duch ze szkolnej toalety. Artbook"! W związku z tym, że Hanako gości już po raz drugi na Festiwalu Mangowym, odwrotna strona karty będzie miała nie srebrną, ale złotą farbę. Skusicie się na cudowną ucztę wizualną?!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przy okazji - artbook wydamy w dwóch wersjach: zwykłej oraz specjalnej. Edycja specjalna oprócz twardej oprawy, będzie mieć pokrycie soft touch (zarówno na okładce, jak i obwolucie), selektywnie nałożony lakier, złotą farbę i tłoczenia na okładce, która wyglądem będzie się różnić od okładki miękkiej.

"Hanako, duch ze szkolnej toalety. Artbook"
Przed Wami jedyna w swoim rodzaju, przepiękna kolekcja grafik z mangi "Hanako, duch ze szkolnej toalety". Wybitna kreska mangaczki AidaIro przeniesie Was w magiczne, tajemnicze, a zarazem piękne i niezwykłe miejsca na granicy wymiarów, zachwycając nie tylko fanów serii. W skład zbioru wchodzą przepiękne, duże, kolorowe ilustracje, a także rysunki, szkice i minikomiksy stworzone przez autorkę na różnego rodzaju okazje. Gotowi, aby ponownie zanurzyć się w świecie Siedmiu Tajemnic?