Jesienny Festiwal Mangowy - prezentujemy siódmą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-07 12:57:33 - 454 unikalnych wyświetleń;

Prezentujemy siódmą i ostatnią kartę kolekcjonerską, jaką możecie zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego! Tym razem pochodzi ona z arcypopularnej serii "BEASTARS"!

Aby ją zdobyć, należy kupić pierwszy tom minimum trzech serii festiwalowych (w tym oczywiście "Beastars") w prenumeracie do dnia 11 października. Szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"BEASTARS" 1
W świecie człekokształtnych zwierząt mięsożercy i roślinożercy tworzą jedno społeczeństwo. Niegdyś naturalni wrogowie, dziś żyją na pokojowej stopie, chronieni przez wspólnie ustanowione prawo. W liceum Cherryton dni płyną utartym rytmem, a uczniowie najróżniejszych gatunków zmagają się z typowymi problemami wieku dojrzewania. Jednak wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy na terenie szkoły dochodzi do straszliwej zbrodni. Jeden z członków koła teatralnego zostaje zamordowany, a wszystko wskazuje na to, że zabójcą mógł być któryś z uczniów – drapieżników. Podejrzenie pada na innego członka klubu, małomównego, stroniącego od towarzystwa wilka Legoshiego. Czy to możliwe, żeby morderca był tak blisko?