Jesienny Festiwal Mangowy - piąta karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2022-09-27 13:33:55 - 652 unikalnych wyświetleń;

W sam raz do popołudniowej kawki - limitowana karta kolekcjonerska z serii „Potworna słodycz”! Naszym zdaniem idealnie pasuje do tego tytułu – jest potworrrnie słodka! Z taką kartą niepotrzebny żaden deser na podwieczorek!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy do 10 października kupić prenumeratę na pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„Potworna słodycz” 1
Dla szesnastoletniej Kuroe miłość to prawdziwe przekleństwo. Dziewczyna cierpi bowiem na pewną nietypową przypadłość... Za każdym razem, gdy za bardzo się czymś podekscytuje, przechodzi częściową transformację w potwora! Pokryta łuskami szponiasta łapa czy wypustki na grzbiecie udaje jej się w razie potrzeby ukryć pod luźnymi ubraniami i wieść relatywnie zwyczajne życie. Jednak wszystko zmienia się, gdy zainteresowanie jej osobą wykazuje najprzystojniejszy chłopak w szkole. Już po pierwszym wspólnym wyjściu emocje dziewczyny sięgają zenitu i Kuroe... zmienia się w gigantyczne monstrum!
Czy dziewczyna zdoła się zakochać i nie zrównać przy tym całego miasta z ziemią? Przed Wami potwornie urocza i przerażająco zabawna komedia rrromantyczna!