Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy 1 i Miłość, jenoty i inne kłopoty 7

Dodany przez: Urd - 2019-12-30 15:43:06 - 500 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Miłość, jenoty i inne kłopoty" 7 i nasza nowość - "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 1. Jesteście ciekawi, jak wygląda mangowa branża od kuchni? Koniecznie sięgnijcie po przezabawne perypetie Hondy!

"Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 1
Honda pracuje w sklepie z komiksami, gdzie toczy nieustanną walkę z przeciwnościami losu. Nigdy bowiem nie wiadomo, kto następny wyłoni się z kolejki. Tata próbujący odczytać z kartki tytuł hardcorowego yaojca, który zapisała mu córka? Hipster szukający wydań "spod lady", cokolwiek miałoby to znaczyć? A może grupa nastolatek, które bez cienia szejmu chcą, żeby polecić im pikantne porno? Pełen wachlarz stresujących możliwości! Niekończące się dostawy, wyczerpane nakłady, permanentny brak miejsca na zapleczu i dzikie tłumy najrozmaitszych klientów tworzą geekowy ekosystem, w którym sprzedawcy starają się przetrwać, rozdarci między zamiłowaniem do swojej pracy a oczekiwaniem na słodki pocałunek śmierci, mogący ich od niej uwolnić. Oto manga jedyna w swoim rodzaju - oparta na osobistych przeżyciach autorki, w humorystyczny, ale jakże prawdziwy sposób pokazująca świat za ladą sklepów komiksowych! Macie odwagę przekonać się jak to jest?

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" 7
Odkąd Miyo pojawiła się w życiu Riku, chłopakowi wydawało się, że jest jedynie źródłem kłopotów. Niespodziewanie jednak dziewczyna zaczyna przyprawiać go o szybsze bicie serca... Nie chcąc zaakceptować takiego obrotu spraw, postanawia skupić się na zdobyciu Momoki, prawdziwej miłości jego życia. Podejmuje decyzję, która może zaważyć na całej jego przyszłości.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty
- wtorek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- czwartek - Honda będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Dodaj komentarz