HAGANAI #17 i W pogoni za słońcem już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-04-09 15:28:50 - 195 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami nasza nowość BL "W pogoni za słońcem" i kolejny tomik mangi "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #17! Poniżej znajdziecie rozpiskę dystrybucji i opisy tomików.

"W pogoni za słońcem"
Pewnego dnia do mieszkającego w starym europejskim mieście Cysa wprowadza się Kai, adoptowany syn jego zmarłego nagle brata. Ku zdziwieniu Cysa chłopak uparcie próbuje uwieść swojego nowego opiekuna. W końcu mężczyzna ulega bezczelnemu podopiecznemu, jednak wkrótce okazuje się, że Kai skrywa wiele sekretów... Czy naprawdę jest osobą, za którą się podaje?

Oto niezwykła historia zakazanego romansu, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje!


"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #17
Onsen! Ping-pong! Gra w "Wilkołaki"! Zbliża się kulminacja wspólnego wyjazdu Klubu Sąsiadów i Samorządu Uczniowskiego! W końcu dowiemy się więcej o przeszłości Yozory i powodach jej napiętych stosunków Hinatą. Czy Kodaka zdoła pogodzić siostry? Nadchodzi zima... Ale nie tylko pora roku się zmienia... Na członków Klubu Sąsiadów czekają nowe kłopoty! Już wkrótce finał opowieści o młodych nieudacznikach!

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty,
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- wtorek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Dodaj komentarz