"Fairy Tail" 28 i "Oko Horusa" #6 już są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-02 11:45:54 - 497 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie nowości - "Fairy Tail" 28 oraz "Oko Horusa" 6! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Fairy Tail" 28
Trwa nierówna walka na Wyspie Niebiańskiego Wilka! Natsu i jego kamraci muszą zmierzyć się nie tylko z Siedmioma Krewnymi, ale też z przerażającym Bluenote'em, prawą ręką mistrza Grimoire Heart. Szala zwycięstwa przechyla się niebezpiecznie na stronę mrocznej gildii! Gdy Freed, Bickslow i Gildarts przybywają z odsieczą, w naszych bohaterów wstępuje nowa nadzieja... Lecz nagle potężny wybuch wstrząsa całą wyspą! Jaki los czeka ziemię, nad którą czuwa duch pierwszego mistrza Fairy Tail?!

"Oko Horusa" 6
Na audiencji u faraona zjawia się nietypowy kupiec, Panehesz. Ten tajemniczy mężczyzna okazuje się nie tylko niezrównanym w swoim fachu ekspertem i doskonałym negocjatorem, ale też ekscentrykiem i estetą. Przy pierwszej możliwej okazji składa Hatszepsut niezwykle śmiałą ofertę... Czy władczyni zgodzi się wymienić za usługi Panehesza jeden ze swoich najcenniejszych skarbów?

Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami. Fairy Tail dostępny będzie w salonach empik, Oko Horusa - na empik.com.