Dyżury autorskie i spotkanie z Gou Tanabe!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-27 14:17:24 - 260 unikalnych wyświetleń;

Już w następny weekend będziecie mogli spotkać autora komiksów, wchodzących w skład Wielkiej Kolekcji Lovecrafta! Mistrz Gou Tanabe spotka się z fanami w sobotę w godzinach 16:00-17:00 podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi! Bardzo serdecznie zapraszamy również do wzięcia udziału w panelu, na którym nasz gość opowie o swojej pracy.

Autor będzie podpisywał egzemplarze swoich mang zarówno w pierwszy jak i drugi dzień festiwalu (7-8 października). Poniżej zamieszczamy rozpiskę dyżurów oraz wszystkie ważne informacje z nimi związane.

SOBOTA (7.10):
Strefa autografów 11:00 - 12:30
Strefa autografów 14:00 - 15:30

NIEDZIELA (8.10):
Strefa autografów 11:00 - 12:30

Podczas trwania eventu będzie można również oglądać wystawę „Gou Tanabe. Komiksowe interpretacje kosmicznej grozy H.P. Lovecrafta”.

REGULAMIN AUTOGRAFÓW MFKiG OBOWIĄZUJĄCY NA STREFIE:
1. W strefie autografów obowiązują numerki
2. Numerki będą wydawane osobom posiadającym bilet wstępu (opaskę na ręce, e-bilet lub zaproszenie) na festiwal. Numerki będą wydawane według kolejności zgłoszeń aż do ich wyczerpania (Uwaga! Nowa lokalizacja wydawania numerków: okienko na lewo od kas w Sport Arenie).
3. Obowiązują osobne numerki na każdy dzień festiwalowy, tzn. numerki na sobotę będą wydawane w sobotę, a na niedzielę w niedzielę.
4. Obowiązują osobne numerki do każdego autora.
5. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 numerki do artystów z zagranicy i 2 do artystów z Polski na jeden dzień.
6. Do wejścia na teren Strefy Autografów wymagane jest posiadanie, aktualnego na dany dzień, numerka do danego autora oraz albumu tego autora.
7. Najważniejsza zasada Strefy Autografów: jeden numerek – jedna dedykacja/autograf (czyli do jednego autora można podejść tylko i wyłącznie z jednym albumem). Dopuszczalne jest otrzymanie dedykacji/autografu WYŁĄCZNIE W ALBUMIE danego artysty.
8. Autor nie ma obowiązku rozdać autografów wszystkim osobom, które posiadają numerek.
9. Autor nie ma też obowiązku rozdawać autografów dłużej, niż wynika to z rozpiski. Jednocześnie autor może opuścić strefę przed czasem.
10. Rysunki u niektórych autorów mogą być płatne (szczegóły u obsługi Strefy).
11. Dopuszcza się wejście na teren Strefy bez numerka, jeśli do danego autora nie ma już żadnej osoby z numerkiem.
12. Kwestie sporne rozstrzygają autorzy, ich opiekunowie lub obsługa Strefy.
13. Osobom zachowującym się w sposób niestosowny, nieprzestrzegającym ogólnie przyjętych norm społecznych zostanie odebrana możliwość wejścia na Strefę Autografów.

Prenumeraty na Wielką Kolekcję Lovecrafta będzie można odebrać na stoisku Yatta.pl (nr 222) w Strefie Targowej, będą one wydawane na podstawie numeru zamówienia.